Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » III PZ
Idź do strony: 1, 2
« poprzednia
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:10 06-10-2010


2458

3 w I PZ

I PZ to suma dnia i miesiąca urodzenia. Jego próg wyznacza wibracja - od 36 odjąć wibrację drogi zycia i wtedy wiemy, w którym momencie ten PZ robimy.

Ta 3 daje przede wszystkim potrzebę kontaktu z ludźmi i kontaktu, który jest kontaktem przyjemnym, przyjaznym, kontaktu, który powoduje, że my czerpiemy radość z obecności innych ludzi w naszym życiu, ale i ci ludzie również doświadczają takiej nieskrępowanej przyjemności obcowania koło nas.

Każda wibracja ma swoje pozytywy i negatywy.

Jeżeli 3 w I PZ będzie zderzała się z 1 z drogi życia, to wtedy może dochodzić do sytuacji jakby krótkotrwałych znajomości, czyli wchodzimy i dość szybko przenosimy swoje zainteresowania na kogoś innego.
Ta 3 przy 1 może dawać przeskakiwanie ze znajomości na znajomość.

Jeżeli 3 w I PZ konfrontuje się z drogą życia 2 to tu może się zacząć pewien problem, pewien dysonans wewnętrzny, bo z jednej strony droga 2 do zrealizowania jest to droga związku, jest to droga 1+1=2. Natomiast potrzeba 3 będzie powodowała takie poszukiwanie sytuacji, która narusza strukturę dwójki, czyli tak naprawdę możemy mieć tendencję do przetaczania się przez nasz dom i to na dokładkę na skutek naszej prawdziwej potrzeby i naszego realnego dążenia nadmiernej ilości ludzi, którzy tak naprawdę w nadmiarze burzą pewną harmonię związku. Fajnie jest mieć ogromną ilość znajomych, fajnie jest mieć dużo koleżanek, kolegów. Natomiast jeśli ma się ich nadmiar, to choćby raz w miesiącu ktoś chciał u nas zagościć to tak naprawdę może się okazać, że dla swojego partnera czy partnerki to my nie mamy czasu, bo mamy ciągle jakiegoś gościa w domu, ciągle gdzieś wychodzimy albo ciągle ktoś gdzieś nas zaprasza i my wtedy tacy rozdarci, bo taka natura trochę zabawowa, którą daje ta 3 w I PZ może właśnie powodować, że zostając nie do końca dobrze się czujemy, a wychodząc też mamy jakąś formę kaca moralnego.

Jeżeli zderza nam się ta 3 z drogą życia 4 to jest to bardzo często konflikt, czyli z jednej strony chcemy kontaktów miłych, lekkich, przyjemnych, przyjaznych, ale jednocześnie w tym wszystkim my gdzieś tak bardzo próbujemy kontrolować te nasze znajomości, tak mocno próbujemy tworzyć pewien schemat w obrębie którego te nasze relacje z innymi ludźmi będą się realizować, że możemy w pewnych momentach mieć takie poczucie, że tak naprawdę to czego pragniemy deharmonizuje nas, powoduje, że przynosi nam straty i w pewnym sensie możemy również sprawiać wrażenie, że nasze kontakty towarzyskie przede wszystkim realizują się w oparciu o korzyści, jakie mamy nadzieje z nich wyciągnąć.

Jeśli ta 3 konfrontuje się z 6 z drogi życia, ponieważ jest to z tej samej przestrzeni wibracji tożsamych. One są wtedy ze sobą najbardziej kompatybilne. To jesteśmy wtedy tacy najbardziej zharmonizowani, tworzymy prawidłowe relacje, tworzymy układy towarzyskie, które nie zaburzają naszego życia, ale np. w takiej sytuacji, jeżeli ta 3 wynika u mężczyzny z I PZ to jest to informacja, że może, ale nie musi, mieć tendencje do nadmiernej towarzyskości w stosunku do kobiet, co może nieść pewnego rodzaju romansowość, że gdzieś poszukuje takich pseudo miłości, które tak naprawdę mogą stawiać jego życie partnerskie pod dużym znakiem zapytania.
Jeżeli ta 3 przy 6 dotyczy kobiety to czasami jest to informacja, jeśli jeszcze nie daj Boże na dole występuje (-6) albo (-2) albo gdzieś później występuje 11, 6, 9 czyli te wszystkie wibracje, które mówią, że jakieś zakręty w naszym związku będą występowały to może to wtedy świadczyć, że kobieta ma tendencję do wchodzenia w relacje, które są relacjami trójkątnymi, czyli że np. partnersko oscylując w obrębie mężczyzn, którzy już są zajęci i to jest najczęstszy trójkąt. To też jest zawsze wskazanie dla nas, żeby nauczyć się, może nie tyle selekcjonować znajomości, bo to jest złe określenie, ale żeby nauczyć się nadawać odpowiedni priorytet danym znajomościom i umieć to konfrontować, czy przypadkiem czemuś nie nadajemy zbyt wysokiego poziomu charakteru w naszym życiu przez co nie tracimy czegoś co jest istotniejsze.

3 konfrontująca się z 5 – to jest najtrudniejsza wibracja, bo z jednej strony jest to osoba towarzyska. Natomiast w ogóle jakby zderzenie 5 z 3 (nie jest istotne w jakiej konfiguracji) daje nam syndrom rozparzeńca towarzyskiego, czyli człowieka, który na początku zdaje się być bardzo towarzyski, bardzo otwarty, ale cały czas tak jakby wchodzi w sparingi towarzyskie. I jest to człowiek, który wnosi jakiś dziwny niepokój wokół siebie, który cały czas poszukuje. I w takich przypadkach można by było zalecić, żeby znajomości nie trwały zbyt długo, bo ta osoba po dłuższym czasie bycia w jakiejkolwiek relacji towarzyskiej zacznie upatrywać w kimś, kto jeszcze wczoraj był jej koleżanką czy kolegą wroga, z którym zaczyna walczyć.
Jeżeli 3 zderza się z 5 – bardzo często jest to przestroga: uważaj, bo możesz być osobą, która w swej zapalczywości np. używa słów, które już wykraczają poza tzw. dobry smak. Bo w negacji jako wibracja obdarza swojego właściciela skłonnością do wulgaryzmów, które miałyby podkreślić charakter wypowiedzi. Natomiast charakter, który my nadajemy wypowiedzi niekoniecznie taki sam charakter może uzyskać w kontekście osoby, która nas słucha. I wtedy możemy tak naprawdę sprawiać wrażenie ludzi, którzy sami nie bardzo wiedzą czego chcą. Którzy są i sympatyczni i dynamiczni, a za moment – to jest układ dr Jackyl i mr Hyde.

Jeśli do tego dołączy się 1 w minusie, 2 w minusie, to już ewidentnie to mówi, że układy towarzyskie, do których dążymy w pewnym momencie stają się dla nas ciężarem i zaczynamy sami poniekąd rozsadzać te układy od środka.


Jeżeli 3 zderza się z 7 – to jest to znowu dość trudna sytuacja, bo my mamy do zrealizowania drogę pewnego rodzaju postawy filozoficznej w życiu, drogę realizacji własnych planów i własnych założeń. 3 daje nam rozproszenie, daje nam nadmiar. I tu może się zdarzyć, że nie umiejąc ukierunkować się lub nie umiejąc do końca zawierzyć, że cel przez nas sobie wyznaczony może być celem do zrealizowania, może zacząć się niestety rozpraszać, może później nas bardzo dużo kosztować przywracanie stanu naszych priorytetów.
Z jednej strony ludzie nas postrzegają jako osobę przede wszystkim ustawioną na własne założenia, odbierają nas jako osobę zamknięta, odbierają nas czasami jako osobę nadmiernie sztywniacką, jako osobę, która wszystko robi zgodnie z regulaminem, a my wewnętrznie możemy potrzebować takiego luzu, lekkości, czegoś co powoduje, że tak naprawdę wcale nie chcemy w naszej masce sprawiedliwości kroczyć jak wojownik przez życie.
Tu jest zawsze taka rada: spróbuj nie powielać tego wszystkiego, co do tej pory było twoją realizacją w układach towarzyskich.
To zderzenie, to zestawienie bardzo często wskazuje: szukaj partnera, który ma identyczne zainteresowania jak ty, bo 7 jako wibracja realizująca się daje w przesłaniu głębię odczuć emocjonalnych, czyli tutaj ta powierzchowność może być myląca, a jednocześnie pewne priorytety zawodowo-naukowe samorealizacji będą tak silnie dominowały w tym starciu, że tylko człowiek, który kroczy podobną ścieżką jak my będzie w stanie to zrozumieć, będzie w stanie to zaakceptować i będzie w stanie obdarzyć nas kredytem zaufania emocjonalnego, że to nie znaczy, jeśli ja się realizuję, że ciebie nie kocham, czy że ty nie jesteś ważny, tylko po prostu mam taką drogę, a jednocześnie bardzo chcę być gdzieś tam koło ciebie.
To zestawienie mówi też bardzo często o silnych wpływach, oczywiście takich intuicyjnych, ale ukierunkowanych na drugiego człowieka, czyli łatwiej przychodzi nam poczuć takie wyższe przesłanie, doświadczyć pewnego rodzaju kontaktu z tym wyższym JA, który na informuje o tym, co się zdarzy, co robić, czego nie robić, ale w kontekście drugiej osoby.
Jeśli przy tym układzie, np. na dole wystąpi nam 1, to wtedy może to dawać sytuacje, gdzie będziemy trochę iść po trupach, czyli mając brak wiary w siebie, ukrywając ten brak za tą maską 7, bo pamiętamy, że 7 jest to taka trochę amfibia, jest to trochę czołg na zewnątrz i mając to w środku, to serduszko otwarte na innych ludzi, ale bojąc się ciągle, że może nie jesteśmy wystarczający, możemy wykorzystywać ludzi do własnych celów. Dlatego właściciele tej kombinacji powinni rozpoznać własne działania, które przez innych mogą być oceniane jako takie trochę „nie halo”.


Kiedy 3 konfrontuje się z 8 – ona wskazuje na to, że fajne mamy kontakty zawodowe, czyli doskonale się dogadujemy z ludźmi, mamy ten rodzaj charyzmy jakim obdarza nas 8. natomiast mamy też lekkość komunikacji, jakim obdarza nas 3. Mamy również taką możliwość realizowania siebie w układach towarzyskich nie odstępując od własnych założeń życiowych.


3 z 9 – daje osobę o bogatym wnętrzu, osobę o wrażliwości artystycznej. Może dawać obraz osoby, która poszukiwać będzie kontaktu z ludźmi po to, żeby podzielić się z nimi tym co ma dla świata do zaoferowania.


I PZ wyrażony 3 jest bardzo pozytywną wibracją. Negatywy ujawniają się konfrontowane z pierwszym minusem. Wibracja, która pojawia się w I PZ obejmuje przestrzeń naszą czasową pomiędzy dniem urodzenia, a pewnego rodzaju dorosłością, progiem dorosłości, w którą wkraczamy.

Program Tarocistki Danuty


szumwiatru


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:12 02-12-2010


8

Cytat:  Gość :
> jesli chodzi o przejscie w PZ to powinno sie sprawdzić czy w roku
> 2008 czy 2009 byłas w 1RO wtedy przechodzisz w następny PZ niektórzy
> mają az 4 lata np zapisane jako przejscie a manifestuje sie w I RO od
> urodzin tak to jest ... ale wolałabym żeby specjaliści sie wypowiedzie> li .
> Co do PZ i wibracji to je przerabiasz w danym PZ , warto poczytać o
> podliczbach jesli pytasz co znaczą , chyba LOCA umieszczała to na
> forum co do liczb tak mi sie wydaję bo juz nie nadążam , a rzadko
> teraz tu jestem .
> Teraz spadam ale jak wrócę to postaram sie jesio cos dopisać , warto
> przestudiować to co w wątkach jest napisane ...

nie do konca tak ,punkt zwrotny zmienia sie zawsze w dniu urodzin,natomiast w 1 roku osobistym odczuwamy jego najwieksze dzialanie a tu cos do poczytania ;
sposób liczenia piramidki
który Teresa kiedys zamiesciła...

---------------------IVspełn.=Icykl+IIIcykl---------------------------

---------------------IIIspełn.=-Ispełn.+IIspełn.----------------------

------------Ispełn.=Icykl+IIcykl-----IIspełn.=IIcykl+IIIcykl---------

---Icykl=miesiąc ur.---------IIcykl=dzień ur.-------IIIcykl=rok ur.--

--Iwyzw.=IIcykl-Icykl---IIwyzw.=IIcykl-IIIcykl lub Icykl-IIIcykl---

---------------------wyzw.główne=Iwyzw.-IIwyzw.--------------------

Inne bardzo bardzo podstawowe informacje:
Droga życia = I cykl + II cykl + III cykl
I cykl trwa do ok. 28 r.ż., II cykl trwa od ok. 28 r.ż. do ok. 56 r.ż., III cykl trwa powyżej ok. 56 r.ż.
I spełnienie trwa do roku: od liczby 36 odejmujemy liczbę drogi życia,
II spełnienie trwa do roku: I spełnienie + 9 lat,
III spełnienie trwa do roku: II spełnienie + 9 lat,
IV spełnienie trwa do roku: od IV spełnienia do końca życia.
Wyzwania: I wyzwanie trwa do ok. 40r.ż., II wyzwanie trwa od ok. 40r.ż. do końca życia, główne wyzwanie trwa przez całe życie.
--------------------------------------------------------------------------------------------

Piotr przytoczył opis inaczej
PUNKTY ZWROTNE
Liczba Drogi Życia jest wpływem decydującym. Cykle — to wpływy wtórne, trzy wielkie okresy w życiu podporządkowane prawom rozwoju biologicznego i spolecznego człowieka.
Cztery PUNKTY ZWROTNE, którym podlega nasza droga życia, są jakby czterema porami roku określającymi swym kolorytem Cykle i Drogę Życia. W li-czbach charakteryzujących Punkty Zwrotne zawierają sie informacje dotyczące lekcji do nauczenia się i rodzaju przeobrażeń, jakie mogą się dokonać W każdym z tych czterach okresów.

LICZENIE PUNKTÓW ZWROTNYCH
1.PUNKT ZWROTNY to moment urodzin, a jego wibracja ma wpływ na nasz rozwoj od urodzenia do około 36 roku życia. Pierwszy Punkt Zwrotny zwany jest tez LICZBĄ WCIELENIA. Podczas trwania jego wpływów rozszyfrowujemy sens
i cel naszego obecnego wcielenia. Jeśli się nam to uda — uzyskamy solidną baze do swiadomej pracy nad sobą w kolejnych fazach życia.
Czas trwania jego wpływów oblicza się odejmując od 36 Liczbę Drogi Życia.

Liczbę 1° Punktu Zwrotnego oblicza się w sposób następujący:
miesiąc urodzenia + dzień urodzenia = No. I Punkt Zwrotny.

Dla Jolanty: ( 18.05.1950.) = 5 + 18 = 23/5

II PUNKT ZWROTNY rozciąga swój wpływ na kolejne 9 lat, a jego liczba
wynika sumy dnia i roku urodzenia:
dzień ur. + rok ur. = No. II Punktu Zwrotnego.

Dla Jolanty:
18+1950=1968=(1+9+6+8=24/6 lub 18+15=33/6

III PUNKT ZWROTNY zabarwia swym wpływem następne 9 lat i jego liczba stanowi sumę liczb I i II. Punktu Zwrotnego: I P. Z. + II P. Z. = No. III P. Z.

Dla Jolanty 5 + 6 = 11 /2 lub 23 + 24 = 47/11 /2 lub 23 + 33 = 56/11/2

IV PUNKT ZWROTNY decyduje o pozostałej części życia.
Jego liczba wynika z sumy miesiąca i roku urodzenia:
miesiąc ur. + rok ur. e No. IV P. Z.
Dla Jolanty 5 + 1950 = 1955 = (1 + 9 + 5 + 5) = 20/2

UPROSZCZONYM SPOSOBEM OKREŚLANIA PUNKTÓW ZWROTNYCH JEST TZW. PIRAMIDA:
Notujemy w szeregu już zredukowane cyfry daty urodzenia:
Np. dla Jolanty:

18.....5......1950

9...5...6

5..9..6
..5..6..
...11...
...11..

Zmiana wpływów jednego PunKtu zwrotnego na następny.
- Odbywa się zawsze w dniu urodzin i jej efekt jest najbardziej odczuwalny w Roku Osobistym No. 1.
- Podobnie jak w przypadku Cykli, liczba określająca dany P.Z., a pokrywająca się z liczbą Drogi Życia przynosi ułatwienia i nowe możliwości. Natomiast jeśli liczba P. Z. pokrywa się z liczbą cyklu, przynosi to pewną dwuznaczność i rozdźwięk.
- Jeśli liczba wpływów któregoś z P.Z. jest zgodna z Liczbą Duszy głębokie dążenia będą się łatwiej spełniały w tym okresie.
- Jesli liczba wpływów któregoś z P. Z. pokrywa się z Liczbą Ekspresji (patrz ro/dz. Imię i nazwisko), dana osoba będzie miała okazję wyrażenia siebie wo własnym sposobie zycia i widzenia świata.
- Jeśli natomiast liczba P. Z. pokrywa się z Liczbą Realizacji Intymnej łatwiej będzie się realizować w zgodzie z samym sobą.
- Ważne jest, by sprawdzić i brać pod uwagę w interpretacji fakt pokrywania się liczby Cykli lub Punktów Zwrotnych i Długów Karmicznych.
Wh H REKUSA Punkt Zwrotny 1

Podlegał będziesz procesowi indywidualizacji realizacji Nastąpi krystalizacja twojej osobowości ..Okres będzie sprzyjał aktywności ,przedsiębiorczości organizowaniu tworzeniu przewodzeniu Będziesz mógł liczyć na samego siebie znaleść włąsną drogę na życie.Staraj się być aktywny i samodzielny Polegaj tylko na sobie i na wewnętrznym głosie Pasywność będzie mniała fatalne skutki W najlepszym przypadku osiągniesz samorealizację i sukces osiągnięty własnym wysiłkiem .w Najgorszym klęske osobistą i trudności w samorealizacji

W pierwszym pkt zw1
wypada na wczesne lata zapowiada dużą samodzielność i możliwość określenia się już na początku życia Będziesz mniał znaczne możliwości twórcze i autonomię. Jeśli nie będziesz mniał siły i chęci do posuwania się naprzód ,okres ten może być trudny . Trudności te potęgować będzie dodatkowo egoizm i autorytaryzm (jestem najważniejszy ,wszyscy powinni się tylko mną zajmować wszystko mi się należy ) z którym rodzice i opiekunowie mogą mnieć problemy.

PZ2,3
Możesz spodziewać się nowych okazji nowych początkó odnowy ponownego odkrycia siebie ,nowego stylu życia dużej aktywności i możliwości realizacji własnych pomysłó

PZ4 Będziesz musiał znależc w sobie odwagę i determinację i pozostać aktywnym Polegaj na sobie i Bogu. Zaczynanie od nowa będzie trudnePunkt Zwrotny 2

Znaczenia nabiorą związki i współpraca Zrozumiesz że nie jest łatwo dokonać czegokolwiek bez pomocy innych .Aby tą pomoc otrzymasz trzeba spełnić określone warunki ,przyswoić sobie cechy i sposoby zachowania jak dyplomacja ,cierpliwość, dyskrecja, zrozumienie dla innych ,tolerancja miły sposób bycia .Może się to udać.
Okres ten sprzyja zawieraniu związków i spółek współpracy i życiu we dwoje .Wzbogacisz się emocjonalnie i duchowo .Grozić ci będzie pasywność poddawanie w słuszność dotychczasowych przekonań i wyboró .Cieszył się będziesz rzeczami małymi i uczył oddania
W najlepszym wypadku udane małżeństwo (spółka) przyjażń, związek
W najgorszym rozwód oszustwo ,zdrada ,brak pracy ,opozycja


PZ1 Duży wpływ będą mieć na ciebie kobiety (matka babka itd) Zył będziesz w warunkach uczących dialogu Będziesz się musiał podporządkować otoczeniu Brakować ci będzie systematyczności ,przeszkadzać nadwrażliwość .Rodzice powinni dbać o równowagę emocjonalną zapewnić stabilizację życiową ważne będą związki zaznaczy się problem bycia drugim

Pz2,3 Możesz liczyć na kontrakt współprace ...zawarcie małżęństwa Będzie to okres szczęścia miłości przyjażni lub poddania w wątpliwość dotychczasowych związków ... Albo mażeństwo partnerstwo ...albo rozwód, zerwanie i poszukiwanie nowego partnera Na pełną stabilizację nie ma co liczyć Zwróć uwagę na własną kondycję i zdrowie

Pz4 Zapowiada się spokojny koniec życia poświęcony współpracy z innymi Akcent położony na przyjażń współobecność Wzrośnie wpływ kobiet pojawią sie nowe pasje Możesz ponieś straty materialne


Punkt zwrotny 3 wg H Rekus

Wzrosną możliwości twórcze i zdolności wyrażania siebie na zewnątrz .Poszukiwał będziesz środków wyrazów. ..Rozwijał będziesz zainteresowania i talenty ...Powinieneś dążyć do uśmiechu na co dzień....
W najlepszym przypadku będzie to okres łatwy ,twórczy przynoszący szczęście i spełnienie
W najgorszym -okres trudny ,pełen zahamowań rozproszenie energii, powierzchowności i wydatków


PZ1 dla dziecka idealny okres Zagnieżdżenia się w centrum życia i doznawanie szczęścia . Będziesz akceptowany ... tozwiniesz się twóeczo ...Nie będziesz skłonny do wysiłku i dyscypliny .Potrzebować będziesz komunikacji ,kontaktu skspresji włąsnego ja przy złych aspektach problemy z komunikacja i zamykanie się z sobą

PZ2,3 Czas realizacji twórczych i przyjażni ... talenty będą wykorzystywane najlepiej w dziedzinach w których będzie wymagana komunikacja z innymi ....Bdzie mało przeszkód w życiu w miłości i przyjażni .....życie uczuciowe bogate lecz emocje ulokowane w wielu związkach

PZ4 Schyłek życia spędzisz wśród przyjaciół Manifestować będziesz dojrzałą postawę życiową,....POwinieneś unikać nadmiernych i ułatwień i przesady we wszystkich dziedzinach . Z braku skrupulatności możesz narazić się na stratę finansową


Punkt zwrotny 4

Akcent polozony bedzie na organizacje, spelnienie i prace. Sytuacje zmusza Cie do zwrocenia uwagi na dobra organizacje i angazowanie sie tylko w przedsiewziecia solidne i dobrze przemyslane. Bedzie to okres pracy, organizowania zycia, budowy jego fundamentow. Przedsiebiorczosc i wysilek prowadzic beda do spelnienia. Nie powinienes liczyc ba szczescie i pracowac.
W najlepszym przypadku osiagniesz stabilizacje, zabezpieczenie, solidne fundamenty, konstruktywna prace przynoszaca efekt w przewidywanym terminie, rownowage w zyciu prywatnym i zawodowym.
W najgorszym-walke, ograniczenia, brak srodkow materialnych, przeszkody i opoznienia we wszystkim, problemy finansowe i zdrowotne.

PZ1. Okres ten moze byc dla ciebie zbyt twardy, a warunki zbyt ciezkie, stwarzajace szereg ograniczen. Okolicznosci sprzyjac beda zrozumieniu istoty pracy. Od najmlodszych lat uczyl sie bedziesz dokladnosci, organizacji, poczucia rzeczywistosci, realizmu w ocenie sytuacji. Bedzie to twarda szkola regul zycia, ktora stanowic bedzie solidny posag na dalesze zycie. Malo bedziesz mial fantazji i mozliwosci spelniania marzen. Czul sie bedziesz jednak bezpieczny. Praca bedzie dla ciebie miala najwyzsza wartosc i najsolidniejsze oparcie.

PZ2,3. Musisz uzbroic sie w ciepliwosc i dostosowac sie do okolicznosci, ktore nie beda sprzyjajace. Jedynie dzieki pracy i umiejetnosci organizacji bedziesz mogl dojsc do solidnej, dajacej oparcie pozycji. Obowiazywac bedzie rozwaga i ostroznosc, nie powinienes ryzykowac ani w interesach, ani w grach hazardowych, ani na szosie. Wyprobowywana bedzie twoja wytrzymalosc, charakter i silna wola (duzo pracy, malo efektow). Jesli zdasz wszystkie egzaminy, zostaniesz wyniesiony, a twoje wczesniejsze doswiadczenia nabiora glebokiego sensu. W innym przypadku zostaniesz zgnebiony i zepchniety na dno.

PZ4. Bedziesz mogl polegac tylko na swojej wlasnej pracy, z koniecznosci lub autentycznej potrzeby. W najlepszym przypadku rezultaty jej zapewnia ci bezpieczna egzystencje, odpornosc fizyczna i psychiczna. W najgorszym-walke o zachowanie rownowagi materialnej i ogranicznia. Mimo podeszlego wieku powinienes pracowac solidnie i wytrwale, nie liczac na szczesciePunkt zwrotny 5
Wzrosnie twoj entuzjazm i poczucie wolnosci. Bedziesz musial zrozumiec znaczenie i granice swojej wolnosci, wchodzic w nowe doswiadczenia zachowujac elastycznosc i czujnosc, nie brac na siebie zbyt wielkich i dlugoterminowych zobowiazan. Podroze wzbogaca twoje zycie i beda zrodlem satysfakcji. Wzrosnie twoja potrzeba zaspokajania zmyslow. Mozesz soitkac sie z wiedza ezoteryczna (lub rozwijac ja intensywniej) i zainteresowac sie samorealizacja. Powinienes dazyc do swiadomego uzywania woli i intelektu i racjonalnie oceniac kazda sytuacje. Opanowac musisz sztuke jednoznacznego i konsekwentnego decydowania oraz narzucania woli sobie i innym, nauczyc sie elastycznosci i pomyslowosci oraz bycia autorytetem dla innych poprzez swe przymioty ducha, umyslu i charakteru.
W najlepszym przypadku mozesz doswiadczyc wolnosci, przygod, doswiadczen zyciowych, odkryc, niezwyklych spotkan, ekspansji, interesujacego aktywnego zycia, niespodziwanych pozytywnych zmian.
W najgorszym-niestalosci, zaniedbania lub upodobania do ryzyka i latwych przygod, nadmiaru i przesady, wypadku, problemow prawnych, rozbicia zycia uczuciowego, problemow seksualnych.

PZ1. Choc jako dziecko mozesz miec klopoty z dostosowaniem sie do tradycyjnego srodowiska, w ktorym bedziesz sie wychowywal, to i tak ciekawosc swiata pozwoli ci zdobyc niezbedna wiedze. Rodzice powinni zapewnic ci swobode i roznorodnosc doswiadczen, wychowac cie w poczuciu wolnosci i otwarcia na swiat, pilnowac, abys dokoczyl to, cos zaczal. Przygotuj sie na czeste zmiany sytacji (nawet kraju stalego pobytu), liczne zainteresowania i roznorodna dzialalnosc. Staraj sie efektywnie spozytkowac swoja ogromna energie i unikac dlugoterminowych zobowiazan (takze w zyciu prywatnym)

PZ2,3. Czeka cie okres zmian, ktore beda stymulowac rozwoj. Bedziesz musial zaakceptowac te zmiennosc zycia i jego warunkow. Powinienes ksztaltowac swoje zdolosci adaptacyjne i tolerancje, zwroc uwage na nadmierna impulsywnosc i nieostroznosc, nie ulegac pasji nieustannego "uzywania zycia"-czyli ciaglej konsumpcji w celu zaspokajania zmyslow, starac sie odrozniac wiedze nabyta, zewnetrzna, ktora pomaga blyszczec, od wiedzy wewnetrznej, niosacej Prawde i zrozumienie, ktora przejawia sie w pozornie nic nie znaczacych sygnalach z podswiadomosci.

PZ4. Czeka cie czynne zycie naznaczone podrozami i transformacjami roznego rodzaju, roznorodne zainteresowania ktore podtrzymywac beda twoja forme fizyczna i otwartosc umyslu, gleboki kontakt z samym soba owocujacy praca literacka lub terapeutyczna. Twoje materialne podstawy bytu moga byc niezbyt dobrze zabezpieczone. Mozesz miec problemy z rownowaga wewnetrzna.Punkt zwrotny 6

Wzrosnie twoja odpowiedzialnosc, obowiazkowosc, zainteresowanie domem i sztuka. Bedziesz musial udzwignac odpowiedzialnosc i wywiazywac sie ze swych zobowiazan rodzinnych i zawodowych(sluzbowych). Dominowac bedzie milosc, zycie rodzinne, sukcesy. Staraj sie akceptowac swoje obowiazki, byc wyrozumialym i zgodnym, zachowywac rownowage w kazdej dziedzinie, panowac nad nadmierna czuloscia i sklonnoscia do nadopiekunczosci, opanowac "porywy serca" i zdolosc trafnej autoanalizy, a bedziesz mogl sobie odpoczac po zakonczeniu dziela w przyjemnej atmosferze. Naucz sie dostrzegac rzeczywiste potrzeby, jakie kryja sie za uczuciami i emocjami, a potem, odpowiednio do diagnozy, reaguj.

PZ1. Jak dla dziecka obowiazkow bedziesz mial az za duzo. Albo bedziesz musial zajmowac sie rodzenstwem, albo wykonywac rozne prace domowe, albo jedno i drugie-z braku lub czestej nieobecnosci jednego z rodzicow. Mozesz wczesnie zalozyc rodzine.

PZ2,3. Bedzie to czas zycia rodzinnego, milosci, odpowiedzialnosci rodzicielskiej i zawodowej. Sprzyjal bedzie rozwoj tworczosci i tworzeniu harmoni: w sztuce, w sobie i wokol siebie

PZ4. Wiek dojrzaly zapowiada sie harmonijnie i spokojnie, choc wypelniony bedzie licznymi obowiazkami wobec rodziny. Mozliwa rekompensata wysilku wlozonego w prace w przeszlosci. Wzrosnie twoj humanitazryzm i aspiracje intelektualne. Za swe obowiazki i poswiecanie sie mozesz nie otrzymac wdziecznosci najblizszychPunkt zwrotny 7

Bedziesz mogl doskonalic sie duchowo i zdobyc gleboka wiedze. Bedziesz musial nauczyc sie refleksji, wyciagania wnioskow, analizy, gromadzenia zyciowej madrosci. Bedzie to czas studiow, poszukiwan, specjalizacji, planowania. Nie bedzie sprzyjal malzenstwu ani milosci, moze natomiast przyniesc "prezent kosmiczny", w postaci duchowego oswiecenia i niezaleznosci. Rozwiazanie napiec i ukojenie przyniesie ci wiedza i modlitwa. Bedziesz musial zrozumiec i zaakceptowac swa samotnosc. Zintergruj sie z najblizszymi osobami. Bedziecie mieli sobie wiele do dania i do powiedzenia.
W najlepszym przypadku osiagniesz nowe pomysly, glebokie zrozumienie zycia i drugiego czlowieka, doskonalnie sie, nieoczekiwany sukces, ewolucje duchowa.
W najgorszym-samotnosc, klopoty matrialne i zdrowotne, depresje, na kazdym kroku przeszkody.

PZ1. Od dziecka postawiony bedziesz w obliczu samotnosci lub koniecznosci odsuniecia sie w cien i obserwacji. Dobrze i chetnie bedziesz sie uczyl, ale bedziesz zamkniety w sobie. Uczyl sie bedziesz samodzielnosci. Rodzice powinni zlagodzic surowosc twego wychowania, gdyz moze to prowadzic do kompleksow, niesmialosci lub problemow zdrowotnych. Okre dojrzewania moze byc trudny. Pierwsze doswiadczenia milosne przyniosna rozczarowanie.

PZ2,3. Nastapia zmiany wewnetrzne. Osiagniesz nowy sposob widzenia i rozumienia swiata. Potrzebowal bedziesz zdobywac wiedze, zmienia sie twoje zainteresowania. Zerwiesz ze starym sposobem zycia lub zakonczysz jakis zwiazek uczuciowy lub przyjacielski. Mozesz miec problemy zdrowotne lub materialne. Malzenstwo powinienes zawierac z duza ostroznoscia (lub dac sobie spokoj). Korzystne beda podroze.

PZ4. Skonny bedziesz do spokojnego zycia, odosobnienia, by studiowac madre dziela. Bedziesz blisko przyrody. Potrzebowal bedziesz minimum niezaleznosci. Mozesz miec problemy zdrowotne i finansowe.

Punkt zwrotny 8


Mozesz spodziwac sie spelnienia materialnego i mocy realizacji. Bedziesz mogl wziac zycie w swoje rece z odwaga i determinacja i rozwinac umiejetnosc podejmowania decyzji i blyskawicznej oceny sytuacji. Okres ten bedzie sprzyjal aktywnosci, wladzy, sukcesowi, sprawom finansowym i interesom. Moze to byc okres rozwoju duchowego i przezyc mistycznych. Nawet jesli zdobedziesz duzy majatek, nie wolno ci byc od faktu jego posiadania lub utraty uzalenionym. Testowana bedzie towja dojrzalosc osobowosci. Musisz zrozumiec, ze moc dzialania dana ci jest, abys mogl pomagac innym ludziom, a nie ich kosztem sycic swe pozadanie. Realizowal bedziesz wielkie rzeczy, choc mozesz nie byc w pelni swiadom rzeczywistego celu tych dzialan. Twoje wlasne mozliwosci dzialania beda niewielkie. Bedziesz mogl tylko obserwowac i wyciagac wnioski na przyszlosc.
W najlepszym przypadku osiagniesz sukces, ekspansje, prestiz, awans, pieniadze i wladze.
W najgorszym-problemy finansowe, kleske, upadek, proces, rozczarowanie i oszustwo w spolce, wypadek, operacje.

PZ1. Od dziecinstwa bedziesz konfrontowany z wartoscia pieniadza - albo poprzez bogactwo, albo poprzez biede. Uczyl sie bedziesz praktycznego patrzenia na swiat i sprawdzal w dzialaniu. Istotne beda dla ciebie relacje z ojcem. Sklonny bedziesz do ryzyka. Grozic ci beda wypadki.

PZ2,3. Czeka cie blyskotliwa kariera, aktywnosc, podniesienie standardu zycia i pozycji spolecznej. Powinienes byc ostrozny w podejmowaniu zobowiazan i angazowaniu sie w spolki, uczyc sie zachowywac rownowage wewnterzna w kazdej sytuacji, zrozumiec prawdziwa wartosc pieniadza i uzywac go do realizacji celow wylacznie uczciwych i sluzacych innym.

PZ4. Prowadzil bedziesz zycie aktywne. Spelnia sie towje ambicje i oczekiwania: osiagniesz wladze i autorytet. Doswiadczysz przezyc mistycznych i objawienia wewnetrznego. Jesli nie bedziesz mogl "odrobic" swoich lekcji, moga nastapic straty materialne i problemy ze zdrowiem (wypadek, operacja, zabieg)Punkt zwrotny 9

Mozesz spodziwac sie wiekszej uniwersalnosci i ewolucji. W wiekszym stopniu otworzysz sie na swiat i innych, bezwarunkowo, bezgranic. Egoizm lub brak tolerancji moze stac sie przyczyna niepowodzen. Bedzie to czas spelnienia i zwienczenia. Moze sie on rozpoczac w momencie zakonczenia podrozy lub okresu spedzonego za granica kraju. Prowadzony bedziesz w kierunku drugiego czlowieka. Mozesz zdobyc rozglos i uznanie. Poczujesz koniecznosc ksztalcenia sie i nabraniu szacunku dla Wiedzy. Konczyl bedziesz sprawy rozpoczete.
W najlepszym przypadku osiagniesz sukces, uznanie, spoleczny prestiz, kontakty z zagranica, podroze, wymiane mysli.
W najgorszym - koniecznosc poswiecenia sie, rozczarowania uczuciowe, strart uczuciowe i materialne, brak rownowagi psychicznej

PZ1. Dojrzewal bedziesz wewnetrznie w przyspieszonym tempie. Wywolane to bedzie okolicznosciami zycia. Bedziesz musial znosic cierpliwie otaczajaca cie rzyeczywistosc, osoby, konflikty i rozstania, akceptowac zmiany okloicznosci zycia lub miejsca zamieszkania (ewentualnie kraju). Czul bedziesz potrzebe ucieczki. Moze pojawic sie powolanie, ktorego realizacja bedzie utrudniona przez warunki zewnterzne. Mozesz miec (jako dziecko) do zakonczenia cos z poprzedniego zycia - czego nie zdolales dokonac. Koniec wpylwow tego punktu bedzie emocjonalnie trudnym przezyciem. Zwiazek uczuciowy moze skonczyc sie kleska lub rozczarowaniem.

PZ2,3. Twoje zycie ewoluowac bedzie w kierunku bogatych relacji miedzyludzkich lub miedzynarodowych. Wiele bedzie w nim interesujacych doswiadczen i kontaktow, podrozy i zaangazowan w dzialalosc publiczna. Mozesz odniesc spore sukcesy. Twoje wlasne zycie bedzie kruche i nieciekawe: priorytet beda miec problemy i sprawy innych. Bedziesz musial dobrze zrozumiec swoje potrzeby emocjonalne. Nie rozpoznane stana sie przyczyne pomylek.

PZ4. Czul bedziesz potrzebe dzielenia sie z innymi swym doswiadczeniem. Pracowal bedziesz w zespolach lub w stowarzyszeniu o celu charytatywnym. Sporo bedziesz podrozowal, poglebial wiedze, doznawal ewolucji duchowej. Mozesz zdobyc slawe i prestiz. Jesli lekcje beda nie nauczone, spotkac cie moze samotnosc lub przymus obcowania z trudnymi ludzmi, straty i poswiecenie. Wejdziesz w wezlowy problem swojego zycia, wobec ktorego staniesz samotnie, bez jakiejkolwiek wskazowkiz zewnatrz, zdany na intuicje

zrodlo;http://forumezo.pl/viewtopic.php?f=19&t=208


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności