Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Horoskop natalny i rokowania na przyszłość
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

aila  (16)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


191

Mój KIN 187-NIEBIESKA WIODĄCA RĘKA...

Dziś każdy czyn będzie dla mnie wyzwaniem.Dziś nie strację wiary, nadziei w siebie i poczucia sensu tego co robię.Dziś wykorzystam wrodzone zdolności,zdobytą wiedzę i doświadczenie życiowe.Dziś nauczę sie brać i dawać.Chętnie też skorzystam z pomocy innych, dojrzalszych ode mnie.Dziś zaspokoję duchowy głód i zdobędę poczucie dopełnienia.

Funkcje:próby i eksperymenty,przejściowy chaos, wprowadzanie zmian i modyfikacji,testowanie różnorodnych wariantów,pośredniczenie w przekazie pomiędzy wymiarami.
...ten chaos jest namacalny,niestety.


walter  (58)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


2634

Cytat: scorpioo :
> A numer konta tam widzieli??????

Gdzieś Ty te " rozkazy " zawiozła ,ze Ci płacić kazali??...ja se tu ogladam za friko ...http://13ksiezycow.tripod.com/falapsa.html........
P.S.
Posłać takiego "łącznika" gdzie , to jeszce wojne wywoła '


Tykasia  (30)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


1438

Cytat:  viola :
> widzisz Tykasiu- i tym sposobem znalazłysmy się w opozycji
Ty prekursor ja siły porządkowe zaraz zrobim porządek


walter  (58)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


2634

Cytat: Tykasia :
> Cytat: viola :
> > widzisz Tykasiu- i tym sposobem znalazłysmy się w opozycji
> Ty prekursor ja siły porządkowe zaraz zrobim porządek

Pójdem za wami...to rannych " uzdrowie"
kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Czerwony SMOK – Zrób pierwszy krok
Kwestie zaufania i zrobienia pierwszego kroku: Czy wierzysz w siebie?

Zalety:
Jesteś prekursorem i odkrywcą – przecierasz szlaki w Nowe, odsłaniasz konsekwencje.
Cokolwiek weźmiesz do ręki, staje się czymś. Zawsze coś inicjujesz, jesteś nośnikiem energii postę-pu. Chętnie pomagasz ludziom. Przy twoim ognisku każdy może się ogrzać. Zaakceptuj to, że ludzie przychodzą i odchodzą. W twoim życiu panuje duża rotacja.
Masz tendencje do matkowanie, troszczysz się o wszystkich i wszystko, czasami przesadzasz z dietą. Kwestie odżywiania są niezwykle ważne dla ciebie: jesteś tym, co jesz.

Słabości:
Jesteś pesymistą i wrogiem nowości – stwarzasz bariery, tkwisz w przeszłości.
Brakuje ci wiary w siebie, nikomu nie potrafisz zaufać. Przesadnie troszczysz się o materię, zwłasz-cza pieniądze. Zazdrościsz innym sukcesów, siejesz intrygi, rzucasz oszczerstwa, a potem wszystkiego się wypierasz. Nie masz odwagi powiedzieć otwarcie, co myślisz i czujesz.

Wskazówka:
Zaufaj mądrości przeznaczenia. Uwierz, że dostajesz w życiu to, czego potrzebujesz. Otwórz się na wymia-nę, swobodny przepływ energii dawania i brania. Mów o swoich potrzebach, marzeniach, troskach i uczu-ciach.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Biały WIATR – Odezwij się. Pokaż, że jesteś.
Kwestie samowyrażania i dialogu: Czy jesteś otwarty?

Zalety:
Jesteś siłą porządkową i stabilizatorem – oczyszczasz teren, normalizujesz sytuację.
Dysponujesz wyjątkową siłą przekazu, jesteś zwiastunem nowości – zawsze informujesz o czymś ważnym. Jesteś konkretny i rzeczowy, nigdy nie prowadzisz jałowych rozmów. Potrafisz znaleźć opty-malne rozwiązania, pokazać drogi wyjścia, doprowadzić do dialogu. Masz silną osobowość, jesteś od-porny psychicznie, taktowny, urodzony arbiter, rzecznik, mediator, dyplomata. Tam, gdzie się pojawisz, starasz się zaprowadzić porządek. Jesteś wytrwały i cierpliwy, problemy pokonujesz siłą ducha, nigdy sprytem, przez znajomości czy za cenę przekupstwa.

Słabości:
Jesteś panikarzem i biednym ego – zaśmiecasz teren, zaszczepiasz niepokój.
Czujesz się samotny, unikasz towarzystwa. Kompleksy i niska samoocena nie pozwalają ci odsłonić wewnętrznego piękna, powiedzieć otwarcie, czego pragniesz, co myślisz i czujesz. Potrafisz być bardzo nietaktowny. Uważasz, że tylko ty masz rację. Potem się dziwisz, że ludzie od ciebie stronią, a kiedy pojawiają się problemy, zostajesz sam na scenie.

Wskazówka:
Naucz się wyczuwać związek z tym, co boskie w tobie i ludziach, podążając za swoją intuicją. Boskość to źródło inspiracji i natchnienia. Stąd płyną pozytywne fluidy i bodźce pojednania.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Niebieska NOC – Słuchaj rad, ale kieruj się intuicją
Kwestie braków i bogactwa: Czy słuchasz głosu intuicji?
Zalety:
Jesteś transformatorem i uzdrowicielem – testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz.
Jesteś kopalnią wiedzy. Dzięki wspaniałej intuicji i mowie snów masz otwarty dostęp do banku in-formacji, także pola wyobraźni i świata marzeń. Dlatego twoje spostrzeżenia i decyzje są bardzo trafne,
a pomysły niezwykle śmiałe. Większość ludzi nie potrafi cię jednak zrozumieć. W ich oczach uchodzisz najczęściej za dziwaka, ekscentryka. To samo dotyczy rodziny. Decyzje, które podejmujesz zgodnie
z podszeptem intuicji, są dla twoich bliskich zupełnie niezrozumiałe, czasem wręcz szokujące. Nie po-winieneś się tym zrażać. Twoja intuicja nigdy cię nie zawodzi. Dzięki niej masz dostęp do całego bogac-twa Wszechświata, ale los musi mieć pewność, że wykorzystasz go właściwie. Bogactwo wewnętrzne i materialne docenisz dopiero wtedy, kiedy poznasz wszystkie bieguny, takie jak mądrość i głupota, bieda i dostatek, miłość i nienawiść, prawość i nieprawość, lojalność i zdrada itd.
Nie lękaj się o nic. To, co rejestrujesz wokół siebie, jest tylko małą cząstką tego, co faktycznie wokoło się dzieje. Obserwuj swoje sny. One także są nośnikiem informacji. Większość problemów rozwiązujesz podczas snu, dlatego sny są największym dobrodziejstwem. Także sny-horrory i te, z których budzisz się zlany potem. One pokazują ci, że określone pole napięć zostało rozładowane i nie pojawi się więcej w twoim życiu.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Słabości:
Jesteś wichrzycielem i fantastą – wprowadzasz chaos, pielęgnujesz iluzje.
Jesteś wyjątkowo chwiejny, podatny na sugestie rodziny, zamknięty na głos intuicji. Wciąż obwi-niasz siebie za niepowodzenia i braki, ponosi cię fantazja, osłabiają czarne myśli. Jesteś rozhisteryzowa-ny. Boisz się każdej zmiany. Depresje, fobie, środki uspokajające to twój żywioł. Na tym polu kwalifikowałbyś się do Księgi Guinnessa.

Wskazówka:
Bądź gotów poddać się sprawdzianowi. Jak oceniasz samego siebie? Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Czerwony WĄŻ – Kieruj się instynktem
Kwestie zaślepienia i szacunku: Czy okazujesz szacunek osobom innym niż ty?

Zalety:
Jesteś prekursorem i odkrywcą – przecierasz szlaki w Nowe, odsłaniasz konsekwencje.
Masz doskonały instynkt i refleks. Świetnie rozumiesz mowę swojego ciała. Jesteś sprytny. Potrafisz reagować błyskawicznie, w porę przeciwdziałać, podświadomie wyczuwać pułapki, omijać przeszkody. Dysponujesz głęboką mądrością życiową i nieprzeciętną siłą przebicia. Rozpiera cię energia życiowa. Umiesz dopasować się do każdej sytuacji. Radość życia i wola przeżycia jest twoją naturalną siłą. Masz dużo respektu dla każdej formy życia. Nie skrzywdzisz ani rośliny, ani zwierzęcia, ani człowieka. Odno-sisz się z szacunkiem zarówno do osób płci przeciwnej, słabszych, odrzuconych przez społeczeństwo, jak również swoich przeciwników lub osób o innej orientacji politycznej i seksualnej. Respektujesz każ-dą prawdę. Nikomu niczego nie narzucasz.
Sprawy seksualne są dla ciebie bardzo ważne, ale troszczysz się także o zadowolenie partnera.
Słabości:
Jesteś pesymistą i wrogiem nowości – stwarzasz bariery, tkwisz w przeszłości.
Jesteś zaślepiony, zarozumiały, fanatyczny, zbyt przywiązany do tradycji i tego, co powie rodzina lub znajomi. Wiele rzeczy robisz na pokaz. Od wewnątrz spala cię strach i niepewność, paraliżuje brak wiary w siebie, zniewala żądza władzy. Aby zachować pozycję i osiągnąć cel, lawirujesz, snujesz intry-gi, złorzeczysz w myślach albo starasz się przypodobać każdemu, kto jest wpływowy lub od kogo jesteś zależny, albo zupełnie milczysz.
Masz negatywny stosunek do seksu. Zagłuszasz bodźce cielesne, odczucia zmysłowe. Nigdy nie mówisz, co czujesz. Wszystko tłumisz w sobie, nie walczysz o swoje prawa. W końcu twoje ciało mówi dość, pojawiają się dolegliwości i choroby. Wtedy wpadasz w panikę. Nie wiesz, co masz zrobić. Gdy się jednak ockniesz, do zdrowia wracasz błyskawicznie. Cóż, Czerwony Wąż to symbol życia, swoich podopiecznych wyciągnie z każdej opresji.

Wskazówka:
Wykorzystaj swoje ciało jako klucz do przekształceń wewnętrznych. Spójrz na nie jak na drogowskaz, kierujący cię ku Wyższej Świadomości. Kieruj się instynktem. Uwierz we wrodzoną zdolność rozstrzygania, bez oglądania się na to, co pomyślą inni.


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


1060

Walter a Ty masz rece, które leczą? To Cię do bandy z Tykasią weźniemy.
Palca masz już sprawnego? Bo wiesz jak masz leczyć to sam musisz być zdrowiusieńki


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności