Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » Podstawy numerologii
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

walter  (58)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:02 07-02-2010


2634

Cytat: evuniaj8 :
>

Nie ryc tak....ino dychne nieco ,to do "miski" przejdziemy


evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:02 07-02-2010


1533

hahahah ..


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
09:02 13-02-2010


771

Co możecie powiedzieć o tym człowieku na podstawie daty urodzenia:
19.06.1975
Ma być moim przyszłym pracodawcą


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:02 13-02-2010


148

Cytat:  evuniaj8 :
> nio wklej gosciowka
>
>
> walterek .. 3 z tym znaczkiem kolo 4 w wyzwaniu to informacje o tym
> ,ze w zaleznosci od sposobu liczenia mozna doszukac sie takiego lub
> takiego wyzwania .. i jkedno i drugie moze zaistniec ..i patrzac na
> calosc mozna wydedukowac z czym moze byc klopot

ok, wklejam informację o wyzwaniach
Żródło Natasza Czarmińska " Liczby Losu "

"Wyzwania przedstawiają ewentualne przeszkody do pokonania, sytuacje przychodzące po to, by poddać nas próbie, która zmusza nas do znalezienia odpowiedniego sposobu na wyjście z impasu, rozwiązanie konfliktu czy problemu. Liczby oznaczające Wyzwania zawierają informację, jakiego rodzaju test sobie zaprogramowaliśmy. I ten test będzie się powtarzał przez pewien czas w różnych dziedzinach życia, dopóki nie zrozumiemy istoty mechanizmu, który pozwala na obrócenie negatywnego potencjału w pozytywny. Inaczej mówiąc: nasze problemy odpowiadają naszym wewnętrznym słabościom, „niedouczeniu" lub brakom pochodzącym z poprzednich wcieleń. Teraz dajemy sobie szansę na powtórny egzamin, ucząc się na praktycznych przykładach w ogniu codziennych zmagań.
Najlepiej jest więc zaakceptować te wymagania, podjąć wyzwanie i starać się mu sprostać, gdyż jest to jedyny sposób, by się od niego uwolnić.
Są trzy podstawowe Wyzwania na Drodze Życia: WYZWANIE GŁÓWNE, które dotyczy całego życia i którego wpływ jest najsilniejszy, oraz dwa WYZWANIA WTÓRNE. Jedno z nich obejmuje pierwszą połowę życia (do ok. 40 roku życia), a drugie wkracza na jego miejsce mniej więcej po czterdziestce.

WYZWANIA
LICZBĘ WYZWANIA oblicza się na podstawie liczb przyporządkowanych poszczególnym Cyklom Życia w formie tzw. odwróconej piramidy:

Zamiast dodawać cyfry cykli między sobą, jak to było w przypadku obliczania Punktu Zwrotnego, odejmujemy je. I tak:
Io Wyzwanie Wtórne = I cykl — II cykl
(lub na odwrót, jeśli liczba II cyklu jest większa)
2o Wyzwanie Wtórne = I cykl - III cykl
(jw.)

Wyzwanie Główne = różnica między I i 2 Wyzwaniem Wtórnym.
* Jeśli któraś z liczb symbolizujących Wyzwania (zwłaszcza jeżeli będzie to Wyzwanie Główne) pokrywa się z lekcją lub długiem karmicznym intensywność problemów wzrośnie.
* Jeśli liczba Wyzwania pokrywa się z Liczbą Drogi Życia, pokonanie przeszkód będzie szczególnie utrudnione, zaś obszary ciała odpowiadające tej liczbie będą narażone na choroby lub uszkodzenia.
* Jeśli liczba Wyzwania jest identyczna z liczbą któregoś z Cykli lub Punktów Zwrotnych, Wyzwanie to trzeba będzie przyjąć w sposób szczególnie świadomy w czasie trwania tego Cyklu lub wpływów danego Punktu Zwrotnego.
LICZBA WYZWANIA

WYZWANIE No. 1 Odkrywanie własnej indywidualności, samopoznanie, budowanie własnej autonomii, przedsiębiorczość.

WYZWANIE No. 2 Współpraca, umiejętność słuchania, rozpoznanie swych potrzeb emocjonalnych. Należy zaufać własnej intuicji.

WYZWANIE No. 3 Nauka gospodarowania energią. Należy unikać rozpraszania się, nawiązać harmonijne porozumienie z innymi, nie ślizgać się po powierzchni życia.

WYZWANIE No. 4 Konieczność regularnej i metodycznej pracy. Trzeba będzie zrozumieć i zaakceptować wymagania życia, być cierpliwym i zorganizowanym.

WYZWANIE No. 5 Zrozumieć granice swej wolności, nie ulegać potrzebom zmysłowym i złudzeniom, adaptować się do zmian, szukać oparcia we własnym wnętrzu, a nie na zewnątrz.

WYZWANIE No. 6 Traktować swoje zobowiązania w sposób odpowiedzialny, nie poddawać się emocjom, akceptować świat i ludzi takimi, jakimi są. Ćwiczyć sztukę dokonywania wyboru.

WYZWANIE No. 7 Nauka dyscypliny wewnętrznej. Nie można polegać tylko na intelekcie i poznaniu empirycznym, należy odkryć i rozwijać sferę duchową.

WYZWANIE No. 8 Zrozumienie wartości pieniądza i istoty władzy. Konfrontacja z innym wymiarem rzeczywistości."
Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:02 13-02-2010


148

"CYKLE ŻYCIA

Cykle dzielą nasze życie na trzy zasadnicze części. Znajomość czasu ich trwania i odpowiadających im wibracji pomaga nam wykorzystać nasze możliwości w danym okresie życia.

Jeśli sobie wyobrazimy nasze życie jako sztukę rozgrywającą się na scenie, to Liczba Drogi Życia odpowiada za temat przewodni tej sztuki, za jej reżyserię i tempo.

Trzy Cykle podstawowe to trzy akty tej sztuki, to wątki wzbogacające temat przewodni. Określają one ogólną atmosferę kolejnych etapów w życiu i opisują kierunek, w jakim ewoluujemy.

Każdy Cykl podsuwa lekcje do nauczenia i podpowiada, jak z nich skorzystać w sposób pozytywny. Ich wpływy nakładają się na wpływ Liczby Drogi Życia, która nimi rządzi, wyraża je, nadaje im formę.

I CYKL — FORMUJĄCY
okres dzieciństwa i młodości, od urodzenia do około 28 roku życia
Informacje zawarte w wartości liczby przyporządkowanej temu cyklowi dotyczą charakteru naszego dzieciństwa, tzn. warunków kształtujących naszą osobowość. To one stanowią podstawę dla naszego rozwoju i są źródłem głębokich przeżyć, wokół których gromadzą się zahamowania i lęki. Te informacje mogą być pomocne rodzicom dziecka, by mogli ujrzeć je takim, jakie jest, a nie takim, jakim chcieliby je widzieć. Umiejętne wykorzystanie wiedzy o cyklach rozwiązuje wiele problemów między rodzicami i dziećmi.

II CYKL — PRODUKTYWNY
okres dojrzałości, od 28 roku życia do 56-58 lat
Liczba przyporządkowana temu cyklowi informuje przede wszystkim o predyspozycjach zawodowych i naszym miejscu W społeczeństwie.

III CYKL —ŻNIWNY
czas odpoczynku, od 57 - 60 roku życia do śmierci...
Informacje zawarte w liczbie tego cyklu mówią o rodzaju satysfakcji, jaki będziemy czerpać z plonów naszego życia, oraz o tym, w jaki sposób spędzimy jego schyłek.

SPOSÓB OBLICZANIA CYKLI ŻYCIA
l cykl (FORMUJĄCY) odpowiada liczbie miesiąca urodzenia (cyfra zawarta między 1 a 9: październik — 10/1, listopad —11/2, grudzień — 12/3)

II cykl (PRODUKTYWNY) odpowiada liczbie dnia urodzenia zredukowanej do liczby pojedynczej od 1 — 9, oprócz liczb—mistrzów (11, 22)

III cykl (ŻNIWNY) odpowiada sumie cyfr roku urodzenia zredukowanej do liczby pojedynczej od 1 do 9, oprócz liczb—mistrzów (11,22)
Przykład: cykle dla Jolanty Pepel ur. 18 maja 1950 roku będą odpowiednio:

I CYKL miesiąc II CYKL dzień urodzenia III CYKL rok urodzenia
maj = 5 18=9 1950 = 15 = 6
5 9 6


I cykl — No. 5
II cykl — No. 9/18
III cykl — No. 6/15
Interpretując poszczególne liczby cykli nie zapominajmy o podliczbach.
Cykl Formujący = miesiąc urodzenia (zredukowany do jednej cyfry)
Cykl Produktywny = dzień urodzenia (zredukowany do jednej cyfry)
Cykl Żniwny = rok urodzenia (zredukowany do jednej cyfry)"


Źródło : Czarmińska Natasza " Liczby Losu "


aila  (16)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:02 13-02-2010


191

A jesli wyzwanie główne równe jest -5 to jest pełną 5tka czy jednak muszę się liczyć z minusem...jesli tak co oznacza minus dla posiadacza, tzn dla mnie?


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:02 13-02-2010


148

Aila na górze masz napisane jak wyliczać Wyzwania i powinnas wyliczyc czy jest to na minusie czy plusie , ja zaraz postaram się wkleic opis 5 w wyzwaniach


evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:02 13-02-2010


1533

Cytat:  aila :
> A jesli wyzwanie główne równe jest -5 to jest pełną 5tka czy jednak> > muszę się liczyć z minusem...jesli tak co oznacza minus dla posiadacz> a, tzn dla mnie?

niechec dop zmian ,wrecz awersja ,przemoc ze str. mezczyzn niekiedy ,sklonnosc do uzaleznien,-narkotykow ,alko ..przygod sexualnych ..duza sexualnosc czasem "ukrywana "

niechec do urzedow i zalatwiania w nich spraw ... czl z piatkami na minusie nie lubi musiec isc do dyrektora,czy kierownika ,nie lubi zalezec itd.. i takie syt. sa wysoce dyskomfortowe dla minusowych piatek .. ,a no i grozba powtarzania bledow ..

piatki na minusie jesli wielokrotnie wystepuja czasem sa informacja o horrorze zycia jaki ktos przeszedl..i moga wskazywac na niemoznosc uporania sie z jakimis doswiadczeniami i stad wystepowanie i borykanie sie z danym probl;emem ..wskazuja tez na agresje ,a;le takze na ta doswiadczana..tu mozna byc ofiara gwaltu ..facet moze byc taki ,ktore pije i bije -przyslowiowo .. w pewnych momentach zaczyna sie walka w zwiazku .. ta piatka jest najbardziej wredna w kobiecych portretach niestety..

czasem mowi o zaburzeniach hormonalnych ..
niewybredne slownictwo ..no i taka osoba z reguly i "przywalic" umie ..,bo zycie ja tego nauczylo (czesto)

oczywiscie to jaki aspekt piatki sie ujawnia zalezy od wszystkich cyferek w portrecie ,a tekze od pozostalych wyzwan .. czasem to po prostu nieumiejetnosc stabilizacji .. lub taki motyw ,ze osoba co "zbuduje" to ma tendencje rozpierniczyc ,by potem to skladac ..

,ale wszystko zalezy


evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:02 13-02-2010


1533

czasami ta piatka minusowa moze wskazywac na awantury ,bijatyki nawet w domu zwlaszcza jak 4 czy 6 na gorze ..ale to wszystko dopiero zalezy jak juz pisalam


aila  (16)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:02 13-02-2010


191

Evunia wielka jesteś... niestety mam 5 na minusie.Życie mnie nie rozpieszczało( tz sama raczej) , umiem sie bronić i "przywalić" ale nie dążę do destrukcji tego co zbudowałam ale walczę o jego trwanie...ja czułam,że muszę walczyc o te swoje zamki, by nie stały na pisaku i broń Boże na ruchomych...Moje wyzwanie główne ma wibrację -0- ! Wiem ,ze wszystko może sie zadzryć i nic, że moge budować, dokonczyc i znowu budować.Z tym nie lubieniem dyrektorów, utrzędów, szefa nie jest tak, ja sie nie boję, jestem od tego, by załatwiać , ułatwiać...jestem bardziej konserwatystką( niestety nudziarą skostniała w poglądach ale temperuje sie , dojrzewam)niż typem wyluzowanej wagi, czy spontanicznej rybki...ale cos jest jednak w złym kierunku, bo nie wszystko mi się udaje i chyba faktycznie kręcę sie w kólo...dziekuje kochana, mam nad czym pomyśleć


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności