Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Horoskop natalny i rokowania na przyszłość
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

kolaborantka  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:04 13-04-2010


270

Cytat:  walter :
> Cytat: Tykasia :
> > i po norwesku nie kumam tez o co chodzi
>
> Tykaś....po polsku czytasz , i się denerwujesz że nie rozumiesz....a
> jak se przełączysz na norweski , to od razu łatwiej.....bo dalej nic
> nie rozumiesz...ale se możesz wytłumaczyć "Pewnie nic nie rozumiem ,bo> > to po norwesku"


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:04 13-04-2010


723

Cytat:  kama :
> Kurcze,chyba zaśmieciłam Lilith wątek...

pisz .. pisz ... ja potem poczytam, bo teraz to już mi się oczka kleją
ciekawe to ... i bardzo dużo się zgadza


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:04 14-04-2010


771

KRZYŻ POWIĄZAŃ (prawy dolny róg i u góry po prawej stronie głównej pieczęci w przykładowej metryce-patrz moja galeria)

Krzyz powiązań: Przewodnik, Analogiczny, Antypodalnny, Okultystyczny Partner.

Ponieważ nie zyjesz sam na Ziemi jest logiczne, że twoja "czasoenergia" wchodzi w ściśle okreslone związki z innymi Energiami np. ludzi, zwierząt, miejsc, w których przebywasz. Każdy dzien przynosi nowe zadania i nowy rezonans z CAŁOŚCIĄ. Tę grę grasz całe życie , nie mając pojęcia o regułach. To, co jest dla ciebie ważne-twoje EGO, jest podstawowym wymogiem aby wziąć udział w grze z Czasem. Kiedyś jednak osiągniesz etap, kiedy musisz poznać regulamin. Zasady gry nie są żadnym programem, czy też przymusem moralnym. Reguły gry wyznaczasz Ty sam dla siebie. W tym kompleksie masz kilku współgraczy, którzy tak jak ty kierują się tymi samymi zasadami ale żaden z nich nie może pójść twoją drogą.
Jednym z nich jest Partner Analogiczny- twoja swego rodzaju bratnia dusza.
Masz też Partnera Antypodalnego, który wynurza się w chwilach wielkiego napięcia i z reguły spotkania te nie należą do przyjemnych. Jest również Partner Okultystyczny- przynoszący wiele niespodzianek.
Jeżeli jesteś Świadomym spirytualnym wagabundą, pozwalającym wieść się intuicji, możesz być całkowicie spokojny- intuicja wskaże ci najmniej uciążliwą drogę. Pamiętaj jednak, że nie ma jednej, jedynej właściwej drogi, lecz istnieje wiele, nieskończenie wiele właściwych dróg. Niektóre biegną do przodu, inne okrężnymi szlakami. Wszystkie prowadzą do domu- nawet te, które biegną w przeciwnym kierunku.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:04 14-04-2010


771

Partner ANALOGICZNY jest twoją bratnią duszą "bliźniakiem" Kinu narodzin. Zawsze niesie go ten sam ton, a więć macie zbliżoną osobowość. Cechą charakterystyczną jest duże podobienstwo wzorca pieczęci.
Partnerem analogicznym może być konkretny człowiek, konkretne źródło Energiilub konkretna Energia dnia. Ty i twój analogiczny partner możecie być powiązani karmicznie lub też mieć do wypełnienia w życiu podobne zadania. W każdym przypadku "analogiczna Energia" jest dokładnie zsynchronizowana z twoją. Osobliwością jest tutaj fakt, że pieczęcie analogicznego partnera i Głównego Kinu zawsze przyporządkowane są do tej samej planety.
W krzyżu powiązań partner analogiczny znajduje się po prawej stronie Kinu centralnego(głównego).

Partner ANTYPODALNY w przeciwieństwie do partnera analogicznego objawia się w czynnej polaryzacji, czyli na przeciwległym biegunie. Jego zadaniem jest rozbudzenie potencjału pamięci drzemiącej w twojej podświadomości. Partner Antypodalny wprowadza ruch i poruszenie do twojego pola zycia. Wynurza się bardzo znamiennie w napiętej sytuacji- jako konkretna osoba lub specyficzna Energia, zawsze jednak pomaga wyjść z duchowego letargu i najczęściej jest to dla ciebie bardzo nieprzyjemne.w sferze "antypodalnych powiązań" rozbudowuje się maksymalne pole napięć, stwarza potężne bariery,odsłania największe skrajności. Rzucając różnorodne wyzwania , zmusza cię do reakcji- do szukania środków zaradczych, do podjęcia ataku lub przygotowania się do obrony.
Choć jest on twoim "antagonistą" celem jego działań jest sprowokować cię do szukania dróg wyjścia, przemówić dorozsądku, pobudzić do myślenia.

Podobnie jak parner analogiczny posiada ten sam Ton, co Kin główny. W krzyżu powiązań znajduje się po lewej stronie kinu centralnego.

Partner OKULTYSTYCZNY znajduje się w rezonansie z twoim wnętrzem. Troszczy się on o niespodzianki w życiu, pojawia się w najmniej oczekiwanej chwili i poprzez sieć kompleksowych powiązań , tzw "okultystyczny kwartet" zawsze wnosi coś nieoczekiwanego do życia. Partner Okultystyczny znajduje się w krzyżu powiązan poniżej Kinu centralnego.


Może się zdarzyć, że nie masz obok siebie kwartetu okultystycznego.
Dzieje się tak wtedy gdy KIN narodzin znajduje się wewnątrz środkowej kolumny TZOLKIN, biegnącej od Kinu 121 do Kinu 140, nazywanej siódmą mistyczną kolumną albo "kręgosłupem" Tzolkin. Oznacza to ,ze nie potrzebujesz pomocy kwartetu, ponieważ posiadasz silna osobowość i sam, bez jego wsparcia, jesteś wystarczjąco mocna "konstrukcją".
kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:04 14-04-2010


771

Znaczenie kolorów

CZEWRONY - prekursorzy, funkcje: przecieranie szlaków; odkrywanie przestrzeni; wyznaczanie granic poznania; zachowanie ostrożności; niemieszanie się w cudze pola karmiczne
BIAŁY - siły porządkowe, funkcje: wygładzanie drogi, oczyszczanie terenu; zaprowadzanie ładu i dyscypliny; porządkowanie spraw; podejmowanie wyzwań
NIEBIESKI - uzdrowiciele, funkcje: próby i eksperymenty; przejściowy chaos, wprowadzanie zmian i modyfikacji; testowanie różnych wariantów; pośredniczenie w przekazie pomiędzy wymiarami
ŻÓŁTY - nauczyciele, funkcje: oświecanie, pomaganie w rozwoju; rozprzestrzenianie nowego ducha CZASU; rozwijanie inteligencji intuicyjnej; kodeks etyczny; moc dokonań, manifestacji i urzeczywistnienia; wyciąganie wniosków; zbieranie żniwa


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:04 14-04-2010


771

GENEZA - ksiega Cykli w TZOLKIN

Oprócz fal TZOLKIN posiada jeszcze dalej idący podział, zapisany w trzech księgach jako GENEZA SMOKÓW, GENEZA MAŁP i GENEZA KSIĘŻYCA. Słowo "księga" nie ma nic wspólnego z Biblią. Trzy cykle Genezy- to okres 26 000 lat, jaki przeznaczono na zrealizowanie programu ziemskiej ewolucji.
dzięki doskonałemu systemowi rachunkowemu i znajomości praw rządzących w Kosmosie Majowie zdołali przystosować trzy Cykle Genezy do słonecznego rytmu Ziemi. Adaptacja ta ma o wiele większe znaczenie niż zwykłe dopasowanie, ale nie będziemy sie zagłębiać w kosmiczne praprzyczyny. Trzy cykle Genezy zostały włączone do rozważań nad przebiegiem naszego obecnego życia i jego określonych etapów.
Przyporządkowanie do Cyklu Genezy pokaże ci, w której ze stref Bytu- fizycznej, emocjonalnej czy mentalnej, będziesz mieć najwięcej do zrobienia na przełomie ziemskiego życia.
To co ulepszysz w sobie, znajdzie oddźwięk w całości. Ty uzdrawiasz aurę planety. Twoje światło emanuje nie tylko na rodzinę, ale także na środowisko, miasto, państwo, kontynent, świat,całą Ziemię; na koniec odbija się od "źródła" i powraca ze zwielokrotnioną mocą. To samo dzieje się z Energią Cienia.

GENEZA SMOKÓW od KINu 1 do KINu 130,

obejmuje cykl rozwoju, w którym została dokonana manifestacja żywego antropoidalnego stworzenia. Tu rozpoczęła się praca od podstaw, czyli doskonalenie fundamentów ewolucji.
Pierwsza połowa TZOLKIN , czyli od Kinu 1 do Kinu 130, dotyczy w przeważającej mierze rezonansu w sferze biofizyki- w sferze fizycznie postrzeganego życia.
Oznacza to, że każdy kto urodził się w tym cyklu, powinien rozpocząć edukację duchową od stworzenia stabilnej bazy, to znaczy uporzadkowania swojego podwórka, od generalnych porządków w domu, od wietrzenia szaf, wyzbycia się starych rzeczy, unormowania czasu pracy, zaprowadzenia dyscypliny wewnetrznej (dostateczna ilość snu, właściwe odżywianie, kontrola stanu zdrowia).
Powinien też zwracać uwagę na naturalne skłonności, odruchy, reakcje samoistne, instynkt.

GENEZA MAŁP od KINu 131 do KINu 208

obejmuje drugi wielki program CZASU, który rozbudził w istocie ludzkiej potencjał Ciała Emocjonalnego. Cykl ten pomaga skorygować błędy przeszłości w sferze doznań, odczuć i emocji.
Drugi cykl biegnacy od Kinu 131 do Kinu 208 - wciąga ciało w grę Ciało Emocjonalne. Kto urodził się w tym cyklu, powinien poskromić swoje EGO i zwracając szczególną uwagę na lustrzane odbicia w innych ludziach, rozprawić się z uporem, dumą, narzekaniem, ciągłym oskarżaniem oraz negatywnymi emocjami.
JA JESTEM INNYM TY - to co drażni cię u innych, JEST TWOJĄ WŁASNĄ WADĄ. Winnego nie należy szukać na zewnątrz, lecz w sobie. Każdy zrzut pod adresem drugiej osoby równa się samoocenie. Wszyscy przyporządkowani do tego cyklu
powinni nauczyć się polegac na własnych odczuciach, intuicji, zdolności rozumowania oraz zgłębic różnicę pomiędzy CZUCIEM a WSPÓŁCZUCIEM i nauczyć się zachowywać dystans do cudzych nieszczęść. W przeciwnym razie w bardzo krótkim czasie staną się sami "załosnym EGO" Powinni też zastanowić się nad stanem swoich nerwów, ćwiczyć cierpliwość, tolerancję oraz pilnować się aby nie popaść w przesadę. Urodzeni w Genezie Małp powinni zrewidować swoje przekonania, zastanowić się czy nie bazują one na tradycjach rodzinnych i na tym ,co wypada, a co nie wypada lub co powiedzą inni; czy z łatwoscią przyjmują nowe spostrzeżenia, czy bez trudu pozbywają sie starych,czy też muszą zostać "przyciśnięci do muru" aby pozbyć się czegos, co straciło"termin ważności".
W takim przypadku nie powinni się dziwić, jeżeli pojawiają się nagłe biegunki, mdłości, wymioty, obstrukcje a nawet nadciśnienie tętnicze.
Ciało jest cudownym "bankiem informacji". Jeżeli "złamią" jego szyfr, staną się bardzo bogaci.

GENEZA KSIĘŻYCA od KINu 209 do KINu 260

obejmuje trzeci cykl ewolucji, wewnątrz którego osiągnięte zostało przebudzenie rozumnej Świadomości, czyli uformowanie sfery umysłu. W tej fazie rozwoju odzwierciedla się ważny etap historii naszego"upadku" , u podstaw którego leżało nadużywanie stwórczego potencjału, czyli SIŁY MYŚLI.
Trzeci cykl Genezy- od Kinu 209 do Kinu 260- reprezentuje obszar u m y s ł u , czyli Rozumną Świadomość. Kto urodził się w tym cyklu , powinien przystąpić do świadomej kontroli swoich słów i myśli, albowiem myśli posiadają moc, która może budować lub niszczyć. Tu nauczycielem staje się ŻYCIE. Wszyscy przyporządkowani do tego cyklu, staja przed wyjątkowo trudnym zadaniem kontynuowania procesu nauki poprzez samorozpoznanie , że wszystko czego doświadczają, jest efektem tego co zapisują w swoich stwórczych myślach.
Wszyscy wychowankowie Genezy Księżyca powinni zastanowić się, czy nie są zbyt oschli, zamknięci, uparci, pamiętliwi; czy ich poglady nie stały się zbyt skostniałe, czy nie zatruwają życia innym, czy potrafia puszczać urazy, przebaczać i bezinteresownie kochać, czy umieją pracować:zespołowo.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:04 14-04-2010


771

U mnie brak kwartetu okultystycznego...jestem zdana sama na siebie


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:04 14-04-2010


723

zawsze wiedziałam że MAŁPA ze mnie i że u mnie wszystko łączy się z emocjonalnością ...
wyciszenie ... wyciszenie ... wyciszenie


eliza  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
13:04 14-04-2010


233

Cytat:  Lillith :
> zawsze wiedziałam że MAŁPA ze mnie i że u mnie wszystko łączy> > się z emocjonalnością ...
> wyciszenie ... wyciszenie ... wyciszenie
Witaj w klubie Lillith


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:04 14-04-2010


723

Cytat:  eliza :
> Cytat:  Lillith :
> > zawsze wiedziałam że MAŁPA ze mnie i że u mnie wszystko
> łączy> > się z emocjonalnością ...
> > wyciszenie ... wyciszenie ... wyciszenie
> Witaj w klubie Lillith

też czasami lubisz powisieć na drzewie ?
bo te wyciszenie to bardzo koślawo mi wychodzi


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności