Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » moja piamidka - gorąca prośba o interpretację
Idź do strony: 1, 2, 3, 4
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:05 25-05-2010


148

7 w 1 PZ jeśli nie wyszłaś za mąż do podczas tego 1 PZ to i lepiej dla Ciebie ...poczytaj o tych czarnych szczytach czyli o 5 w 1 WW oraz o reszcie szczytów również szczególnie o 2


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:05 25-05-2010


148

o przepraszam nie masz 2 w wyzwaniu a tu nie ma edycji , lecę szykować się do pracy
pozdrawiam


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:05 25-05-2010


148

dodam , że jesteś w 9 roku osobistym do urodzin w Październiku , po nim będzie lepiej , dla mnie 9 był bardzo trudnym rokiem właśnie z niego wychodzę , oby do lata też się nie mogę doczekać .


oksana15  (7)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:05 25-05-2010


41

Cytat:  Gość :
> dodam , że jesteś w 9 roku osobistym do urodzin w Październiku , po> > nim będzie lepiej , dla mnie 9 był bardzo trudnym rokiem właśnie z
> niego wychodzę , oby do lata też się nie mogę doczekać .


Dwóch numerologów (spza tego forum) mówiło mi że od października 2009 jestem w 1 roku osobistym, az do paźziernika 2010;
nawet tutaj na Horoskopii w danych numerologicznych wyswietla mi sie obecnie 1 rok osobisty;

czy przypadkiem cos Ci się znowu nie pokręciło ??
walter  (58)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
14:05 25-05-2010


2634

Cytat: oksana15 :

> Dwóch numerologów (spza tego forum) mówiło mi że od października 2009> > jestem w 1 roku osobistym, az do paźziernika 2010;
> nawet tutaj na Horoskopii w danych numerologicznych wyswietla mi sie
> obecnie 1 rok osobisty;
>
> czy przypadkiem cos Ci się znowu nie pokręciło ??

Oksana15......jeżeli "siedzisz" w ezoteryce od niedawna ,to musisz przyjąć do wiadomości, że tak w numerologii, jak w astrologii ,religii ,psychiatrii itp. , istnieją różne "szkoły".Do nas należy wybranie tej "właściwej";).
W zależności od "szkoły" numerologicznej możesz liczyć rok osobisty od daty urodzenia lub od przełomu wrzesień/październik.
Poczytaj wątki ,bo sporo tu tego na temat sposobów obliczania roku osobistego.


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:05 25-05-2010


148

ja stoję przy swoim zdaniu są dwa sposoby jestes w 9 do urodzin ... z drugiego liczenia DZ + 3 ( rok kalendarzowy ) jestes w 1 ale to od 18 albo 24 wrzesnia zeszłego roku , chociaz prawdziwie zaczęło wibrowac od Stycznia


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:05 25-05-2010


148

help , edycji potrzeba ...z drugiego liczenia 3


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:05 25-05-2010


148

Cytat:  oksana15 :


>
> Dwóch numerologów (spza tego forum) mówiło mi że od października 2009> > jestem w 1 roku osobistym, az do paźziernika 2010;
> nawet tutaj na Horoskopii w danych numerologicznych wyswietla mi sie
> obecnie 1 rok osobisty;
>
> czy przypadkiem cos Ci się znowu nie pokręciło ??

no skoro dwóch numerologów to po co pytasz dodatkowo ? ja nr nie jestem ... a to co wiem podałam


Gość  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:05 25-05-2010


148

Obliczanie liczby Roku Osobistego (R.O.)

liczba dnia urodzenia
+
liczba miesiąca urodzenia

+
liczba roku kalendarzowego

SUMA

R.O.

Na przykład dla Jolanty ur. 18 maja rok 1994 będzie ROKIEM OSOBISTYM No. 1/10

liczba dnia urodzenia

18 = 1 +8 = 9

liczba miesiąca urodzenia

5 =5

Liczba roku kalendarzowego

1+9 + 9 + 4 = 23 = 5

SUMA

R.O.

2017

2 + 0 + 1 +7 = 10

10 = 1 +0 = 1


Lub działanie na liczbach uproszczonych:
9 + 5 + 5 = 19 = 10= 1

Rok 1994/95 jest Rokiem Osobistym No. 1 i trwa od 18.05.1994 do 18.05.1995.

Natasza Czarmińska , "Liczby Losu "( chociaż mam innych ulubionych autorów ale to dobre na początek )


ROK OSOBISTY
Dzień, miesiąc i rok, w którym się urodziliśmy, to jakby fala radiowa wyemitowana przez niewidzialną stację nadawczą. Znalazłszy się w polu jej oddziaływania, wpisujemy się w pewien rytm zjawisk, zgodny z naszym indywidualnym cyklem życiowym. Z chwilą, kiedy wraz z datą urodzenia otrzymujemy przekaz energetyczny w postaci wibracji Liczby Drogi Życia, uruchamia się specyficzny, indywidualny rytm naszego życia, wyznaczany Cyklami Życia i jego Punktami Zwrotnymi. I od tej chwili każdy dzień, tydzień, miesiąc, rok oraz kolejny etap naszej wędrówki wyznaczony istotnymi datami, będzie wyrazem naszego indywidualnego cyklu uczestniczenia w procesie przemian. Umiejętność określenia liczb Roku Uniwersalnego i Roku Osobistego jest niezbędna do obliczania Cykli Życia i Punktów Zwrotnych.


ROK UNIWERSALNY
Każdy kolejny rok ma swoją własną wibrację wyznaczoną przez liczbę, która opisuje jego miejsce w cyklu przemian. Liczbę ROKU UNIWERSALNEGO (R. U.) znajdujemy redukując wszystkie cyfry do liczby prostej, np. rok 1994:
1+9 + 9 + 4 = 23
2 + 3 = 5

Rok 1994 jest R. U. No. 5.
Rok 1994 wyraża się więc poprzez wibrację liczby pięć (5/23) i należy go interpretować zgodnie z jej symboliką.
Motyw przewodni "piątki" to ZMIANA, WOLNOŚĆ, RUCH, PRZYSTOSOWANIE SIĘ, TWÓRCZOŚĆ, MIŁOŚĆ i SEKS. Można więc w tym roku oczekiwać wielu głębokich zmian zarówno w skali makro, jak i w nas samych i kolejach naszego losu. Niepotrzebne lub opierające się na fałszywych podstawach struktury, układy i związki między ludźmi ulegną rozpadowi. Poczucie straty rekompensowane będzie poszerzeniem wewnętrznej wolności, uwolnieniem od hamujących nasz rozwój uzależnień emocjonalnych, społecznych i materialnych Odrzucimy krępujące nas więzy konwencji i wyznaczonych granic tego, kim mamy być i jak żyć. Dla osób, które zbudowały swoje poczucie bezpieczeństwa na kruchych podstawach i pragną bronić swej zdobyczy, nie pozwalając na zmiany, rok ten będzie najprawdopodobniej trudny.

Rok 1994 będzie testował także naszą zdolność do przystosowania się wobec głębokich i nieuchronnych zmian. Będziemy musieli zbudować różne rzeczy od początku, na obcym gruncie, będziemy od nowa zmuszeni do sprzedania siebie, zareklamowania się i zdobycia akceptacji w nowym miejscu, w nowej dziedzinie lub po prostu na inny sposób, dostosowany do naszych aktualnych potrzeb. Dla wielu z nas rok ten oznaczał będzie życie w nieustannym ruchu, podróży; wymianę i przenoszenie informacji lub towarów. Dążenie do harmonii sprawi, że wszelkie zmiany przebiegać będą bez zbędnych konfliktów. Będziemy skłonni raczej dogadywać się ze sobą niż walczyć, nawet jeśli rozmowa miałaby trwać bardzo długo... Rok ten będzie znaczący dla naszych spraw uczuciowych. Jak już mówiliśmy, związki oparte na sztucznych podstawach, układach, konwencji, strachu, uzależnieniu ekonomicznym lub po prostu przyzwyczajeniu, mogą się rozpaść. Przyczyną rozkładu będzie poszukiwanie naszej prawdy wewnętrznej, burzenie naszych osobistych i zapożyczonych mitów, rozpoznanie najgłębszych potrzeb emocjonalnych i zmysłowych. Dla wielu z nas będzie to rok odkrywania samych siebie i niespodzianek w tej dziedzinie.

Dla roku 1995:
1+9 + 9 + 5=24
2+4=6
Rok 1995 jest R. U. No. 6.
Rok 1995 wyraża się więc poprzez wibrację liczby sześć (6/24) i należy go interpretować zgodnie z jej symboliką. Motyw przewodni „szóstki" to SYMETRIA, HARMONIA, TOLERANCJA, ALTRUIZM, RODZINA. Można w tym roku oczekiwać sytuacji zmuszających do poważnych wyborów zwłaszcza dotyczących rodziny i związków uczuciowych. Należy więc przemyśleć swoje wątpliwości i problemy, zaakceptować doświadczenia nabyte w poprzednim roku aby odnaleźć nowe spojrzenie na swoje miejsce w świecie.
Rok 1995 będzie testował naszą zdolność do tolerancji i akceptacji świata takim, jaki jest. Będziemy musieli zrezygnować z wielu swoich resentymentów i poglądów, małostkowych lub nieprzemyślanych. Zwłaszcza powinniśmy się pozbyć uprzedzeń wobec „obcych" - osób czy społeczności inaczej myślących lub różniących się od nas obyczajami i poglądami. Dla wielu z nas może to być trudne, nawet bolesne, ale ten wysiłek się opłaci. Neutralność i tolerancja pomoże nam odnaleźć swoje miejsce w życiu, zbudować od nowa związki uczuciowe i układy bardziej oficjalne, jeśli będziemy skłonni raczej dogadywać się ze sobą niż walczyć, nawet gdyby rozmowa miała trwać bardzo długo... Nowe związki mają szansę stać idealnie harmonijne, oparte na pełnej równowadze potrzeb i pragnień, nie zakłócone żądzą posiadania, zawiścią czy zazdrością; będą dla nas wówczas źródłem głębokiej satysfakcji. Będziemy musieli także podjąć zasadnicze decyzje dotyczące naszej pracy zawodowej; przed nami wybór zakresu odpowiedzialności i kierunku rozwoju.

To samo -z zachowaniem proporcji- dotyczy życia politycznego i społecznego; będzie mogło rozwijać się pomyślnie tylko pod warunkiem akceptacji odmiennych poglądów i dążeń. Brak tolerancji, zaborczość i żądza władzy właśnie w tym roku mogą doprowadzić do wydarzeń szczególnie niepomyślnych a nawet tragicznych. Z drugiej strony, w tym roku pojawi się szansa odnowienia i oczyszczenia struktur politycznych i systemów sprawowania władzy; jeśli społeczeństwa jak i elity podejmą wysiłek zrozumienia innych, i porozumienia dla wspólnego dobra, skutki okażą się zbawienne i trwałe.

Jest to ogólna charakterystyka roku, atmosfera, w jakiej rozgrywać się będą kolejne odsłony naszego losu. To, jaką rolę przybierzemy w tak zaprojektowanych dekoracjach, zależy od naszej wibracji osobistej, czyli od liczby dnia i miesiąca, w którym się urodziliśmy, które dodajemy do liczby Roku Uniwersalnego. Otrzymana w ten sposób liczba symbolizuje to wszystko, czym rok ten będzie dla nas. Jest to liczba ROKU OSOBISTEGO (R.O.).

* Rok Uniwersalny trwa od pierwszego stycznia do trzydziestego pierwszego grudnia.
* Rok Osobisty to rok słoneczny, który trwa od urodzin do urodzin.


oksana15  (7)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
09:05 26-05-2010


41

Cytat:  Gość :
> Cytat:  oksana15 :
>
>
> >
> > Dwóch numerologów (spza tego forum) mówiło mi że od października
> 2009> > jestem w 1 roku osobistym, az do paźziernika 2010;
> > nawet tutaj na Horoskopii w danych numerologicznych wyswietla mi
> sie
> > obecnie 1 rok osobisty;
> >
> > czy przypadkiem cos Ci się znowu nie pokręciło ??
>
> no skoro dwóch numerologów to po co pytasz dodatkowo ? ja nr nie
> jestem ... a to co wiem podałam

wyczułam pewne niedowartościowanie z Twojej strony, a nie taki był mój zamysł, aby umniejszac Twoim umiejętnościom, jesli tak sie poczułas toprzepraszam;
natomiast w kilku postach powyżej sama pisałaś żhttp://wiadomosci.wpr24.pl/raszyn_zbiorka_darow_dla_powodzian się machnęłas w obliczeniach więc wolałam dopytac, chyba mam prawo sie upewnić - co prawda jestem bardzo krótko z Wami i nie znam jeszcze reguł gry; kazda wątpliwość/pomyłka zasiana w wypowiedziach jest dla mnie przepascię nie do przeskoczenia na chwile obecna, bo dopiero teraz zaczynam zgłebiac tajniki numerologii i stąd moje obawy i prosby o doprezyzowanie, albo wyjasnienie
ja nie sprawdzam wersji poprzednich numerologów, tylko opirałam sie na tym co usłyszałam pod koniec ubiegłego roku u wrózki, i na poczatku tego roku u innej wrózki;
wiesz, wiedzac że jestem w 9 roku działam inaczej, a wiedzac że jestem w 1 roku równiez działam inaczej, stąd moje dociekanie, bo z tego co wyczytałam na forum rok osobisty ma niebagatelne znaczenie, zwłaszcza 1 rok osobisty i wolałabym go nie przespac z załozonymi rękami,
obecnie w moim zyciu panuje koszmarny regres i potrzebny jest mi impuls do zycia, dlatego jestem tutaj
a juz zupełną sprzecznościa była dla mnie informacja że wg Ciebie jestem w 9 (tak bym wolałaq szczerze mówiąc) i info z Horoskopii, wg której jestem w 1 roku osobistym, dodając do tego lata pustki w które nie wiem sama czy mam wierzyć czy tez nie - jestem na chwile obecna skołowana
przepraszam jeszcze raz jesli poczułas sie urazona;


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności