Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » Karma i związki między ludźmi
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:02 12-02-2010


723

mam ! znalazłam ! dzięki !!!!


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:02 15-02-2010


723

Jako ,,porządna czarownica" mam u siebie w biblioteczce trochę książek o magii. w pozycji ,,Sekrety magii domowej" Adriana Devine natknęłąm się na bardzo prosto i fajnie opisane karmiczne związki partnerskie.

,,Czasami spotykamy kogoś po raz pierwszy i wydaje się nam, że skądś tę osobę znamy. Inni z kolei stają na naszej drodze, jakby pchnęła ich na nią ręka Przeznaczenia. Od pierwszego wejrzenia odczuwamy niekiedy wielką sympatię lub antypatię. Osoby wierzące w reinkarnację twierdzą, że dzieje się tak dlatego, iż znamy takie osoby z poprzedniego życia i w jakimś celu musimy je spotkać ponownie.

Duchowy partner

Duchowy partner to osoba, z którą byliśmy w jakiś sposób związani w poprzednich wcieleniach i którą spotykamy w obecnym życiu najczęściej oczywiście nie zdając sobie sprawy z więzów łączących nas w przeszłości. Mogą to być nasi byli współmałżonkowie, rodzice, rodzeństwo, kochankowie czy przyjaciele, ktoś kto zgodził się powrócić i dzielić z nami kolejne życie. Celem takiego powtórnego połączenia jest osiągnięcie równowagi. Duchowy partner reprezentuje naszą duchową rodzinę, zaś kontakt z nim przypomina o celach, dla których żyjemy w kolejnych inkarnacjach.
Duchowi partnerzy to nasi prawdziwi, najlepsi przyjaciele, znający nas przez wieki, a zatem znający nas bardzo dobrze. Potrafią pojawić się nagle, kiedy naprawdę potrzebujemy ich wsparcia. Często taka znajomość może przerodzić się w miłość i wieloletni związek, w którym duchowi partnerzy uczą się nowych rzeczy u w ten sposób samodoskonalą się. Jaki by nie był cel wspólnego życia z partnerem duchowym, jest to wspaniałe doświadczenie i bardzo udany związek, w którym partnerzy rozumieją się bez słów. Taki związek jest czymś najlepszym co może nas spotkać na poziomie, na którym nasza dusza znajduje się w danym życiu.

Jak rozpoznać duchowego partnera ?
Kiedy spotykamy go na swojej drodze, wywrze on na nas natychmiast bardzo silne wrażenie. Duchowy partner to osoba, na której widok miękną nam kolana a serce zaczyna walić jak oszalałe. Jedno spojrzenie takiej osoby odpędza wszelkie troski, a jej uśmiech dociera prosto do serca.
Czujemy z taką osobą bardzo silną jedność. Potrafi nas poruszyć na wielu różnych poziomach, tak że pragniemy podzielić się z nią wszystkimi swoimi sekretami, nawet tymi najgłębiej strzeżonymi. Po prostu rozumiemy się bez słów. Kiedy uda nam się spotkać swojego duchowego partnera musimy zrozumieć, że nasze życie już nigdy nie będzie takie samo.
Ma się wrażenie przeżywania niezwykłego doświadczenia duchowego. Oboje partnerów czuje, że tak właśnie miało być i że zna się z przeszłych wcieleń. Obie czują niezrozumiały, silny pociąg chociażby do przebywania w towarzystwie drugiej osoby, gotowe są to zrobić wbrew wszelkim przeszkodom, zakazom czy okolicznościom.
Kiedy poznamy duchowego partnera, mamy wrażenie że jeszcze nigdy nic nie działo się tak słusznie i właściwie. Z tą osobą mamy silne poczucie bezpieczeństwa i wzbudza w nas ona niezwykłe dotąd zaufanie. W przeciwieństwie do innych związków, w tym nie ma miejsca na grę.
Namiętność partnerów wykracza poza ramy cielesności. Ekstaza z połączenia jest duchowa, dochodzi do tak silnego poczucia jedności, że w zasadzie zatraca się poczucie własnego ,,ja" a cały świat staje się nieistotny i odległy. Serca biją zgodnym rytmem, dusze splatają się ze sobą w jedną całość. Osobiste energie stapiają się w jedną twórczą siłę. Jednym słowem, związek duchowy w każdym aspekcie nie ma sobie równych"

piękna sprawa .....

Jest jeszcze wyjaśnienie terminologii : ,,karmiczna dusza", ,,dusza towarzysząca" , ,,bliźniacze płomienie"


Basia


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:02 17-02-2010


1

A co sądzicie o takim związku ? ;-P
Pierwsza osoba 7/25
Druga osoba 4
Suma dróg życia 2/11/29
Związek karmiczny TAK
Osoba Pierwsza Druga osoba
DZ.7/25 DZ.4
1PZ.4 1PZ.2
CP.2 CP.1

Ślicznie proszę o interpretację Pozdrawiam Wszystkich!


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:02 17-02-2010


1060

z tym pierwszym wrażeniem........to, mozna ocenić po czasie raczej( porównując), bo na poczatku tak własnie ocenia się kazdy związek
Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:02 20-02-2010


723

cd ...

,,Karmiczna dusza"

Karmiczna dusza to dusza osoby, z którą mamy coś do załatwienia z poprzedniego życia. Nie oznacza to wcale jedynie złych porachunków czy zemsty w którąkolwiek stronę. Karmiczna dusza to dusza bliskiej nam osoby, kogoś z rodziny, przyjaciela lub kogoś, kto wywarł na nasze poprzednie życie jakiś ważny wpływ. Z takimi osobami łączą nas doświadczenia i dlatego znajomość z nimi nie zawsze jest przyjemna, prowadzi jednak do jakiegoś ważnego celu. Karmiczne dusze wywołują w nas silne uczucia i emocje, zarówno pozytywne jak i negatywne, jednak rzadko kiedy nawiązujemy z nimi romanse czy wchodzimy w związki miłosne. Zadaniem karmicznej duszy w naszym życiu jest nauka i rozwój, a nie towarzyszenie nam i bezwarunkowa przyjaźń, jak to ma miejsce w przypadku duchowego partnera.


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:02 20-02-2010


723

,,Dusza towarzysząca"

Większość z nas spędza swoje życie w obecności duszy towarzyszącej. Związek z nimi opiera się na romantycznej miłości, jednak występuje w nim także element karmiczny ( związany z przeznaczeniem i reinkarnacją ). Chociaż para duchowych towarzyszy może nauczyć się bezwarunkowej miłości ( czego nie muszą się uczyć duchowi partnerzy ), ich związek nie opiera się na niej. Najczęściej duchowi towarzysze realizują wspólnie jakieś projekty ( napisanie książki, założenie firmy, zrealizowanie jakichś dążeń ) lub pomagają sobie wzajemnie w pokonaniu trudności na jakimś etapie życia, po czym ich związek wygasa. duchowi towarzysze mogą oczywiście żyć szczęśliwie w małżeństwie trwającym całe życie. Duchowi towarzysze także znają się od kilku wcieleń, spotykali się wiele razy i często byli partnerami. Poznając po raz pierwszy w danym życiu duchowego towarzysza najczęściej popadamy w zauroczenie i miłość od pierwszego wejrzenia, która jednak okazuje się mniej głęboka i długotrwała, niż ma to miejsce w przypadku duchowego partnera.


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:02 20-02-2010


723

,,Bliźniacze płomienie"

Istnieje teoria mówiąca, że każdy z nas został podzielony przed wiekami na męską i żeńską połowę i że w końcu musi dojść do połączenia tych niekompletnych części duszy w jedną całość
Od kiedy doszło do separacji na stronę męską i żeńską, każdy człowiek przez całe życie stara się odnaleźć swoją drugą połowę i osiągnąć pełnię. Druga połowa, jak łatwo się domyślić, jest jedyna i niepowtarzalna w całym kosmosie i trzeba mieć wielkie szczęście, aby rzeczywiście się na nią natknąć. Dusza każdego człowieka pragnie nie tylko osiągnąć jedność ze swoją zaginioną połową, ale także osiągnąć stan sprzed podziału, od momentu którego wędruje od inkarnacji do inkarnacji, poszukując swojej brakującej części.
Wydaje się, że to pragnienie jedności jest fundamentem, na którym budują się wszelkie związki międzyludzkie, nawet jeśli nie natrafimy na swoją drugą połowę, i również w takim mniej idealnym związku można osiągnąć szczęście. Bliźniacze dusze dążą do zjednoczenia, jednak na długiej drodze do szczęścia uczą się wiele od przebywania z innymi poszukującymi połówkami. Czasami dzieje się tak, że bliźniacze płomienie spotykają się dopiero po osiągnięciu doskonałości, czyli kiedy ich droga przez wcielenia ziemskie kończy się definitywnie. Od tej pory obie połówki jednoczą się na wieki i nie można już ich traktować jako dwóch osobnych istnień.
W przypadku bliźniaczych płomieni nie ma wpływów karmicznych, jak to ma miejsce w pozostałych typach związków. Cała karma została dopełniona w poprzednich wcieleniach, a one spotykają się jedynie w celu połączenia się w bezwarunkowej miłości.
Kiedy dochodzi do spotkania bliźniaczych płomieni, ich związek na ziemi jest niezwykłym doświadczeniem. Dwoje ludzi staj się jednym, myśli tak samo, ma te same wartości, często ma takie same doświadczenia życiowe, kocha się wzajemnie bez żadnych warunków czy oczekiwań, czasami nawet wyglądają podobnie. Nie należy jednak kierować się wyglądem, poszukując swojego bliźniaczego płomienia. Tacy partnerzy nie pouczają się, ale bezwzględnie sobie pomagają, są ślepo lojalni i razem pokonują wszelkie przeciwności losu. Łącząc swoje siły, potrafią dokonać cudów i pokonać przeszkody, którym zwykły śmiertelnik nie dałby rady. Są tak pełni miłości, że dosłownie promieniują, a swoją miłością pragną dzielić się z całym światem.

Piękne


Basia


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
00:02 24-02-2010


1

O pięknych rzeczach piszesz ...każdy by chciał poznać taką osobę jednak często to się graniczy z cudem niestety...;(((.
Swego czasu myślałam, że związek karmiczny jest tym właściwym szczęśliwym i docelowym związkiem związanym z poznaniem tej szczególnej i wyjątkowej osoby.
Nawet poznając osobę, z którą tworze związek karmiczny i mam niesamowite porozumienie pomyślałam, że może poznałam tą właściwą osobę a wygląda na to,że raczej nie...
Jednak wszystko ma swój sens i dostajemy pewne lekcje życia żeby w końcu się czegoś nauczyć...nawet przepracować to z inną osobą. Niestety musimy czasem postawić na rozwój i pozbyć się złudzeń.
Życzę Wam wszystkim poznania tego "Ognistego płomienia"
Trzymajcie się


Basia


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
00:02 24-02-2010


1

Chodziło mi o " Bliźniacze Płomienie" zawsze coś przekręcę


melania  (23)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
07:02 24-02-2010


528

Lilith podzielenie pełnego człowieka na część męską i żeńską jest w wielu legendach.
Nie nadarmo się mówi, że ludzie szukają swojej drugiej idealnej połówki.
A gdy się kochają na chwilę mogą być całością...

Czyż nie na tym polega miłość ...?


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności