Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy
Znak zodiaku rak
Rak
22 czerwca - 22 lipca


Dla osób urodzonych pod znakiem Raka bardzo ważna jest rodzina, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Raki przeważnie mają łagodny charakter, są życzliwe, sympatyczne,wrażliwe, uczuciowe, oddane i mają wielkie serce. Rak szybko wczuwa się w położenie i sprawy innych ludzi. Bardzo chętnie pomaga innym przez co mocno wiążę ich ze sobą aby uchronić się przed bojaźliwością charakterystyczna dla tego znaku. Ma dobrze rozwinięte poczucie sprawiedliwości. Szanuje cudze poglądy, ale nie znosi chamstwa i brutalności. Oczekuje akceptacji w oczach innych więc pokazuje się z jaknajlepszej strony.
Trudno się zaprzyjaźnić z Rakiem gdyż jest bardzo nieufny. We wszystkim wietrzy podstęp i wszystko widzi w czarnych barwach. Przyjmuje rolę marzyciela, ucieka w świat marzeń bo jest lepszy niż rzeczywistość.
Znając własne siły i możliwości potrafi być mściwy i bezwzględny. Łatwo się obraża i długo pamięta. Człowiek zaborczy,dusi ukochaną osobę swoją nadopiekuńczością.Jest niesmiały, niezdolny do wprowadzania zmian oraz barkuje mu samodzielności.Brakuje mu również logiki i obiektywności.

Partnerstwo: Raki szybko angażują się w związki uczuciowe, chociaż nigdy nie są usatysfakcjonowane związkiem. Ten brak satysfakcji często przenosi się na ich partnerów. Swoich byłych miłosnych partnerów darzą dużym sentymentem.

Zdrowie: często mają słaby wzrok.

Sprawdza się w zawodach dotyczących udzielania pomocy i opieki np lekarz, pielęgniarz, psycholog. Zawody związane z teatrem,poezją, muzyką i historią sztuki.

Planeta nadrzędna: Ksiezyc

Horoskop dla dwojga

Zobacz swój Astro-Kalendarz na nadchodzące 90 dni.

Polecamy również Astro-Tranzyty na nadchodzące dni.

Sprawdź swój horoskop partnerski oraz codzienny Tarot.

Porozmawiaj o znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych

Jeśli chcesz poznać swój horoskop codzienny zaloguj się.

Horoskop dla dwojga
Reklama:


Kobieta
Rodzina jest dla niej największą wartością, o ile reszta horoskopu nie mówi inaczej. Mają szlachetne i dobre serce, które często kryje się za nieprzeniknionym pancerzem. Do sprawy partnerstwa podchodzą często poważnie, a nawet... za poważnie. Potrafią być zbyt wrażliwe, zbyt romantyczne, tak że łatwo je zranić. Faktycznie jednak bardziej ranią siebie, niż dają się zranić z zewnątrz... Lubią mówić o swoich bliskich, dzieciach, domostwie, oraz tym, co im leży na sercu. Lecz niestety, potrafią czasem czynić niepotrzebne wyrzuty rozmówcy i się na niego obrażać...

Mężczyzna
Serdeczni i opiekuńczy, a jednocześnie bojownicy dla wartości związanych ze sprawami rodzinnymi, tożsamością i wiernością dla ideałów, oraz uczciwością. Lubią mówić o innych, nie podejmując równocześnie tematu na swój temat, bowiem potrafią się nieźle skryć ze swoją prawdziwą tożsamością. Czasami sprawiają wrażenie poważnych dzieci, czasami zdziecinniałych mędrców, ale ich dążenie do harmonizowania dziecinnych uczuć i refleksyjnej postawy jest bardzo ujmujące... W rodzinie liczy się dla nich najmocniej ktoś, kto udzieli im duchowego i moralnego wsparcia.