Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy
Znak zodiaku waga
Waga
23 września - 22 października


Ludzi urodzonych pod znakiem Wagi cechuje przede wszystkim harmonia, równowaga i sprawiedliwość. Są ambitni, systematyczni, pełni dobrej woli i życzliwości. W ich życiu dominuje takt, pogoda ducha, uczciwość i wdzięk. Człowiek - Waga zawsze uważa aby nikogo nie urazić. Unika kłótni i ostrych starć. Jest czarujący i miły, otwarty na świat, rozumiejący ludzi i ich sprawy. Ważną potrzebą Wagi jest luksus i dąży do tego żeby go osiągnąć.
Urodzeni pod tym znakiem cenią sobie wolnośc i niezależność wewnętrzną mimo całego oddania się drugiej osobie. Potrafią wybaczać, są tolerancyjni i otwarci na wszelkie nowości.
Słabą stroną Wagi jest niezdecydowanie. Podejmowanie decyzji sprawia jej problemy. Wśród ludzi szukają osób zamożnych i z dobrą pozycją społeczną. Wagi potrafią tak jak nikt korzystać ze znajomości i protekcji. Bywają wyrachowane i wyrafinowane. Często ulegają wpływom innych. Czasem są groźne, uparte, podejrzliwe, złośliwe, fanatyczne i nieobiektywne, a przede wszystkim leniwe.

Partnerstwo: Wagi powinny być czujne w romansach ponieważ mają skłonno?ci do flirtów. Przyciągają uwagę płci przeciwnej ale powinny być ostrożne ponieważ są bardzo uczuciowe i łatwo jest im się zaangażować - choć często mają problemy z oceną czy jest to dla nich dobre czy nie. Wagi powinny dobrze się zastanowić zanim zrobią pierwszy krok bo czasem może to wywołać skandal. Nie każda osoba płci przeciwnej jest osobą godną ulokowania w niej uczuć - o tym Wagi czasem zdają się zapominać. Powinny pamiętać o tym, że niektóre osoby są rajem dla oczu - a równocze?nie piekłem dla duszy.

Zdrowie: Wagi mają skłonno?ci do problemów z nerkami i plecami

Sprawdzają się w zawodach które wnoszą do świata piękno lub mają związek z muzyką, tańcem, teatrem, modą kwiatami, farbami. Sprawdzą się również jako przedstawiciele, akwizytorzy, dyplomaci i pośrednicy.

Planeta nadrzędna: Wenus

Horoskop dla dwojga

Zobacz swój Astro-Kalendarz na nadchodzące 90 dni.

Polecamy również Astro-Tranzyty na nadchodzące dni.

Sprawdź swój horoskop partnerski oraz codzienny Tarot.

Porozmawiaj o znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych

Jeśli chcesz poznać swój horoskop codzienny zaloguj się.

Horoskop dla dwojga
Reklama:


Kobieta
podobno najwięcej pięknych kobiet jest spod tego znaku, co zwykle kojarzone jest z Wenus i Saturnem, które w znaku Wagi są wyznacznikiem piękna i doskonałej formy. Kobiety Wagi są wyjątkowo skuteczne i pociągające jeżeli chodzi o sprawy małżeństwa, spółek, czy kontaktów międzyludzkich. Wzmacniają swoją pozycję nienaganną dyplomacją i starannym wyglądem. Ich marzeniem jest spełniać się na zewnątrz, co powoduje pewną nierównowagę pomiędzy ich wnętrzem, a wizerunkiem zewnętrznym. Jednak te ćwiczenia na równoważni życia czynią z wielu kobiet Wag niezrównane mistrzynie.

Mężczyzna
Solidność, uprzejmość i nienaganne maniery to często pozytywna strona mężczyzn spod znaku Wagi. Lubią maskować w ten sposób swoje niezdecydowanie i potrzebę uznanie dla swoich działań. Nie znoszą kłótni, unikają bezpośredniej konfrontacji, czyniąc z agresji i zdecydowania oponenta jego największe wady. Działalność związana z potrzebami innych osób, związana z grupową działalnością, to ich mocna strona.