Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy

Mój horoskop urodzeniowy

Znak zodiaku: Koziorożec

Faza Księżyca w dniu urodzin:
Księżyc zachodzący (135° do 90°). Dzielenie wiedzy ze światem jest ważną motywacją w życiu tej osoby. Wierzy, że zyskała dużo wiedzy i mądrości oraz chce mieć pewność, że inni mają z tego korzyść.

tacjanna

23° 45` Ascendent  
Słońce
20° 54'
w Koziorożcu


Księżyc
02° 55'
w Pannie

Merkury
22° 16'
w Koziorożcu

Wenus
09° 56'
w Wodniku

Mars
06° 41'
w Byku

 

15° 30`Medium Coeli  
Jowisz
16° 36'
w Wodniku

Saturn
00° 04'
w Raku

Uran
27° 38'
w Wadze

Neptun
08° 32'
w Strzelcu

Pluton
07° 09'
w Wadze

Kilka słów o mnie


Enneagram: (Komik). Pokaż podobne osoby.


Numerologia:


O sobie:

ZIEMIA MOIM CIAŁEM... :) WODA MOJA KRWIĄ .. :) POWIETRZE ODECHEM ,OGIEŃ SIŁĄ MĄ !!!

jestem roztańczonym pyłem wszechświata ;)

BĄDŹ NIESKAZITELNY W SŁOWACH.

Mów spójnie. Mów tylko to, co myślisz. Unikaj używania słowa przeciwko sobie lub by plotkować o innych. Wykorzystaj moc Twoich słów tak, by prowadziły do prawdy i miłości :)

NIE BIERZ NIC DO SIEBIE.

Nic co robią inni, nie dzieje się z Twojego powodu. To co inni mówią bądź robią, jest projekcją ich własnej rzeczywistości, ich własnego snu. Jeśli będziesz odporny na opinie i działania innych, nie staniesz się ofiarą niepotrzebnego cierpienia.

NIE ZAKŁADAJ NIC Z GÓRY.

Znajdź odwagę, by zadawać pytania i wyrazić to czego naprawdę pragniesz. Porozumiewaj się z innymi tak jasno, jak tylko potrafisz, aby uniknąć nieporozumień, smutku i rozczarowań. Stosując się tylko do tej jednej zasady, możesz całkowicie odmienić swoje życie.

RÓB WSZYSTKO NAJLEPIEJ JAK POTRAFISZ.

Twoje „najlepiej" będzie stale ulegać zmianie. Będzie inne kiedy jesteś zdrowy i inne, gdy jesteś chory, W każdych okolicznościach po prostu rób wszystko najlepiej jak potrafisz, a unikniesz somoosądzania się, potępiania siebie i żalu.Obecnie zajmuję się:

Astrologią

Carpe Diem :)))

Jeśli zaakceptujesz miłość ..jako bezgraniczną akceptację, to zaakceptujesz bezgranicznie wolną wolę tego, kogo tą miłością obdarzasz :)

http://chomikuj.pl/tacjanna


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności