Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » ROK OSOBISTY
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Samba  (3)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:10 05-10-2009


2

Słodka Wisienko,
widocznie nauka Ci sprzyja, bo wiedzę masz imponującą
poczekam cierpliwie

pozdrawiam cieplutko


Samba  (3)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:10 11-10-2009


2

Słodka Wisienko,
wg numerologii jestem w pierwszym roku osobistym i rzeczywiście tak jest!
Twój opis Pierwszego Roku jest niezwykle optymistyczny, pełen ruchu, akcji, nastrajający tak, że wszystko się uda w co włożysz swoją energię...
U mnie ten rok przejawia się rzeczywiście pod znakiem ruchu, szybkości, mnóstwa zadań i obowiązków na codzień, ale w sferze osobistej...cisza, przemyślenia, zwątpienie, smutek, samotność i żadnej wiary, że będzie lepiej...

Jak inni przeżywają swój pierwszy rok? może ktoś podzieli się swoimi odczuciami...

Wisienko, przypominam się z moją prośbą o cyferki. Z góry pięknie dziękuję


słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:10 11-10-2009


209

Cytat:  Samba :
> Wisienko,
>
> czy jeszcze ja mogłabym prosić o krótką interpretację?
> 21.05.1969. Z góry bardzo dziękuję
Proszę bardzo
Twój dzień urodzenia to 21, osoby urdzone w tym dniu muszą uważać na dosyć częste zmiany nastroju, drażliwość i tendencje do zajmowania się wieloma rzeczami naraz. Powinno się wybrać jeden cel i konsekwentnie go realizować, inaczej szanse osiągnięcia sukcesu będą znacznie mniejsze. Liczba sukcesu. Posiada to wszystko, co "trójka", lecz w zwielokrotnionej postaci. Jesteś osobą, która w poprzednich wcieleniach rozwinęła wielką siłę duchową, co w obecnym życiu przejawia się jako konsekwencja w realizacji swoich celów.
pozytywnie: z łatwością dostrzegasz pozytywną stronę wszystkiego, gdyż masz zaufanie do życia. Dlatego też twoje towarzystwo jest cenione. Współpartner będzie cię traktował bardziej jak przyjaciela (przyjaciółkę) niż jak kochanka (kochankę). Podróże na wieś pomogą ci utrzymać równowagę emocjonalną.
negatywnie: uważaj, by emocjonalna huśtawka nie pochłonęła całej twojej energii. Jeśli obowiązki rodzinne będą traktowane jak przymus, przeszkodzi to w harmonijnym rozwoju twojej osobowości.
Z drogi życia jesteś szóstką, a to wibracja, która swojemu właścicielowi nie pozwala pozostawać obojętnym lub przejść obojętnie wobec słabości otoczenia, krzywdy drugiego człowieka. 6 swojego właściciela popycha raczej do czynnego działania, wychodzenia przed szereg.
U osób mających ją w swoim portrecie rozwija się ogromna, wewnętrzna potrzeba głębokości uczuć, takich prawdziwych bez uwarunkowań.Ta wibracja obdarza nadwrażliwością i nademocjonalnością. I nie chodzi tu o nadwrażliwość na swoim punkcie, ale nadwrażliwość na sytuacje dziejące się wokół. Szóstka może przynosić też poczucie samotności, a wraz z nim — potrzebę miłości, głębokiego związku z drugim człowiekiem, zrozumienie tajemnicy poczętego życia, a więc i odpowiedzialność, przyjęcie obowiązków wobec rodziny i społeczeństwa. Wymaga to równocześnie stawienia czoła konfliktom, nauczenia się sztuki kompromisu, umiejętności podejmowania decyzji i zdobycia zaufania do samego siebie, rozpoznania własnych emocji, pasji, uczuć i potrzeb zmysłowych.6 wibrując pozytywnie, nadaje nam miękkości i rodzicielskich emocji w stosunku do wszystkiego.
Nadmiary emocjonalne, jakimi obdarzony jest właściciel 6, są bardzo często powodem przeinwestowywania. Można przeinwestować w związek lub w znajomości, co powoduje, że czując pozytywne emocje do reszty świata, zaprzyjaźniamy się – tylko to my jesteśmy przyjaciółmi, natomiast nasi przyjaciele nie zawsze nimi są naprawdę.Trzeba nauczyć się tego złotegośrodka, gdzie będziemy umieli dawać le równiez brać od innych.
Negatywnie wibrująca 6 daje niestety swoim posiadaczom dość małe ambicje, brak zadań i celów to także zaburzenie równowagi, polegające na tym, że robimy się nadmiernie opiekuńczy, narzucamy się ze swoją pomocą lub kompletnie umywamy ręce,przy negatywnym aspekcie, potrafi doprowadzić do wypominania komuś czegoś, co najpierw daliśmy w formie naszego działania.
Zdrowie:daje tendencje do złogów – do torbieli, do piasku, do odkładania się w organizmie różnych toksyn, które byłoby dobrze usuwać poprzez drenaże limfatyczne i tym samym pobudzać krążenie krwi i limfy ,czasem problemy krążeniowe związane z budową serca – szmery serca u małych dzieci, nie do końca zrośnięta przegroda serca, szmery jako pochodna infekcji, ponieważ 6 w dzieciństwie daje infekcyjność: anginy, zapalenie gardła, które w komplikacjach uszkadzają serce.6 to wrażliwość, nadwrażliwość, emocjonalność i wszelkiego rodzaju przeżycia, moga pojawić sie problemy z żylakami,czasem problemy z oczami.
Do 30 roku zycia byłas w I punkcie zwrotnym.U ciebie to było 8z 26.Do tego czasu mogłas spotkałać miłość, która była taką milością karmiczną.Mogłas sie dobrze realizowac na planie materialnym, przy 6 z drogi życia daje to informację,ze dla ciebie rodzina jest bardzo ważna i to rodzina rozumiana w szerokim znaczeniu.To też informacja,że jeżeli miałabys takie możliwości, pomagałabyś chętnie swoim członkom rodziny w zanleżieniu pracy,Jeżeli pracujemy na jakimś wysokim stanowisku to będzie to głęboka potrzeba umożliwienia członkom swojej rodziny i tym bliższym, i tym dalszym rozwinięcia się na planie finansowym.Mogły też w tym okresie zaznaczyc sie u ciebie problemy zdrowotne(może stawy lub kręgosłup)
Od 30-39 lat weszłas w drugi punkt wrotny, u ciebie 1/10/28/46.Coś zaczynałas od początku, to mogła być zmiana miejsca zamieszkania,pracy lub był rozpad jakiegos związku(rozwód)To 28 wskazuje na niespodziewane zyski i straty, które zależą od postawy wobec wydarzeń. Liczba ta obdarza bujną wyobraźnią, poetyckim natchnieniem, pomocą ze strony kobiet, skłonnością do zabaw, podróży, spotkań (także w dużych grupach), popisywania się. Zapowiada przeobrażenie wewnętrzne poprzez doświadczenie małżeńskie (partnerskie). Współpraca przynosi zyski i sukcesy.
Przy ujemnych aspektach i emocjonalnych reakcjach na wydarzenia zdarzają się przeciwności.46 może sprowadzić błędy w wyborze partnerów, spowodowane przywiązywaniem nadmiernej wagi do sfery seksualnej, niewierność, uwodzicielstwo, zerwanie, które może spowodować wewnętrzne przebudzenie, gotowość dzielenia się z innymi — pod warunkiem, że wszystko będzie się działo zgodnie z naszymi przekonaniami i nikt nie będzie próbował nas zdominować.
Od 39 do do 48 to u ciebie III punkt zwrotny.
U ciebie to 9 ta wibraca bardzo często przynosi do naszego życia trudne i traumatyczne sytuacje, ucząc nas wytrwałości.U ciebie ta 9 jest z 18 a to
przynosi złudzenia, komplikacje, częste zmiany, możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać, tendencje do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień, nieprzyjemnych emocji, wypadków w wyniku nieostrożności, samotność, wycofanie się w świat wewnętrzny, trudności w ustabilizowaniu się (podróże, przeprowadzki). Nie brakuje sukcesów, popularności, wyobraźni, receptywności, intuicji i daru uzdrawiania.Masz też tutaj podliczbe 27-wskazuje na wielką moc duchową, płodną wyobraźnię, twórczą inteligencję, posiadanie dużej rodziny i służenie innym.To tez informacja ,że twoim "zadaniem"jest przepracowania relacji z trudnym partnerem zyciawym.
Od 48-49 wchodzisz w czwarty punkt zwrotny.Tutaj możesz stworzyc lub rozszerzyć działalnośc własnej firmy, będziesz sie realizwoać towarzysko,otwarta będziesz na szeroko pojętą komunikację.Istnieje możliwość cudownego wyleczenia z ciężkiej choroby. Potrzebujemy oczyszczenia wewnętrznego. Odpowiadając na tę wibrację negatywnie, przyciągamy nieprzyjaciół i narażamy się na zdradę.
Do 28 roku życia byłaś w 5 cyklu formującym:Poczucie wolności. Częste zmiany okoliczności lub rodzice, którzy podróżują. Potrzeba ruchu, sportu i zabawy. Wyniki w nauce nierówne mimo łatwości przyswajania wiedzy. Otwartość na świat i czasem pragnienia żeby uciec z miejsca w którym się jest,zacząć coś od nowa.Mogłas tez miec trudnośc w zanlezieniu własnej drogi.Teraz jestes w cyklu produktywnym 3-Działalność związana z komunikacją wszelkiego rodzaju. Pomoc przyjaciół lub znajomych. Twórczość, oryginalność, realizacja w dziedzinach artystycznych, handlowych lub związanych ze środkami przekazu. Możesz też miec łatwoś w wydawaniu pieniędzy.
Na co powinnas zwocić uwagę?Na swoją emocjonalność, na umiejętność wyrażania swoich potrzeb uczuciowych,na branie,a nie tylko dawanie.W wyzawniach masz też informacje,ze mogą sie w twoim życiu zdażać okresy, gdzie będą problemy z pracą, albo jest, ale nie masz z niej satysfakcji albo problem z jej utrzymaniem.Możeższ też być takim uparciuszkiem, więc warto nad tym popracować.Poniewaz w czarnym szczycie masz też 0, w wyzwaniu gółwnym, trzeba być przygotowanym na to,że życie może nas zaskakiwać, niekoniecznie miło, trzeba się przygotować na odpieranie ciosów.Teraz weszłas w 9 rok osobisty,tutaj możesz podjąć decyzję, ktore coś mogą kończyć,9 zamyka dziewiącielotni cykl ale od nowego roku osobistego zacznie się dziać lepiej i ciekawej.Pozdrawiam


lulu  (13)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:10 11-10-2009


37

Witam słodką wisieńkę.Dziękuję jeszcze raz za interpretację mojej piramidy numerologicznej.Mam pytanie co do wibracji wyzwania głównego.Jest to w moim przypadku liczba 0.Co to oznacza?
Pozdrawiam, dziękując postokroć
słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
15:10 11-10-2009


209

Cytat:  lulu :
> Witam słodką wisieńkę.Dziękuję jeszcze raz za interpretację mojej
> piramidy numerologicznej.Mam pytanie co do wibracji wyzwania głównego.> Jest to w moim przypadku liczba 0.Co to oznacza?
> Pozdrawiam, dziękując postokroć
W czarnym szczycie w wzywaniu głównym masz zero, to najogólniej można przyrównać do ucznia, który ma zaliczyć cały materiał z przedmiotu, musi sie wszystkiego nauczyć bo nie wie jakie będzie miał pytania i z jakich działów.Tak samo jest z wyzwaniem zero, trzeba być przgotowanym na różne okoliczności i odpowiednio na nie reagować.Trzeba nauczyc się dyplomacji,dobrej komunikacji, wrazliwości,przesiębiorczości,altruizmu, wiary w siebie,szacunku do wolności swojej i innych itp.Nie wiesz z czego do będziesz odpowiadać.Dlatego najlepiej być szczerą wobec siebie i ludzi i starać sie postępować tak by nie krzywdzic innych.Byc stanowczą kiedy trzeba, mięką kiedy trzeba i kochającą kiedy trzeba


Samba  (3)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:10 12-10-2009


2

Słodka Wisienko,
jakże to, Wisienko, że weszłam w 9 rok osobisty? Horoskopia i moje wyliczenia dają 1 rok osobisty...
I jeszcze pytanie o punkty zwrotne:
sądziłam, że teraz mam II pkt zwrotny a w wieku 48 - III.
A to już teraz jest III. Ciekawe...choć nieciekawie właściwie, bo 9 przeraża mnie - trudy i traumatyczne przeżycia

Dziękuję za interpretację, proszę jeszcze o potwierdzenie roku osobistego, jeśli możesz Wisienko.

Pozdrawiam


Samba  (3)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:10 12-10-2009


2

> Nadmiary emocjonalne, jakimi obdarzony jest właściciel 6, są bardzo
> często powodem przeinwestowywania. Można przeinwestować w związek lub
> w znajomości....
------------------------------------------------
> Do 30 roku zycia byłas w I punkcie zwrotnym.U ciebie to było 8z 26.Do> > tego czasu mogłas spotkałać miłość, która była taką milością
> karmiczną.Mogłas sie dobrze realizowac na planie materialnym, przy 6 z> > drogi życia daje to informację,ze dla ciebie rodzina jest bardzo
> ważna i to rodzina rozumiana w szerokim znaczeniu.To też informacja,że> > jeżeli miałabys takie możliwości, pomagałabyś chętnie swoim członkom
> rodziny w zanleżieniu pracy....
--------------------------------------------------
> Przy ujemnych aspektach i emocjonalnych reakcjach na wydarzenia
> zdarzają się przeciwności.46 może sprowadzić błędy w wyborze partnerów> , spowodowane przywiązywaniem nadmiernej wagi do sfery seksualnej,
> niewierność, uwodzicielstwo, zerwanie, które może spowodować wewnętrzn> e przebudzenie, gotowość dzielenia się z innymi — pod warunkiem,> > że wszystko będzie się działo zgodnie z naszymi przekonaniami i nikt
> nie będzie próbował nas zdominować.
------------------------------------------
> Od 39 do do 48 to u ciebie III punkt zwrotny.
> U ciebie to 9 ta wibraca bardzo często przynosi do naszego życia
> trudne i traumatyczne sytuacje, ucząc nas wytrwałości.U ciebie ta 9
> jest z 18 a to
> przynosi złudzenia, komplikacje, częste zmiany, możliwość posługiwani> a się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać, tendencje do
> popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość
> rozczarowań, opóźnień, nieprzyjemnych emocji, wypadków w wyniku
> nieostrożności, samotność, wycofanie się w świat wewnętrzny, trudności> > w ustabilizowaniu się (podróże, przeprowadzki). Nie brakuje sukcesów,> > popularności, wyobraźni, receptywności, intuicji i daru uzdrawiania.M> asz też tutaj podliczbe 27-wskazuje na wielką moc duchową, płodną
> wyobraźnię, twórczą inteligencję, posiadanie dużej rodziny i służenie
> innym.To tez informacja ,że twoim "zadaniem"jest przepracowania
> relacji z trudnym partnerem zyciowym......
> -----------------------------------------------


Samba  (3)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:10 12-10-2009


2

Wisienko,
wkleiłam cytaty wyżej o kwestie, które mnie niezmiernie zaintrygowały trafnością (jak cała interpretacja poza tym czego jeszcze nie doznałam oczywiście)
Otóż:
mam wrażenie, że emocjonalnie przeinwestowałam w związku, wyczerpałam się dając, wybaczając, pomagając w znalezieniu pracy aż w końcu wszystko pękło... to był/jest miłość karmiczna, rzeczywiście trudny partner, dobry i okrutny równocześnie; teraz jest po wszystkim (po kilkunastu latach) albo...powrót, ale obawy są większe i niemoc...

Co z błędami w wyborze partnerów? Czy chodzi o powyższy czy to dopiero mnie czeka?

No i te złudzenia... że się do siebie wrócimy, to sa te złudzenia czy to, że zdarzy mi się jeszcze prawdziwie harmonijne uczucie i partner?...

Przepraszam za te zwierzenia i wysyp pytań


Horoskopia  (54)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
14:10 12-10-2009


86

Cytat:  Samba :
> jakże to, Wisienko, że weszłam w 9 rok osobisty? Horoskopia i moje
> wyliczenia dają 1 rok osobisty...

Wisienka wyliczyła rok osobisty w/g wzoru:
RO = dzień urodzenia + miesiąc urodzenia + rok urodzenia
i wyszła dziewiątka (1+3+5)=9

zamiast:

RO = dzień urodzenia + miesiąc urodzenia + bieżący rok
co daje: (1+3+2)=6

Twoim rokiem osobistym jest 6 czyli w tym roku głównym polem twojego działania będzie rodzina

Pozdrowienia,
Horoskopia


Samba  (3)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
15:10 12-10-2009


2

No właśnie:

więc 2+1+5+2+0+0+9=10 czyli 1


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności