Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » Karma i związki między ludźmi
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:06 01-06-2010


209

Cytat:  riwa :
> jeden zwiazek mialam karmiczny, suma wychodzila 7/16...faktycznie
> tak sie zrealizowala. Nie moglismy byc razem...
> A co powiecie o karmicznym zwiazku w ktorym suma wychodzi 9/99 (ta 99> > wyszla jako skladowa chyba na 12-tym miejscu). Wogole ciezko znalezc
> cos do poczytania o mistrzowskiej 99.

99-to artystyczny geniusz, osoby posiadające w swym portrecie tę podlczbę mogą byc często źle odbierane i rozumiane.Taka osoba może byc ofiarą plotek.We wspolnej drodze dwóch osób :trudna relacja, duźo zazdrości, zaborczości, no i tez plotki.


riwa  (13)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
14:06 02-06-2010

uuuu...ciezki zwiazek wynika z tego
dziekuje za info


kowalsia


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:06 18-06-2010

Witam,

mam pytanie dotyczace interpretacji numerologicznej Drogi Zycia, ktora w programie do obliczen sklada sie z 5 cyfr. Co oznacza, jesli mamy z partnerem 2 identyczne zestawy tych wlasnie liczb? 2,20,29,38,47
Przyznaje, ze jestem zupelnie zielona w tym temacie, a bardzo mnie on ciekawi. Z gory dziekuje za pomoc

aga


aneczka23  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:07 16-07-2010


58

mam takie dosc glupie pytanie ale czy ktos moze mi powiedziec jak to sie liczy wogole?
LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:07 18-07-2010


2458

Cytat:  aneczka23 :
> mam takie dosc glupie pytanie ale czy ktos moze mi powiedziec jak
> to sie liczy wogole?
Elementarna numerologia składa się z liczb prostych od 1 do 9. Data urodzenia przypisuje nas do pewnej, określonej liczby życia. Aby obliczyć tzw. drogę życia człowieka, należy wziąć pod uwagę
dzień, miesiąc i rok urodzenia. Należy zsumować wszystkie cyfry, które mamy w dacie urodzenia. Podam przykład dla osoby urodzonej 12 czerwca 1984. Należy dodać 1 + 2 + 6 + 1 + 9 + 8 + 4 = 31.Uzyskany wynik należy jeszcze raz zsumować, aż pozostanie jedna cyfra, czyli w tym przypadku 4 (3+1=4). Osoba urodzona 12 czerwca 1984 jest więc numerologiczną czwórką


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:07 18-07-2010


2458

Jak obliczyć portret numerologiczny - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne - ezoTop - Ezoteryka (http://ezotop.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (/forum-8.html)
+--- Dział: Numerologia (/forum-17.html)
+--- Wątek: Jak obliczyć portret numerologiczny (/thread-908.html)

Jak obliczyć portret numerologiczny - Beladonna - 12-09-2009 20:54:42

Zgodnie z prawami rządzącymi numerologią, imiona,, nazwiska i data urodzenia tworzą liczbowy schemat towarzyszący człowiekowi od jego narodzenia aż do śmierci.
Wibracje, jakie emituje ów schemat pozwalają na:

1. Przeprowadzenie zadziwiająco dokładnej analizy charakteru i osobowości.
2. Umocnienie naturalnych cech i rozwinięcie wrodzonych zdolności, a w razie potrzeby złagodzenie konfliktowego, impulsywnego czy depresyjnego charakteru, jak również dodanie pewności siebie osobie słabej lub nieśmiałej.
3. Wcześniejsze poznanie głównych tendencji nowego roku, co ułatwia postępowanie zgodne z jego wibracjami, podejmowanie właściwych decyzji i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, mających największe szansę na pomyślną realizację.
4. Nadanie dziecku takich imion, które ułatwią mu drogę życiową.
5. Wybranie takiej nazwy dla przedsiębiorstwa czy instytucji, która przyniosłaby jak największe korzyści.
6. Zmianę biegu życia, jeśli nasza obecna sytuacja nas nie satysfakcjonuje, co jest wynikiem działania negatywnych wibracji.

Na pierwszy rzut oka wszystko to może wydać się nieprawdopodobne. Numerologią jednak nie ma nic wspólnego z magią czy wróżbiarstwem. Opiera się bowiem na prostej kalkulacji matematycznej. Numerolog nie musi uciekać się do intuicji, nie ulega także wpływom czy sugestiom konsultujących się z nim osób. Odwołuje się jedynie do niezmiennych praw tworzących tę wiedzę.
Według numerologii każda cyfra od l do 9 (a w niektórych przypadkach także numery podwójne, czyli "mistrzowskie") wysyła specyficzną, charakterystyczną jedynie dla niej wibrację, która ją określa, a jednocześnie wyróżnia spośród innych. Wibracja ta nadaje danej osobie cechy charakterystyczne dla jej osobowości oraz siłę życiową jej tylko właściwą.
Na Portret Numerologiczny danej osoby składają się następujące wibracje:

1. Wibracja Urodzenia.

Oblicza się ją przez zsumowanie dnia, miesiąca i roku urodzenia, a następnie sprowadzenie sumy do liczby jednocyfrowej. Cyfra ta odpowiada bardzo istotnej części osobowości, a mianowicie zaletom, wadom, powołaniu, celom życiowym itd.

2. Wibracja Imienia (imion) i Nazwiska.

W tym przypadku używamy specjalnego alfabetu numerologicznego, w którym każdej literze odpowiada pewna liczba. Wibracje, które pojawią się w wyniku tej operacji wskazują nam na:
a. Wewnętrzne motywacje danej osoby.
b. Wrażenie, jakie osoba ta wywołuje na otoczeniu, zarówno w sensie społecznym, jak i zawodowym.
c. Cele, uświadomione lub nie, jakimi kieruje się w życiu (które wyznaczają jej drogę życiową).
Obliczenie podstawowych numerów, składających się na Portret Numerologiczny, pozwala nam przeprowadzić niezwykle dokładną analizę charakteru danej jednostki. Każda wibracja bowiem posiada pewne atrybuty, które sprawiają, że
zachowujemy się w ten lub inny sposób. Innymi słowy, numerologiczne wibracje mają transcendentalny wpływ na wszelkie przeżycia, jakich doświadczamy. Możemy zatem powiedzieć, że wibracje numerologiczne modelują i odsłaniają nie tylko mentalność i osobowość jednostki, ale także wyznaczają zdarzenia życiowe, których ona doświadcza.

3. Wibracja Podpisu.

Stanowi ona jedyną wibrację, którą wybieramy dobrowolnie, jako że zarówno Wibracja Urodzenia, jak Imion i Nazwiska są nam narzucone. Podpis zawiera nie tylko potężne wibracje oddziałujące na jednostkę, ale tworzy zarazem pewien układ numeryczny, prowokujący niejako wydarzenia, z których składa się nasze życie.
Przystępując do sporządzania Portretu Numerologicznego, czyli Numerogramu, powinniśmy mieć na uwadze fakt, że nikt nie jest jednym "czystym numerem". W naszym Portrecie Numerologicznym znajduje się bowiem wiele liczb tworzących pewną całość. Mówiąc inaczej, nie należy dokonywać analizy danej osoby, biorąc pod uwagę jedynie jedną z wibracji, np. Urodzenia, pomijając inne, na przykład Wibrację Podpisu czy Imienia.
Wszystkie te wibracje opisują psychikę i charakter danej osoby, dzięki czemu wyróżnia się ona spośród innych. Warto dodać, że analizując każdą z części składowych Portretu Numerologicznego nie możemy zapominać, iż odkrywają nam one jedynie potencjalne cechy charakteru, a nie prawdy absolutne. Jedynie przez analizę i zestawienie wszystkich wibracji uzyskamy wierny portret danej osoby.
Po sporządzeniu Numerogramu otrzymamy pięć wibracji podstawowych. Są to: Wibracja Urodzenia, Wnętrza, Ekspresji Zewnętrznej, Celów Życiowych i Podpisu. Stanowią one zespół różnych informacji, które odpowiednio zestawione staną się punktem wyjścia do zgłębienia psychiki danej osoby, a także do poznania jej drogi życiowej.
Bywa, że wibracje Urodzenia i Imienia tworzą układ harmonijny; jeśli na przykład liczby są identyczne lub podobne, mamy wówczas do czynienia z osobą o charakterze w pełni zintegrowanym. Gdy natomiast numery tworzą wyraźny kontrast, możemy mieć pewność, że dana osoba miotana jest wewnętrznymi sprzecznościami, a jej reakcje często nie dają się przewidzieć. Jeśli istnieje zgodność między wibracjami Wnętrza i Ekspresji Zewnętrznej, osoba, której dotyczą, posiada charakter stabilny, a jej wnętrze zgodne jest z wrażeniem, jakie wywiera na otoczeniu.
Jeżeli natomiast obie te wibracje pozostają do siebie w sprzeczności, oznacza to, że dana osoba nigdy (może z wyjątkiem swoich najbliższych) nie odkrywa swego prawdziwego "ja", a to, co ukazuje innym, jest tylko częścią jej wieloznacznej, zagadkowej osobowości.
Wibracje Imienia i Podpisu wzmacniają lub przeciwnie - osłabiają zalety, wady, jak i predyspozycje wynikające z Wibracji Urodzenia. W przypadku, gdy istnieje kontrast między tymi wibracjami, możemy być pewni, że mamy do czynienia z człowiekiem, którego osobowość, jak i zachowanie pełne są konfliktów, co niewątpliwie będzie zbijało z tropu zarówno otoczenie, oraz jego samego.

Wypada zaznaczyć, że sprzeczności te mogą mieć różny stopień nasilenia. Zdarza się, iż są one tak wielkie i stwarzają tak poważne problemy, bądź kompleksy, że jedynym rozwiązaniem pozostaje oficjalna zmiana imienia lub nazwiska (w takim przypadku należy jednak najpierw skonsultować się z doświadczonym numerologiem).
A jednak nie zawsze różnice numerologiczne są niekorzystne. Dzieje się tak w przypadku, gdy jedna z wibracji wzmacnia inną lub gdy wibracja "harmonijna" i "spokojna" łagodzi gwałtowny lub agresywny temperament.
Zanim przystąpimy do konkretów, warto przypomnieć, że w numerologii operuje się jedynie cyframi od l do 9, a w szczególnych przypadkach także liczbami 11, 22, 33 i 44, a zatem zawsze należy sprowadzić uzyskaną sumę do liczby jednocyfrowej, bez względu na to, czy jest to suma uzyskana z daty urodzenia, imienia czy podpisu.

ALFABET NUMEROLOGICZNY
1 - A, J, S
2 - B, K, T
3 - C, L, U
4 - D, M, V
5 - E, N, W
6 - F, O, X
7 - G, P, Y
8 - H, Q, Z
9 - I, R

(Uwaga: Ą=A, Ć = C, Ę = E, Ł = L itd.)
SPORZĄDZANIE PORTRETU NUMEROLOGICZNEGO
Na początku analizujemy kanały, jakimi dana osoba odbiera wibracje numerologiczne. Następnie sprawdzamy, co one oznaczają i jakie jest ich oddziaływanie. Obliczamy również, ile razy i w jakiej formie pojawia się ta sama wibracja.

WIBRACJA URODZENIA

Wibrację tę otrzymujemy przez:
1. Sprowadzenie do jednej cyfry sumy liczb składających się na datę urodzenia.
Wibrację tę wykorzystujemy przy:
a. Analizie możliwości, jakie daje nam los;
b. Określaniu rzeczywistego losu;
c. Wyznaczaniu cykli życiowych .
2. Analizę dnia urodzenia.

WIBRACJA IMIENIA
Jest to wibracja, którą otrzymujemy przez analizę cyfr odpowiadających literom wszystkich imion i nazwisk danej osoby. Bierzemy pod uwagę imiona i nazwiska nadane przy narodzeniu, podczas chrztu, bierzmowania i przyjęte po ślubie. Muszą one figurować w dokumentach (np. metryka, świadectwo chrztu, dowód osobisty, etc.).
Jak zawsze, kiedy mamy do czynienia z literami, oddzielamy samogłoski od spółgłosek, gdyż w numerologu mają one odmienne znaczenie. Cyfry odpowiadające samogłoskom zapisujemy powyżej imion i nazwiska, odpowiadające spółgłoskom - poniżej. Otrzymujemy w ten sposób zarówno całościowy, jak i wycinkowy obraz osobowości. Zgodnie z zasadami rządzącymi numerologią, osobowość człowieka wyrażona jest w następujących pięciu aspektach:

1. Wnętrze

Wibrację tę obliczamy, sumując samogłoski pełnego imienia i nazwiska. Mówi nam ona o sile wewnętrznej, ukrytych skłonnościach i motywacjach kierujących naszym postępowaniem.
2. Zewnętrzny aspekt osobowości
Wibrację tę uzyskujemy przez dodanie spółgłosek pełnego imienia i nazwiska. Ukaże nam ona zewnętrzną projekcję osobowości, czyli wrażenie, jakie wywiera dana osoba na otoczeniu, jej zachowanie, styl bycia, stosunek do ludzi, do pracy, a także "maski", pod jakimi skrywa swe prawdziwe , ja.

3. Cele życiowe

Wibracja ta odpowiada sumie dwóch poprzednich wibracji. Dzięki niej odkryjemy rolę, jaką dana osoba chciałaby odgrywać w społeczeństwie, czyli cele, do jakich instynktownie, często podświadomie, dąży.

4. Indywidualność

Zsumowanie wszystkich cyfr, jakie pojawią się przy analizowaniu imion i nazwiska, daje nam wibrację określającą indywidualność danej osoby. Inaczej mówiąc, jest to liczba występujących numerów od l do 9. Dzięki tej operacji dowiadujemy się, czy dana osoba odznacza się charakterem silnym, czy przeciwnie - brakuje jej silnej woli, zdecydowania i jasno sprecyzowanych poglądów. Wibracja ta mówi nam również o słabych i silnych punktach danej osoby.

5. Temperament. Uzdolnienia.

Pogrupowanie wszystkich cyfr, jakie znaleźliśmy, analizując Wibrację Imienia, pozwoli nam określić zdolności i skłonności najsilniej zaznaczone.

WIBRACJA PODPISU

Aby określić Wibrację Podpisu danej osoby, należy zsumować cyfry odpowiadające literom wchodzącym w skład podpisu. Cyfra, jaką otrzymamy, wskaże nam cechy nabyte pod wpływem używania takiego, a nie innego podpisu.

Opis wg. Gladys Lobos "Magia Numerologii" a tak to znajdziesz wszystko na naszym forum tylko trzeba poszukać


aneczka23  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:07 26-07-2010


58

Cytat:  LOCA :
> Cytat:  aneczka23 :
> > mam takie dosc glupie pytanie ale czy ktos moze mi powiedziec jak
> > to sie liczy wogole?
> Elementarna numerologia składa się z liczb prostych od 1 do 9. Data
> urodzenia przypisuje nas do pewnej, określonej liczby życia. Aby
> obliczyć tzw. drogę życia człowieka, należy wziąć pod uwagę
> dzień, miesiąc i rok urodzenia. Należy zsumować wszystkie cyfry,
> które mamy w dacie urodzenia. Podam przykład dla osoby urodzonej 12
> czerwca 1984. Należy dodać 1 + 2 + 6 + 1 + 9 + 8 + 4 = 31.Uzyskany
> wynik należy jeszcze raz zsumować, aż pozostanie jedna cyfra, czyli w
> tym przypadku 4 (3+1=4). Osoba urodzona 12 czerwca 1984 jest więc
> numerologiczną czwórką

dziękuję za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanie... w jaki sposób określasz czy dany związek jest karmiczny czy nie?? prosiła bym o określenie czy mój związek taki jest... oto daty urodzin: 29.10.1987, 25.02.1988


walter  (58)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:07 26-07-2010


2634

Cytat: aneczka23 :

> dziękuję za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanie... w jaki sposób
> określasz czy dany związek jest karmiczny czy nie?? prosiła bym o> > określenie czy mój związek taki jest... oto daty urodzin: 29.10.1987,> > 25.02.1988

Ja nie Loca , ale Agnese tu gdzieś wklejała link do ściągnięcia programu numerologicznego Szoda "Numerologia Freeware".Z "chomika" możesz ściągnąć np. http://chomikuj.pl/nicolk?fid=154722635
W/g tego programu jesteście związkiem karmicznym


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:07 26-07-2010


148

czasami z programu wychodzi , że nie jest się karmicznym związkiem lepiej pytać wtedy specjalistów czy oby na pewno ... nie tylko DZ i I pZ mówi o karmie .

mówię od razu , ze ja nie jestem specjalisten ale takich sie dopytuję i przyuczam


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:07 26-07-2010


148

http://szod.wrzuta.p.../numerologia114

dodam jeszce ze program moze źle liczyc liczbe duszy itd poniewaz y traktuje jako samogłoske , także warto zwrócic na to uwagę jeśli wpisujecie wszystkie imiona i nazwisko


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności