Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » ROK OSOBISTY
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

andromeda  (61)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
14:10 02-10-2009


2933

Spotkałam w necie z taką wersją, że rok osobisty zaczyna się od daty urodzenia


słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:10 02-10-2009


209

Cytat:  andromeda :
> Spotkałam w necie z taką wersją, że rok osobisty zaczyna się od
> daty urodzenia
To rok numerologiczny zaczyna się od daty urodzenia i jest inaczej liczony


słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:10 02-10-2009


209

> Dziękuję za tak szybką odpowiedz.W takim razie podaje datę:19.03.1985> .Z góry dziękuję za fachową interpretację.Pozdrawiam serdecznie
No taka fachowa ta interpretacja nie będzie bo ja się dopiero uczę.Jak będę miała chwilę to zobaczę ja to u ciebie wygląda


słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
15:10 04-10-2009


209

> Dziękuję za tak szybką odpowiedz.W takim razie podaje datę:19.03.1985> .Z góry dziękuję za fachową interpretację.Pozdrawiam serdecznie

Z drogi życia jesteś 9.Mało jest osób równie szlachetnych, altruistycznych i pełnych poświęcenia, co Dziewiątki. Są one bowiem wyjątkowo wyczulone na potrzeby bliźnich, nigdy nie przechodzą obojętnie wobec bólu czy ludzkiej krzywdy.Jedną z zasadniczych zalet Dziewiątek jest dar obserwacji. Posiadają przy tym umysł jasny, przenikliwy i bystry; nic nie ujdzie ich uwadze. Orientują się nie tylko w tych sprawach, które dotyczą ich samych, ale także wszystkiego, co dzieje się naokoło. Zdolne są wychwycić najsubtelniejsze nawet niuanse zachowania ludzkiego.Osoby te mają skłonności do dominacji i najchętniej sprawowałyby pieczę nad sprawami swych bliskich i znajomych. Otoczenie często ma o to do nich słuszny żal, nikt bowiem nie lubi wtrącania się we własne sprawy, nawet jeśli jest to osoba tak kompetentna i życzliwa, jak Dziewiątka.
Osoby o tej wibracji mają często gwałtowne usposobienie, jak też skłonność do dramatyzowania i wyolbrzymiania nieistotnych spraw.
Bardzo często wykazują brak poczucia rzeczywistości, do czego niechętnie się przyznają. Nadzwyczaj niezależne i dumne, nie znoszą żadnych więzów, wszelkich form przymusu czy poddaństwa. Dziewiątki potrzebują całkowitej wolności myśli i działania. Usychają i spalają się od środka w środowiskach zamkniętych i ograniczonych intelektualnie.
"Negatywne" Dziewiątki są kapryśne, egoistyczne i nadwrażliwe. Nie znoszą wszelkiego sprzeciwu, są przy tym gwałtowne, agresywne i wyniosłe. Mają skłonność do wyolbrzymiania cudzych błędów, do swoich zaś wad odnoszą się z pobłażaniem. Fatalistyczne, neurotyczne i nieufne, często obwiniają los i innych za swe nieszczęścia. Ta egoistyczna postawa powoduje, że osoby te żyją w nieustannym napięciu i czują się frustrowane i rozgoryczone.Są romantycznymi idealistami oraz marzycielami i bardzo często wydaje im się, że są zakochani.
Jeśli już jednak spotkają swą prawdziwą miłość, poświęcają się dla niej całym ciałem i duszą. Mimo że nie są tak wylewne, jak osoby o innych wibracjach, Dziewiątki należą do najbardziej lojalnych, wiernych i oddanych towarzyszy życia.
Z dnia urodzenia jesteś 19-Osoby te są bardzo niezależne, zmienne i egzaltowane. Jeśli nie zdołają poskromić swej wybuchowej natury, ich życie będzie najeżone trudnościami.Obdarzone ogromną energią i hartem ducha, potrafią stawiać czoła wszelkim przeszkodom i przeciwnościom życiowym, nierzadko będącym konsekwencją ich sposobu bycia. Owa wewnętrzna siła zawsze pomaga im podnieść się z każdego upadku i, jeśli trzeba, zaczynać wszystko od nowa.
Do 28 roku zycia byłas w cyklu formującym, u ciebie to trójeczka:twoje dzieciństwo sprzyjało rozwojowi osobowości przyjaznej, towarzyskiej, wesołej i komunikatywnej. Atmosfera ciepła, szczęścia, w której dziecko może się wyrazić, zaistnieć, tworzyć. Muzyka, rysunek i malarstwo są najlepszymi środkami wyrazu. Młodość bogata i twórcza, pełna doświadczeń i wrażeń.
Przy negatywnych wibracjach iebezpieczeństwo rozproszenia, nie kończenia tego, co zostało zaczęte. Chwiejność charakteru. Czasami całkowite zahamowanie twórczej ekspresji lub komunikacji. Samotność i zamknięcie w sobie. Rozbita rodzina.Od 56-58 wejdziesz w cykl produktywny:Sytuacje, które są okazją do wykazania własnej inicjatywy. Możliwość dowodzenia, kierowania. Promocja i poprawa pozycji zawodowej. Konkretne i ambitne plany. Realizacja. Autonomia.Przy negatywnych wiracjach:może się wyrazić w przeciwnościach, zahamowaniu własnej inicjatywy, wrogości wobec otoczenia, trudności w zapewnieniu sobie bytu.
Do 27 roku życie przebywasz w pierwszym punkcie zwrotnym.U ciebie jest to 4/13/22.To trudne wibracje.Niestety ta 4 z 13 sprawia,że nasze plany relaizowane są z opóżnieniem, bądź nie tak jak byśmy sobie tego życzyli.Często mamy wrażenie jakby niebo o nas zaponiało.13 jest wibracją karmiczną,to karma pracy,jest doskonale wdzięczną wibracją, jeśli chodzi o tę rzetelność. Jeżeli rozumiemy to wyzwanie karmiczne i jeżeli rzeczywiście tej pracy się nie boimy, jeśli nie pracujemy po to, by błyszczeć, jeśli nie pracujemy po to, by nas chwalono, ale pracujemy po to by mieć świadomość dobrze wykonanego obowiązku,To ta 13 wynagradza nas tym, że zmieniając system zawodowy, czyli w momencie, kiedy dokonują się te transformacje, dokonuje się przejście z jednej pracy do drugiej .Ta 13 jest również transformacją, jeżeli chodzi o związki i zmiany w życiu.Ponieważ masz w czarnych szczytach(w wyzwaniach wtórnych i głównych)mogą się zdażać problemy w porozumiewaniu się z innymi ludźmi, problemy w tworzeniu relacji patrnerskich.Budowanie stabilizacji materialnej odbywa się przy 13 stosunkowo powolnie, ale systematycznie, czyli to co zostanie osiągnięte jako pewien pułap przy tej transformacji, przy tej utracie nie spadamy poniżej tego pułapu.Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi.Dlatego własnie ten okres do 27 roku życia u ciebie może być dośc trudny.Mogą tutaj też zdarzać się problemy w związkach.
Od 27 do 36 roku życia jesteś w drugim punkcie zwrotnym.I tutaj masz fajne wibracje bo i zaczyna być rodzinnie(jeżeli nie miałaś wcześniej swojej rodziny to będziesz ją zakładać,jeżeli już będzie to skupisz się na niej,mogą się pojawic osoby, które by chciały na ciebie wpływać.Trzeba zerwać więzi z osobami, które chcą nas podporządkować sobie psychicznie i wykorzystywać, a wykorzystać pozytywnie pasję, moc, wolę i wytrwałość. Sublimując uczucia uzdrowimy siebie i innych.Tutaj w tym p.z. jest też podliczba 33:pozytywne wpływy eksponować będą tolerancję, uwagę, oddanie, chęć służenia innym, przewodnictwo i mistrzostwo duchowe. Negatywne: używanie swych wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych.
Trzeci punkt zwrotny od 36-41.Będziesz pewne rzeczy zaczynać od nowa.Będą nowe wyzwania,tym bardziej,że masz tu karmę władzy.W zależonści od twojego nastawienia i pracy nad sobą możesz doświadczyć zysków lub strat.Karma władzy(19)Wskazuje, że będziemy dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musimy egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.
Od 41 r.ż.wchodzisz w czwarty p.z.Tutaj możesz sie fajnie realizować na planie materialnym.Jest też karma mówiąca o tym ,że powinnaś dbac o własne ciało(gimnastyka, spacery, rehabilitacja itp.)To też informacja,że możesz spotkać swoją karmiczną miłość i że ludzie, którzy staną na twej drodze nie są przypadkowymi osobami,ale każdy z nich ma ciebie czegoś nauczyć.W twoim portrecie numer.jest też informacja,że możesz realizować się poprzez trudny związek, bo taki ci jest pisany.Nie znaczy to,że przez całe zycie tak będzie.)
Na co piwinnas uważać?Ponieważ jesteś bardzo wrażliwą osobą powinnas się nauczyć jasno określać swoje potrzeby,uczyc się asertywności,wytyczyć sobie jasne cele,możesz miec problemy z pracą-albo praca jest ale nie satysfakcjonuje albo jej nie ma.Musisz się też przygotować,że mogą się pojawiać w twoim życiu sytuacje,które będą od ciebie wymagały natychmiastowych decyzji.Mogą też się pojawiać problemy materialne.
Jako dziewiąteczka jesteś osobą,która chętnie pomaga innym ludziom,trzeba uważać by tej dobroci nie wykorzystywali inni.
Ta 9 przynosi umiejętność czytania w ludzkiej duszy, pewnego rodzaju zdolność wglądu w duszę drugiego człowieka.Wibracja 9, bardzo często przynosi do naszego życia trudne i traumatyczne sytuacje, ucząc nas wytrwałości. Wydaje nam się wtedy, że wszystkie kataklizmy i nieszczęścia spadają na naszą głowę, ponieważ są to bardzo często różnego rodzaju utraty.9 to taki człowiek, który nosi w sobie pamięć karmiczną, pozwalającą w bardzo mądry sposób reagować na zdarzenia dnia codziennego.
Jeżeli chodzi o zdrowie to: należy dbać o układ pokarmowy ze szczególnym zaznaczeniem wątroby, woreczka żółciowego i przewodów żółciowych.
Dodatkowo może ona osłabiać układ krwionośny i limfatyczny.
lulu  (13)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:10 04-10-2009


37

Dziękuję bardzo.Wszystko to prawda co napisałaś.Jestem teraz w dość trudnym dla siebie okresiew 1 punkcie zwrotnym i juz sie niczemu nie dziwię.To naprawdę niebywałe że z kilku cyfr można tyle wyczytać o człowieku.To zostały jeszcze trudne 2 lata...
Pozdrawiam serdecznie


Samba  (3)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:10 05-10-2009


2

Wisienko,

czy jeszcze ja mogłabym prosić o krótką interpretację?
21.05.1969. Z góry bardzo dziękuję


Stella  (9)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
09:10 05-10-2009


15

Cytat:  słodka wisienka
> To rok numerologiczny zaczyna się od daty urodzenia i jest inaczej
> liczony

A jaka jest róznica między Rokiem Numerologicznym a Rokiem Osobistym? Dla mnie to coś nowego...hm.


słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:10 05-10-2009


209

>A jaka jest róznica między Rokiem Numerologicznym a Rokiem Osobistym? Dla mnie to coś nowego...hm.

Różnica polega na innym liczeniu.Rok numerologiczny oblicza się:data urodzenia+rok nas interesujący.
np:01+02+1999 i do tego wyniku dodać np.rok 2009
Pozdrawiam

Sambojak będę miała trochę więcej czasu to coś napiszę w oparciu o twoją datę.Ciągle jednak zaznaczam,że dopiero się uczę


Stella  (9)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:10 05-10-2009


15

Cytat:  słodka wisienka

> Różnica polega na innym liczeniu.Rok numerologiczny oblicza się:data
> urodzenia+rok nas interesujący.
> np:01+02+1999 i do tego wyniku dodać np.rok 2009
> Pozdrawiam
Dziękuję za wyjasnienie, ale mi chodzi bardziej o interpretację, czy to są DWA odrębne lata do interpretacji?


słodka wisienka  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:10 05-10-2009


209

Tak, dwa odrębne.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności