Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy





   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » URAN w koniunkcji do ASC
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

viola  (52)





zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
08:10 18-10-2010


1060

Wiem, czuję to....po 1 XI zwolnię...


scorpioo  (14)





zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:10 18-10-2010


324

> U mnie średnia w rodzinie wychodzi 69 lat, ale kto wie... u mnie do 80-tki dociągają (w dobrym zdrowiu psychicznym na szczęscie)ale i tak tego tranzytu nie doczekam raczej


scorpioo  (14)





zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:10 18-10-2010


324

.i w 1987 roku nie byłam małą dziewczynką byłam podlotkiem .Z tego okresu pamiętam że rodzice się rozeszli 2 lata później ale wtedy(87r) już się małżeństwo sypało ale ja w sumie odczułam ten rozpad jako ulgę.


Tykasia  (30)





zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:10 18-10-2010


1437

Na tym tranzycie to ja stan cywilny zmienilam rewolucja zyciowa kompletna i dosc nagla-jak to przy Uranie bywa.Widac uraniczna jestem moj Uran w IX domu i ma dwa aspekty-do Slonka i do Ksiezyca.Jak przez Slonko przechodzil to mnie z kraju wygnal




andromeda  (61)





zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
14:10 18-10-2010


2933

Cytat:  scorpioo :
> .i w 1987 roku nie byłam małą dziewczynką byłam podlotkiem .Z> > tego okresu pamiętam że rodzice się rozeszli 2 lata później ale
> wtedy(87r) już się małżeństwo sypało ale ja w sumie odczułam ten
> rozpad jako ulgę.

no starszawa byłaś, ale wciąż smarkacz

Popatrzymy jak Viola przeżyje opozycję Uranów, a niedługo nas to czeka.... dopiero będziemy musiały rękę na pulsie trzymać , ale za jakieś jeszcze 4 lata... może mi się w końcu nauczę medytacji.


viola  (52)





zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:10 18-10-2010


1060

opozycja Uranów...

Tranzyty planet ciężkich wobec innych planet ciężkich są raczej sprawą pokoleniową, chociaż zdarza się, że są odczuwalne jako indywidualne. Zwykle ich zadaniem jest obudzenie nowej świadomości w ludziach danego pokolenia. To właśnie dlatego ludzie "dorastają" do zrozumienia spraw, których wcześniej nie rozumieli lub nie dostrzegali.

A oto co mam na ten temat:
Tranzytujący Uran w opozycji do Urana:
Jest to jeden z najważniejszych tranzytów w życiu. Podobnie jak tranzyt Saturna w koniunkcji z Saturnem, który zdarza się, gdy masz ok. 29,5 roku, opozycja Urana do Urana w wieku 40-41 lat rozpoczyna okres poważnych zmian. Jest to sławny „kryzys wieku średniego”, gdy czujesz, że musisz rozliczyć się z realizacji swoich życiowych planów, a to nie zawsze jest przyjemne. Nie jesteś jeszcze stary, ale nie jesteś również młody.
Zadajesz sobie pytania: „Czy osiągnąłem lub czy zbliżam się do osiągnięcia tego, o czym marzyłem w młodości?”, „Czy te osiągnięcia dały mi satysfakcję?”, „Czy jestem szczęśliwy w małżeństwie?”, „Czy praca daje mi satysfakcję?”
Większość osób musi odpowiedzieć na niektóre z tych pytań przecząco. Jeśli dotyczy to i ciebie możesz poczuć niepokój i przymus, by to szybko naprawić, a nawet może się zdarzyć, że zaczniesz działać w sposób nieprzemyślany i niszczący. Może się zdarzyć, że zerwiesz swój związek małżeński, porzucisz dotychczasową pracę, a nawet zupełnie zmienisz swój sposób życia. Możliwe również, że będziesz szukał towarzystwa ludzi dużo młodszych, szukając w tych kontaktach złudzenia, że możesz złapać szansę, której brakowało ci w młodości i że teraz masz ostatnią okazję, by to poprawić. Twoi przyjaciele mogą poczuć się zszokowani twoim postępowaniem.
Jeśli jednak żyłeś twórczo i nie wpuściłeś do swojego życia rutyny ominą cię wszystkie wstrząsy i nic złego się nie stanie. Odczujesz raczej, że osiągnąłeś szczyt swoich możliwości.
Życie każdego człowieka podlega cyklom, a każdy etap ma swoje zadania. W pierwszej połowie życia, przed opozycją Urana do Urana przypuszczasz szturm na świat i uczysz się wielu nowych rzeczy. W drugiej połowie skupiasz się bardziej na swoim wnętrzu i ponosisz konsekwencje swoich wyborów i decyzji. Życie skonfrontuje cię teraz z takimi zagadnieniami, jak znaczenie twojego życia, jakość związków, które tworzysz, twoje poczucie sensu istnienia itp. Wielu ludzi odkrywa w tym okresie, ze dążyli do niewłaściwych celów i że poświęcili na to mnóstwo czasu i energii.
Jeżeli jesteś zadowolony z tego, czym jest twoje życie, będziesz dalej podążał w tym kierunku, jednak teraz będziesz realizował swoje cele w bardziej świadomy sposób, wynikający z twoich potrzeb wewnętrznych. Jeśli jednak nie potrafisz tego osiągnąć twoje życie będzie puste i niesatysfakcjonujące.

Kiedy mnie Uran tranzytował kolejno planety mojego stellium też nie mogłam spać i byłam strasznie naelektryzowana. Gdy później doszedł jednocześnie do opozycji z Księżycem i kwadratury ze Słońcem, to psułam komputery. Psuła się całkiem nowa płyta główna (zdarzyło się to 2 razy!!!) i traciłam wszystkie dane. Mój były, który naprawia mój komp strasznie się wściekał i mówił, że zrobiłam się niebezpieczna. Kazał mi się przed pracą uziemić kablem do kaloryfera, hehe.

( z astroforum)
Pech "naniebny" mnie nie opuszcza, Saturn, Pluton i jeszcze Uran...ech


viola  (52)





zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
15:01 07-01-2011


1060

Cytat:  andromeda :
> Mam przed sobą tablicę efemeryd, taką starą księgę i pierwszy wpływ> > na Twój asc Violu będzie już odczuwalny czerwiec lipiec 2011, ale
> jeszcze przed samym wejściem robi cofkę, natomiast koniunkcja na 5
> stopniu w baranie z efemeryd będzie mniej więcej 2 kwietnia 2012
> roku.
>
>
Uran na ASC = III PZ...


andromeda  (61)





zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
15:01 07-01-2011


2933

ale Cię Viola rozniesie po świecie , do Afryki polecisz z Małgorzatą Foremiak i zastrzyki będziesz dzieciom robić


viola  (52)





zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
15:01 07-01-2011


1060

Andromedziu- tak jak mnie wkurza wiecznie płaczliwa doktor Zosia, jurorka od talentów.... to chyba nikt inny w TV
Z nią nie jadę...nie ma mowy


andromeda  (61)





zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
15:01 07-01-2011


2933

Cytat:  viola :
> Andromedziu- tak jak mnie wkurza wiecznie płaczliwa doktor Zosia,
> jurorka od talentów.... to chyba nikt inny w TV
> Z nią nie jadę...nie ma mowy



angelina jolie łowca męskich talentów?? lepsza by była


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności