Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski
Znak zodiaku panna
Panna
23 sierpnia - 22 września


Osoba spod tego znaku jest perfekcjonistą we wszystkim co robi. Na ogół skromna, spokojna choć bywa złośliwa. Posiada zamiłowanie do porządku, jest skrupulatna, staranna, pragmatyczna i troskliwa. Wszystko co jej dotyczy dokładnie przemyśli licząc tylko na siebie. Nie angażuje się w nic co nie ma racjonalnego uzasadnienia. Wierzy tylko w to co można udowodnić. Człowiek - Panna najchętniej zajmuje się szczegółowym planowaniem, obliczeniami i praktyczną stroną przedsięwzięcia. Ma obsesję na punkcie detali.W działaniu jego dewizą jest maksimum korzyści przy najmniejszym nakładzie pracy. W kontaktach z ludźmi kieruje się bardziej ich przydatnością dla własnych celów.
Panna boi się zranienia więc trzyma innych na dystans stwarząjąc wrażenie niedostępnej. Jest bardzo wrażliwa na swoim punkcie i dlatego niechętnie znosi uwagi i krytykę choć sam lubi krytykować.
Ma skłonności do przesadnej drobiazgowości oraz szuka problemów tam gdzie ich nie ma. Bardzo często popada w kompleks niższości. Jest również skłonna do narzekań i zgorzknienia.

Partnerstwo: Panny są atrakcyjne dla przeciwnej płci. Zwracają na siebie uwagę dobrymi manierami i pięknym wysławianiem się. Może to prowadzić od jednego romansu do drugiego. Dzieje się tak dlatego, że Panny lubią używać w związku swojej wyobra?ni i kreatywno?ci. Nie powinny jednak ukrywać swoich uczuć. Nie powinny również okazywać swoich uczuć i wygłaszać swoich opinii bez zastanowienia.

Zdrowie: Panny mają skłonno?ci do problemów z brzuchem i układem nerwowym

Sprawdza się w zawodach krytyka lub ekonomisty. Poza tym zawody dla Panny to księgowy,lektor, pedagog, lekarz czy przyrodoznawca.Planeta nadrzędna: Merkury

Horoskop dla dwojga

Zobacz swój Astro-Kalendarz na nadchodzące 90 dni.

Polecamy również Astro-Tranzyty na nadchodzące dni.

Sprawdź swój horoskop partnerski oraz codzienny Tarot.

Porozmawiaj o znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych

Jeśli chcesz poznać swój horoskop codzienny zaloguj się.

Horoskop dla dwojga
Reklama:


Kobieta
Bardzo skrupulatne, zaradne i dbające o każdy szczegół, zarówno jeśli chodzi o siebie, jak i swoich bliskich. Trzeźwo stąpają po ziemi i żądają często konkretów dla nawet najbardziej wzniosłych celów. Dobrze spełniają się w pracy, solidne, pedantyczne, dokładne. Miłosne przygody nie są w ich stylu, ale nadopiekuńczość i troska o zdrowie innych - jak najbardziej ! Ostrożne i dokładne we wzajemnych relacjach.

Mężczyzna
Często duże zdolności analityczne, oraz matematyczne. Trochę umysł w książkach, albo w wykresach, świetny księgowy, naukowiec, ale przede wszystkim wyróżnia go czysty realizm. Życie uczuciowe jest przez to pozbawione fajerwerków, ale ma swoje zalety w dobrym planowaniu, ekonomice wydatków i solidności. Dla niektórych najnudniejszy znak w horoskopie, dla innych najbardziej twardy i realny, by stawić czoła wszelkim niepowodzeniom. Potrafi trzymać fason, działać celowo i nie daje się łatwo sprowokować we wszystkich praktycznie dziedzinach życia.