Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » stellum Slonce Mars i Wenus
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Dita  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:05 02-05-2011


115

Cytat:  kama :
> A co oznacza koniunkcja Wenus Uran w IV w Skorpionie?


Różne rzeczy może oznaczać. Wenus w objęciach chłodnego Urana w emocjonalnym Skorpionie to taki trochę bigos bo aspekt ten wybija z właściwych torów znak. Prosta sprawa jest jak ktoś ma dajmy na to Wenus w Baranie w koniunkcji z Jowiszem. Energia planety jest podobna do energii znaku. Tutaj wprost przeciwnie. Efekt może być taki że osoba może przeplatać zachowania wynikające z natury znaku z zachowaniami wynikającymi z natury aspektu ponieważ nie sposób ich połączyć. Czasem jednak bywa i tak, że jakimś cudem wymiesza się to wszystko i powstaję wyżej wspomniany bigos. I bywa że jest on dość ciężkostrawny.


andromeda  (61)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:05 03-05-2011


2933

Dołożę trochę swoje wypociny

Co bym powiedziała o takiej Wenusce związanej koniunkcją z Uranem i to w skorpiku. Dla rasowej Wenus być może niewygodna sytuacja pod względem zodiakalnym, natomiast z Uranem dziewczyna nigdy się nudzi. Tam gdzie Uran nie znajdziesz spokoju, zmienność i niestrudzone poszukiwanie szczęścia, celu czy sensu ..... może życia. Gonitwa i gonitwa, czy osłabiona Wenus za tym nadąży, chyba nie ma wyjścia. Czyli trzeba nauczyć się cieszyć tym co się ma i czerpać z tego co niesie emocjonalizm Skorpiona i się dostosować do energii Urana (Uran tutaj jest silniejszy). Uran i Wenus nie mają nic przeciwko przyjemnościom , namiętnościom i przygodom. Razem wykraczają poza dozwolone granice systemu, schematów społecznych. Oboje w skorpionie złączone mają silne potrzeby seksualne, niespełnienie ich rodzi frustrację. I dlatego też mile widziane są zajęcia, które wyładują lub wyciszą ten wewnętrzny niepokój. Uran za to znakomicie się czuje w skorpionie, więc nie ma czego się bać. W obrębie domu rodzinnego, tego w przeszłości i tego obecnego nie sprzyja niestety stabilizacji. Uran to mnogość przeprowadzek i zmian otoczenia. Obie planety w tym układzie niestety mają problemy z wyrażaniem emocji, z odbiorem na zewnątrz, czasami mogą nie zdawać z tego sprawy, co naprawdę czują i jak to naprawdę wygląda na zewnątrz. W kryzysach i upadkach nienajlepiej znosi ich otoczenie. Nie słuchają innych, mogą być aspołeczni, kierują się swoim wewnętrznym kodeksem i życie da na pewno popalić, ale mają wewnętrzną wytrzymałość psychiczną i mogą wciąż wrócić do swoich tematów. Uran to marzyciel, a w upartym skorpionie oznacza że szybko z nich nie zrezygnuje i po każdej klęsce się odrodzi, żeby znów dążyć do swojej gwiazdy.
Trzeba wziąć pod uwagę, że ta koniunkcja jest w znaku zamkniętym, więc tym bardziej ciężko świadomie się zmienić, działania ich są przytłumione, instynktowne i jakby niekontrolowane.


Belka  (10)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
07:05 03-05-2011


138

Jak już mówimy o aspektach Wenus w hor. natalnym - to co daje wspomniana planeta w koniunkcji z Ascendentem? Ascendent, to jak rozumiem w pewnym sensie nasz wizerunek dla świata - więc Wenus tak polozona daje dobry gust w prezentacji tego wizerunku? czy sie myle?


andromeda  (61)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:05 03-05-2011


2933

Wyjątkowo znam sporo osób z Wenuską na asc i jakoś nie mogę wrzucić ich do jednego wora. Z zewnętrznością i z wdziękiem Wenus na asc różnie bywa. Znam Lwice z Wenuską na asc, piękne kobiety, nie da się przejść obok nich obojętnie. Są też Wodniki (mężczyzna i kobieta)z asc kozy i wenus na dokładnej koniunkcji z asc, niestety ich nie obdarzono urodą ani wdziękiem, ale za to bardzo sympatyczni i otwarci na ludzi. Wagę z asc Panny i tamże Wenus, silny erotyzm działający na płeć przeciwną, ale są opinie, że jest sztuczna i wulgarna. Jednak bardzo atrakcyjna osoba dla mężczyzn, widać że faceci głupieją. Znam Lwa z asc Panny i tamże Wenus, ale w Wadze, pedant i dbający o wygląd aż do przesady, jednak przynosi efekty -jest przesymatyczny i zdobywa sympatię obu płci.

Tak mi się wydaje, że wspólną cechą jest, że są otwarci na ludzi, towarzyscy, dbający o wygląd zewnętrzny.
Belka  (10)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:05 03-05-2011


138

Cytat:  andromeda :
> Wyjątkowo znam sporo osób z Wenuską na asc i jakoś nie mogę wrzucić> > ich do jednego wora. Z zewnętrznością i z wdziękiem Wenus na asc
> różnie bywa. Znam Lwice z Wenuską na asc, piękne kobiety, nie da się
> przejść obok nich obojętnie. Są też Wodniki (mężczyzna i kobieta)z asc> > kozy i wenus na dokładnej koniunkcji z asc, niestety ich nie
> obdarzono urodą ani wdziękiem, ale za to bardzo sympatyczni i otwarci
> na ludzi. Wagę z asc Panny i tamże Wenus, silny erotyzm działający na
> płeć przeciwną, ale są opinie, że jest sztuczna i wulgarna. Jednak
> bardzo atrakcyjna osoba dla mężczyzn, widać że faceci głupieją. Znam
> Lwa z asc Panny i tamże Wenus, ale w Wadze, pedant i dbający o wygląd
> aż do przesady, jednak przynosi efekty -jest przesymatyczny i zdobywa
> sympatię obu płci.
>
> Tak mi się wydaje, że wspólną cechą jest, że są otwarci na ludzi,
> towarzyscy, dbający o wygląd zewnętrzny.
Mam ten aspekt i z dbaloscią o wyglad zewnetrzny oraz towarzyskoscią to prawda. Z otwartością różnie ;-) Powodzenie u płci przeciwnej też się zgadza, chociaż tu akurat nie wiem czy to ten aspekt, czy wenus w koniunkcji z Marsem, czy może jak powiada legenda - opieka Wenus nad urodzonymi w piątek :-) Na troje babka wróżyła :-)


andromeda  (61)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:05 03-05-2011


2933

Z tą otwartością na ludzi mi chodziło, że nie mają dystansu do nowopoznanych osób, są ciekawi nowych osób. A z wylewnością różnie bywa....


Tykasia  (30)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:05 03-05-2011


1437

W Belki przypadku to z ta otwartoscia moze byc problem-w koncu ma i Slonko i Ksiezyc w Skorpionie,Asc to to co pokazuje ludziom i jak chce sie pokazac-ale niekoniecznie jej to pasuje byc moze-tutaj moze byc konflikt wewnetrzny i nauczka "na bledach" -ciagle poczucie ze ludzie ja wykorzystuja ale mimo to wciaz probuje (kwadrat Saturna do koniunkcji Ksiezyc- Neptuna w XI domu)Moze byc rowniez tendencja do "handlu" ta otwartoscia-tak sobie "gdybam"


Belka  (10)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:05 03-05-2011


138

Cytat:  andromeda :
> Z tą otwartością na ludzi mi chodziło, że nie mają dystansu do
> nowopoznanych osób, są ciekawi nowych osób. A z wylewnością różnie
> bywa....
Oj, często mam dystans do nowopoznanych osób... :-)


Belka  (10)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:05 03-05-2011


138

Cytat:  Tykasia :
> W Belki przypadku to z ta otwartoscia moze byc problem-w koncu ma i> > Slonko i Ksiezyc w Skorpionie,Asc to to co pokazuje ludziom i jak
> chce sie pokazac-ale niekoniecznie jej to pasuje byc moze-tutaj moze
> byc konflikt wewnetrzny i nauczka "na bledach" -ciagle poczucie ze
> ludzie ja wykorzystuja ale mimo to wciaz probuje (kwadrat Saturna do
> koniunkcji Ksiezyc- Neptuna w XI domu)Moze byc rowniez tendencja do
> "handlu" ta otwartoscia-tak sobie "gdybam"

Raczej rzadko miewam poczucie, że ludzie mnie wykorzystują :-) Chroni mnie intuicja - żeby nie ufać i nie wspierać kogo nie należy :-))))


Tykasia  (30)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
14:05 03-05-2011


1437

Cytat:  Belka :
> Cytat:  Tykasia :
> > W Belki przypadku to z ta otwartoscia moze byc problem-w koncu ma
> i> > Slonko i Ksiezyc w Skorpionie,Asc to to co pokazuje ludziom i
> jak
> > chce sie pokazac-ale niekoniecznie jej to pasuje byc moze-tutaj
> moze
> > byc konflikt wewnetrzny i nauczka "na bledach" -ciagle poczucie
> ze
> > ludzie ja wykorzystuja ale mimo to wciaz probuje (kwadrat Saturna
> do
> > koniunkcji Ksiezyc- Neptuna w XI domu)Moze byc rowniez tendencja
> do
> > "handlu" ta otwartoscia-tak sobie "gdybam"
>
> Raczej rzadko miewam poczucie, że ludzie mnie wykorzystują :-) Chroni> > mnie intuicja - żeby nie ufać i nie wspierać kogo nie należy :-))))
A to fajnie Hmm to moze Ty ich wykorzystujesz Poczucie "nieomylnosc" to sprawka Jowisza-malo tego ze wladca asc to jeszcze w recepcji z Marsem a takie cos dziala jak slaba koniunkcja-ale w sumie to prawdobodobnie masz "szczescie" do ludzi-chca Ci pomagac nawet jak nie prosisz o pomoc No tom ciekawa jak u Ciebie ten Saturn dziala-moze finansowo bardziej dokucza-jakies "bezzwrotne" pozyczki udzielone? Albo nadzieje niespelnione?


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności