Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Horoskop natalny i rokowania na przyszłość
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Biały ŁĄCZNIK – Zapomnij o porażkach i przebacz
Kwestie pamiętliwości i uwolnienia: Czy puściłeś przeszłość?

Zalety:
Jesteś siłą porządkową i stabilizatorem – oczyszczasz teren, normalizujesz sytuację.

Jesteś człowiekiem sukcesu. Szybciej niż inni możesz zrobić karierę, osiągnąć cel, wspiąć się wyso-ko w rozwoju osobistym, ale pod jednym warunkiem – powinieneś puścić przeszłość. Tobie nie wolno być pamiętliwym, żyć tym, co minęło. Ty masz oczyszczać, sprzątać, iść do przodu i usuwać wszystko to, co zagraża życiu, co jest toksyczne, bezużyteczne i straciło energetyczne znaczenie. Gromadzenie staroci, śmieci i pamiątek nie należy do twojej drogi.

Słabości:
Jesteś panikarzem i biednym ego – zaśmiecasz teren, zaszczepiasz niepokój.
Strach paraliżuje ci myśli i ruchy. Wszystkiego panicznie się boisz (ciemności, jazdy windą, kie-szonkowca), wszędzie wietrzysz zagrożenie lub widmo śmierci. Wciąż trzymasz coś na czarną godzinę, gromadzisz rzeczy na zapas. Jesteś typem zbieracza, wszystko może ci się przydać.
Jesteś rozkojarzony, przygnębiony, uszczypliwy, zarozumiały. Sam szukasz zaczepki, chcesz wszystko kontrolować. Uważasz, że tylko ty masz rację.
Zagrzebałeś się w przeszłości. Nie potrafisz przebaczyć. Ten, kto zwróci ci uwagę, od razu staje się twoim wrogiem.
Los będzie dawał ci liczne ostrzeżenia. Jeśli je zlekceważysz i nie zmienisz kursu, spadną na ciebie nieszczęścia, zaczniesz tracić to, co jest ci drogie.

Wskazówka:
Poddaj się sile przemian. Posłuchaj tej części w tobie, która woła o transformację. Bądź przystępny dla mądrości przeznaczenia. Nic nie dzieje się bez przyczyny.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Niebieska RĘKA – Dokończ, co zacząłeś
Kwestie wymiany i uzdrowienia: Czy potrafisz bezinteresownie dawać?

Zalety:
Jesteś transformatorem i uzdrowicielem – testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz.
Jesteś panem tej Ziemi. Masz potężną moc uzdrowienia. Twoje czakry dłoni są otwarte od urodzenia. Takie osoby, jak ty, są bardzo pożądane w medycynie naturalnej i konwencjonalnej, rzemiośle artystycz-nym, nauce i pracach badawczych. Masz nieprzeparty głód wiedzy. Uwielbiasz podróżować.
Dysponujesz ponadprzeciętną siłą dokonania. Odpowiadasz za czyny. Wiesz, że same dobre zamiary to za mało. Lubisz porządek, jesteś obowiązkowy, dokładny, cierpliwy.
Masz silną motywację do pracy. To, co robisz, zawsze powinno czemuś służyć. Chętnie dzielisz się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą.

Słabości:
Jesteś wichrzycielem i fantastą – wprowadzasz chaos, pielęgnujesz iluzje.
Jesteś niezdecydowany, niecierpliwy, nadpobudliwy, bezmyślny. Twoją cechą jest bałaganiarstwo
i słomiany zapał. Rozpoczynasz wiele spraw jednocześnie i żadnej nie doprowadzasz do końca.
Jesteś w stanie przegadać całe życie, nie potrafisz dotrzymać tajemnicy. Brak ci taktu, umiaru, peności siebie. Byle drobiazg wyprowadza cię z równowagi.
Jesteś samolubny, nieczuły na ludzką krzywdę. Ustawicznie gonisz za bogactwem. W twoim życiu najważniejsze są pieniądze. Prawo wymiany jest ci zupełnie obce.

Wskazówka:
Dostrzeż swoje opory wewnętrzne i rozkojarzenie. Naucz się kończyć to, co zaczynasz. Zwracaj uwagę na każdy krok na drodze. Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą. Otwórz się na prawo wymiany.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Żółta GWIAZDA – Nie przesadzaj
Kwestie kontroli i perfekcjonizmu: Czy nie mierzysz zbyt wysoką skalą ocen?

Zalety:
Jesteś propagatorem i nauczycielem – rozprzestrzeniasz, oświecasz, nauczasz.
Masz dobry gust. Dbasz o swój wygląd zewnętrzny i higienę osobistą. Jesteś wielkim estetą, melomanem, miłośnikiem piękna. Tam, gdzie się pojawisz, wzmacniasz fundament życia, zaprowadzasz ład
i porządek, wznosisz spokój i nutkę nowości. Wszędzie czujesz się dobrze. Jesteś wymagający, ale nie przesadzasz. To, czego oczekujesz od innych, oczekujesz również od siebie.
Wciąż szukasz miłości i harmonii. Lubisz ciche, wygodne życie rodzinne. Kontakt z naturą jest dla ciebie bardzo ważny.
Dążąc do doskonałości, kierujesz się głosem intuicji. Jesteś dokładny, punktualny, zwracasz uwagę na szczegóły. Nigdy nie naruszasz przepisów porządkowych. Masz wyjątkową samodyscyplinę.

Słabości:
Jesteś konserwatystą i fanatykiem – pielęgnujesz zakłamanie, hamujesz postęp.
Masz niespokojną duszę. Nie możesz znaleźć sobie miejsca w życiu. Wszystko cię denerwuje. Wciąż produkujesz szkodliwe myślokształty.
Jesteś drobiazgowy, lekkomyślny i niezdyscyplinowany. Bałaganiarstwo, niesłowność, pesymizm brak harmonii wewnętrznej odzwierciedlają się w niezadowoleniu z siebie, pretensjach do całego świata, kłótniach i ustawicznych konfliktach z otoczeniem. Mierzysz zbyt wyidealizowaną skalą ocen i tym sposobem sam komplikujesz sobie życie. Trudno z tobą wytrzymać – można tylko współczuć twoim dmownikom.

Wskazówka:
Otwórz się na miłość. Pielęgnuj harmonię. Poczuj związek z teraźniejszością – świat jest piękny i życzliwy. Nie szukaj ideału.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Czerwony KSIĘŻYC – Bądź bardziej elastyczny
Kwestie blokad i oczyszczenia: Czy uporządkowałeś swoją przeszłość?

Zalety:
Jesteś prekursorem i odkrywcą – przecierasz szlaki w Nowe, odsłaniasz konsekwencje.
Jesteś nośnikiem informacji i stróżem uniwersalnych zasad. W twoim życiu panuje ustawiczny ruch, wciąż coś się dzieje.
Masz wyjątkową siłę perswazji i moc przełamywania blokad emocjonalnych. Potrafisz dotrzeć do każdego serca. Zawsze mówisz prawdę. Dysponujesz głęboką wiedzą mistyczną i mądrością życiową. Jesteś mistrzem sztuki życia. Cieszysz się szacunkiem i uznaniem wśród ludzi, ale pozostajesz skromny
i uczciwy. Praca z ludźmi to twoja pasja.

Słabości:
Jesteś pesymistą i wrogiem nowości – stwarzasz bariery, tkwisz w przeszłości.
Twój fundament życiowy jest wyjątkowo niestabilny. Wszędzie napotykasz przeszkody, trafiasz na ludzi nieżyczliwych, fałszywych, oschłych. Sam jesteś bardzo zawzięty, dumny, nieszczery. Żądasz wła-dzy i bezwzględnego posłuszeństwa.
Jeśli chcesz zrobić krok naprzód, powinieneś zrewidować swoje przekonania i zamiast brnąć
w światy iluzji, przyznać się do błędów, zrzucić maski. Wiele czasu upłynie, zanim się przebudzisz.

Wskazówka:
Obudź się. Przejrzyj na oczy. Spójrz na nowe trendy. Jeśli otworzysz się na promień przypomnienia, dostą-pisz boskiego prowadzenia. Stań się latarnią jasności. Przestań walczyć. Zaufaj naturalnym procesom.
viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


1060

Kama a skąd Ty to masz....wklej mi tu proszę ten spektakularny Księzyc z jego wadami i zaletami


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

BIAŁY PIES – Nie zazdrość
Kwestie partnerstwa i emocji: Czy jesteś lojalny wobec partnera?

Zalety:
Jesteś siłą porządkową i stabilizatorem – oczyszczasz teren, normalizujesz sytuację.
Masz w sobie wiele ciepła i pozytywnych uczuć do ludzi. Jesteś uczynny, uczciwy, lojalny w związ-ku partnerskim.
Potrafisz bezinteresownie pomóc, współczuć, podnieść na duchu. Idąc przez życie, kierujesz się głosem serca. Już dawno poskromiłeś emocje. Masz w sobie wiele pokory. Powinieneś jednak uważać, aby nie dać się wykorzystywać innym, zwłaszcza biednym, utyskującym ego. Bądź tolerancyjny, wyrozumiały, cierpliwy, ale nie uległy.
Masz otwarte kanały przekazu informacji, rozległe pole postrzegania ponadzmysłowego. Wsłuchaj się w siebie, a otrzymasz informacje.
Słabości:
Jesteś panikarzem i biednym ego – zaśmiecasz teren, zaszczepiasz niepokój.
Jesteś znerwicowany, rozgoryczony, przeświadczony o czarnosprzysiężeniu. Czujesz się uwięziony w dramacie życia. Wciąż przeżywasz rozterki duchowe, zawody miłosne, zdrady. Nie widzisz, że sam zachowujesz się nieuczciwie wobec ludzi. Za wszystkie niepowodzenia życiowe obarczasz winą partnera, dzieci, rodzinę, znajomych.
Oczekujesz wsparcia, ale jesteś zbyt dumny, aby poprosić o pomoc.
Jesteś zazdrosny o wszystko: pochwały, stanowisko, wykształcenie. Nie potrafisz życzyć partnerowi powodzenia ani pogratulować mu osiągnięć. Niechęć do ludzi sukcesu, egoizm, nielojalność, pycha prowokują zrządzenia losu, przykrości, bolesne doświadczenia i choroby (zwłaszcza nerek).

Wskazówka:
Spójrz na siebie oczami domownika. Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości i poszukaj dróg wyjścia. Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę w sobie. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu i otwarcie poproś go o pomoc.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Niebieska MAŁPA – Nie lękaj się
Kwestie magii i strachu: Czy nie ulegasz sugestiom?

Zalety:
Jesteś transformatorem i uzdrowicielem – testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz.
Masz duże poczucie humoru. Jesteś optymistą, akceptujesz ludzi i życie takimi, jakie są. Potrafisz po mistrzowsku rozładować każde napięcie. Rozpiera cię energia twórcza, masz wielki temperament.
Jesteś bystry i inteligentny. Przepełnia cię ciekawość świata, wola działania. Przez życie idziesz
z lekkością, ale zawsze rozglądasz się na boki, patrzysz, co za tobą i przed tobą. Jesteś tym, który bez lęku demaskuje fałsz, intrygi, knowania ego. Czujesz nieopisany pociąg do wiedzy, zwłaszcza tej „zaka-zanej”.
Na określonym poziomie rozwoju otwierają się przed tobą bramy do świata magii – poznajesz potęgę myśli, moc słowa i siłę woli.
Słabości:
Jesteś wichrzycielem i fantastą – wprowadzasz chaos, pielęgnujesz iluzje.
Jesteś ponury, pesymistycznie nastawiony do świata, zakłamany. Działasz podstępnie, stosujesz róż-ne sztuczki i wybiegi, wciąż igrasz z ogniem. Jesteś wyjątkowo niedyskretny. Twoje życie to ustawiczna pogoń za uznaniem, majątkiem, stanowiskiem. Nie starasz się wypracować własnego autorytetu, lecz bazujesz na cudzym. Nikomu jednak nie potrafisz zaufać, ponieważ sam spiskujesz za plecami innych. Wciąż zmagasz się z problemami finansowymi, trafiasz na oszustów, krętaczy, złodziei.
Twoja wrodzona ciekawość i pociąg do okultyzmu sprawiają, że dość często uzależniasz się od fał-szywych programów, nauczycieli i mistrzów. Wtedy boisz się własnego cienia. Aż w końcu następuje przesilenie, dochodzi do próby sił i albo się otrząsasz, albo spadasz w przepaść.

Wskazówka:
Spiesz się powoli. Nie wszystko na raz. Naucz się ze spokojem przyjmować wszystkie niepowodzenia, zrządzenia losu, nagłe wtargnięcie ciemnej strony życia. Stań się Światłem. Wykorzystaj wrodzoną nadwrażliwość do uzdrowienia swojego przewrażliwienia. Pozostań czuły, serdeczny i uczciwy. Nie bój się prawdy. To nic, że trochę boli. Ważne, że nie straciłeś czucia.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Żółty CZŁOWIEK – Bądź przystępny, ale czujny
Kwestie wolnej woli i manipulacji: Czy jesteś niezależny?

Zalety:
Jesteś propagatorem i nauczycielem – rozprzestrzeniasz, oświecasz, nauczasz.
Jesteś niezwykle zdolny i inteligentny. Mądrość życiową dostałeś już w kołysce. W życiu nie musisz niczego się uczyć, lecz tylko sobie przypomnieć.
Jesteś samodzielny, niezależny, odpowiedzialny i obowiązkowy. Szanujesz zdanie innych i niczego nie wymuszasz na ludziach. Uwielbiasz pracować w zespole, udzielać się w grupie, współtworzyć.
Inkarnowałeś się na Ziemi po to, by przetestować wolną wolę i odkryć, do czego zdolny jest człowiek. Masz wyjątkowo trudne egzaminy do zaliczenia. Ale dasz sobie radę. Mądrość masz zapisaną
w genach.

Słabości:
Jesteś fanatykiem i konserwatystą – pielęgnujesz zakłamanie, hamujesz postęp.
Żyjesz w ustawicznej sprzeczności z samym sobą. Chcesz dobrze, a robisz źle. Dlaczego? Bo przeceniasz rozum, zagłuszasz szept intuicji.
Czujesz się lepszy od innych i jednocześnie niedoceniany przez ludzi. Chcesz zabłysnąć, zdobyć władzę, pokazać światu, co znaczysz. Wtedy zaczynasz manipulować ludźmi z wyjątkową bezwzględnością. Nierzadko uciekasz się do szantażu. Na koniec sam stajesz się ofiarą sprytniejszych i bardziej prze-biegłych osób. Osądzasz, wyrokujesz, odgrażasz się. Aż w końcu opadasz z sił. Czujesz pustkę i wewnętrzne wypalenie. Jest to bardzo dobry znak – dojrzałeś do wydostania się z tego piekła.

Wskazówka:
Pozbieraj się. Odkryj, co sprawia ci radość i daje poczucie spełnienia. Bądź gotów stać się pustym. Wiedz, że stan pustki to miejsce przygotowywane na zstąpienie nowej świadomości. Zmień styl życia i nawyki. Zwolnij tempo. Zacznij harmonizować bieg wydarzeń.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Czerwony WĘDROWIEC – Wyznacz sobie granice
Kwestie odwagi i wolności wewnętrznej: Czy czujesz się wolny wewnętrznie?

Zalety:
Jesteś prekursorem i odkrywcą – przecierasz szlaki w Nowe, odsłaniasz konsekwencje.
Jesteś bezpośredni, odważny, wytrwały, samodzielny. Nie lękasz się trudnych zadań, śmiało wykorzystujesz nowe możliwości. Chętnie nawiązujesz współpracę, ale nie pozwalasz sobą manipulować. Jesteś nieprzekupny, prawda i szacunek dla ludzi są dla ciebie najważniejsze. Nikt i nic nie jest w stanie cię zniewolić.
W twoim życiu musi nastąpić pewien punkt krytyczny, który wyznaczy próg do magii kosmicznej, przejście z wymiaru ziemskiego do wymiaru kosmicznego – od wolności wewnętrznej do wyższej praw-dy. Stamtąd czerpiesz wiedzę, natchnienie, tam odkrywasz talent twórczy. Stanowisz klasyczny punkt przejścia w wyższe poziomy poznania.
Tematyka wolności jest dla ciebie sprawą numer jeden. Nie powinieneś patrzeć na normy, zasady, autorytety, tradycję. Ale UWAGA: musisz zachować najwyższą czujność. Zanim staniesz się wolny
i niezależny, będziesz musiał sprawdzić się w ekstremalnych warunkach, wiele rzeczy poświęcić, puścić, zmienić i nigdy nie stracić wiary w to, co robisz.
Słabości:
Jesteś pesymistą i wrogiem nowości – stwarzasz bariery, tkwisz w przeszłości.
Jesteś nieprzystępny, nieśmiały, izolujesz się od ludzi. Lękasz się wszystkiego, co nowe. Nie chcesz skorzystać z żadnej możliwości, by stać się samodzielnym, uniezależnić się od rodziny czy obcej ci ideologii. Wycofujesz się przy pierwszej przeszkodzie. Nie chcesz ryzykować. Każda porażka zwala cię
z nóg, wyzwala wiele agresji, wywołuje silną depresję, a ty lubisz wygodne, beztroskie życie nawet za cenę zniewolenia. Załatwianie spraw i rozwiązywanie problemów scedowałbyś najchętniej na innych. Po co się przemęczać? Lepiej zapłacić i mieć święty spokój – to twoja dewiza na życie.

Wskazówka:
Zbadaj granice swoich możliwości i przyjmij nowe wyzwania. Przyciągaj światło i miłość do swojego wnętrza
i oświetlaj nim innych. Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję. Poznaj swoją moc. Uwierz w siebie. Patrz na życie jak na cudowną podróż w Nieznane.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Biały MAG – Nie patrz na korzyści
Kwestie praworządności i pokus: Czy jesteś uczciwy wobec siebie i ludzi?

Zalety:
Jesteś siłą porządkową i stabilizatorem – oczyszczasz teren, normalizujesz sytuację.
Pracuj jak robot, a bądź artystą – tego oczekuje od ciebie Uniwersum. Na określonym poziomie świadomości dysponujesz niewyobrażalną potęgą dokonań. Jeśli twoja moc wypływa z serca a nie
z głowy, masz zdolność realizacji wszystkich zamiarów w życiu. Wiedz, że jako Biały Mag wypełniasz wolę boską, dlatego nie robisz kroku tam, gdzie chcesz, lecz tam, gdzie musisz się znaleźć. Wszędzie, gdzie się pojawisz, rozprasza się mrok, wkracza wyższa praworządność. Zawsze pobudzasz coś twórcze-go, pozytywnego, duchowego. Ludziom wystarcza sama twoja obecność, by poczuli się pewniej i bez-pieczniej.
Masz doskonałą intuicję, zdolność przewidywania, widzenia w ciemnościach tego, co jest dla innych niewidzialne. Muzyka i medytacja błyskawicznie regenerują twoje siły.
Słabości:
Jesteś panikarzem i biednym ego – zaśmiecasz teren, zaszczepiasz niepokój.
Wciąż nadużywasz władzy osobistej, swojej pozycji, stanowiska, znajomości. Chcesz mieć nad wszystkim kontrolę. Postępujesz egoistycznie. Jesteś zaczepny, kłótliwy, zarozumiały.
Aby osiągnąć cel, postępujesz podstępnie, a nawet bezwzględnie. Manipulujesz ludźmi i wiedzą, jaką sam zgłębiłeś, także okultystyczną. Wykorzystujesz słabszych, faworyzujesz tylko tych, którzy ci sprzy-jają. Zbyt łatwo można cię przekupić komplementem lub prezentem. Jesteś materialistą, kalkulujesz bar-dzo zimno.
Do pracy chodzisz z przymusu, niechętnie. Jesteś zachłanny, nawet jeśli zarabiasz dużo, wciąż od-czuwasz braki finansowe. Nie widzisz dróg wyjścia na rozwiązanie węzłów gordyjskich. Żyjesz w cią-głym stresie bez perspektyw. Uważaj, aby nie przebudził cię zawał serca.

Wskazówka:
Zbuduj stabilny most pomiędzy swoim JA a wolą boską. Pozostań elastyczny, uczciwy i otwarty, pozwalając
w prosty, naiwny niemal sposób przyjść temu, co wspaniałe, zamiast sztucznie i na siłę coś stwarzać. Otwórz się na nowe możliwości. Jesteś wolny. Twoja moc nie zna granic.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności