Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Tranzyty » Tranzyty Plutona » Jakie macie doświadczenia?
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:05 17-05-2010


723

mi właśnie kończy ,,orać" I dom ( Słońce, Merkury, Neptun i ASC ) i powolnym krokiem zbliża się do II, a tam Jowisz siedzi ... hmmmmm ... ciekawe co to będzie ...


Mithra


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:05 17-05-2010


11

No ja podczas tranzytu plutona przez V dom ( koniunkcja ja marsem) zaliczylam wpadke ktorej efekty bede odczuwać jeszcze przez jakies 20 lat Wiec w istocie totalna zmiana..


Violla  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
12:05 17-05-2010


208

Cytat:  viola :
> Violla- masz coś o Plutonku,który IV domek doświadcza, to poproszę
jak wrócę do domu to coś napiszę


Violla  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
15:05 17-05-2010


208

Cytat:  viola :
> Violla- masz coś o Plutonku,który IV domek doświadcza, to poproszę

Tranzyt Plutona przez Dom 4
Ogromne psychiczne zmiany ostatnich kilku lat, wywołane przez Plutona w 3 Domu, są przy tym tranzycie kontynuowane. Ale teraz efekty stają się o wiele głębsze, bardziej wewnętrzne i osobiste. Twoja wewnętrzna Psyche, twój dom, twoja rodzina i inne, najbardziej osobiste obszary twego życia, znajdą się pod działaniem tego tranzytu.
Na poziomie psychicznym możesz mieć do czynienia z problemami, z którymi żyłeś od dzieciństwa. Jest faktem, że wiele spraw wynikłych w dzieciństwie będzie ujawniać się ponownie w miarę, jak będziesz rozumiał ich konsekwencje dla ciebie jako dorosłego. Nie będziesz dłużej chciał żyć z nimi. Chcesz je zmienić i teraz będziesz do tego zdolny na najgłębszym poziomie. Irracjonalne przymusy i nieodpowiednie, dziecinne zachowania, którym większość z nas pobłaża, w określonych warunkach zostaną wyciągnięte na światło dzienne i przebadane. Ogólnie biorąc, ten okres jest wspaniały do przejścia psychoterapii lub podobnych procesów, jeżeli czujesz, że to może być dla ciebie korzystne. Nie można jednak powiedzieć, żeby to było konieczne. Nawet bez psychoterapii będziesz przechodził ogromne, wewnętrzne zmiany.
Na bardziej zewnętrznym poziomie twoje życie domowe może się bardzo zmienić. Jest wiele możliwych przyczyn tego, włącznie ze zmianą miejsca zamieszkania. Zmiany w samym domu, takie jak intensywne reperacje lub przeróbki, zmiany w twej rodzinie, takie jak rozwód, śmierć lub inna separacja albo też ogromne zmiany w naturze twoich rodzinnych stosunków.
Twoje stosunki z rodzicami zmienią się prawdopodobnie w dużym stopniu. Jeżeli byłeś od nich pod jakimś względem całkowicie zależny, możesz teraz uznać za stosowne oddzielenie od nich. Jeżeli oni trzymają cię kurczowo, jakbyś był jeszcze dzieckiem, możesz stoczyć nimi dość poważną walkę o władzę. Ale zmiany wewnątrz twej rodziny lub między tobą i twymi rodzicami nie koniecznie muszą być negatywne. Co można powiedzieć na pewno, to że będą one z pewnością znaczące i że gdy ten tranzyt się skończy, zacznie się nowy porządek.

Pozdrawiam
Violla  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
15:05 17-05-2010


208

Cytat:  Mithra :
> No ja podczas tranzytu plutona przez V dom ( koniunkcja ja marsem)> > zaliczylam wpadke ktorej efekty bede odczuwać jeszcze przez jakies 20> > lat Wiec w istocie totalna zmiana..
Ale nie tylko...
Działanie tego tranzytu może mieć wiele konsekwencji, ponieważ dom 5 rządzi różnymi obszarami twego życia. Z jednej strony odnosi się do rozrywek, przyjemności i twórczości, a z drugiej strony do dzieci, które są twą kreacją w innym sensie.
Jeżeli masz dzieci, to będzie to okres doniosły w skutkach w twoim współżyciu z nimi. Trudno określić dokładnie naturę waszych stosunków, lecz nie muszą być one złe. Twoje relacje z dziećmi wchodzą w fazę, w której wszystko, co robisz w związku z nimi będzie miało na nie później wielki wpływ. Tak więc ważne jest, by w postępowaniu z dziećmi być ostrożnym i opierać się na zdrowym rozsądku.
Ten tranzyt może wnieść napięcie w twoje stosunki z dziećmi, gdy zaczniesz wywierać na nie zbyt wielki nacisk lub spróbujesz zmienić je w jakiś sposób. Inaczej mówiąc: zacznie się walka o władzę z twymi dziećmi. Jeżeli występuje ciężkie uszkodzenie planet w tym domu i jeżeli inne tranzyty to potwierdzają, może być to także niebezpieczny okres dla twych dzieci. Dlatego w tym czasie nie należy podejmować niepotrzebnego ryzyka, związanego z ich zdrowiem.
Dom 5 jest także domem spraw miłosnych, czyli wczesną fazą związku dwojga ludzi, którzy cieszą się z bycia razem, w przeciwieństwie do poważnych zobowiązań Domu 7. Przy tym tranzycie sprawy miłosne wydają się bardzo ważne, bardzo angażujące emocjonalnie i intensywne. Prawdopodobnie uważasz swój związek za zrządzenie losu i nie tyle zły, co mogący zakłócić twe poczucie proporcji. A więc wystrzegaj się związku, w którym czujesz się całkowicie zafascynowany kimś, kto nie jest właściwym dla ciebie partnerem. Twoja podświadomość może wplątać cię w coś, czego nie potrzebujesz. Istniejące związki miłosne, bardzo intensywne w tym okresie, przejdą wielkie zmiany. Mało jest prawdopodobne, że w atmosferze trosk i kłopotów związek przeżyje ten okres, ale jeżeli tak, to będzie trwać zawsze.
Dom 5 odnosi się także do twórczej auto ekspresji, sztuki i innych form rekreacji w zwykłym sensie tego słowa. W tym czasie możesz odczuwać silny pociąg do działań bardzo ryzykownych i wciągających, które mogą grozić nawet utratą życia, ponieważ chcesz bardzo intensywnie doświadczać wszystkiego, co robisz. Powierzchowne doświadczenia nie pociągają cię wcale.

Pozdrawiam


Violla  (28)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
15:05 17-05-2010


208

Cytat:  Koralik :
> właśnie przechodzę koniunkcję plutona do MC
> oraz trygon plutona do jowisza
> co mogę powiedzieć... chciałabym rzucić dotychczasową robotę jednak
> coś mnie powstrzymuje ... może inne ciężkie tranzyty przez które
> właśnie przechodzę ... odczuwam jakieś wewnętrzne napięcia i czuję
> chęć uwolnienia się, czuje się osaczona

Jest to najważniejszy okres w twoim życiu, ponieważ będziesz dążył do osiągnięcia więcej, niż kiedykolwiek przedtem. Dążysz do możliwie największego wyróżnienia się w możliwie najszerszej skali (np. międzynarodowej) i teraz jest czas do dokonania tego, ale tylko wówczas, jeżeli naprawdę wiesz, kim jesteś i czemu zamierzasz poświęcić życie. Jeżeli to już odkryłeś, Pluton w 10 domu daje ci moc albo do osiągnięcia twych życiowych celów, albo wgląd wewnętrzny do głębszego zastanowienia się nad twymi realnymi możliwościami i stwierdzenia, czym lub kim naprawdę jesteś.
Tak więc, jeżeli jesteś pewny i wiesz wszystko o sobie, masz okazję do wielkich sukcesów tak długo, jak długo zważasz na określone przestrogi. Jeżeli nie znasz swoich celów, prawdopodobnie będziesz zmieniał swoją drogę. Prawdopodobnie będziesz zmieniał swą pracę raczej często i być może spędzisz kilka lat całkiem zagubiony, równocześnie poszukując odpowiedzi na pytanie, czym naprawdę jesteś.
W walce o sukcesy i samorealizację Pluton zwiększa twą ambicję, pragnienie przejęcia kierownictwa i dominacji. Twoje działanie będzie całkiem bezlitosne, podobne do działania sił natury, które nie mają nic wspólnego z ludzkimi normami moralności i etyki. Lecz ludzie, którzy działają w ten sposób pod wpływem Plutona są całkiem tragiczni. Ponieważ odrzucili swe człowieczeństwo, odkrywają, że nie mogą oczekiwać litości ze strony innych, którzy jednoczą się w opozycji. Tacy ludzie są w końcu obalani i niszczeni. Przy tym tranzycie jest rzeczą zasadniczą unikanie niszczenia lub choćby naginania wzorców etycznych, ponieważ energie Plutona są zbyt potężne, żeby z nimi igrać. Prowadź grę „fair” i zgodną z zasadami, ale kontynuuj zdobywanie swych celów. Nie rób skrótów.
Jeżeli doświadczasz działania tego tranzytu jako zmiany ukierunkowania życiowego, dobrze jest nie zniechęcać się tym. Możesz przechodzić znaczące zmiany, a nawet odczuwać, że stałeś się inną osobowością, co jest prawdopodobnie prawdą. Wykorzystaj cały czas, którego potrzebujesz do znalezienia właściwego kierunku. Jeżeli z tym się spieszysz, zajdziesz tylko w inne niewłaściwe miejsce i twoje życie będzie znacznie biedniejsze, niż mogłoby być, gdybyś poświęcił dostateczną ilość czasu na to, aby odnaleźć siebie.

Pozdrawiam


kolaborantka  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:05 17-05-2010


270

http://www.himavanti.pun.pl/pluton-152.htm

podpisałam za Ciebie


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:05 17-05-2010


1060

Violla dziekuję
trochę tu łagodniej w opisie niż u mnie..


Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:05 17-05-2010


131

Viollu,
co mi tam koniunkcja plutona do MC, pluton zaatakował kwadratura moje słońce a także Asc ...
czuje, że życie szarpie mnie w 4 strony świata
niezbyt przyjemne uczucie


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:05 17-05-2010


1060

koralik- wiem co czujesz....
nie rycz bo do tego bół głowy dojdzie
a po co....
trzymaj się


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności