Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy
Znak zodiaku lew
Lew
23 lipca - 22 sierpnia


Osoby urodzone po znakiem Lwa są serdeczne, życzliwe, ambitne i żądne władzy. Lew to indywidualista posiadający twórczy potencjał. Jest jednym z najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Lwy są mistrzami jeśli chodzi o planowanie i organizowanie szczególnie na wielką skalę. Człowiek - Lew pragnie zaszytów, podziwu dla swoich talentów oraz jest łasy na komplementy. Mówi głośno i chwali się swoimi sukcesami. Ludzie urodzeni pod tym znakiem posiadają niezłomną pewnośc siebie i porywającą radość życia. Wielka wiara Lwa we własne siły dodaje odwagi i motywacji innym. Działa spokojnie, optymistycznie, zdecydowanie i konsekwentnie przy czym potrafi wysługiwać się innymi do osiągnięcia celu.
Lew jest zbyt doskonały w swoim mniemaniu żeby zajmować się drobnostkami. Jego zachowanie zależy od nastroju. Człowiek próżny, powierzchowny i nadęty. Posiada tendencję do dyktatury. Nie znosi krytyki. Owładnięty manią swojej wielkości, sprowadza ludzi do roli swoich wielbicieli.

Partnerstwo: Lwy mają tendencję do tego, żeby traktować miło?ć jaką są obdarzane jako co? oczywistego. Jest to zachowanie negatywne i może doprowadzić do tego, że miło?ć przeradza się w nienawi?ć. Nie lubią "polować" na płeć przeciwną - wolą aby to na nich "polowano". Ego Lwów i ich arogancka natura może prowadzić do tego, że uczucia ich partnerów zostaną zranione co będzie skutkować kryzysami w związku lub jego rozpadem.

Sprawdza się w zawodach jako menadżer, organizator, ambasador, polityk, reżyser, hurtownik, oficer. Oraz w dziedzinach związanych z luksusem np handel złotem czy dziełami sztuki.

Planeta nadrzędna: Slonce

Horoskop dla dwojga

Zobacz swój Astro-Kalendarz na nadchodzące 90 dni.

Polecamy również Astro-Tranzyty na nadchodzące dni.

Sprawdź swój horoskop partnerski oraz codzienny Tarot.

Porozmawiaj o znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych

Jeśli chcesz poznać swój horoskop codzienny zaloguj się.

Horoskop dla dwojga
Reklama:


Kobieta
Błyskotliwość, poczucie wartości i eksponowanie swoich kobiecych atrybutów to mocne strony Lwic. Potrafią całkiem nieźle flirtować, ale jednocześnie w dość skuteczny sposób starają się dojść do pożądanego wybranka. Lubią dzieci i lubią się chwalić swoimi dziećmi. Ich optymizm i zdolności do kontaktów towarzyskich często daje im etykietkę osób zaradnych i takich, które spełniają funkcję doradców życiowych. Ofiarowują swoje rady i doświadczenie, podbijając swoją wartość społeczną i własne poczucie dumy.

Mężczyzna
Lubi mieć dużo pomysłów i idei, które chce jak najszybciej wcielać w życie. Niekoniecznie dla ideałów, ale bardziej by przekonać samego siebie, jeśli chodzi o poczucie własnej wartości wśród otoczenia. Lubi zdobywać kobiety, ale czyni to bardziej z przeświadczenia, że jest niezwykły, aniżeli tylko dla poczucia zwyciężania ich na polu igraszek miłosnych... Jego marzeniem są wielkie reflektory a on pośrodku nich, dlatego też mocno dba o własny wygląd, kontakty towarzyskie, oraz swoje finanse. Duży optymista!