Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » jaki bedzie rok 2011 dla mnie?
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
« poprzednia
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

lulu  (13)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:10 10-10-2010


37

Ta 13 nakazuje pracować tak bezustannie.


hmmmm81  (8)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:10 15-10-2010

Cytat:  lulu :
> Ta 13 nakazuje pracować tak bezustannie.

no pracujeee a jaki względem zaczynania nowych przedsięwzięć z ludźmi patrz Stwoarzyszenie? pozdrawiam i miłego piątku


szumwiatru


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:12 02-12-2010


8

" Jeżeli występuje wibracja 13 w I pz, w drodze życia lub w dniu urodzenia, a na minusie występuje 2, która mówi o nieporozumieniach z innymi ludźmi, o trudności dogadywania się i o lekcji trudów w tworzeniu relacji i towarzyskich, ale też i rodzinnych, to ta 13 mówi o tym, że od spółek jak najdalej, każda spółka wyjdzie ci bokiem, czyli musimy pamiętać o tym, że jeżeli nawet byśmy wchodzili w spółkę to 99% pracy my będziemy musieli wykonywać, obciążenia spoczną na nas i może jeszcze taka spółka rozpaść się nie pozostawiając nam możliwości wzięcia czegoś z niej."
niestety u ciebie wystepuje 2 na minusie
cytat;
" Ta 13 jest również transformacją, jeżeli chodzi o związki i zmiany w życiu. Zmiany zawodowe bardzo często następują na skutek pierwotnej transformacji emocjonalnej, czasami np. jest tak, że zaczynamy gdzieś pracę, tworzymy związek i wchodząc w ten związek, realizując się w tym związku przychodzi jakaś szansa i musimy zostawić to, co żeśmy robili i zająć się tym, co przychodzi jako nowa możliwość. Odchodząc ze związku bardzo często wystąpi konieczność tworzenia nowej przestrzeni zawodowej. Ilekroć będziemy dokonywać zmian w swoim życiu, to przy 13 bardzo często u podstawy tej zmiany będzie relacja emocjonalna.

Jest to wibracja, która wymusza na nas samodzielną pracę, bez pomocy, nie możemy liczyć na to, że samo się coś zrobi, że ktoś za nas coś zrobi. Jest to właśnie ten przymus pełnego zaangażowania i samodzielności."
wlasnie wchodzisz w cykl produktywny gdzie ta wibracja jest silnie akcentowana ,uwazaj szykuja sie zmiany ,zwroc szczegolna uwage na swoj zwiazek ,jestes obecnie w 1 RO i 2/11 roku numerologicznym ,we wszyskich dzialaniach zachowaj rozwage ,rok 1 jak najbardiej sprzyja rozpoczynaniu czegos nowego ,rok drugi to wspolpraca z innymi pamietaj jednak rowniez o negatywach i staraj sie tak zyc aby ich bylo jak najmniej
cytat;
"ROK Osobisty 1
W tym roku przestaną oddziaływać siły hamujące, powodujące uczucia frustracji i zniechęcenia, charakterystyczne dla roku poprzedniego.
Rozpoczyna się bowiem nowy cykl w życiu danej osoby. Jest to rok, w którym należy podejmować ważne decyzje; będą one miały wpływ na naszą przyszłość. Możliwość uniezależnienia się lub podjęcia nowej pracy, czy wzięcia na siebie nowych odpowiedzialności. Osoba ta będzie mogła decydować o sobie samej i, mówiąc ogólnie, będzie postępować w sposób inny niż dotychczas.

Będzie to okres bardzo korzystny, obfitujący w nowe szansę i możliwości. Nie należy jednak przystępować do realizacji planów jeszcze nie skonkretyzowanych.

Nowe, korzystne znajomości i wiele obiecujące przyjaźnie. Dobry moment na rozpoczęcie studiów lub podjęcie nowej pracy, rozpoczynanie działalności na własny rachunek czy też angażowanie się w poważne interesy i inwestycje. Możliwości zmiany w życiu osobistym: ślub, rozwód, wdowieństwo, pojawienie się dzieci. Zmiany w domu, mieście lub w kraju zamieszkania.

W tym roku należy wykazać się dużą otwartością na wszystko, co przyniesie los i z wiarą i nadzieją wykorzystać swe szansę. Trzeba zrzucić z siebie krępujące od lat więzy i zapomnieć o niemiłych doświadczeniach z przeszłości. Pamiętajmy, aby rozpocząć nowy cykl w sposób twórczy i pozytywny, gdyż od tego roku będzie zależało, jak potoczy się następne 8 lat. Rok ten jest niczym fundament, na którym powstanie nowa konstrukcja, czyli nowy etap naszego życia.

ROK Osobisty 2

Możliwość zmiany miejsca zamieszkania lub pracy. Podróże. Rok sprzyjający pracy w grupie i, ogólnie mówiąc, kontaktom międzyludzkim.

Nie należy upadać na duchu, jeśli sprawy nie potoczą się tak, jak to sobie zaplanowaliśmy, W tym roku bowiem realizacja wszelkich życiowych planów zostanie zahamowana; nic już nie będzie tak jasne ani proste, jak w ubiegłym roku. Najprawdopodobniej w poprzednim roku rozpoczęliśmy coś nowego, mając nadzieję, że w tym roku nasze plany się sfinalizują. Tak się jednak nie stanie. Pojawią się natomiast różnego rodzaju przeszkody i problemy.

Pod względem zawodowym rok ten nie będzie najlepszy, choć również nie najgorszy. Ogólnie mówiąc, trzeba będzie wykazać sporo cierpliwości i dyplomacji. Należy pozwolić, aby sprawy toczyły się własnym torem, a już wkrótce okaże się, że taka postawa była najwłaściwsza.

Rok ten sprzyja dbaniu o własne zdrowie (badania, kuracje, zabiegi etc).

Bardzo cenione będą w tym czasie wszelkie usługi mediatorskie, mające na celu zażegnanie konfliktów czy sporów.

Radzimy wykorzystać ten okres na zebranie sił po burzliwym i pełnym emocji Roku 1. Należy spokojnie oczekiwać, aż nadejdzie odpowiedni moment, aby rozpocząć realizację projektów na dużą skalę."
zycze ci tylko dobrych wyborow


lulu  (13)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:12 02-12-2010


37

Jak to obliczyłaś? skoro na horoskopi jestem w 7 roku osobistym a według numerologii obecnie w 4 roku numerologicznym? chyba dopiero zaczynasz?Pozdrawiam
Ps:Trochę sie zgadza.Duzo u mnie zamieszania...zwlaszcza w uczuciach z ktorymi sobie nie radze ostatnio
szumwiatru


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
23:12 02-12-2010


8

tak to prawda dopiero sie ucze dzien ur (13 )+ m-c ur(2)+ rok numer(4)=10=1
droga zycia 7 + rok numer 4=11/2
od polowy wrzesnia rok num = 2011
co do zamieszania to poradzisz sobie ,w 13 wazne jest aby byly zmiany ,nie prowokuj zeby to zycie za ciebie decydowalo ,sama zadecyduj o tym co ma sie zmienic a wtedy zlagodzisz jej dzialanie ,powinnas jednak pamietac ze te zmiany to budowanie od podstaw np nowa praca ,podjecie studiow remont domu -ale nie tylko odswiezenie to musi byc remont....trzymam kciuki


hmmmm81  (8)


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:01 24-01-2011

Cytat:  szumwiatru :
> tak to prawda dopiero sie ucze dzien ur (13 )+ m-c ur(2)+ rok
> numer(4)=10=1
> droga zycia 7 + rok numer 4=11/2
> od polowy wrzesnia rok num = 2011
> co do zamieszania to poradzisz sobie ,w 13 wazne jest aby byly zmiany> > ,nie prowokuj zeby to zycie za ciebie decydowalo ,sama zadecyduj o
> tym co ma sie zmienic a wtedy zlagodzisz jej dzialanie ,powinnas
> jednak pamietac ze te zmiany to budowanie od podstaw np nowa praca
> ,podjecie studiow remont domu -ale nie tylko odswiezenie to musi byc
> remont....trzymam kciuki


czyli według tego co napisałeś wczesniej o tej 2 na minusie, hmm ja 13.02.1981 , i nie wiem, założyliśmy stowarzyszenie , może rzeczywiście sporo robię sama, ale z tego co piszesz takie przedsięwzięcia spalą na niczym, możesz looknąc na moją datę? hmm bo dałeś do myślenia szumie wiatru...hmmm zaszumiałooo zamąciłooo hmmmm


-- brak nicku --


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:07 04-07-2011

oj ja jakos nieumię się znalezc nieumię nic


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności