Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Horoskop natalny i rokowania na przyszłość
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Pieczęcie i Fale przyporządkowane są do jednego z czterech kolorów.
Cztery kolory odpowiadają czterem Prasiłom:

CZERWONY - Sile Początku i Wtajemniczenia
BIAŁY - Sile Uszlachetniania i Stabilizacji
NIEBIESKI- Sile Transformacji i Przekształceń
ŻÓŁTY - Sile Oświecenia i Rozkwitu.

Kalendarz podzielony jest na TRZY CYKLE GENEZY i PIĘĆ ZAMKÓW CZASU

CYKLE GENEZY

GENEZA SMOKÓW obejmuje dni biegnące od Kinu 1 do kinu 130. rozpoczyna się tutaj praca od podstaw, czyli doskonalenie fundamentów życia. Każdy kto urodził się w tym cyklu powinien rozpocząć edukację duchowa od stworzenia stabilnej bazy, tzn. od uporządkowania świata fizycznego, od generalnych porządków w domu, usunięcia zbędnych rzeczy, unormowania czasu pracy, zaprowadzenia dyscypliny wewnętrznej (dostateczna ilość snu, właściwe odżywianie, kontrola stanu zdrowia).

GENEZA MAŁP obejmuje dni biegnące od Kinu 131 do Kinu 208. Zostaje tutaj wciągnięte w grę ciało emocjonalne człowieka. Kto urodził się wtym cyklu, powinien poskromić swoje Ego, rozprawic się z uporem, duma, emocjami, zwracając szczególna uwagę na lustrzane odbicia w innych ludziach.

GENEZA KSIĘŻYCA obejmuje dni biegnace od Kinu 209 do Kinu 260. Zostaje tu wciagnieta w grę sfera świadomości, czyli umysł ludzki. Kto urodził się w tym cyklu, powinien przystąpić do świadomej kontroli swoich mysli,ponieważ myśli maja moc, która może budować lub niszczyć.

ZAMKI CZASU

CZERWONY ZAMEK CZASU -biegnąc od Kinu 1 do kinu 52 wnosi Siłę Początku, Przebudzenia i Wtajemniczenia. Jeżeli urodziłeś się w Czerwonym Zamku CZASU , będziesz przez całe życie znajdować się pod patronatem Żółtego Ziarna, które zatroszczy się o to, abyś, realizując program swojego przeznaczenia, określony przez pieczęć, ton i falę narodzin, odkrył wrodzone zdolności, uwierzył we własne siły i w ten sposób wydobył na powierzchnię jego dary.

BIAŁY ZAMEK CZASU - obejmuje dni od kinu 53 do kinu 104 - wnosi Siłę Oczyszczania, Stabilizacji i Uszlachetniania. Jeżeli urodziłeś się w Białym Zamku CZASU, bedziesz przez całe zycie pod patronatem Żółtego Wojownika, który zatroszczy się o to, byś, realizując program przeznaczenia, uwolnił się od strachu, polączył intuicję z rozumem i w ten sposób wydobył na powierzchnię jego mądrość.

NIEBIESKI ZAMEK CZASU - obejmuje dni od kinu 105 do kinu 156- wnosi Siłę Transformacji i Przemian. Jeżeli urodziłeś się w tym Zamku Czasu , będziesz przez całe życie znajdować się pod patronatem Energii Żółtej Gwiazdy, która zatroszczy się o to, abyś, realizując program swojego przeznaczenia, zadbał o ład i porządek w otoczeniu i w ten sposób wydobył na powierzchnię jej piękno.

ŻÓŁTY ZAMEK CZASU - obejmując kiny od 157 do 208 - wnosi Siłę Oświecenia, Dojrzewania i Rozkwitu. Jeżeli urodziłeś się w Żółtym Zamku , będziesz przez całe życie pod patronatem Żółtego Słońca, które zatroszczy się o to, abyś realizując program przeznaczenia, nauczył się kochać i przebaczać i w ten sposób objawił na Ziemi jego wielkość.

ZIELONY ZAMEK CZASU- obejmując dni od kinu 209 do kinu 260 - wnosi Siłę Współpracy i Współbrzmienia. Jeżeli urodziłeś się w Zielonym Zamku CZASU, będziesz przez całe życie znajdować się pod patronatem Żółtego Człowieka, który zatroszczy się o to, abyś realizując program swojego przeznaczenia, poznał siłę wolnej woli, wprowadził harmonię do stosunków międzyludzkich i w ten sposób wydobył na powierzchnię jego mądrość.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:04 13-04-2010


771

Cytat:  scorpioo :
> Tam kropki jakieś sa sprawdz bo namieszam 26.10.1971.Prosze
>
Nooo
Spójrz na te kropeczki...
jedna kropeczka=1
dwie kropeczki=2
trzy kropeczki=3
cztery kropeczki=4
kreska=5
kropka i kreska=6
itd.
Tak to się liczy
Widzisz to?


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:04 13-04-2010


771

Jak pracować z Kalendarzem Tzolkin wewnątrz 13 dniowej fali.

Ton 1 -start- Indentyfikacja z celem. Można sobie postawić pytanie: co jest moim celem? Jakim tematem, projektem czy jakością chciałbym się zająć w obecnym 13 dniowym cyklu.

Dni z tonem 2-5 - stworzenie bazy działań. Jako pierwsze rozpoznaj przeciwieństwa, które mogłyby stanowić potencjalne wyzwanie lub hamulec podczas realizacji celu. Weź pod uwagę wszystkie środki, które moglyby się okazać pomocne na drodze do celu. Zaufaj sobie, swojemu doświadczeniu i sile panowania nad każdą sytuacją, jaka się w tym czasie rozwinie.

Dzień z tonem 5- Koniec rozważań i snucia planów. W tym dniu ogarniasz całokształt, stwarzasz centrum przygotowań do realizacji zamiarów na następnym etapie. Gromadzisz pomocne narzędzia i środki , które umożliwią start z projektem na kolejnej wielowarstwowej płaszczyźnie. Tu chodzi nie tylko o własne środki ale także o zewnętrzne , np. konkretne narzędzia, rezerwy, ewentualne posiłki itp.

wypracuj rytm działań

dzień z tonem 6- -Teraz czas zrównoważyć różne aspekty projektu, celu, które stały się już przejrzyste , a następnie zorganizować pracę.
Kiedy patrzysz z pozycji środka, jesteś zharmonizowany i spokojny, dobrze zorganizowany, twoje działania są bardziej efektywne niż praca w chaosie, napięciu czy stresie.

Dzień z tonem 7 - ten dzien jest dniem mistycznym, ponieważ znajduję się dokładnie w samym środku 13 dniowego cyklu. Z tego względu odzwierciedla zarówno moment startu 1, jak i zakonczenia cyklu 13. Tak czy inaczej jest to doniosły dzień, który można wykorzystać do rytuałów , np. medytacji,podziękowania,itp. Pamiętaj ze bierzesz udziął w czymś znacząco większym . Ukierunkuj swoje dalsze działania pod kątem dobra wlasnego i innych.
W liczbach tkwi siła i moc przemian. Mając tego swiadomość, ze jesteś jak każdy z nas częścią większej całości, ktora oddziałuje na twoje mysli, uczucia,ustawiczne zmiany stanu toojego "jest-stanu", wszystkie swoje działania powinienes napelnić duchem poświęcenia i służby dla dobra większej całości.
Dzień z tonem 8 - odpowiada prawu oktawy.W muzyce oktawa reprezentuje skalę, w której ujete są wszystkie mozliwe nuty i ich połtony.
Oktawa skupia 12 tonów i ona sama jest tonem 13. Oktawa daje poczucie spełnienia i jedności, zwłaszcza wtedy gdy grasz pojedyncze nuty w odstepie jednej oktawy. W tym dniu twoje działania osiągają poziom, który można określić jdnością harmoniczną.
Dzień z tonem 9 wyznacza punkt, w którym wszystko nabiera kształtów i może być nakierowane na cel lub interesujacy cię temat. Tutaj stajesz się latarnią morską. Czyjąc stały grunt pod stopami , jesteś zobowiązany , jako samourzeczywistniona i odpowiedzialna jednostka - niczy latarnia morska kierować strumień swojego światła na cel, aby został zauważony przez innych.

Zamień zamiary i plany w czyny

Dzień z tonem 10 właściwe rozpoznanie wyzwania, które wyłoniło się w dniu z tonem 2, będzie łatwiejsze jeśli skonfrontujesz swoje działanie z wyzwaniem.
Tu zaczynasz urzeczywistniać i produkować. Fundament został już stworzony.

Dzień z tonem 11 w tym miejscu twoja uczciwość i rzetelność w działaniu doprowadziła do uwolnienia i rozładowania napięć. Złożoność zaczyna się rozpływać i zmieniać w prostotę. Twoja prawość i odpowiedzialność doprowadziła cię do manifestacji a nawet dalej. Teraz doświadczasz uwolnienia. Cały cykl dopełnia się dzięki fazie struktur dysonansowych (nawarstwiające się silne wibracje w określonych sytuacjach).

Dzień z tonem 12 nadszedł czas na rozmowę przy okrągłym stole. Tutaj uwidaczniają się związki i wymogi do łączenia przeciwieństw. Jest to czas spotkań, retrospekcji i wglądu w to co się wydarzyło w całym cyklu. Jakie podobieństwa czy różnice stały się zauważalne w odniesieniu do innych cykli.
czego cię to uczy? Czy i w jaki sposób możesz wykorzystać swoje doświadczenie w innych sytuacjach? Jakie przyszłe działania możeż już teraz zaplanować?
Nadaj kształt przyszłej współpracy , komunikując się z innymi z myślą o większej konstelacji. W tym dniu* Krystalicznym* połącz się z grupami na całym świecie i przystąp do tej wspólnoty.

Punkt wyjścia

Dzień z tonem 13 - nieoczekiwana zmiana, zaczynają działać niewidzialne siły. W tym dniu przekraczasz ponownie to cię rozegrało w 13 dniowym cyklu . Odbywasz "magiczny lot" , ponieważ wytrwałeś do końca, by móc skoncentrować się na teraźniejszości. Tu oddychasz magią (bezczasowość, wieczne teraz). Masz już pełne doświadczenie , więc swobodnie płyniesz dalej w jej nurcie. Kiedy kończy się cykl czujesz nieodparty pociąg do następnej przygody, która rozpocznie się w tonie 1 w następnej fali.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:04 13-04-2010


771

Kurcze,chyba zaśmieciłam Lilith wątek...
walter  (58)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:04 13-04-2010


2634

Miał człek "Niebieską Elektryczną Rękę" i sie cieszył jak glupi..komórke se naładował ,poświecił se w nocy ,kelnerke klepnął po zadku....Zachciało sie szczegółów ,to teraz siedzi i płace ,nad swojom głupotom ,.. cała nocka zarwana....pewnie Kama jutro bedzie odpytywać z KINÓW ,a ja dopiro przy siódmym jestem....a jesce TONY ,TRZY CYKLE GENEZY i PIĘĆ ZAMKÓW CZASU.....Olaboga


Tykasia  (30)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:04 13-04-2010


1438

Cytat:  walter :
> Miał człek "Niebieską Elektryczną Rękę" i sie cieszył jak glupi..ko> mórke se naładował ,poświecił se w nocy ,kelnerke klepnął po zadku....> Zachciało sie szczegółów ,to teraz siedzi i płace ,nad swojom głupotom> > ,.. cała nocka zarwana....pewnie Kama jutro bedzie odpytywać z KINÓW
> ,a ja dopiro przy siódmym jestem....a jesce TONY ,TRZY CYKLE GENEZY i
> PIĘĆ ZAMKÓW CZASU.....Olaboga
no i po co Ci to było? Tera sie wydało wszyćko i o tobie i o mnie tyz


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:04 13-04-2010


771

A jutro jeszcze skrobnę o partnerach


Tykasia  (30)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:04 13-04-2010


1438

Cytat:  kama :
> A jutro jeszcze skrobnę o partnerach
Ja chyba nie potrzebyje-moja koza ma to samo co ja


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:04 13-04-2010


771

Cytat:  Tykasia :
> Cytat:  kama :
> > A jutro jeszcze skrobnę o partnerach
> Ja chyba nie potrzebyje-moja koza ma to samo co ja
Tykaś...jak spojrzysz w metrykę w mayach,to w dolnym prawym rogu w kształcie krzyża,masz swoich partnerów...Analogiczny,Antypodalny,Okultystyczny,Przewodnik


Tykasia  (30)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:04 13-04-2010


1438

Cytat:  kama :
> Cytat:  Tykasia :
> > Cytat:  kama :
> > > A jutro jeszcze skrobnę o partnerach
> > Ja chyba nie potrzebyje-moja koza ma to samo co ja
> Tykaś...jak spojrzysz w metrykę w mayach,to w dolnym prawym rogu w
> kształcie krzyża,masz swoich partnerów...Analogiczny,Antypodalny,Okult> ystyczny,Przewodnik
no widze-a to w środku to ja jestem tak?


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności