Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy
WENUS, MAŁE SZCZĘŚCIE

Wenus symbolizuje w horoskopie naszą zdolność do osiągania harmonii, pokazuje naturalne przyciąganie, które czujemy do ludzi i rzeczy. Działa w kierunku harmonizowania, spokoju, miękkości, miłości, przyjaźni oraz pozyskiwania przyjemności. Planeta ta reprezentuje młode kobiety, w horoskopie mężczyzn kochankę (raczej nie żonę), siostry i inne wpływowe kobiety, jak również nasze doświadczenie emocjonalnej harmonii między naszymi rodzicami. Wenus odpowiada również za finanse i sposób ich traktowania, wskazuje na dziedzinę życia, która rzeczywiście cieszy nas najbardziej.

Znak zodiaku, w którym znajduje się Wenus wskazuje na sposób wyrażania uczuć w partnerstwie, predyspozycje artystyczne (lub ich brak), wartości etyczne.

Wybór partnera jest ściśle związany ze znakiem zodiaku, w którym jest położona Wenus. Zawsze bowiem leży w horoskopie blisko Słońca - albo w tym samym znaku, albo w jednym z dwu znaków obok niego.

Dom, w którym znajduje się Wenus opisuje w jakiej dziedzinie życia znajdujemy miłość, koleżeństwo, typ ludzi z jakimi utrzymujemy kontakty, formę potrzeb artystycznych i na jakie dziedziny życia przeznaczamy fundusze. Pokazuje co sobie szczególnie cenimy i gdzie możemy być wzbogaceni emocjonalnie i finansowo.

Aspekty Wenus wskazują doświadczenia w miłości i koloryzują naszą ocenę podczas dokonywania wyborów. Aspekty harmonijne dają atrakcyjność, towarzyskość, ciepłą postawę w stosunku do innych, zdolność do poświęceń, zamiłowanie sztuki. Aspekty nieharmonijne oznaczają lenistwo, egoizm, niedbałość o wygląd, bałaganiarstwo, miłość "za pieniądze".

Pełny cykl Wenus trwa 224,25 dnia. W jednym znaku zodiaku przebywa 3 do 3,5 tygodnia. W ciągu doby przesuwa się o około 2 stopnie.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności