Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski

Robert Kozakiewicz
wydawca

Horoskopia pojawiła się w Internecie 1 listopada 2008r o godzinie 8:20 jako portal astrologiczny. Można pokusić się o twierdzenie, że historia horoskopii rozpoczęła się w okolicach roku 2005. Był to czas, w którym po raz pierwszy ujrzałem kółko astrologiczne i nie będę ukrywać, że nic mi ono wtedy nie mówiło. Poznałem wtedy podstawowe zagadnienia związane z astrologią z małą pomocą znajomego, początkującego wówczas astrologa. Od razu powstał pomysł zrobienia serwisu internetowego o tematyce astrologicznej z powodu braku dostępnych informacji oraz narzędzi astrologicznych.

Najwięcej czasu zajęło opracowanie matematycznych formuł, które wyliczają na podstawie daty i miejsca urodzenia szereg danych, z którymi można się w horoskopii zapoznać. Stworzenie podstawowego silnika portalu zajęło ponad rok. Składam niniejszym podziękowanie Pani Justynie Reiner, która w wielu zagadnieniach matematycznych udzieliła mi cennych wskazówek wykazując przy tym ogromną cierpliwość.

Obecna forma horoskopii to odpowiedź na potrzeby Internautów. To wynik analizy dostępnych statystyk, obserwacji popularnych portali astrologicznych i ezoterycznych oraz witryn astrologów. Horoskopia to próba syntezy astrologii z zainteresowaniem ezoteryką w formie popularnej.

Funkcjonalność portalu jest stale rozszerzana i udoskonalana. Początkowo była to możliwość sporządzania horoskopu urodzeniowego oraz tranzytowego (dzisiejszego) wraz z tekstowymi interpretacjami. Dość szybko powstały horoskopy dla znajomych, horoskopy partnerskie, kalendarz astrologiczny, wykresy prognostyczne oraz dział Tarota w większości opartego na numerologii. Jest to realizacja pomysłów znanej autorki wielu publikacji o Tarocie - Pani Alicji Chrzanowskiej.

Portal rozwija się również w kierunku społecznościowym. W krótkim czasie zauważyłem potrzebę utworzenia dla użytkowników możliwości porozumiewania się. Powstało Braterstwo Astrologiczne, którego członkowie mogą wymieniać między sobą korespondencję, pisać w grupach dyskusyjnych, przeglądać horoskopy innych osób oraz prowadzić własną galerię zdjęć. Panuje tu duża swoboda - każdy użytkownik może spersonalizować swoją obecność w portalu, zakładać własne grupy dyskusyjne i samodzielnie definiować ich cechy.

Któregoś dnia w portalu pojawił się enneagram a ostatnio numerologia... Mimo, że jest tu coraz więcej tajemniczych miejsc uważam, że to dopiero początek tej przygody :)

Dołącz już dziś do społeczności horoskopia.info i poznaj tajemnice, które może dla Ciebie odkryć. Zapraszam,

Robert Kozakiewicz

Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności