Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy
Witaj w komnacie Tarota.

Zapoznaj się z przydatnymi informacjami, które pomogą Ci w nawigacji:

Masz do dyspozycji 78 kart. Rozkład kart polega na wyciągnięciu 13 kart z potasowanej talii.

Interpretacje wykorzystane w tej części portalu pochodzą z książki Wojciecha Jóźwiaka "Tarot wróżebny i wizyjny" Pełny tekst znajduje się na stronie: Tarok/tarot. Pełny przegląd znaczeń kart

Kilka screenów z Komnaty Tarota:

Tasowanie kart przebiega w sposób jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Zanim obejrzysz kolejne karty rozkładu musisz potasować talię. Za każdym razem tasowana jest talia, którą aktualnie "trzymasz" w ręku.
Po wskazaniu myszką na wybranej karcie pokażą się interpretacje związane z jej położeniem w rozkładzie. Każda karta Tarota w zależności od położenia ma inne znaczenie.
Możesz zapisać stan kart i powrócić do wróżby w dowolnym momencie. Możesz zapisywać nieograniczoną liczbe wróżb.
Możesz ułożyć samodzielnie karty i obejrzeć interpretację rozkładu. opcja przydatna do rozważań i dyskusji o Tarocie i jego wróżbach.
Po tym, jak ułożysz swoje karty, możesz obejrzeć interpretację w rozkładzie.
Po zalogowaniu się do swojego konta możesz wrócić do wróżby w stanie, w której ja zostawiasz (na przykład przy 4 karcie). Zapisane stany kart nie zmieniają się. Zawsze ich kolejność będzie taka sama.Aby skorzystać z Komnaty Tarota, zaloguj się. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się bezpłatnie.
Powiadom o Komnacie Tarota znajomego. Kliknij tutaj

Interpretacje kart Tarota © Copyright Wojciech Jóźwiak; w horoskopia.info zamieszczone ze zgodą Autora.
Link do opisu kart: Taraka

Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności