Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski
PLUTON, ŚWIAT PODZIEMNY

Pluton został odkryty w 1930 roku i choć jest niewielkich rozmiarów, jego wpływ w horoskopie jest bardzo silny. Reprezentuje elementy natury człowieka, które leżą glęboko w podświadomości. Ujawnia je i całkowicie przekształca w nowe źródło sił. Działanie Plutona to oczyszczenie, transformacja, izolowanie, eliminacja, przemiany wewnętrzne, zniszczenie by odrodzić się lepszym. W horoskopie wskazuje dziedziny, w których sprawy komplikują się oraz głęboko skrywane problemy.

Pluton ma bardzo nieregularną orbitę więc może przebywać w jednym znaku zodiaku od 13 do 15 lat. Jego wpływu doświadczamy jako długoterminowe zmiany pokoleniowe. Pozycja znaku Plutona pokazuje w jakim obszarze społeczeństwa nastąpią całkowite przekształcania.

Dom, w którym znajduje się Pluton pokazuje obszar życia, gdzie zachodzi potrzeba samoodnowy, mobilizacji sił twórczych oraz mówi o wpływie zmian otoczenia na nas.

Aspekty harmonijne Plutona pobudza wolę odnowy siebie i innych, wzmacnia siłę przebicia, wyzwala pozytywne siły tkwiące w podświadomości. Aspekty nieharmonijne wywołuje przymus, bezwzględność, izolację, okrucieństwo.

Pełny cykl Plutona trwa około 248 lat. W jednym znaku zodiaku przebywa 13 - 15 lat. W ciągu doby przesuwa się o około 1 - 1,5 minut kątowych.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności