Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » Wibracje karmiczne
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Tykasia  (30)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
23:02 20-02-2010


1437

O wiec ja z moja 3 wciąż nie stoję na "straconej" pozycji Bo ja naprawde nie czuje się młodą duszą tylko bardzo,bardzo starą.


Gaja  (9)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
23:02 20-02-2010


28

Witam!
Poruszona postem Lillith w końcu dojrzałam,żeby zabrać głos na forum,do tej pory śledziłam wypowiedzi i ciekawe dyskusje,ale sama nie udzielałam się.
Od piętnastu lat intensywnie pracuję nad rozpoznaniem własnego wieku duszy i nie mogę definitywnie stwierdzić,że już dotarłam do celu,jest to bardzo mozolny proces i bardzo ciekawy,pamiętam jak moja nauczycielka na początku drogi przestrzegała nas przed przedwczesnym zachwytem nad sobą z powodu złudnego poczucia, że już się wszystko wie na swój temat,opowiadała nam przypowieść o mistrzu i jego uczniu ,który przez całe życie zgłębiał tajniki własnej duszy pod mądrym okiem mistrza i kiedy jako dojrzały człowiek posiadł dostateczną wiedzę o sobie,mistrz pozwalał jemu odejść żeby mógł sam nauczać cierpliwie innego ucznia.
Myślę ,że takie podejście do tematu jakie prezentuje wspomniana przez Lillith autorka książki może spowodować uśpienie własnej intuicyjnej wiedzy na swój temat ,a tym samym spowolnienie tego i tak mozolnego procesu.Należy iść za głosem własnej duszy czego sobie i wszystkim forumowiczom życzę!
Pozdrawiam.


Insallah  (45)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
00:02 21-02-2010


1607

Cytat:  TYKASIA :
> O wiec ja z moja 3 wciąż nie stoję na "straconej" pozycji Bo ja
> naprawde nie czuje się młodą duszą tylko bardzo,bardzo starą.

Absolutnie nie jesteś na "straconej pozycji" Przede wszystkim na takich forach jak to nie ma zalogowanych bardzo młodych dusz.Takowe skupiają się w innych miejscach Taką tematyką jak tutaj na forum interesują się tylko dojrzałe i stare dusze .Taki krótki i bardzo ogólny opis dojrzałej duszy to : Silne ukierunkowanie na świadome partnerstwo, poszukiwanie więzi międzyludzkich, rozpoznawanie siebie, doświadczanie dramatu w życiu (nie tylko w związkach), intensywne odczuwanie i wyrażanie emocji, to tylko z niektórych cech charakterystycznych dla dojrzałych dusz.
Stare dusze natomiast są konfrontowane ze swoim cieniem , zmagają się ze sobą wewnętrznie, pracują nad zaakceptowaniem siebie takimi jakimi są, zgłębiają siebie wewnętrznie i badają, oceniają, przyczyny niepowodzeń w swoim życiu bardziej szukają w sobie niż w innych, są bardzo krytyczne wobec siebie, lubią samotność (bycie ze samym sobą-nie mylić z poczuciem samotności-odosobnienia), filozofię, są dobrymi znawcami win, delektują się używaniem 5 zmysłów w pozytywny sposób, kochają naturę i w pozytywnym biegunie akceptują siebie i innych rozumiejąc że na tym świecie jest miejsce dla każdego, nawet najbardziej kontrowersyjnego człowieka, oraz że przyroda jest zaprojektowana w sposób doskonały pomimo że jest w niej dużo śmierci i instynktownych zachowań.
To się rozpisałem Chyba przeniosą ten wątek bo zaczyna powstawać off-top Pozdrawiam wszystkich serdecznie


Alfaiomega  (1)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
02:02 21-02-2010

Dusza stara czy młoda nie definuje czym człowiek sie interesuje. Jestem młoda duszą , a jednak tu jestem.
evuniaj8  (76)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
03:02 21-02-2010


1533

a skad o tym wiesz ,ze jestes dusza mloda ? byc moze jestes dusza mloda na koncowym etapie np .. -zeszta nie wiem ,nie znam Cie ,ale skoro tak twierdzisz byc moze tak jest ..
pewnie ,ze sa tu takze i mlode dusze byc moze ,ale wydaje mi sie ,ze raczej przelotem jedynie jak juz i nie beda wspoltworzyc forum o takiej tematyce ,nie beda zglebiac pewnych kwestii.
..wg mnie jak najbardziej zainteresowania moga byc wskaznikiem ,ale nie tylko -caloksztalt ..zycie -zreszta insallah wyzej dal opis


ja mysle podobnie jak insallach ,ze numerologiczne okr. wieku duszy to nieporozumienie ..a twierdze tak dlatego ,ze znam wiele ludzi z mistrzowskimi wibracjami i na pewno nie sa to stare dusze ..

zreszta rozmawiajac z kims tez mozna okreslic mniej wiecej wiek ..

np . argumentacja czl. o stosunkowo mlodej duszy moze sie wydawac dla kogos o duszy starej pozbawiona logiki ,sensu w ogole .. mozna miec wrazenie ,ze ktos albo udaje ,albo nie chce widziec pewnych oczywistych rzeczy ..tak samo osobie o stosunkowo ml duszy argumentacja osoby o duszy starej moze byc nie do przyjecia ,a wrecz moze byc negatywnie ,opacznie rozumiana .. bo ktos o ml. duszy wg mnie ma ograniczony oglad syt. w pewnym sensie w stosunku do osoby o duszy bardzo starej ..


Kiran  (31)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
09:02 21-02-2010


35

Cytat:  Insallah :
> Cytat:  TYKASIA :
> > O wiec ja z moja 3 wciąż nie stoję na "straconej" pozycji Bo
> ja
> > naprawde nie czuje się młodą duszą tylko bardzo,bardzo starą.
>
> Absolutnie nie jesteś na "straconej pozycji" Przede wszystkim na
> takich forach jak to nie ma zalogowanych bardzo młodych dusz.Takowe
> skupiają się w innych miejscach Taką tematyką jak tutaj na forum
> interesują się tylko dojrzałe i stare dusze .Taki krótki i
> bardzo ogólny opis dojrzałej duszy to : Silne ukierunkowanie na
> świadome partnerstwo, poszukiwanie więzi międzyludzkich, rozpoznawanie> > siebie, doświadczanie dramatu w życiu (nie tylko w związkach),
> intensywne odczuwanie i wyrażanie emocji, to tylko z niektórych cech
> charakterystycznych dla dojrzałych dusz.
> Stare dusze natomiast są konfrontowane ze swoim cieniem , zmagają się> > ze sobą wewnętrznie, pracują nad zaakceptowaniem siebie takimi jakimi> > są, zgłębiają siebie wewnętrznie i badają, oceniają, przyczyny
> niepowodzeń w swoim życiu bardziej szukają w sobie niż w innych, są
> bardzo krytyczne wobec siebie, lubią samotność (bycie ze samym
> sobą-nie mylić z poczuciem samotności-odosobnienia), filozofię, są
> dobrymi znawcami win, delektują się używaniem 5 zmysłów w pozytywny
> sposób, kochają naturę i w pozytywnym biegunie akceptują siebie i
> innych rozumiejąc że na tym świecie jest miejsce dla każdego, nawet
> najbardziej kontrowersyjnego człowieka, oraz że przyroda jest
> zaprojektowana w sposób doskonały pomimo że jest w niej dużo śmierci i> > instynktownych zachowań.
> To się rozpisałem Chyba przeniosą ten wątek bo zaczyna powstawać
> off-top Pozdrawiam wszystkich serdecznie


pieknie napisane i zgadzam sie z ta wypowiedzia.
osobiscie nie czuje sie ani stara ani mloda dusza.. jedynie znam swoje zainteresowaina.. jest nimi psychologia , filozofia , ezoteryka..
zawsze interesowaly mnie tematy zwiazane z nasza psychika, dusza i rozwojem... Pamietam, ze jako dziecko, bardzo interesowaalo mnie to, co jest po smierci, jak to jest itd....aniolki ze skrzydlami i harfy w niebie .. nie przekonywaly mnie.pamietam jak zwinelam mamie ksiazke Zycie po zyciu.. przeczytalam..to mnie na tamten czas uspokoilo.


Insallah  (45)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:02 21-02-2010


1607

Cytat:  Alfaiomega :
> Dusza stara czy młoda nie definuje czym człowiek sie interesuje.
> Jestem młoda duszą , a jednak tu jestem.

Zdanie napisane przez Ciebie że dusza stara czy młoda nie definiuje czym człowiek się interesuje, wskazuje na to ze nie zadałeś sobie nawet trudu aby zapoznać się z opisami wieków dusz, ale jeżeli uważasz że jesteś młoda duszą szanuję to, bo każdy ma prawo do swoich opinii i wypowiedzi.Jednak dobrze by było gdybyś zechciał uzasadnić swoją opinię, ponieważ ja tez mógłbym napisać że jestem avatarem nie podając żadnych argumentów, kreując jednocześnie siebie na kogoś kim nie jestem.
Jeżeli podejmujesz się szczerej dyskusji chętnie wysłucham twoich opinii, gdyż dzięki temu że podasz argumenty pomagające innym zrozumieć i wskazujące na to że jesteś jednak młodą duszą wiele nowego mogę się od Ciebie nauczyć myślę że inni też i jestem w stanie skorygować swoje wcześniejsze stwierdzenie, ze na takich forach uczestniczą raczej stare i dojrzałe dusze.
Pozdrawiam serdecznie


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:02 21-02-2010


723

uuuu ... jak zwykle namotałam i zamieszałam


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:02 21-02-2010


723

Cytat:  Insallah :
> Cytat:  Alfaiomega :
> > Dusza stara czy młoda nie definuje czym człowiek sie interesuje.
> > Jestem młoda duszą , a jednak tu jestem.
>
> Zdanie napisane przez Ciebie że dusza stara czy młoda nie definiuje
> czym człowiek się interesuje, wskazuje na to ze nie zadałeś sobie
> nawet trudu aby zapoznać się z opisami wieków dusz, ale jeżeli uważasz> > że jesteś młoda duszą szanuję to, bo każdy ma prawo do swoich opinii
> i wypowiedzi.Jednak dobrze by było gdybyś zechciał uzasadnić swoją
> opinię, ponieważ ja tez mógłbym napisać że jestem avatarem nie podając> > żadnych argumentów, kreując jednocześnie siebie na kogoś kim nie
> jestem.
> Jeżeli podejmujesz się szczerej dyskusji chętnie wysłucham twoich
> opinii, gdyż dzięki temu że podasz argumenty pomagające innym
> zrozumieć i wskazujące na to że jesteś jednak młodą duszą wiele nowego> > mogę się od Ciebie nauczyć myślę że inni też i jestem w stanie
> skorygować swoje wcześniejsze stwierdzenie, ze na takich forach
> uczestniczą raczej stare i dojrzałe dusze.
> Pozdrawiam serdecznie

Alfa tak napisał, ponieważ dowiedział się o wieku swojej duszy od profesjonalisty.


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:02 21-02-2010


723

Taki krótki i
> bardzo ogólny opis dojrzałej duszy to : Silne ukierunkowanie na
> świadome partnerstwo, poszukiwanie więzi międzyludzkich, rozpoznawanie> > siebie, doświadczanie dramatu w życiu (nie tylko w związkach),
> intensywne odczuwanie i wyrażanie emocji, to tylko z niektórych cech
> charakterystycznych dla dojrzałych dusz.
> Stare dusze natomiast są konfrontowane ze swoim cieniem , zmagają się> > ze sobą wewnętrznie, pracują nad zaakceptowaniem siebie takimi jakimi> > są, zgłębiają siebie wewnętrznie i badają, oceniają, przyczyny
> niepowodzeń w swoim życiu bardziej szukają w sobie niż w innych, są
> bardzo krytyczne wobec siebie, lubią samotność (bycie ze samym
> sobą-nie mylić z poczuciem samotności-odosobnienia), filozofię, są
> dobrymi znawcami win, delektują się używaniem 5 zmysłów w pozytywny
> sposób, kochają naturę i w pozytywnym biegunie akceptują siebie i
> innych rozumiejąc że na tym świecie jest miejsce dla każdego, nawet
> najbardziej kontrowersyjnego człowieka, oraz że przyroda jest
> zaprojektowana w sposób doskonały pomimo że jest w niej dużo śmierci i> > instynktownych zachowań.

Potwierdzasz to co dowiedziałam się o sobie niedawno ....

Zaciekawiłeś mnie tą książką "Świat w oczach Michaela" Można ją gdzieś kupić ??


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności