Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Tranzyty » Tranzyty Plutona » Jakie macie doświadczenia?
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

ATENA  (39)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:05 17-05-2010


56

Dzięki za każde luknięcie,
Dobranoc Drogie Damy


andromeda  (61)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
04:05 18-05-2010


2933

Lillith - Wejście Plutona do I domu było dokładne 7 grudnia 1996. A więc w 01.10.1997 miał ostatni powrót. Przy pierwszym miałaś też Saturna na IC. Natomiast w styczniu 2005 na asc miałaś jeszcze Jowisza.


Buzka


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:05 18-05-2010


723

wieszcz nam Andromedo, wieszcz

kurcze, w tych datach które podałaś jak sięgam pamięcią wstecz to nic złego ani dramatycznego, ani znamiennego się nie działo ... no w lipcu 2005 przeprowadziłam się na drugi koniec kraju.
Czyli od grudnia 1996 roku rozpoczął się cykl zmiany ,,skórki"


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:05 18-05-2010


723

jeszcze pomyślę nad tym dokładnie i poanalizuję ...
Buziaki serdeczne
Violla  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
08:05 21-05-2010


208

Pluton kwadratura Księżyc
Jest to jeden z nielicznych okresów w życiu, w którym silnie uwidacznia się zmiana w postawie emocjonalnej osoby, będzie testował wewnętrzne psychiczne działanie. Człowiek może być zmuszony do wkopywania się głębiej w siebie niż kiedykolwiek przedtem, aby uzyskać odpowiedzi, których potrzebuje w tym czasie. Człowiek dąży do rządzenia w rodzinie, wywołuje konflikty, pragnie zdominować otoczenie, a także wprowadza różnorodne zmiany nie licząc się z nikim. U niektórych występuje tendencja do różnorodnych przygód miłosnych, zaspakajania własnej próżności , snobizmu. Bardzo trudny oraz niekorzystny okres do wszelkich relacji międzyludzkich, w pracy, w domu, rodzinie, małżeństwie i niebezpieczny dla zdrowia.
Na poziomie psychicznym ten tranzyt wyłania dawne charakterystyki zachowania, które mogą być całkiem nieodpowiedzialne. Może wynieść wspomnienia z przeszłości, które jakoś działają na teraźniejszość . Napędzany przez przymusy i irracjonalne popędy, może robić rzeczy, których by nie robił, gdyby wystarczająco jasno znał siebie. Głębokie zmiany psychiczne zachodzą, czego nie należy lekceważyć, lub chowa pod dywanik. Zamiast tego trzeba je zrozumieć. W życiu emocjonalnym osoby tranzyt może zachodzić walkę z kimś. Walka ta może być całkowicie niszcząca, ponieważ taktyki będą wywrotowe, być może włączając manipulację, poczucie winy, zazdrość, lub poczucie obowiązku. Osoba nie będzie dążyła do walki Bronia bezpośrednią odkrytą, którą jej przeciwnik mógłby bardzo łatwo zwalczyć. Ten tranzyt może także oznaczać związek, w którym osoba czuje się zafascynowana druga osobą, nawet gdy czuje że jest ten związek jest dla niej zły. Osoba wydaje się niezdolna do odejścia. W domowym życiu osoby mogą być znaczące zmiany , które są wynikiem wewnętrznych zmian. Najbardziej intymne życie jest najlepsza manifestacją jego wewnętrznego psyche i ten tranzyt najbardziej przez to działa właśnie na życie intymne. Może uwidocznić się silne napięcie miedzy tobą a najbliższą osobą i mogą być jakieś silne emocjonalne konfrontacje między wami, które mogą być niszczące. Konflikty odbijają się na stosunkach rodzinnych. Może być zmiana miejsca zamieszkania.
Tranzyt może doprowadzić do odnowy własnej osobowości bardziej wrażliwej emocjonalnej zdolnej do współdziałania ze światem osoby.


Violla  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
08:05 21-05-2010


208

Pluton
kategoria planet planeta pokoleniowa

długość cyklu 248 lat

władztwo
Skorpion

wygnanie
Byk

wywyższenie
Ryby

upadek
Panna

odkrycie 1930-02-18, 23:00 GMT
Flagstaff, USA


Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:05 22-05-2010


131

Violu, także przechodzisz teraz te same aspekty?


Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:05 22-05-2010


131

Cytat:  viola :
> koralik- wiem co czujesz....
> nie rycz bo do tego bół głowy dojdzie
> a po co....
> trzymaj się


Violu, także przechodzisz teraz te same aspekty?
chyba się powtórzyłam niechcący


Violla  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
08:05 22-05-2010


208

Pluton opozycja Wenus

Trudny tranzyt, który z jednej strony nasila potrzebę odnowy duchowej w zawiązku, zaś z drugiej burzy stare układy. Intensywne przeżycia psychiczne (potrzeba miłości) i fizyczne (kontakty seksualne). W większości przypadków ujawnia się negatywna energia Plutona
wzbudzająca egoizm, pragnienie zaspokojenia wszelkich potrzeb cielesnych, chęć dominacji lub Ty sama zostaniesz zdominowana. Stosunki seksualne w szczególności są pod silnym wpływem, ponieważ zarówno Wenus jak i Pluton są związane z seksem, chociaż w różny sposób. W tym czasie masz szanse na poznanie kogoś nowego lub tkwić w starym związku. Musisz obserwować z dużą przezornością dowolny związek istniejący w tym czasie.
Występują tu silne podświadome siły wewnątrz ciebie, które powodują "wpadanie w miłość". Natura tego związku będzie prawdopodobnie odkreślana
raczej poprzez negatywne charakterystyki i wzory zachowania wewnętrznej
Psyche, a nie przez rozsądek i sens. Możesz być obsesyjnie, nieodparcie
przyciąganą do kogoś, chociaż świadomie wiesz, że ta osoba nie jest dla
ciebie dobra. Jeśli to się stanie nie oczekuj wiele radości od tego
związku ponieważ wykorzystujesz go świadome do osiągnięcia jakiegoś
swojego aspektu. Sam związek może nie być tym prawdziwym celem w tym
przypadku. Dowolny związek czy dobry czy zły zawarty w tym czasie może
mieć potężny wpływ na twoje życie, tak że powinnaś starać się upewnić,
czy jest dobry ,czy zły. Podświadome wykorzystanie miłości do manipulacji drugim człowiekiem. Techniki się zmieniają, lecz na ogół jedno nie daje żyć drugiemu co prowadzi do zazdrości, kłótni, awantur, przemocy fizycznej, szantażu psychicznego, szukania rekompensaty w stosunkach pozamałżeńskich. W niektórych przypadkach
związek może się skończyć ponieważ występuję duże napięcie i stres.
Transformacja związku. Okres bardzo niekorzystny dla zdrowia. Intensywne emocjonalne albo seksualne przyciąganie, intymne spotkanie lub potężne pragnienie by być blisko i podzielić swoje najgłębsze uczucia z ukochaną osobą. Wszystkie z twoich stosunków wzmacniają się i musisz być świadomy tej tendencji.


Violla  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
08:05 22-05-2010


208

Pluton trygon MC, IC

W tym czasie zajdą w twym życiu - stopniowe zmiany, które uczynią cię bardziej świadomym zewnętrznych i wewnętrznych sił, które zmuszają cię aby iść w określonym kierunku. Uzyskasz głęboki psychiczny wgląd w siebie i w innych w tym czasie i będziesz chciała iść pod powierzchnię wydarzeń. Jest to czas aby uzyskać władzę nad innymi w jakiś sposób dokonać zmian osobistym lub zawodowym życiu. Potężna siła płynąca z Twojego wnętrza, która czyni cię osobą o wielkim wpływie zewnętrznym, moralnym. Nawet nie świadoma procesów zachodzących w twym wnętrzu, mówisz mądrze i inni słuchają co mówisz. Ludzie mogą lgnąć do Ciebie zafascynowani Twą energią i mocą. Jeżeli źle pokierujesz tą energią konsekwencje nie będą dobre dla Ciebie. Okres dobry do zgłębiania i pogłębiania wiedzy psychologicznej aby zwiększyć samo zrozumienie siebie. Myślę że zainteresowanie astrologią jest rzeczą naturalną w Twoim przypadku ponieważ psychologia nie pomogła Ci w 100% zgłębić siebie oraz zrozumieć zachodzące zmiany.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności