Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » Wibracje karmiczne
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

melania  (23)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:02 21-02-2011


528

Basiu, to co wkleiłam dotyczyło "cyferek" zawartych w wyliczniach związanych z datą urodzenia i "piramidką"
nieco inaczej ma się to do "cyferek", które wyliczamy na podstawie imienia (imion) i nazwiska (nazwisk)
teraz nie mam jak sprawdzić ale jak dotrę do domu - sprawdzę.
Generalnie chodzi o to, że brak jakiejś wibracji (albo nadmiar) mówi nam o tym nad czym mamy popracować.


Basia  (27)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:02 21-02-2011


374

Cytat:  melania :
> Basiu, to co wkleiłam dotyczyło "cyferek" zawartych w wyliczniach
> związanych z datą urodzenia i "piramidką"
> nieco inaczej ma się to do "cyferek", które wyliczamy na podstawie
> imienia (imion) i nazwiska (nazwisk)
> teraz nie mam jak sprawdzić ale jak dotrę do domu - sprawdzę.
> Generalnie chodzi o to, że brak jakiejś wibracji (albo nadmiar) mówi
> nam o tym nad czym mamy popracować.

Właśnie, to juz wiem. Niedobory sprawdziłam i wiem czego mam mało i jaką cyfrę mam przepracować.
Tylko pytanie KIEDY (całe życie???? )? Da się to jakoś wyczytać odczytać z piramidki?

Intuicja mi mówi, że to za proste by było ...


melania  (23)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
14:02 21-02-2011


528

Cytat:  Basia :
> Cytat:  melania :
> > Basiu, to co wkleiłam dotyczyło "cyferek" zawartych w wyliczniach
> > związanych z datą urodzenia i "piramidką"
> > nieco inaczej ma się to do "cyferek", które wyliczamy na podstawie
> > > imienia (imion) i nazwiska (nazwisk)
> > teraz nie mam jak sprawdzić ale jak dotrę do domu - sprawdzę.
> > Generalnie chodzi o to, że brak jakiejś wibracji (albo nadmiar)
> mówi
> > nam o tym nad czym mamy popracować.
>
> Właśnie, to juz wiem. Niedobory sprawdziłam i wiem czego mam mało i
> jaką cyfrę mam przepracować.
> Tylko pytanie KIEDY (całe życie???? )? Da się to jakoś wyczytać
> odczytać z piramidki?

jak dla mnie tak, można to wyczytać właśnie z piramidy
zwróć uwagę, że masz podane w jakim okresie (czasie) jesteś pod daną wibracją
a jeśli chodzi o wyliczenia z imienia i nazwiska ... tu trudniej
złaszcza osobom które zmieniły nazwiska (dodały lub całkiem zmieniły dane) - specjalnie napisałam "osobom" bo nie tylko kobiety zmieniają nazwiska. Ważne jest też to pod jakim imieniem "funkcjonujemy" w życiu.
Znam takie osoby które w papierach mają inne imię a innym posługują się na codzień ( wcale nie chodzi o tzw. pseudonimy artystyczne czy przezwiska - po prostu na chrzcie dostali imię, którego np. nie lubią)


Basia  (27)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:02 22-02-2011


374

Cytat:  melania :


Kurczaczek - jakie to poplątane no, ale skoro inni pojeli to i ja się nauczę wiecie, zajmowanie się numerkami i liczeniem to moja AWERSJA. Mam uczulenie matematyczne
melania  (23)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:02 22-02-2011


528

Cytat:  Basia :
> Cytat:  melania :
>
>
> Kurczaczek - jakie to poplątane no, ale skoro inni pojeli to i ja
> się nauczę wiecie, zajmowanie się numerkami i liczeniem to moja
> AWERSJA. Mam uczulenie matematyczne

nie przesadzaj
to akurat jest dość proste - trzeba tylko dobrze pododawać


melania  (23)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:03 17-03-2011


528

Cytat:  Basia :

wklejam to co znalazłam w sieci
a propos "braków" związanych "cyferkami" z imienia i nazwiska

Napisz na kartce swoje pierwsze imię i nazwisko, jakie masz wpisane w dowód osobisty. Następnie przelicz je na wibracje numerologiczne i sprawdź, której lub których nie masz. Wibracje, których brakuje, reprezentują dziedziny, nad którymi warto pracować i które warto rozwijać.

1 = A, Ą, J, S
2 = B, K, T
3 = C, Ć, L, Ł, U, Ó
4 = D, M, V
5 = E, Ę, N, Ń, W
6 = F, O, X
7 = G, P, Y
8 = H, Q, Z, Ż, Ż
9 = I, R

Gdy brakuje Jedynki (a, ą, j, s), wtedy wyzwaniem życiowym jest zdobycie samodzielności i niezależności od innych ludzi. Kiedy nauczysz się działać bez oglądania się na innych i czekania, co powiedzą o tobie, wtedy odkryjesz w sobie wielką siłę.
W Polsce imiona kobiece kończą się na literę „a”, więc problem braku wibracji Jeden dotyczy przeważnie mężczyzn. Mogą oni wtedy zbytnio podporządkowywać się matce i innym kobietom, które tłumią ich indywidualność.
Rada: Zacznij od małych rzeczy, drobnych decyzji, codziennych dyskusji w których jasno określasz co chcesz robić i grzecznie, ale stanowczo, trzymasz się swojego zdania. Stwórz sobie własne królestwo i bądź w nim królem!

Gdy brakuje Dwójki (b, k, t) wtedy wyzwaniem życiowym jest współpraca z innymi ludźmi i zaufanie, że cię nie skrzywdzą i nie opuszczą w potrzebie. Tracisz energię na ciągłą walkę i próby przekonywania otoczenia do twoich pomysłów. Uwierz, że nie musisz wszystkich kontrolować, bo ludzie nie odrzucą cię jeśli odważysz się być sobą.
Rada: Zapisz się na kurs tańca i pozwól się poprowadzić! Bierz udział w pracach społecznych i charytatywnych, rozmawiaj z ludźmi i nie wstydź się okazywać swoich uczuć. Szczerość, zaangażowanie i optymizm przyciągną co ciebie prawdziwych przyjaciół.

Gdy brakuje Trójki (c, ć, l, ł, u, ó) wtedy wyzwaniem życiowym jest nauka komunikacji z innymi. Być może uważasz, że tak naprawdę nikt cię nie słucha i dlatego musisz mówić coraz głośniej i szybciej? Możesz kierować się w życiu logiką i całkowicie zapomnieć o emocjach!
Rada: Pisz wiersze, opowiadania, maluj obrazy i komponuj anielskie mandale. Daj się porwać kolorom i nie analizuj wciąż od nowa, co sądzą o tym autorytety. Gdy nauczysz się śmiać sam z siebie, znajdziesz ludzi, z którymi połączą cię podobne poglądy na życie.

Gdy brakuje Czwórki (d, m, v) wtedy wyzwaniem życiowym jest cierpliwość i wytrwałość. Może ci ich brakować, bo codziennie na horyzoncie pojawiają się nowe znajomości i nowe pokusy. Dlatego płyniesz przez życie, a każde obowiązki wydają ci się torturą nie do zniesienia.
Rada: Dotrzymuj danego słowa, zwłaszcza gdy chodzi o drobne rzeczy i codzienne sytuacje. Zacznij samodzielnie budować, majsterkować, szyć lub tworzyć rękodzieło i odkryj radość jaka płynie z doprowadzenia pracy do końca.

Gdy brakuje Piątki (e, ę, n, ń, w) wtedy wyzwaniem życiowym jest miłość, ekscytacja i ucieczka przed nudą. Możesz ich szukać tak mocno, że nawet nie zauważasz, jak ranisz innych. Chciałbyś wszystko zmienić, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, dlatego często zmieniasz zdanie i co chwila zakochujesz się z kimś lub czymś innym.
Rada: Nie odmawiaj sobie przyjemności, organizuj wolny czas sobie i bliskim ci osobom. Podróżuj, baw się, ciesz sztuką i muzyką. Zapisz na kurs aktorski, rób zdjęcia i bez fałszywego wstydu chwal się tym, co udało ci się osiągnąć.

Gdy brakuje Szóstki (f, o, x) wtedy wyzwaniem życiowym jest poświęcenie i opieka nad innymi. Musisz jednak uważać, aby nie stało się to poświęceniem, o które nikt tak naprawdę cię nie prosił. Pomagaj innym, ale nie zapominaj o sobie, bo inaczej ludzie po prostu wejdą ci na głowę, a ty będziesz miał poczucie straty i niespełnienia.
Rada: Pytaj innych o zdanie, proś o radę, nie bądź dla wszystkich bankiem centralnym oraz alfą i omegą. Przyzwyczajenie jest twoim wrogiem – odważ się być zmiennym i nieprzewidywalnym, a nawet troszkę egoistycznym.

Gdy brakuje Siódemki (g, p, y) wtedy wyzwaniem życiowym jest nauka optymizmu i dystansu do samego siebie. Czujesz, że jesteśmy tylko pyłkiem we wszechświecie i wiesz, że świat nie zawsze jest doskonałym miejscem, ale to nie powód, abyś popadał w zwątpienie! Gdy bacznie się rozejrzysz, odkryjesz głęboki sens w codziennych obowiązkach i pozornie zwyczajnych relacjach.
Rada: Medytuj, zgłębiaj ezoteryczne dziedziny, pracuj z energiami. Dzięki temu odkryjesz, że nie jesteśmy samotni, a miłość potrafi przemienić świat.

Gdy brakuje Ósemki (h, q, z) wtedy wyzwaniem życiowym jest podejście do spraw materialnych. Możesz zbierać pieniądze lub je tracić, stawiać je na piedestale i uzależniać od nich swoje samopoczucie. Pora wyjść z tego zamkniętego koła, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto ma w życiu czegoś więcej od ciebie.
Rada: Inwestuj mądrze, a przede wszystkim pamiętaj o równowadze i zdrowiu! Tu i teraz jest ważniejsze, niż milion za trzy lata. Celebruj życie, ciesz się każdą chwilą, a przede wszystkim nie porównuj się z innymi.

Gdy brakuje Dziewiątki (i, r) wtedy wyzwaniem życiowym jest walka ze schematami i uprzedzeniami. Możesz czuć zmęczenie, zniechęcenie i cierpieć z powodu braku zrozumienia. Jeśli jednak uciekasz przed innymi i stawiasz ludziom bariery do pokonania, to jak przyjaciele i miłość mają cię odnaleźć?
Rada: Nawet jeśli coś nie udało się trzy razy, to wcale nie znaczy, że nie może udać się gdy spróbujesz po raz czwarty, ale musisz zmienić strategię. Bądź niczym szachista, który w każdej chwili gotowy jest zacząć grać z życiem w nową partię!


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:03 17-03-2011


1060

mhyyyyy...niby 7 i 8 mi brak


melania  (23)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:03 17-03-2011


528

Cytat:  viola :
> mhyyyyy...niby 7 i 8 mi brak

nie przejmuj się (zgodnie z radą)
mnie też brak "7"
zresztą ciągle słyszę że biorę wszystko zbyt poważnie
albo za bardzo dosłownie
albo coś w tym stylu


Basia  (27)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:03 17-03-2011


374

Cytat:  melania :
> Cytat:  viola :
> > mhyyyyy...niby 7 i 8 mi brak
>
> nie przejmuj się (zgodnie z radą)
> mnie też brak "7"
> zresztą ciągle słyszę że biorę wszystko zbyt poważnie
> albo za bardzo dosłownie
> albo coś w tym stylu

Melanio, link świetny...

z tego wynika, że mam za mało 4,5,6...

natomiast zdaje mi się że za wiele 2 (cztery) i 1 (też cztery)

Dokładnie tak, moim wyzwaniem życiowym jest cierpliwość i wytrwałość oraz doprowadzanie rzeczy do końca... miłość i ekscytacja ... Natomiast poświęcenie i opieka nad innymi - zdecydowanie .


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:03 17-03-2011


1060

Cytat:  melania :
> Cytat:  viola :
> > mhyyyyy...niby 7 i 8 mi brak
>
> nie przejmuj się (zgodnie z radą)
> mnie też brak "7"


melanio, nie przejmuję się
jedynie co mnie teraz męczy to okropny katar


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności