Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy
NEPTUN, WŁADCA MGŁY

Neptun został odkryty w 1846 roku i symbolizuje sny i złudzenia. Przynosi rozkład struktur i reprezentuje idealistyczne idee na poziomie społecznym i duchowym. Neptun otwiera drzwi do nierealnego świata, pozostawiając przyziemne sprawy w oddaleniu. Ma związek z uzależnieniami od papierosów, alkoholu, leków, narkotyków a także zaburzeniami umysłowymi, transem, jasnowidzeniem. Wskazuje na dziedziny życia, w których mamy tendencję do zwodzenia siebie i innych, gdzie szukamy idealizmu.

Neptun przebywa w jednym znaku zodiaku około 14 lat. Z tego powodu jego wpływu doświadczamy jako długoterminowe zmiany pokoleniowe. Pokazuje zdolności twórcze realizowane przez media, filmy i marzycielskie ideały.

Dom, w którym znajduje się Neptun pokazuje gdzie ujawnia się intuicja, zdolności twórcze, artystyczne lub paranormalne oraz w jakiej dziedzinie życia zyskujemy rozumienie przez akceptację krótkotrwałości wszystkich rzeczy.

Aspekty harmonijne Neptuna wzmagają twórczą wyobraźnię, natchnienie, polot w działaniu. Negatywne - odrealnia rzeczywistość, powoduje uleganie otoczeniu, nałogom, przyczynia się do obłędu, szaleństwa, zbrodni.

Pełny cykl Neptuna trwa 165 lat. W jednym znaku zodiaku przebywa 14 lat. W ciągu doby przesuwa się o około 2 minuty kątowe.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności