Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski
Znak zodiaku ryby
Ryby
19 lutego - 20 marca


Ludzie urodzeni pod znakiem Ryb to uosobienie subtelności, kreatywności, empatii oraz intuicji, która podpowiada im, którą drogą iść w w życiu jak również ostrzega przed niebezpieczeństwem. Ryby kierowane są bezgranicznym współczuciem i zrozumieniem dla innych. Posiadają zdolność słuchania oraz pocieszania innych bez ich oceniania. Cechuje ich ogromna gotowośc niesienia pomocy oraz wtrażliwość. Człowiek - Ryba nie przywiązuje wagi do wszelkich dóbr. Patrzy na życie przez "różowe okulary", jest oddany, uczuciowy, tolerancyjny, bezinteresowny oraz marzycielski. Na wszystko reaguje instynktownie, stroni od rywalizaji i konkurencji oraz potrafi z wroga zrobić przyjaciela.
Ryby łatwo dają się sprowadzić na złą drogę. Posiadają osobowość pełną sprzeczności, są zachłanne, nieżyciowe oraz chwiejne. Często uciekają w chorobę, zwłaszcza krytyka potrafi ich wpędzić w depresję zamiast mobilizować. Ryba to wiecza ofiara, działająca często złośliwie i okrutnie. Posiada niejasne poglądy, często ma poczucie bezsensu i ma tendencję do izolowania się.

Partnerstwo: W związkach Ryby mają zazwyczaj dobre relacje z partnerem. Jednak w sytuacjach, kiedy nie są pewni co do swojego zachowania powinny dokonywać bezpiecznych wyborów. Związki Ryb bywają bardzo ulotne, więc dla własnego dobra powinny kontrolować sytuację. Mają skłonno?ci do zbyt wielu miłostek więc powinny się kontrolować. Zbyt wiele dobra na raz może powodować zniechęcenie, więc Ryby powinny swoją dobroć dawkować rozsądnie. Nie należy przesadzać je?li nie jest to konieczne - dla Ryb bardzo ważne jest zachowanie równowagi.

Zdrowie: Ryby mają skłonno?ci do problemów ze stopami i skórą

Sprawdza się w zawodach duszpasterza, opiekuna, pielęgniarza czy nauczyciela. Będzie również dobrym medium, uzdrowicielem czy homeopatą.

Planeta nadrzędna: Neptun

Horoskop dla dwojga

Zobacz swój Astro-Kalendarz na nadchodzące 90 dni.

Polecamy również Astro-Tranzyty na nadchodzące dni.

Sprawdź swój horoskop partnerski oraz codzienny Tarot.

Porozmawiaj o znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych

Jeśli chcesz poznać swój horoskop codzienny zaloguj się.

Horoskop dla dwojga
Reklama:


Kobieta
Melancholijność, skłonność do cierpienia za wszystkich i rzucania się, by kogoś pocieszyć. Mają dobre serca, lecz te serca potrafią wycisnąć z nich łzy i rozczarowania. Kobiety Ryby dają się bowiem łatwiej manipulować, bowiem bogata uczuciowość jest ich mocną, a zarazem najsłabszą stroną. Lubią się licytować z innymi jeśli chodzi o pomaganie i poświęcanie, przeważnie z tej konfrontacji wychodzą zwycięsko, ale niepotrzebnie poruszają w swoich rozmówcach poczucie winy, często zresztą niesłusznie im przypisywane.

Mężczyzna
Delikatność, uczuciowość i silna intuicja nie pasuje zbytnio do archetypu mężczyzny. Z tej próby jednak mężczyźni Ryby wychodzą nad wyraz dobrze, bowiem wywołują w innych pozytywny odbiór. Poza tym zawsze wiedzą w jaki sposób uniknąć przykrych sporów, unikając konfrontacji wszelkim sposobem, działając cicho i bezszelestnie. Nie angażują się w nic w taki sposób, by dochodziło do rywalizacji, ich męska strona gaśnie w nadmiarze pokory, spokoju, oraz pewnego... chaosu, który jest widoczny tylko po dłuższym przebywaniu z tymi osobami.