Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » Proszę o interpretację - związek karmiczny
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 06-05-2012


131

Cytat:  walter :
> Cytat:  Koralik :
> > Walter, bo widzę ze Cię natchnęło napisz coś nt 7 (34) identyczniut> > ka jak TY
>
> Cofnij sie o "dwie strony nazad" , to będziesz miała co "pisałem"
> godzine temu o 34/7
> http://horoskopia.info/grupy_pokaz_temat,strona_5,5919.html

Nazbyt mało mi tych tajemnic 7-ki
Jest w tym coś owszem owszem, ale z tą pracowitością to jakoś tak na odwrót,bo to pracoholik był pełną gębą - porozumienie mogło się odbywać czysto intelektualnie, rozmowy o pogodzie nie wchodziły w grę co błyskotliwości to fakt humor świetny miał (taki moj), czarny czarny na poziomie
ale chimeryczny jak przy PMS i nigdy ale to nigdy nie było wiadomo CO BEDZIE JUTRO


walter  (58)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 06-05-2012


2634

Cytat:  Koralik :

> Jest w tym coś owszem owszem, ale z tą pracowitością to jakoś tak na> > odwrót,bo to pracoholik był pełną gębą

A gdzie Ty tam wyczytałaś że 34/7 jest mało pracowita ??....ja nic takiego nie dostrzegłem w tym opisie

"ale chimeryczny jak przy PMS "...............u faceta to sie "ciota" nazywa , a nie PMS


Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 06-05-2012


131

Cytat:  walter :
> Ze nie lubię cięzkiej , fizycznej pracy

a tu

ciota? raz ci oko puszcza i sle smsy a nastepnie udaje ze cie nie zna?
Ja to nazywam niezrównoważaniem psychicznym albo .... prowokacją?


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 06-05-2012


148

ale to było o 4 w czarnych szczytach a nie o 7 .

ja wszystkie 7 , które znam są b pracowite .
Ja jestem pracoholikiem i te moje 7 z 9 są bardzo wymagające w pracy w stosunku do innych
Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 06-05-2012


131

dlatego wyszlam za 4(31) moze nie jest tak elokwentny ale stabilny i tez (o zgrozo!) pracoholik


Scorpioo  (8)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 06-05-2012


657

Cytat:  Gość :
> ale to było o 4 w czarnych szczytach a nie o 7 .
>
> ja wszystkie 7 , które znam są b pracowite .
> Ja jestem pracoholikiem i te moje 7 z 9 są bardzo wymagające w pracy
> w stosunku do innych

Gosciówko to mój mały jak szesnastego urodzony to jest 7z16?
z dnia urodzenia


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 06-05-2012


148

a ja jestem skorpik 18 z dnia
ale skopiuję ci opis 16 z dnia , a tak w ogóle to ktos musi umieć bardzo dobrze połączyć DZ z PZ i cyklami żeby dobrze zinterpretować piramidkę .

a co do 16 z dnia ur

Osoby te wyróżniają się bogatym życiem wewnętrznym i olbrzymią intuicją. Są introwertyczne i zarazem otwarte na świat, posiadają przy tym zdolności i cechy niezbędne, aby triumfować w każdej niemal dziedzinie. Interesuje je w równym stopniu rozwój duchowy, co osiąganie dobrobytu materialnego. Nieustannie analizują siebie samych, dążąc do doskonałości duchowej, intelektualnej i profesjonalnej. Jednakże zbytnia powściągliwość i nieumiejętność okazywania uczuć nierzadko są przyczyną ich samotności.

dzień urodzenia: 7,16, 25

Wibracja ta przynosi inteligencję, zdolność obserwacji, analizy i wyciągania wniosków. Mądrość, filozoficzny stosunek do życia, idealizm. Może prowadzić do mistycyzmu lub — w ekstremalnych przypadkach — do zbrodni.
Jeśli urodziłeś się szesnastego dnia miesiąca(16)

Liczba Karmiczna (por. Długi Karmiczne). Jesteś filozofem, odnosisz się do świata z rezerwą i nie przywiązujesz się do niczego. Interesujesz się wiedzą tajemną. Żyjesz z nie uświadomioną pamięcią kochanka—motyla z poprzednich wcieleń. W tym życiu albo powtórzysz dla przypomnienia i zrozumienia podobne doświadczenia, albo zrozumiesz swą lekcję dzięki pro­blemom uczuciowym i rodzinnym.


pozytywnie: w poprzednim życiu została rozwinięta wiedza wewnętrzna, duch. W obecnym życiu pociąga cię wydobycie tej wiedzy na światło dzienne. Mimo chłodnej natury przyciągasz ludzi, gdyż jesteś odpowiedzialny i umiesz błyskawicznie podejmować słuszne decyzje.

negatywnie: niecierpliwość doprowadzać będzie do konfliktów z otoczeniem. Klęska moralna lub materialna.


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 06-05-2012


148

16 dnia miesiąca
Są to osoby, które odznaczają się bogatym życiem wewnętrznym. Cechuje ich doskonale rozwinięta intuicja, powściągliwość, rezerwa, dążenie do osiągnięcia równowagi wewnętrznej, zdolność do analizy i refleksyjności. Są to osoby dobrze zorganizowane, umiejące się skoncentrować, wyważone i introwertyczne. Z natury nieufne, mają również problem z okazywaniem uczuć i zainteresowania, co może zostać odebrane jako oschłość i obojętność. 16 jest liczbą zaliczaną do tzw wibracji karmicznych, które wskazują na długi zaciągnięte w poprzednich wcieleniach, co oznacza niewłaściwie wykorzystany wcześniej potencjał i zaniedbania. W omawianym przypadku, dług karmiczny 16 może oznaczać utrudnione życie uczuciowe, duże rozterki wewnętrzne, niewłaściwe lokowanie uczuć, izolację, samotność, dobieranie złych ludzi jako przyjaciół. Osoby te muszą się nauczyć wyczulenia i wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka, odpowiedzialności i doceniania innych. Ponadto powinny stale pracować nad rozwojem wewnętrznym, dokonywaniem mądrych wyborów i wyzbyciem się egoizmu.
Jesteś filozofem, odnosisz się do świata z rezerwą i nie przywiązujesz do niczego. Interesujesz się wiedzą tajemną. Żyjesz z nieuświadomioną pamięcią kochanka – motyla z poprzednich wcieleń. W tym życiu albo powtórzysz dla przypomnienia i zrozumienia podobne doświadczenia, albo zrozumiesz swą lekcję przez problemy uczuciowe i rodzinne. Pozytywnie – w poprzednim życiu została rozwinięta wiedza wewnętrzna, duchowa, będziesz teraz dążyć do jej wydobycia na zewnątrz. Łączysz w sobie introwertyzm, potrzebę studiowania w odosobnieniu, ambicję i pracę dla rodziny. Mimo chłodnej natury, przyciągasz ludzi swą odpowiedzialnością. Umiesz błyskawicznie podejmować słuszne decyzje. Negatywnie – niecierpliwość doprowadzać będzie do konfliktów z otoczeniem. Jeśli nie skorzystasz ze zmian jako nośnika przemiany wewnętrznej i zewnętrznej, dążyć będziesz do klęski moralnej lub materialnej. Duma, zarozumiałość i brak kontroli nad emocjami, sprowadzają izolację i ucieczkę od świata. Zbudowanie zaufania do samego siebie jest warunkiem dostrzegania radości życia i osiągnięcia w pełni bliskości z drugim człowiekiem. Wyróżniasz się bogatym życiem wewnętrznym i olbrzymią intuicją. Jesteś introwertykiem jednocześnie otwartym na świat. Posiadasz cechy i zdolności niezbędne, aby tryumfować w każdej dziedzinie. Interesuje cię rozwój duchowy i dobrobyt materialny. Posiadasz silne wewnętrzne poczucie własnej godności, zostało ono wyniesione z poprzednich inkarnacji w rodzie wysoko arystokratycznym lub królewskim. Wskutek tego nawykowo tworzysz dystans pomiędzy sobą i otoczeniem, jako system obronny przed zranieniem. Swoją głęboką wrażliwość chronisz poprzez odsunięcie ewentualnego źródła zagrożenia. Do 14 roku życia trudności w istnieniu w grupie są doświadczane jeśli nie jesteś dla grupy kimś wyjątkowym. Tylko wtedy grupa cię akceptuje i używa jako ozdoby, w przeciwnym razie odsuwa jako niegroźnego dziwaka lub obojętnie pozostawia poza swoim marginesem. W dorosłości po 20r. życia wibracja tego dnia urodzenia daje magnetyzm osobowości, bowiem zawsze jest w tobie coś do odkrycia, coś nieuchwytnego. Może także wywołać oskarżenia o nadmiar dumy i wyniosłość. Nieustannie analizujesz siebie, dążąc do doskonałości duchowej, intelektualnej i profesjonalnej. Obecna jest tu perfekcja i pedantyczna skrupulatność. Zbytnia powściągliwość i zablokowania emocjonalne, wraz z powściąganiem uczuć są główną przyczyną samotności, częściej jednak jest to uczucie wewnętrznego osamotnienia powodowane brakiem możliwości swobodnej konwersacji na odpowiednim poziomie intelektualno – duchowym.


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:05 06-05-2012


2458

Cytat:  Koralik :
> LOCA
> to masz brzuszek piwny gwarantowany ale jesli Ci to nie przeszkad> za ....
> Ja tam po ciąży rzeźbie kaloryferek juz niewielkie zarysy są
> hahaha niekoniecznie jak w umiarkowanych ilościach...znam osoby co są piwoszami po kilka piw dziennie i nie mają brzucha..ale piwo wzmaga apetyt i to jest ten problem...ale od czasu do czasu nerki można przefiltorwać


Scorpioo  (8)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:05 06-05-2012


657

Żyjesz z nie uświadomioną pamięcią kochankaR> 12;motyla z poprzednich wcieleń. W tym życiu albo powtórzysz dla
> przypomnienia i zrozumienia podobne doświadczenia, albo zrozumiesz swą> > lekcję dzięki pro­blemom uczuciowym i rodzinnym.


może trochę się pokrywa ta interpretacja z jego siódmym domkiem w skorpionie a tam księżyc i neptun


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności