Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » Karma i związki między ludźmi
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

hator  (15)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:05 17-05-2010


231

Cytat:  kimirsen :
> Droga Hator jestem niezmiernie wdzięczna za tak duży nakład pracy
> ,który włożyłaś w swoją wypowiedź nie spodziewałam się tak szczegółowe> j interpretacji zupełnie gratis jeszcze raz serdeczne dzięki.
> Pozdrawiam
> Justyna

Jeśli troszkę udało mi się pomóc to się bardzo cieszę.
Pozdrawiam cieplutko


hator  (15)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:05 17-05-2010


231

Cytat:  kkate77 :
> Witam, czy i ja mogłabym zapytać czy z tych dwóch dat wyjdzie jakiś> > związek?
> 20-12-1977 i 29-07-1978 - z tego co się orientuję to związek
> karmiczny ale czy ma szansę realizacji? pozdrawiam

Związek z każdej daty wyjdzie, ten jest karmiczny, 7 z 2/11 , ale przy odrobinie waszej chęci i dobrej woli związek może być całkiem dobry.


20-12-1977
Analiza Drogi Życia

Droga życia: 2/29/11

Cykle życia:
Cykl formujący: 3/12
I okres przejściowy: 20-07-2005 - 01-01-2006
Cykl produktywny: 2/20
II okres przejściowy: 01-01-2030 - 02-11-2033
Cykl żniwny: 6/24

Warunki życia
I WŻ - 5/14/23/32
Pierwszy punkt zwrotny: 20-12-2011
II WŻ - 8/26/44
Drugi punkt zwrotny: 20-12-2020
III WŻ - 4/13/22/31/40/49/58/67/76
Trzeci punkt zwrotny: 20-12-2029
IV WŻ - 9/18/27/36

Wyzwania życia
I wyzwanie - 8
II wyzwanie - 3
Wyzwanie główne - 5


Analiza Drogi Życia

Droga życia: 2
2 - to dyplomata mający świadomość dwóch obliczy świata, zainteresowany drugim człowiekiem, wrażliwy, kierujący się w życiu uczuciami. To przede wszystkim droga współpracy, przyjaźni – trudno na niej cokolwiek zrobić samemu. Obdarza Cię spokojnym, łagodnym usposobieniem – urzekasz wręcz Twoim własnym urokiem osobistym. Jesteś osobą lojalną i oddaną, ale i zawsze potrzebujesz kogoś przed sobą. Doskonale sprawdzasz się w negocjacjach, które zawsze wybierasz rezygnując z ewentualnej walki. Kierują Tobą emocje, uczucia i silna potrzeba zarówno kochania, jak i bycia kochanym. Tak samo, jak potrzebujesz bycia wśród ludzi – dla równowagi konieczny jest Ci czas spędzany samotnie. Jesteś osobą bardzo wartościową, jednak Twoja własna ocena siebie, znacznie zaniża poczucie wartości Twojej własnej osoby – zupełnie bezpodstawnie, po prostu jesteś zbytnim perfekcjonistą. Twoja emocjonalność wymaga dbania o równowagę wewnętrzną, inaczej dość łatwo możesz wybuchać. Pracuj nad wiarą w siebie, zbytnią uległością otoczeniu i trenuj podejmowanie samodzielnych decyzji. Ulegając zbytnio własnej emocjonalności, możesz stać się osobą tak silnie związaną z przeszłością, że poprzez wspominanie i odnawianie starych spraw – zatruć emocje związku, w którym jesteś.

Cykle życia:
Cykl formujący: 3
3 – Doskonalenie własnej osobowości – to kwesta, bardzo ważna dla Ciebie w tym czasie. To czas beztroski, przyjaźni, zawierania nowych znajomości – jeden z najłatwiejszych okresów w Twoim życiu. Doskonalenie osobowości – jednak nie sprzyja on samej nauce, tylko pokazaniu Twoich własnych umiejętności światu. To również nauka gospodarowania Twoją własną energią, unikając jej rozpraszania. Uwaga, aby nie spędzać czasu wyłącznie na zabawie i aby nie ingerować w cudze życie na siłę wbrew woli drugiej osoby – zwracając na to uwagę, wieść będziesz szczęśliwe życie zarówno uczuciowe jak i materialne. Po prostu radość i szczęście.
Cykl produktywny: 2
2 – W tym czasie ważna jest i jednocześnie wręcz konieczna Twoja własna umiejętność współpracy i skupiania się na detalach w życiu – niesie to za sobą wykorzystanie przez Ciebie każdej pojawiającej się szansy w życiu. Należy brać wszystko, bez namysłu. Życie w tym czasie wymaga od Ciebie cierpliwości i wielu kompromisów. Przepełnia Cię twórczy potencjał emocjonalny. Ten czas jest przede wszystkim nauką funkcjonowania w grupie, nie podporządkowywania się osobom – lecz wspólnym celom, osiągnięcia złotego środka, umiarkowania i wyciszenia emocjonalnego. Staraj się nikogo, ani niczego nie oceniać.
Cykl żniwny: 6
6 – To liczne ograniczenia i obowiązki, których jednak nie należy się obawiać. Pojawia się w Tobie i wymagana jest od świata Twoja własne duża odpowiedzialność za dom i rodzinę. Należy akceptować wszelkie przyjęte na siebie zobowiązania i wywiązywać się z nich. Ten okres uczy Cię tolerancji i rezygnacji z nadmiernych wymagań zarówno wobec siebie jak i innych. Nie planuj z góry rozwiązań, ani własnego stosunku do siebie i do sytuacji. Żyjesz dla innych, ale i pracuj nad zrozumieniem siebie i swoich własnych potrzeb – nie zapominaj o sobie w tym wszystkim. Nie zakłócaj harmonii, a poczucie bezpieczeństwa na stałe zagości w Twoim życiu.

Warunki życia
I WŻ - 5
KLUCZ WCIELENIA – 5 – ZMIANY – WOLNOSĆ – EROTYZM
Szalony to czas, tak mogę powiedzieć. Okres zaspakajania zmysłów, spotkań z erotyką... Wolność – tak bardzo to słowo odzwierciedla wszystkie Twoje decyzje, to fundament wszelkich Twoich kierunków działania. Wiedziesz bardzo interesujące życie i tak bardzo aktywne. Nierzadko występują w nim nagłe, niespodziewane, ale pozytywne dla Ciebie doświadczenia.
PRZYGODA – DOŚWIADCZENIA – ODKRYCIA
To nauka zrozumienia znaczenia i granic Twojej własnej wolności. Przepełnia Cię ogrom energii, którą trudno okiełznać. Bardzo ważnym jest, aby nauczyć ją właściwie ukierunkowywać – wskazany by była np. nauka i trening Aikido – nauczysz się właściwie ukierunkowywać własną energie i unikniesz wielu, niepotrzebnych, niemiłych niejednokrotnie doświadczeń, które wywołujesz, aby się całkiem po prostu rozładować. Zwracaj również uwagę na to, czy nie naruszasz terytorium innych osób swoim własnym postępowaniem – poznaj i staraj się szanować granice, które sobie zaznaczają.
Rodzice! Trudno jest z takim żywiołem rodzicom wrażliwym i zbyt nadopiekuńczym. Z jednej strony należy pozwolić dziecku doświadczać i nie ograniczać tej Jego tak ważnej wolności i swobody (inaczej wyprowadzi się od Was jak tylko nadarzy się pierwsza lepsza okazja), z drugiej natomiast uczyć, tłumaczyć, uczyć, tłumaczyć..... aby nie wchodziło z butami w cudze życie – wiecie o co chodzi. Wskazane jest również wspieranie działań mających na celu właściwe ukierunkowywanie i zdrowe rozładowywanie energii Waszego dziecka.
II WŻ - 8
8 – Panuj w świecie materialnym, z odwagą wdrażając własne projekty w życie. Miej silną wolę i żelazną rękę. Nie pozwalaj sobie na słabość. Nie pozwól również na to, aby pieniądze rządziły Tobą i Twoim życiem, to Ty masz być panem pieniądza. Dąż do zachowania równowagi między duchem, a materią – a będziesz tym, w którego rękach gromadzi się moc i władza.
III WŻ - 4
4 – Dokańczaj własne obowiązki, a jakiekolwiek ograniczenia traktuj jako mało istotne – bądź ponad nimi. Wszelkie podjęte przez Ciebie zadania muszą być wykonane – i być doskonałe zarówno w formie, jak i treści. Dbaj o ludzi, którzy nie nadążają. Mało podróży, wskazane jest pozostawanie w miejscu. Unikaj lekkich rozrywek, ale korzystaj z wyjść do teatru i słuchaj dobrej muzyki.
IV WŻ - 9
9 – Twoje życie jest życiem dla innych. Koniecznie pozbądź się ewentualnych uprzedzeń rasowych i narodowościowych. Nie jesteś tu po to, aby służyć swemu narodowi – ale całemu światu. Nie staraj się być pierwszym, a ostatnim. Unikaj przywiązywania się do czegokolwiek – jesteś dla całego świata. Rozdawaj miłość i współczucie gdziekolwiek jesteś. Jesteś dzieckiem Szczęścia – nie istnieją dla Ciebie żadne przeszkody.

Wyzwania życia
1. Jeżeli liczba Wyzwania pokrywa się z liczbą naszej Drogi Życia – pokonanie przeszkód jest szczególnie utrudniane.
2. Jeżeli liczba Wyzwania jest identyczna z liczbą któregoś z Cykli lub Warunków Życia, to Wyzwanie należy przyjąć w sposób szczególnie świadomy w czasie trwania tego Cyklu czy Warunków Życia.

I wyzwanie - 8
Służy zrozumieniu rzeczywistej wartości pieniądza i istoty władzy. Podczas trwania tego wyzwania może nastąpić konfrontacja z innym wymiarem rzeczywistości. To również nauka organizacji. Generalnie służy ono osiągnięciu równowagi w sferze finansowej i duchowej, bez zbytniego konserwatyzmu, unikaniu zbytniej surowości i egoizmu.
NIE MYŚL TYLKO I WYŁĄCZNIE O PIENIĄDZACH I O TYM, CO ONE MOGĄ TOBIE DAĆ !!
POCHYL GŁOWĘ WOBEC UNIWERSALNEGO PRAWA, A WÓWCZAS SAME PRZYJDĄ, JAKO REZULTAT, A NIE ZAPŁATA ZA TWOJĄ PRACĘ
Niebezpieczeństwem w tym Wyzwaniu jest dążenie do władzy za wszelką cenę i lekceważenie, czy też zbytnie przywiązanie się do spraw materialnych – możesz wierzyć, że tylko pieniądze przynoszą wolność, co rodzi w Tobie olbrzymi strach zarówno przed ograniczeniami, jak i przed biedą.

II wyzwanie - 3
Niesie naukę gospodarowania własną energią – unikaj rozpraszania jej. Staraj się nawiązywać harmonijne porozumienie z innymi i nie ślizgaj się po powierzchni życia. Służy swobodnej komunikacji Twoich własnych emocji na zewnątrz, poprzez sztukę i pracę słowem. Skłania do czerpania radości z życia codziennego i wnoszenia jej w życie innych ludzi.
NIE ZANIEDBUJ WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO I NIE UNIKAJ ROZRYWEK TOWARZYSKICH - ŻYJ I BĄDŹ Z LUDŹMI.
NIE MARNUJ CZASU – MUSISZ REALIZOWAĆ TWÓJ WŁASNY CEL.
Możesz zapominać o swoich własnych zdolnościach i talencie – a nie realizując ich, utracisz radość życia i odczujesz brak kontaktu ze światem, z ludźmi.

Wyzwanie główne - 5
Służy zrozumieniu granic swojej wolności i korzystania z niej tak, aby nie naruszać intymnego terytorium innych – szanować ich odrębność i nie ranić otoczenia swym zachowaniem. Nie ulegać potrzebom zmysłowym i złudzeniom. Uwaga na nadmierne ryzyko – nie ryzykować nadmiernie, adaptować się do zmian i szukać oparcia we własnym wnętrzu – nie na zewnątrz.
NAUCZ SIĘ: KIEDY NALEŻY IŚĆ – NIE KRĘCĄC SIĘ W KÓŁKO TYCH SAMYCH PROBLEMÓW
UNIKAJ IMPULSU, ABY WSZYSTKO WYPRÓBOWAĆ CHOĆ RAZ
WYWIĄZUJ SIĘ Z WŁASNYCH OBOWIĄZKÓW
Mając takie wyzwanie: można zajść bardzo wysoko, albo upaść bardzo nisko. Z jednej strony wszystko odnosisz do uczuć, z drugiej dajesz ludziom i sprawom pełną wolność. Tutaj są bardzo silne uczucia.


29-07-1978
Analiza Drogi Życia

Droga życia: 7/43

Cykle życia:
Cykl formujący: 7
I okres przejściowy: 29-11-2006 - 01-01-2007
Cykl produktywny: 2/29/11
II okres przejściowy: 01-01-2035 - 02-03-2035
Cykl żniwny: 7/25

Warunki życia
I WŻ - 9/18/36
Pierwszy punkt zwrotny: 29-07-2007
II WŻ - 9/18/27/36/54
Drugi punkt zwrotny: 29-07-2016
III WŻ - 9/18/27/36/45/54/63/72/90
Trzeci punkt zwrotny: 29-07-2025
IV WŻ - 5/14/32

Wyzwania życia
I wyzwanie - 4
II wyzwanie - 9
Wyzwanie główne - 5

Analiza Drogi Życia

Droga życia: 7
7 - to osoba wrażliwa i introwertyczna, łatwo robiąca karierę zawodową, bardzo zainteresowana sprawami duchowymi. Zbyt silna siódemka powoduje nadmierne przywiązanie do materii. Świadomie, bądź nie, poszukujesz rozwoju duchowego. Jesteś wybitnym indywidualistą, z trudem odnajdującym się w grupie. Masz wrodzone poczucie własnej godności, stąd sprawiasz wrażenie zachowywania znacznego dystansu wobec otoczenia. Na Twojej drodze nie ma miejsca na pośpiech czy powierzchowność, a nierzadko skłania Cię ona nawet do zatrzymania się w miejscu, w którym jesteś. Potrzebujesz czasu, aby samodzielnie wybrać właściwy moment do postawienia kolejnego kroku naprzód. Nie potrzebujesz doradców, czy pomocników, odznaczasz się dużą oryginalnością i nienajlepiej znosisz bycie w zespole, czy dużej grupie ludzi. Wolisz przebywać wśród małego grona dobrze znanych Ci osób i tylko wówczas pozwalasz sobie (na nieznaczne, co prawda, ale jednak) odkrycie Twojego własnego wnętrza. W Twoich oczach można dostrzec starą, doświadczoną duszę. Samotność i niezrozumienie – jak dobrze znasz te uczucia. Twoja samotność nie zależy od tego, ile osób jest wokół Ciebie – ona ma źródło w Twoim własnym wnętrzu, jest Twoim naturalnym stanem. To Twoja ogromna wrażliwość sprawia, że chowasz się w sobie, bo tak łatwo można Cię zranić. Otoczeniu przedstawiasz się jako osoba twarda, konserwatywna i perfekcyjna. Trudno Ci ulec czyjejś woli, co dotyczy również Twojego związku, dlatego ważne jest, aby Twój partner skłonny był do rezygnacji z własnych ambicji i przejęcia Twojego własnego światopoglądu, a także do zaakceptowania bardzo silnych potrzeb Twojego ciała (w tym seksualnych). Ważne, aby udało Ci się pokonać dystans, jaki wytwarzasz między sobą, a otaczającym Cię światem.

Cykle życia:
Cykl formujący: 7
7 – To przede wszystkim rozwój Twoich własnych, wewnętrznych pokładów psychicznych. Rozwój Twojej własnej osobowości. Mogą pojawiać się niespodziewane sytuacje, nagłe zmieniające kierunek Twojego życia – naprowadzające Cię na właściwą dla siebie drogę. Niczego nie szukaj dla własnych, egoistycznych celów. Pamiętaj, nie wszystko, nad czym pracujesz, należy dokończyć. Koniecznie wystrzegaj się celów wyłącznie lub wyraźnie materialistycznych – rozwijaj wartość Twojej własnej pracy. Wchodź w każde doświadczenie świadomie, przejmując na siebie odpowiedzialność za błędy, czy potknięcia – w ten sposób gromadzisz mądrość życiową. Szanuj wiedzę i pracę, zarówno własną jak i cudzą. Pracuj samemu – trudności w spółkach.
Cykl produktywny: 2
2 – W tym czasie ważna jest i jednocześnie wręcz konieczna Twoja własna umiejętność współpracy i skupiania się na detalach w życiu – niesie to za sobą wykorzystanie przez Ciebie każdej pojawiającej się szansy w życiu. Należy brać wszystko, bez namysłu. Życie w tym czasie wymaga od Ciebie cierpliwości i wielu kompromisów. Przepełnia Cię twórczy potencjał emocjonalny. Ten czas jest przede wszystkim nauką funkcjonowania w grupie, nie podporządkowywania się osobom – lecz wspólnym celom, osiągnięcia złotego środka, umiarkowania i wyciszenia emocjonalnego. Staraj się nikogo, ani niczego nie oceniać.
Cykl żniwny: 7
7 – To przede wszystkim rozwój Twoich własnych, wewnętrznych pokładów psychicznych. Rozwój Twojej własnej osobowości. Mogą pojawiać się niespodziewane sytuacje, nagłe zmieniające kierunek Twojego życia – naprowadzające Cię na właściwą dla siebie drogę. Niczego nie szukaj dla własnych, egoistycznych celów. Pamiętaj, nie wszystko, nad czym pracujesz, należy dokończyć. Koniecznie wystrzegaj się celów wyłącznie lub wyraźnie materialistycznych – rozwijaj wartość Twojej własnej pracy. Wchodź w każde doświadczenie świadomie, przejmując na siebie odpowiedzialność za błędy, czy potknięcia – w ten sposób gromadzisz mądrość życiową. Szanuj wiedzę i pracę, zarówno własną jak i cudzą. Pracuj samemu – trudności w spółkach.

Warunki życia
I WŻ - 9
KLUCZ WCIEKENIA – 9 – UNIWERSALNOŚĆ – EWOLUCJA
Tu niezbędna jest Twoja własna otwartość na świat i ludzi – bezwarunkowa, bez żadnych granic, a wówczas sukces uznanie, prestiż społeczny, a nawet sława, przypłyną do Ciebie bez żadnych starań o nie z Twojej strony. Ten czas obfituje w podróże i skłania do rezygnacji z własnego Ja.
BEZINTERESOWNOŚĆ(SŁAWA)
To nauka zachowywania zdrowego egoizmu. Być może to pełne oddanie się światu z jednoczesnym zachowaniem zdrowego egoizmu wydaje Ci się niemożliwe i sprzeczne zarazem, jednak tak jest – chodzi o Twój własny zdrowy egoizm, popatrz na przyrodę, zwierzęta, ptaki – ptaki lecąc po pokarm dla własnych piskląt wiedzą, że najpierw same muszą się najeść, inaczej nawet nie wrócą nawet do własnych dzieci, nie mówiąc już o ich nakarmieniu – rozumiesz, prawda? Z drugiej strony Twoja zbytnia egoistyczność, czy też wykazywanie się brakiem tolerancji względem kogokolwiek, mogą stać się przyczyną wielu niepowodzeń – konieczność poświęcania się, rozczarowania uczuciowe, straty materialne, a w efekcie zachwianie równowagi psychicznej, no i niespełnienie wewnętrzne, dość silne w tym przypadku.
Rodzice! Uczcie własne dziecko przede wszystkim zachowywania zdrowego egoizmu, na wszystkim – kiedy zostaje mu jedno ciastko i chce Wam je dać, a samo również ma na nie ochotę – podzielcie to ciasto na części i zjedzcie wszyscy razem, ale nie pozwalajcie, aby samo zostawało z niczym. Z drugiej strony,kiedy tylko możecie uwrażliwiajcie Je na drugiego człowieka, unikajcie również wykazywania się jakimkolwiek do czegokolwiek brakiem tolerancji - w Jego towarzystwie przynajmniej.
II WŻ - 9
9 – Twoje życie jest życiem dla innych. Koniecznie pozbądź się ewentualnych uprzedzeń rasowych i narodowościowych. Nie jesteś tu po to, aby służyć swemu narodowi – ale całemu światu. Nie staraj się być pierwszym, a ostatnim. Unikaj przywiązywania się do czegokolwiek – jesteś dla całego świata. Rozdawaj miłość i współczucie gdziekolwiek jesteś. Jesteś dzieckiem Szczęścia – nie istnieją dla Ciebie żadne przeszkody.
III WŻ - 9
9 – Twoje życie jest życiem dla innych. Koniecznie pozbądź się ewentualnych uprzedzeń rasowych i narodowościowych. Nie jesteś tu po to, aby służyć swemu narodowi – ale całemu światu. Nie staraj się być pierwszym, a ostatnim. Unikaj przywiązywania się do czegokolwiek – jesteś dla całego świata. Rozdawaj miłość i współczucie gdziekolwiek jesteś. Jesteś dzieckiem Szczęścia – nie istnieją dla Ciebie żadne przeszkody.
IV WŻ - 5
5 – Częste zmiany i nieoczekiwane wydarzenia w życiu. Pojmij znaczenie wolności i prawidłowo z niej korzystaj. Staraj się zrozumieć różnych ludzi i motywy ich postępowania. Wybieraj to, co postępowe i słuszne, wszystko, co rozwija świat moralnie i etycznie. Nie przywiązuj zbytniej wagi do spraw materialnych – wiele w Twoim życiu samo się ułoży. Życie niejednokrotnie będzie wymagało od Ciebie przystosowania.

Wyzwania życia
1. Jeżeli liczba Wyzwania pokrywa się z liczbą naszej Drogi Życia – pokonanie przeszkód jest szczególnie utrudniane.
2. Jeżeli liczba Wyzwania jest identyczna z liczbą któregoś z Cykli lub Warunków Życia, to Wyzwanie należy przyjąć w sposób szczególnie świadomy w czasie trwania tego Cyklu czy Warunków Życia.

I wyzwanie - 4
Wnosi konieczność regularnej i metodycznej pracy. Uczy umiejętności rozpoczynania działań od podstaw po załamaniu się istniejącej sytuacji – wypracowaniu systematyczności i metodycznej pracy w dążeniu do określonego celu, bez zachowawczości i nieustępliwości. Koniecznie należy zrozumieć, a następnie zaakceptować wymagania życia i zawsze być zorganizowanym.
STAWIAJ KAŻDĄ RZECZ NA SWOIM MIEJSCU –
ŻYJ Z PROGRAMEM W RĘKU I UNIKAJ LENISTWA !!
Pojawia się możliwość zagubienia się w detalach. Uwaga na zbytni konserwatyzm. Lenistwo i brak ostrożności dają uczucie zagubienia w ślepej uliczce.

II wyzwanie - 9
Służy otwarciu się na innych, uwrażliwia na ich potrzeby – uczy miłości uniwersalnej, wnoszącej ideały w życie innych, wspierającej słabszych i skrzywdzonych – z jednoczesnym panowaniem nad własnymi emocjami, unikania ucieczki od towarzystwa i dramatycznych wręcz manifestacji własnych emocji.

Wyzwanie główne - 5
Służy zrozumieniu granic swojej wolności i korzystania z niej tak, aby nie naruszać intymnego terytorium innych – szanować ich odrębność i nie ranić otoczenia swym zachowaniem. Nie ulegać potrzebom zmysłowym i złudzeniom. Uwaga na nadmierne ryzyko – nie ryzykować nadmiernie, adaptować się do zmian i szukać oparcia we własnym wnętrzu – nie na zewnątrz.
NAUCZ SIĘ: KIEDY NALEŻY IŚĆ – NIE KRĘCĄC SIĘ W KÓŁKO TYCH SAMYCH PROBLEMÓW
UNIKAJ IMPULSU, ABY WSZYSTKO WYPRÓBOWAĆ CHOĆ RAZ
WYWIĄZUJ SIĘ Z WŁASNYCH OBOWIĄZKÓW
Mając takie wyzwanie: można zajść bardzo wysoko, albo upaść bardzo nisko. Z jednej strony wszystko odnosisz do uczuć, z drugiej dajesz ludziom i sprawom pełną wolność. Tutaj są bardzo silne uczucia.


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:05 17-05-2010


1060

Hatorku- to może i mnie w wolnej chwili zinwigiluj, bardzo proszę
26.06.1968. Piramidkę to ja mam...ale co liczby mi szykują?


amicis


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 18-05-2010

Przede wszystkim powinnam się przywitać. To moja pierwsza wizyta na forum i już proszę o pomoc. Bardzo proszę o interpretację tych dwóch dat 29.08.1966 i 11.01.1973.
Czy jest możliwy związek. Czy mógłby to być związek karmiczny. Mam wrażenie, że powinnam była go poznać, ale to jeszcze o niczym świadczy, a zwłaszcza o wspólnej karmie
kkate77  (9)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 18-05-2010


17

Hator, dziękuję pięknie


kkate77  (9)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 18-05-2010


17

Mam jeszcze jedno dręczące mnie pytanie. Jak to jest, czy ja z każdą wibracją 7 mam związek karmiczny? oraz dlaczego mężczyźni 7 ciągną mnie jak magnes jak żadna inna wibracja...?


Alfaiomega  (1)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:05 18-05-2010

A czy w mojej sprawie nikt nic nie słyszał? Bardzo byłbym wdzięczny za jakakolwiek podpowiedź


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:05 18-05-2010


148

Cytat:  kkate77 :
> Mam jeszcze jedno dręczące mnie pytanie. Jak to jest, czy ja z
> każdą wibracją 7 mam związek karmiczny? oraz dlaczego mężczyźni 7
> ciągną mnie jak magnes jak żadna inna wibracja...?

powiem tak jeśli jestes 11 to z 7 jest karma z DZ bo to 9 czyli związek lekcja ... poczytaj trochę o 9 powinno Ci to pomóc ja powiem tak z doświadczenia 2 /11 z 7 to nie łatwy związek ale ważne jest też to co macie w środku piramidki .
Czasami liczba podswiadomości , która daje np sumę 11 też mówi o tym , że związek jest skazany na przegraną ...


kkate77  (9)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:05 18-05-2010


17

No właśnie, czytałam już gdzieś że to nie łatwe połączenie ale ja z nikim tak od razu nie łapię takiego porozumienia jak właśnie z męskim 7, no nie wiem czego się tak uparłam na ta wibrację


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:05 18-05-2010


148

haha , ja tez tak mam ale z 9 i tez karmiczna jak cholera i jeszcze przy moich 9 w srodku piramidy ... no cóz tak juz jest ale to Ci powiem , że lepiej zobaczyc co jest w środku ... ja mam prawie same wibracje męskie i jestem w sumie typowa 7 nie tylko z DZ ale w wiekszości pkt zwotnych i gwarantuję Ci , że w takim przypadku 7 z 11 nie ma szans ...


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności