Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy
Znak zodiaku byk
Byk
20 kwietnia - 20 maja


Osoby urodzone pod znakiem Byka to smakosze życia lubiący przyjemności.
Byki mają głęboko zakorzenioną potrzebę bezpieczeństwa materialnego i komfortu życiowego. Człowiek-Byk dąży do stabilizacji we wszystkich sferach życia. Jego siłą napędową jest chęć posiadania. Działa powoli, ale z uporem co pozwala mu wiele osiągnąć. Jest wierny temu co dobrze mu znane.
Lubi stać na pewnym gruncie broniąc się w ten sposób przed zmianami i ryzykiem.
Negatywne cechy Byka to skąpstwo, złośliwość, despotyzm, nieustępliwość. Byka cechuje praktyczny i konkretny sposób myślenia. Jednak trudno go nakłonić do zmiany stanowiska. Jest uparty i egoistyczny.
Wyprowadzony z równowagi wybucha złością i trudno się uspokaja. Byk nie wybacza i zaciekle tępi wrogów. Żyje przeszłością.
Jego upór i egoizm jest odpowiedzialny za jego nieszczęścia i niepowodzenia. Nie umie oddzielić spraw mniej od bardziej istotnych.

Partnerstwo: Byki są wierne z natury i bez potrzeby nie angażują się w związki. Lubią przyja?nić się z osobami przeciwnej płci ale starają się nie posuwać za daleko. Je?li wykształcą w sobie słabo?ć do płci przeciwnej to prawdopodobnie będzie to przyczyną ich kłopotów.

Zdrowie: skłonno?ci do chorób gardła i do nadwagi.

Sprawdza się w zawodach dotyczących rolnictwa,ogrodnictwa,archeologii nieruchomości, gastronomii, hotelarstwa, mody, malarstwa oraz gospodarki przedsiębiorstw.

Planeta nadrzędna: Wenus

Horoskop dla dwojga

Zobacz swój Astro-Kalendarz na nadchodzące 90 dni.

Polecamy również Astro-Tranzyty na nadchodzące dni.

Sprawdź swój horoskop partnerski oraz codzienny Tarot.

Porozmawiaj o znakach zodiaku w grupach dyskusyjnych

Jeśli chcesz poznać swój horoskop codzienny zaloguj się.

Horoskop dla dwojga
Reklama:


Kobieta
Bardzo dobre gospodynie i miłośniczki dobrego stylu. Lubią wenusjańskie przymioty, jakimi jest dobre wyczucie smaku, piękna, oraz artyzmu. Często lubią zaszyć się w swoim domostwie czy ogrodzie, by zadbać o swoje dobra czy ulubione istoty - zarówno ludzi jak i roślinki. Dlatego też kobiecy Księżyc w Byku związany z rozwojem i macierzyństwem, tak dobrze czuje się w Byku.

Mężczyzna
Mężczyźni Byki to urodzeni hedoniści, ale ich dążenie do dóbr i przyjemności jest okupione dużym uporem. Pieniądze to dla nich podstawowy bodziec do działania, w przeciwieństwie np do lubiącego rywalizację Barana. Małżeństwa i umowy są również powiązane dla mężczyzn Byków mocniej niż u innych znaków ze światem materialnym. Lubią dbać o swoje bezpieczeństwo i uparcie bronią swoich posiadłości i poglądów, ale ceną za to jest ich stabilność uczuciowa i solidność fundamentów domu rodzinnego, w którym przebywają.