Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Młody wygląd w horoskopie
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
09:02 08-02-2011


131

Cytat:  Sara :
> Cytat:  grigorij :
> saturn jest planetą głodu, Wenus piękna. Napięciowe aspekty
> mogą powodować głodzenie się w celu uzyskania idealnej ( w subiektywny> m rozumieniu oczywiście) sylwetki. Anoreksja z wiadomych przyczyn
> dotyka głównie kobiet. Saturn jest również planetą dyscypliny i
> ciężkiej pracy. U mężczyzn Wenus w horoskopie nie jest aż tak istotna
> jak w horoskopiach kobiet ponieważ będą się prezentować głównie
> marsjańską energią. Niemniej jednak kwadrat Wenus-Saturn może
> prowadzić do większej i bardziej systematycznej dbałości o ciało i tu
> przykład z ćwiczeniami.

mam trygon wenus do saturna w urodzeniowym i przyznam, że odchudzam sie chyba od urodzenia choc miewam takie fale zwane "efektem jojo" - musze przyznac, ze jestem tak zawzieta jesli podejme dietę, ze bez problemu moglabym sie zaglodzic !!

do tego dochodzi mania na punkcie wygladu zewnetrznego, z ktorego nigdy nie bylam w 100% zadowolona, cokolwiek "poprawie" w urodzie to zawsze znajdę kolejny defekt!!
chcialabym byc perfekcyjna


Sara  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
09:02 08-02-2011


102

Cytat:  grigorij :
> > Ad1. Wiedza ( Merkury ) przychodzi do Ciebie nocą ( Księżyc ) np.> > w> > snach no przecież to oczywiste
>
> jaka "wiedza" może przyjść w snach? miewam prorocze sny, ale nie
> nazwałbym tego wiedzą, raczej informacją


Ty teraz poważnie? No dobrze polecam Carla Gustava Junga sporo o tym pisał.

A to przedsmak :

http://taraka.iq.pl/sny_wizje


Sara  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:02 08-02-2011


102

Cytat:  Koralik :

>
> mam trygon wenus do saturna w urodzeniowym i przyznam, że odchudzam
> sie chyba od urodzenia choc miewam takie fale zwane "efektem jojo"> > - musze przyznac, ze jestem tak zawzieta jesli podejme dietę, ze bez> > problemu moglabym sie zaglodzic !!
>
> do tego dochodzi mania na punkcie wygladu zewnetrznego, z ktorego
> nigdy nie bylam w 100% zadowolona, cokolwiek "poprawie" w urodzie to
> zawsze znajdę kolejny defekt!!
> chcialabym byc perfekcyjna


Ja bym tu nie obwiniała połączenia Wenus-Saturn które w Twoim horoskopie jest mało opresyjne. Ot po prostu wprowadza więcej dyscypliny.

Odchudzać masz się z czego za sprawą Wenus w Byku bądź co bądź w pierwszym domu. Słońce na spółkę z Wenus w I i Księżyc w V tworzy wygórowana oczekiwania względem odbioru swojej osoby. Dodatkowo Wenus zahacza już o II dom i tym samym o poczucie własnej wartości. "Fale" są efektem działania opozycji Wenus-Uran która niemal zawsze powoduje huśtawkę a że Wenus jest na przełomie I i II domu to dotyczy to zarówno wagi jak i poczucia własnej wartości. Przy połączeniach Wenus-Uran trzeba pamiętać że taka osoba w związkach i estetyce nie lubi "normalnych" relacji i standardowej dbałości. Musi być jakiś element nieobliczalności a nawet lekkomyślności ( no a umówmy się że ewentualność zagłodzenia się jest co najmniej lekkomyślna ) .


grigorij  (40)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:02 08-02-2011


877

Ja mam Wenus i Marsa w koniunkcji w II domu. W dodatku są w kwadraturze do Saturna i opozycji do Urana. Teraz akurat jestem na etapie "objadania się", ale już niedługo znowu głodówki, diety i hektolitry potu wylane podczas ćwiczeń ... i tak dalej. Jak jest mnie "więcej" to mam doła, a jak mniej to czuję euforię połączoną z niepokojem (jakimś dziwnym lękiem, że coś mi zagraża). No ta euforia powoduje, że jestem głodny i jem ....
niezła huśtawka
grigorij  (40)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:02 08-02-2011


877

a i jeszcze Wenus, Mars w Byku


Sara  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:02 08-02-2011


102

Cytat:  grigorij :
> Ja mam Wenus i Marsa w koniunkcji w II domu. W dodatku są w
> kwadraturze do Saturna i opozycji do Urana. Teraz akurat jestem na
> etapie "objadania się", ale już niedługo znowu głodówki, diety i
> hektolitry potu wylane podczas ćwiczeń ... i tak dalej. Jak jest mnie
> "więcej" to mam doła, a jak mniej to czuję euforię połączoną z
> niepokojem (jakimś dziwnym lękiem, że coś mi zagraża). No ta euforia
> powoduje, że jestem głodny i jem ....
> niezła huśtawka

No to nie zazdroszczę. Generalnie Wenus jest u Ciebie w bardzo ładnej pozycji w swoim domu i w swoim znaku tyle że zaatakowana malefikami ( Mars, Saturn, Uran ). I o ile z koniunkcji Wenus-Mars ta pierwsza wychodzi zwycięsko oczywiście kosztem Marsa, który jest podwójnie osłabiony znakiem i pozycją ( wygnanie ) i jakby tego było mało dodatkowo osłabiającą go koniunkcją z Wenus która całkowicie już pogrąża właściwą mu naturę. Swoją drogą ciekawa jestem czy nie jesteś aby odbierany jako dość kobiecy...no ale powracając do tematu o ile z osłabionym Marsem poradzi sobie Twoja Wenus całkiem łatwo o tyle z Saturnem i Uranem może mieć problem i to spory z uwagi na przeciwstawną naturę tych planet.
Bo co oznacza opozycja Wenus-Uran? No to mianowicie że czujesz zarówno przyciąganie jak i odpychanie ( o czym często się zapomina ) do wszystkiego co ekscentryczne, nowoczesne i niecodzienne zarówno w relacjach partnerskich jak i estetyce. Dlatego bujasz się po wskaźniku kg w zależności od tego na jakim etapie właśnie jesteś. I dodatkowo pojawia się jeszcze dołujący kwadrat z Saturnem. Wspominałam już tutaj że jest on bardziej opresyjny względem kobiet. U Ciebie jednak sytuacja jest wyjątkowa ponieważ Wenus zdominowała Marsa. Kwadrat ten podłoże swego funkcjonowania ( czyt. dołowania ) ma w doświadczeniu odrzucenia którego doznała kiedyś osoba nim pokarana. Najczęściej wiąże się to z którymś z rodziców ( klasyk córka odrzucona przez ojca ) bywa jednak że trzeba sięgnąć głębiej do przeszłych wcieleń ( Saturn jest planetą karmiczną ). U osoby takiej dochodzi do zablokowania rozwoju uczuciowości. Trzeba to rozumieć jako zahamowanie ich ekspresji a nie wykluczenie w ogóle. Przeciwnie osoba taka kumulując wszystko głęboko w podświadomości ma ich nadmiar. Efekt jest taki że w przyszłości nie będzie potrafiła właściwie ocenić sygnałów jakie dostarcza jej druga osoba. Ta niedojrzałość uczuciowa będzie powodowała ciągły głód aprobaty ponieważ rozwój zachowań partnerskich został zatrzymany na etapie odrzucenia. Dlatego osoba taka nigdy nie jest parterem tylko biorcą który jednocześnie rozpaczliwie stara się zasłużyć na akceptacje ( choć nie zawsze ma tego świadomość). Jaki to ma związek z tematem? Taki że poczucie złego wyglądu jest również związane z poczuciem odrzucenia. Osoba taka stara się zasłużyć na zainteresowanie i aprobatę przez doprowadzanie swojego wyglądu do perfekcji i przez zablokowanie ekspresji uczuć ( na zasadzie jak nie będę kochać to nikt mnie nie zrani). Brak ekspresji jest przeciwny naturze Urana i dlatego wychodzi z tego poplątanie z pomieszaniem.


grigorij  (40)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:02 08-02-2011


877

Swoją drogą ciekawa jestem czy nie jesteś
> aby odbierany jako dość kobiecy...
o tym już było:
http://horoskopia.info/grupy_pokaz_temat,strona_12,3620.html

>Kwadrat ten podłoże swego funkcjonowania ( czyt. dołowania ) ma w doświadczeniu
> odrzucenia którego doznała kiedyś osoba nim pokarana. Najczęściej
> wiąże się to z którymś z rodziców ( klasyk córka odrzucona przez ojca
> ) bywa jednak że trzeba sięgnąć głębiej do przeszłych wcieleń ( Saturn> > jest planetą karmiczną ).
nie trzeba sięgać głębiej, bo jestem synem odrzuconym przez ojca
jak to dramatycznie brzmi


Sara  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:02 08-02-2011


102

Cytat:  grigorij :

> o tym już było:
> http://horoskopia.info/grupy_pokaz_temat,strona_12,3620.html
>

Ehm.. no chyba nie zakładasz że przewertowałam całe forum. Słaby Mars plus Wenus w opozycji z Uranem i silny Bliźniak może wskazywać również na...no chyba wiesz.


grigorij  (40)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:02 08-02-2011


877

> Ehm.. no chyba nie zakładasz że przewertowałam całe forum. Słaby Mars> > plus Wenus w opozycji z Uranem i silny Bliźniak może wskazywać
> również na...no chyba wiesz.

domyślam się - przy okazji, gdzieś znalazłem taką informację
mam bardzo "różnorodny" horoskop

P.S. Mam kilku znajomych z kwadraturą Wenus-Saturn i mają poważny problem z otwarciem się i stworzeniem związku, a jak już się w nim znajdą to nie mogą go utrzymać


Sara  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:02 08-02-2011


102

Cytat:  grigorij :
>
> domyślam się - przy okazji, gdzieś znalazłem taką informację
>
> mam bardzo "różnorodny" horoskop
>

Masz ale ciekawy. I jeszcze ten Neptun w opozycji do świateł.


Kwadrat Wenus-Saturn no cóż długo by można. To też poczucie osamotnienia w związkach i oczekiwanie ciągłych dowodów akceptacji. Aspekt dość często spotykany u prostytutek aczkolwiek niczego nie przesądzający podobnie zresztą jak okryty złą sławą kwadrat Wenus-Pluton ( swoją drogą mam oba ).


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności