Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy
URAN, PLANETA WOLNOŚCI

Uran został odkryty w roku 1781 i jest często kojarzony z rewolucjami. Reprezentuje dziedzinę życia, w której chcemy zrobić coś unikalnego, by wstrząsnąć i zaskoczyć innych. Uran przynosi nagłe i niemożliwe do przewidzenia zdarzenia a jego wpływ ma podnieść naszą osobistą świadomość. Planeta ta związana jest z postępem, spontanicznością, zmysłem wynalazczym, intuicją, chęcią oryginalnego działania, psychologią, astrologią. W horoskopie określa typ przyjaciół i znajomych oraz związane z nimi przedsięwzięcia.

Uran przebywa 7 lat jednym znaku zodiaku - dlatego jego działanie wpływa na całe pokolenia i pokazuje losy całej grupy rówieśniczej.

Dom, w którym znajduje się Uran pokazuje dziedziny życia, gdzie jesteśmy najbardziej oryginalni, gdzie przejawia się potrzeba zaspokojenia naszej indywidualności i wolności. Dom, w którym przebywa Uran będzie narażony na nieoczekiwane zmiany zarówno dobre i złe w zależności od aspektów.

Aspekty harmonijne przynoszą niekonwencjonalne pomysły, aktywność, wielką wyobraźnię, humanitaryzm. Uran aspektowany nieharmonijnie oznacza działanie zrywami, utopijność, szokujący ekscentryzm, egoizm, dyktaturę, wstrząsy uczuciowe, problemy w życiu rodzinnym.

Pełny cykl Urana trwa 84 lata. W jednym znaku zodiaku przebywa 7 lat. W ciągu doby przesuwa się o około 2,5 - 5 minut kątowych.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności