Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy
Znak zodiaku skorpion
Skorpion
23 października - 21 listopada


Skorpion charakteryzuje się silną wolą, wytrwałością, pomysłowością oraz wrodzoną bystrością. Dla Skorpionów nie ma nic nudniejszego od powierzchowności i przeciętności. Jest to silna osobowość, obdarzona ogromną siłą psychiczną, którą może wykorzystać zarówno by komuś pomóc jak i kogos zniszczyć. Interesuje się wszystkim co zagadkowe, tajemnicze i nieodkryte.
Ludzie spod tego znaku potrafią bezbłędnie roszyfrować charakter człowieka, są świetnymi obserwatorami oraz instynktownie dotykają bolesnych miejsc.Skorpiona trudno oszukać i omamić. Poruszają kwestie, które inni woleliby przemilczeć dlatego często bywaja niewygody. Skorpion jest bezkompromisowy, nie lubi sprzeciwu,w swoich działaniach nie liczy się z konsekwencjami. To człowiek bardzo skomplikowany i zmienny emocjonalnie. Jest krytyczny, ironiczny oraz zacięty. Podejrzliwy, nieufny, w poczuciu zagrożenia zniszczy wszystko i wszystkich na swojej drodze. Jednak nigdy nie zaatakuje pierwszy.

Partnerstwo: Skorpiony - pomimo tego, że są obdarzane dużą uwagą przez osoby płci przeciwnej - powinny uważać gdzie lokują swoje uczucia. Skorpiony są bardzo płomienne i żarliwe w sferze uczuciowej dlatego je?li zwiążą się z kim? nieodpowiednim traktują to jako ogromną porażkę. Powinny uważać na to jak traktują partnera - być może powinny traktować go tak jak traktuje się różę: podziwiać piękno ale uważać żeby nie zgnie?ć płatków. W ten sposób osiągną większą satysfakcję w związku. Nie powinny swoją zaborczo?cią przytłaczać partnera zbyt mocno - psuje to ich reputację i może zostawić ?lad w sercu na całe życie.

Zdrowie: Skorpiony mają skłonno?ci do problemów z nerkami i wątrobą

Sprawdza się w zawodach badacza, detektywa, spelologa, psychoanalityka. Odnajdzie się również w zawodach związanych z uzdrawianiem jak i zawodach pogardzanych przez społeczeństwo.

Planeta nadrzędna: Pluton

Horoskop dla dwojga

Zobacz swój Astro-Kalendarz na nadchodzące 90 dni.

Polecamy również Astro-Tranzyty na nadchodzące dni.

Sprawdź swój horoskop partnerski oraz codzienny Tarot.

Porozmawiaj o znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych

Jeśli chcesz poznać swój horoskop codzienny zaloguj się.

Horoskop dla dwojga
Reklama:


Kobieta
Niesamowity dar przyciągania, posiadania w sobie niezwykłej tajemnicy, która przyciąga mężczyzn. Niewyczerpane pokłady energii psychicznej i seksualnej, które są chronione przed wścibskimi obserwatorami. Skorpionki bardzo dobrze dostrzegają położenie sytuacji w jakiej się znajdą i doskonale panują nad własnymi uczuciami i zachowaniami. Taki wizerunek czyni z nich niebezpieczne istoty, które przed niczym nie ulegną. Wśród partnerów preferują osoby z silnym charakterem, albo twardych realistów, z którymi mogą pokonywać pociągające realia życiowe.

Mężczyzna
Osobniki mocno przyciągający płeć przeciwną i w ogóle przyciągający, często z mocno zarysowanym, silnie energetycznym wizerunkiem. Mężczyźni Skorpiony mają skłonność do zaborczości tego, co należy do nich (również chodzi o bliskie im osoby), a jednocześnie lubią walczyć do upadłego ze swoimi, często urojonymi przeciwnikami. Są niezrównanymi wojownikami, ale przez to ciągłe narażanie się na niebezpieczeństwo mają skłonności do niepokojów psychicznych. Częściej niż inne znaki osiągają swój cel, przez swoje niezmordowanie i zaciekłe dążenie do celu.