Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy
MERKURY, POSŁANIEC BOGÓW

Merkury w horoskopie jest związany z naszą zdolnością komunikowania się, aktywnością umysłu, inteligencją, rozwagą i zdolnościami do przystosowania się. Symbolizuje również rodzeństwo, przyjaciół, studentów, nauczycieli, podróżników i niższych rangą urzędników. Położenie Merkurego w horoskopie wskazuje w jaki sposób i gdzie będziemy sie komunikować najlepiej.

Znak zodiaku, w którym znajduje się Merkury pokazuje sposób naszej komunikacji, jakie cechy wpływają na myślenie oraz problemy, którymi się interesujemy.

Dom, w którym znajduje się Merkury pokazuje w jakiej dziedzinie życia praktycznie wykorzystamy nasze zaangażowanie intelektualne.

Aspekty Merkurego opisują nasze indywidualne zainteresowania i zdolności. Aspekty harmonijne rozwija elokwencję, zamiłowanie do wiedzy, pomysłowość, zdolności handlowe i negocjacyjne. Aspekty nieharmonijne przynoszą powierzchowność, gadulstwo, nieuczciwość i niezdecydowanie.

Pełny cykl Merkurego trwa 88 dni. W jednym znaku zodiaku przebywa 2 do 2,5 tygodnia. W ciągu doby przesuwa się o około 2 stopnie.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności