Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Horoskop natalny i rokowania na przyszłość
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Niebieski ORZEŁ – Naucz się mówić „nie”
Kwestie odpowiedzialności i dogmatyzmu: Czy nie postępujesz fanatycznie?

Zalety:
Jesteś transformatorem i uzdrowicielem – testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz.
Orzeł to emanacja mistrzów, guru, kapłanów i proroków. Masz niezwykłą moc duchową i zdolność ogarnięcia całej panoramy wydarzeń. Twoja świadomość wie natychmiast, co trzeba zrobić, aby nie uza-leżnić się od dogmatów, ideologii, książek, przekazów czy ludzi. Potrafisz zachować umiar, dystansować się do sensacyjnych odkryć, snów i wizji.
W życiu przejmujesz rolę przywódcy. Masz wgląd i ogląd sytuacji; widzisz i przenikasz całość pro-blematyki. Teraz rozumiesz, dlaczego tak ważna jest dla ciebie niezależność.
Poświęcasz się służbie na rzecz innych. Uważaj, abyś nie stał się fałszywym prorokiem lub tyranem. W tej inkarnacji tematyka władzy i odpowiedzialności to najważniejsze kwestie do zgłębienia.
Słabości:
Jesteś wichrzycielem i fantastą – wprowadzasz chaos, pielęgnujesz iluzje.
Jesteś typową marionetką. Nie masz własnego zdania, brakuje ci celu, motywacji i nadziei. Bezruch, ospałość, nicość, przyprawiają cię o ból głowy. Twoje życie świeci pustką. Jesteś zdany na łaskę i nieła-skę innych albo świadomie bazujesz na dobroci lub ludzkiej naiwności.
Nudę starasz się zagłuszać tyradą słów, prowadzeniem bezcelowych rozmów lub bezproduktywnym kręceniem się w kółko. Czasami chciałbyś coś zrobić, ale brakuje ci odwagi.
Jeśli się w coś zaangażujesz, zatracasz się w fałszywie pojmowanym powołaniu. Wtedy stajesz się nadopiekuńczy i nadgorliwy, chcesz na siłę ratować wszystkich z opresji, nie potrafisz powiedzieć „nie”. Nic dziwnego, że stosunkowo szybko przychodzą rozczarowania.

Wskazówka:
Naucz się zachowywać równowagę pomiędzy pracą, odpoczynkiem, snem i odżywianiem. Pomyśl czasami
o sobie. Podążaj za swoimi marzeniami. Spójrz na obietnice dawane ludziom z perspektywy wyższego celu, jakim jest zachowanie równowagi. Naucz się brać i dawać. Zastanów się, czy twoja nadgorliwość nie utrudnia innym rozwoju? Czy nie bierzesz na swoje barki cudzych ciężarów? Czy pada magiczne słowo „dziękuję”?


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Żółty WOJOWNIK – Nie walcz
Kwestie zastraszenia i intryg: Czy kierujesz się mądrością serca?

Zalety:
Jesteś propagatorem i nauczycielem – rozprzestrzeniasz, oświecasz, nauczasz.
W życiu kierujesz się rozsądkiem i sercem. Wykazujesz dużą dojrzałość życiową. Jesteś inteligentny, bystry, rozbudzony duchowo. Szóstym zmysłem wyczuwasz, co jest dobre, a co złe; widzisz, co się dzie-je wokoło i wiesz, że nie musisz o nic walczyć. W życiu kierujesz się inteligencją intuicyjną. Twoją bro-nią jest miłość. Nikt nie jest w stanie jej się oprzeć.
Pieniądz i materia od dawna nie mają nad tobą władzy. Nie przywiązujesz wagi do bogactwa, dlatego nic nie jest w stanie ci zagrozić. Jesteś całkowicie wolny, niezależny. Strach, obawy, wątpliwości nie są twoim problemem, lecz tych, którzy próbują cię zastraszyć.

Słabości:
Jesteś fanatykiem i konserwatystą – pielęgnujesz zakłamanie, hamujesz postęp.
Uwielbiasz demonstrować władzę, arogancję intelektualną, bogactwo. Twój jednostronnie ukierun-kowany intelekt kalkuluje na zimno, bez serca, przez życie idziesz „po trupach”.
Szukasz elitarnych kontaktów, otaczasz się ludźmi o wyjątkowo niskim morale, by pokazać, że masz nieograniczoną władzę. Jesteś zakałą środowiska. Tam, gdzie się pojawisz, wkracza przemoc. Nie masz prawdziwych przyjaciół. Uchodzisz za grubianina, zuchwalca, człowieka bez serca, ale nikt nie ma od-wagi powiedzieć tego głośno. Ale do czasu, kiedy kosa trafi na kamień.
Twoja postawa wypływa z panicznego lęku, by nie zostać zdemaskowanym i nie stracić tego, co po-siadasz. W głębi duszy czujesz się bardzo samotny.

Wskazówka:
Zbuduj połączenie mentalne z tym, co niewinne i boskie. Stań się kanałem dla tego, co duchowe. Zaufaj swojej mistycznej inteligencji. Nastaw się na sygnały wewnętrzne. Puść materię. Otwórz się na prowadzenie du-chowe.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Czerwona ZIEMIA – Odkryj swoje zdolności organizacyjne
Kwestie etyki i współpracy: Czy nie stronisz od świata i ludzi?

Zalety:
Jesteś prekursorem i odkrywcą – przecierasz szlaki w Nowe, odsłaniasz konsekwencje.
Twoje życie to scena, przez którą przewijają się wszystkie informacje. Tu spotyka się, kłóci i bije ca-ły Kosmos, a więc również ludzie. Jesteś osobą kompetentną, stworzoną do pracy zespołowej. Twoim zadaniem jest wyznaczenie centrum, by pokazać wspólną drogę, pozwolić ludziom uwierzyć, że nie wszystko stracone, że są wartościowi i potrzebni.
Masz wspaniałe zdolności organizacyjne. Doskonale nadajesz się na stanowiska kierownicze. Życie wciąż ukierunkowuje cię na dobro ogółu, ochronę środowiska i uzdrawianie relacji międzyludzkich. Nie dziw się, że musisz przejść wiele sprawdzianów, zanim zaczniesz pracować w grupie. Najpierw powi-nieneś poczuć swoją więź ze światem, wykazać się wytrwałością, determinacją, odpowiedzialnością
i dojrzałością duchową. To ty jesteś stróżem niechcianych.
Od urodzenia masz otwarte czakry dłoni i aktywne kanały przekazu informacji na drodze intuicji, te-lepatii, snów, wizji.
Słabości:
Jesteś pesymistą i wrogiem nowości – stwarzasz bariery, tkwisz w przeszłości.
Jesteś skłócony z całym światem, wrogo nastawiony do ludzi. Bierzesz od życia to, co się da, nie pa-trząc na innych. Odnosisz się z wielką pogardą do ludzi, jesteś wyjątkowo surowym kontrolerem,
w ekstremalnych sytuacjach zniżasz się do poziomu „szpiega”. Nagminnie łamiesz przepisy porządkowe i nie szanujesz życia. Nic dziwnego, że nikt cię nie lubi.
Czujesz się wyobcowany, samotny, wciąż przeżywasz rozterki duchowe. Coraz częściej uciekasz od rzeczywistości, zamykasz się we własnym świecie, ulegasz omamom, utożsamiasz się z istotą pozaziem-ską. Masz wrodzoną skłonność do przesadnej interpretacji snów, wizji, zdarzeń i wyciągania pochop-nych wniosków.

Wskazówka:
Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje plany i przypomnij sobie, po co tu jesteś.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Białe ZWIERCIADŁO – Zrzuć maski
Kwestie prawdomówności i fanatyzmu: Czy jesteś otwarty na prawdę?

Zalety:
Jesteś siłą porządkową i stabilizatorem – oczyszczasz teren, normalizujesz sytuację.
Jesteś „rezonansowym lustrem”, tym, który demaskuje fałsz i zakłamanie, przyciąga wyższą prawdę. Masz niezwykle klarowne pole widzenia, wnikliwie analizujesz fakty, doskonale wiesz, jak wygląda stan obecny. Śmiało patrzysz cieniowi w oczy. Nie lękasz się konfrontacji z własnymi odbiciami w ludziach
i przyznania się do błędów. W pełni akceptujesz to, co przynosi życie. Wszystkie wzloty, upadki, zbiegi okoliczności rozpatrujesz z każdej możliwej strony. Obserwujesz, ale nie osądzasz. Dla ciebie najważ-niejsze jest doświadczenie i uniwersalna prawda. Uwielbiasz filozofować, zanurzać się w refleksji, medytować.
Chętnie dzielisz się z innymi swoimi spostrzeżeniami, bezinteresownie pomagasz osobom zbłąkanym.
Słabości:
Jesteś panikarzem i biednym ego – zaśmiecasz teren, zaszczepiasz niepokój.
Twoje życie to pasmo niekończących się problemów, konfliktów, zrządzeń losu. Czujesz się osaczo-ny, atakowany, uwięziony w dramacie życia, obserwowany przez tysiące nieżyczliwych oczu. Cóż za iluzja. Jednak ty w nią wierzysz i najprawdopodobniej nie chcesz się z niej wydostać. Masz wolną wolę.
Nie dziw się, że informacje są wprowadzane do twojego życia w sposób eksplozyjny, żeby nie po-wiedzieć bezwzględny. Samozwątpienie, rozbieżności, zakłamanie, problem rozłąki, negatywne autosu-gestie czy też cierpienie chcą nakłonić cię do zmiany sposobu patrzenia na świat, ludzi i siebie.

Wskazówka:
Ludzie, których napotykasz, są twoim własnym odbiciem i jednocześnie wielkim dobrodziejstwem dla ciebie. Przyjrzyj się im, jak sobie. Zobacz, jak pielęgnujesz iluzję w swoim życiu. Wykorzystaj wrodzoną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania także wobec siebie. Zrób zdecydowane cięcia w życiu, abyś mógł przebaczyć i zakończyć spory.
kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Niebieski WICHER – Nie bój się łez i przemian
Kwestie odnowy, walki i oporu: Czy chcesz coś zmienić w życiu?

Zalety:
Jesteś transformatorem i uzdrowicielem – testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz.
Twoje życie ma niezwykle intensywny przebieg. Nie ma w nim miejsca na nudę. Ruch, pozytywne zmiany, wyjazdy, przeprowadzki, przestawianie mebli, kursy, szkolenia to dla ciebie codzienność. Na tym obszarze czujesz się jak ryba w wodzie.
Dysponujesz nieprzeciętną zdolnością regeneracji sił i odnowy. Rany goją się na tobie jak na przysłowiowym psie. Wciąż chcesz się rozwijać, kształcić, wzrastać duchowo.
Potrafisz puścić przeszłość. Jesteś elastyczny, otwarty na nowości, rezolutny, śmiały. Dbasz o płynność działań, znajdujesz same genialne rozwiązania, do celu zmierzasz krok po kroku.
Uwielbiasz pracę z ludźmi. To dobrze. Twoim zadaniem jest godzenie zwaśnionych stron i uzdrawianie stosunków międzyludzkich na szerszą skalę.
Słabości:
Jesteś wichrzycielem i fantastą – wprowadzasz chaos, pielęgnujesz iluzje.
Każda najdrobniejsza zmiana wyzwala w tobie bunt i opór. Twoje poglądy są skostniałe, staroświeckie, zakorzenione jeszcze w średniowieczu. Jesteś fanatyczny, drobiazgowy, negatywnie nastawiony do każdej najdrobniejszej zmiany i nowości.
Nie masz żadnego celu i nie starasz się go odkryć. Po co. Nie warto. To i tak nic nie da, te słowa najczęściej padają z twoich ust. Wciąż narzekasz, zrzędzisz, wszystko negujesz, a potem się dziwisz, że tylko na ciebie spadają niepowodzenia i choroby, że to ty masz problemy z kolanami, na oczach jęcz-mienie, na ustach zajady.

Wskazówka:
Zachowaj dystans do każdej wątpliwości. Nie oceniaj ludzi, zjawisk i doświadczeń osobistych. Przekaż ster
w życiu swojemu Wyższemu Ja. Zrezygnuj ze wszystkiego, co podtrzymywałoby iluzję oddzielenia od świata i ludzi.


scorpioo  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


324

wooow Kama aleś naprodukowała fiu,fiu


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Żółte SŁOŃCE – Określ swoje miejsce w życiu
Kwestie oczekiwań i przebaczenia: Czy potrafisz bezinteresownie kochać?

Zalety:
Jesteś propagatorem i nauczycielem – rozprzestrzeniasz, oświecasz, nauczasz.
Słońce świeci w twoim życiu każdego dnia. Jesteś uosobieniem mądrości, prawości i postępu. Stanowisz centrum oświecenia i kreatywnej siły. Potrafisz porwać za sobą tłumy. Wszędzie czujesz się do-brze. Wiesz, czego chcesz i czego oczekuje od ciebie życie.
Masz bezpośredni dostęp do skarbnicy wiedzy i mądrości całego Wszechświata. Ogarniasz całą panoramę życia. Zgłębiłeś uniwersalne prawa, akceptujesz ludzi takimi, jacy są, a nie jakimi chciałbyś ich widzieć.
Potrafisz bezinteresownie kochać i przebaczać, brać i dawać jednakowo lekką ręką. Masz w sobie wiele pokory i szacunku dla mądrości przeznaczenia. Nie jesteś jednak aniołem, lecz normalnym człowiekiem, który jak każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, przeżywa wzloty i upadki, popełnia błędy i nie-takty, przewraca się i wstaje, śmieje się i płacze, odczuwa ból i radość – dopóki ŻYJE.
Słabości:
Jesteś fanatykiem i konserwatystą – pielęgnujesz zakłamanie, hamujesz postęp.
W twoim wnętrzu wszystko wrze i kipi. Rozpiera cię złość, gniew, zawiść, że nie masz tego, co mają inni. Ludzie cię nie rozumieją, partner nie spełnia zachcianek, szef nie docenia twoich zasług.
Twoja głowa jest bardzo ociężała, nie potrafisz zebrać myśli, brakuje ci pomysłów na przyszłość. Wtedy na scenę wkracza twoje sprytne ego. Zamiast wsłuchać się w głos serca, zaczynasz kombinować. Wszelkimi sposobami chcesz zwrócić na siebie uwagę, znaleźć się w centrum zainteresowań. Środkiem do celu mogą być choroby na zawołanie (wszyscy wtedy chodzą koło ciebie) albo spadasz o wiele niżej, zaczynasz kopać dołki, rozsiewać plotki, snuć intrygi. Słońce nie będzie tego tolerować w nieskończo-ność. Los cofnie cię raz, drugi, dziesiąty o kilka kroków, aż w końcu powrócisz do punktu wyjścia. Stra-cisz cały swój dorobek, np. stanowisko, pieniądze, partnera, dobre imię albo zdrowie. Dlatego zastanów się, bo zbyt wiele kładziesz na szali.

Wskazówka:
Jeżeli jesteś uosobieniem miłości, ufasz i pewnie stąpasz po ziemi, jesteś wolny
i niezależny. Przypatrz się swoim wyobrażeniom i poglądom. Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.


scorpioo  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


324

ale u mnie ta przeszłosc sie nie zgadza.Ja tam za bardzo za siebie sie nie oglądam patrze tylko do przodu No i zbieracz nie jestem.Nic nie składuje i żadnych smieci nie trzymam


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

INTERPRETACJA TONU NARODZIN
Ton 1 – przyciąganie tematów

Przecieranie dróg, przyciąganie, otwieranie oczu: Co cię najbardziej nurtuje?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby zasygnalizować tematy, które trzeba pilnie załatwić.


Masz wyjątkową zdolność koncentracji i niezwykłą charyzmę. Ludzi lgną do ciebie. Stanowisz nie-widzialne centrum, punkt światła, ważny węzeł na Ziemi. Potrafisz inspirować innych do pracy twórczej.
Bez względu na to, czy jesteś tego świadomy, czy nie, zawsze przyciągasz do życia coś Nowego, co zaowocuje dopiero w przyszłości.
Lubisz stać w środku, być szefem, przewodzić. Jesteś mistrzem treści, przewodnikiem, przykładem dla innych. Uważaj jednak na wrodzoną skłonność do podkreślania swoich zasług. Pozostań skromny, nie próbuj się wywyższać.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Ton 2 – wyzwania i prowokacje

Specyficzna platforma działań: Jak oceniasz stopień trudności swoich zadań?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby wnieść do codziennego życia tematy, przyciągnięte przez ton pierwszy, uporządkować je tematycznie, określić ich ciężar.


W życiu grasz wszystkimi kartami. Śmiało przyjmujesz wyzwania. Cały świat stoi przed tobą otwo-rem. Uważaj jednak, abyś nie posunął się za daleko, ponieważ pole napięć jest mocno rozbudowane. Nie igraj z ogniem. Wzmocnij swój fundament życiowy. Poczuj grunt pod nogami, ustabilizuj sytuację
w domu, zrób porządek na biurku. Określ swoją przestrzeń, wydziel sobie obszar, na którym czujesz się pewnie. Wyobraź sobie miejsce wypoczynku, do którego w każdej chwili możesz się schronić, aby na-brać sił i odetchnąć.
Bądź przygotowany, że niezależnie od tego, kto nabroi, świat będzie próbował obarczyć winą ciebie. Jesteś przysłowiowym kozłem ofiarnym. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, to zwykła prowokacja. Prawda sama się obroni. Przebacz przeciwnikom i prześlij im światło i miłość. Nie próbuj z nimi wal-czyć. Przyjrzyj się uważnie trudnym sprawom i związkom. Wiedz, że pod postacią kłopotów z partne-rem, domownikami, kolegami czy urzędnikami, zawsze meldują się na scenie nierozwiązane problemy karmiczne. Z pewnością nie będziesz tym zachwycony, ale to ty wybrałeś sobie taką drogę. Jesteś silny
i bardzo potrzebny. Dasz sobie radę. Najtrudniejsze masz już za sobą – dotarłeś bezpiecznie do miejsca, w którym na ciebie czekano.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności