Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Horoskop natalny i rokowania na przyszłość
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
« poprzednia | następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Ton 3 – ruch i wspomaganie

Przyspieszenie dynamiki życia: Co motywuje cię do pracy?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby znaleźć pomocne metody, środki i narzędzia do realiza-cji zamierzeń.


Twoje życie cechuje ogromna dynamika i ruchliwość. Masz niespokojną duszę, chcesz być usta-wicznie aktywny. Dlatego niezałatwione sprawy mogą wynurzać się bardzo gwałtownie w twoim życiu. Bądź spokojny – to jeszcze scena wgrywania. Nic ci nie grozi. Intensywność wydarzeń pokazuje ci coś, co jest wyjątkowo ważne dla ciebie.
Wciąż szukasz pomocnych narzędzi, nowych metod, technik i optymalnych rozwiązań. Potrafisz mo-tywować ludzi do działania, dodawać im otuchy, inspirować, pomagać dobrą radą.
*************

Ton 4 – cel i sposób

Zarysy, ogląd sytuacji od zewnątrz: Czy wiesz, co chcesz osiągnąć?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby nauczyć się działać według planu, uformować tematy
w konkretną konstrukcję nośną.


Jesteś typem stratega, odpowiadasz za struktury porządkowe, planowanie, wytyczenie celu i ustalenie taktyki działań. Często bywasz na poligonie życia, aby sprawdzić, na ile realna jest twoja strategia men-talna. Ale ostrożnie, masz jedynie ogląd sytuacji od zewnątrz, nie widzisz tego, co w środku.
Jesteś typem intelektualisty. Uważaj, abyś nie był zbyt przemądrzały, nie zaprzątaj sobie głowy dro-biazgami. Masz tendencję do rozpamiętywania, od którego może rozboleć głowa lub za sprawą którego możesz uciec w świat iluzji.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Ton 5 – ukierunkowanie i przewodnictwo

Lokomotywa ruszyła: Czy wiesz, dokąd zmierzasz?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby nadać kierunek, ustawić drogowskazy, wesprzeć wolę działania, poprowadzić. Widzisz, czym się będziesz zajmował. Rozpoczęła się podróż przez życie, pojawiają się nowe twarze, odkrywasz konkretne powołanie, nowe zainteresowania.
Dysponujesz nieprzeciętną siłą przywódczą. Cieszysz się uznaniem w swoim środowisku zawodo-wym i towarzyskim. Dla wielu jesteś autorytetem. Jesteś zdolny poruszyć najbardziej zatwardziałe serca. Masz dar przekonywania i perswazji. Dążysz do zjednoczenia, harmonii, pojednania. Możesz wiele do-konać, porwać za sobą tłumy. Ale uważaj, najpierw powinieneś obrać kierunek, a dopiero potem wyru-szyć w drogę. W odróżnieniu od podopiecznych tonu pierwszego, którzy wyznaczają punkt zbiorczy dla wszystkich, ty ukierunkowujesz osoby niezdecydowane, uczysz kochać i przebaczać, pokazujesz drogi wyjścia z labiryntów karmicznych.
Ton 6 – wyrównanie tempa

Próba sił, wstępna selekcja: Czy wiesz, jak unormować sytuację?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby wprowadzić niezbędne poprawki, zrównoważyć prze-bieg działań, ujednolicić tempo, uchwycić środek ciężkości.
Jesteś wytrwały, konsekwentny w dążeniu do celu, ambitny, uparty, zdeterminowany. Pochłonięty pasją pozostajesz jednak głuchy na krytykę. Nic dziwnego, że działasz na nerwy rodzinie, znajomym, kolegom, przyjaciołom. Ale potrafisz się opamiętać, szybko pozbierać to, co rozproszone, zogniskować tematy, zharmonizować działania, zrównoważyć bieg spraw.
Gdy ogarnie cię zniechęcenie, życie znajdzie sposób, by wyrwać cię z domu. Natomiast jeśli popad-niesz w euforię i zaczniesz działać w pośpiechu, pomijać ważne kroki, los zatroszczy się o to, aby na pewien czas wyeliminować cię z gry, np. poprzez kontuzję, drobną infekcję, chorobę albo przymusowy urlop wypoczynkowy. W drastycznych sytuacjach możesz stracić pracę, ale nie powinieneś robić z tego tragedii.
Ton 7 – zbiegi okoliczności i wsparcie

Szczyt możliwości: Kto dodaje ci siły?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby nawiązywać kontakty, łączyć i podnosić ludzi na duchu.


Jesteś mistrzem w jednej właściwej sobie dziedzinie i osobą wyjątkowo wrażliwą. Stanowisz swoisty czujnik, węzeł albo pewien rodzaj anteny do szóstego zmysłu. Rejestrujesz bardzo wiele, więcej niż inni, czytasz między wierszami, widzisz to, czego inni nie widzą, a co dzieje się w tle i wokół ciebie. Wciąż pniesz się w górę. Jesteś zdolny zdobywać szczyty. Uważaj, abyś stojąc nogami na ziemi, nie pozostał głową w chmurach i nie rejestrował jedynie tego, co tam się dzieje.
Pamiętaj, że jesteś typem ratownika i jeśli chcesz, potrafisz bezinteresownie pomóc, nie oczekując niczego w zamian.
Powinieneś wystrzegać się wartościowania zdarzeń, osądzania ludzi. Znalazłeś się na półmetku. Twoje ego – operatywna maszyna, która do tej pory ciągnęła twoje życie – zatrzymała się na samym środku ronda. Przejmij odpowiedzialność. Masz teraz swoje pięć minut i niepowtarzalną sposobność. Od ciebie zależy, jak stąd wyjedziesz i kto wybierze kierunek: ty czy twoje ego.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Ton 8 – natłok wydarzeń i ogniska zapalne

Scalanie i ocena sytuacji: Co ci zawadza na drodze?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby łączyć, godzić, usuwać ogniska zapalne.


W tobie łączy się autorytet tonu piątego (kierunek) z dynamiką tonu trzeciego (metoda). Masz wielką siłę przebicia i ogromną moc sprawczą. Pamiętaj, że im większa moc, tym silniejsze pokusy i większa odpowiedzialność. Jesteś człowiekiem sukcesu, typem strażaka lub sapera. Efektywność i skuteczność działania to twoje atuty. To ty gasisz ogniska niezgody, rozbrajasz miny marsowe. Masz pełne ręce robo-ty. Pilnuj się, bo teren, na którym grasz w życie, jest wyjątkowo śliski, niestabilny, pełen dywersantów, pułapek i zasadzek. Zbyt łatwo możesz zboczyć z kursu, ulec iluzji lub zejść na manowce. Zaczniesz pokazywać wyjątkowo wątpliwe morale. Wtedy lepiej zejść ci z drogi, niż z tobą walczyć. W ekstremal-nych sytuacjach stajesz się grubiański, agresywny, brutalny.

Ton 9 – naprowadzanie i znaki na drodze

Czujność i determinacja: Co jest warunkiem spełnienia twoich zamierzeń?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby naprowadzać ludzi na drogę do urzeczywistnienia za-miarów. Jest to wyjątkowo wartościowy cykl inkarnacji. Wciąż przychodzą posiłki, ale trzeba być ostrożnym.


Jesteś wyjątkowo spostrzegawczy, bystry, inteligentny, rezolutny. Dysponujesz ponadprzeciętną zdolnością rozstrzygania. Uwielbiasz snuć plany, podejmować decyzje, czasami staje się to wręcz cho-robliwe. Masz ustawiczny dostęp do źródła inspirujących energii. Potrafisz dopingować ludzi do pracy nad zmodyfikowaniem poglądów i przekonań. Pełnisz rolę drogowskazu dla tych, którzy stracili orienta-cję w terenie. Ty naprowadzasz błądzących na drogę do domu. Jesteś typem dowódcy, nawigatora, logi-sty w sztabie nawigacji. W odróżnieniu od podopiecznych tonu piątego wyniki twoich działań objawiają się szybciej, ponieważ łączysz w sobie autorytet przywódcy (ton piąty – ukierunkowanie) z doświadcze-niem stratega (ton czwarty – naprowadzenie). Ale nie próbuj zadzierać nosa

Ton 10 – urzeczywistnienie celu i sporządzenie listy poprawek

Manifestacja i trzeźwe spojrzenie: Czy zadowala cię wynik?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby odsłonić wyniki działań i określić, co wymaga dopraco-wania. Rozpoczął się czas zbiorów, ale bez paniki. Wszystko można jeszcze uszlachet-nić.
Jesteś wyjątkowo skrupulatny, urodzony buchalter. Z jednej strony, za wszelką cenę chcesz się sprawdzić w świecie i pozostawić po sobie coś trwałego, z drugiej zaś, uwielbiasz ciułać, gromadzić dobra, kontrolować stan konta. Dość często twoim ulubionym argumentem bywa stwierdzenie: „to musi być zrobione”, „co ja będę z tego miał” albo „czy mi się to opłaca”. Nawet jeśli ten etap masz już za so-bą, zatracasz się w pracy zarobkowej, chcesz pozostać liderem, osiągać najlepsze wyniki, zebrać dorodne owoce. Dopóki nie doprowadzisz rozpoczętych prac do końca lub jeśli coś cię przerasta i w porę się nie wycofasz, owoce twojej pracy pozostaną niedojrzałe, będą kwaśne i cierpkie.
Jesteś wyjątkowo pracowity i zdolny. Nie potrafisz jednak podzielić się od serca tym, co wypracujesz w pocie czoła, zbyt często pozostajesz skąpy, głuchy na ludzką krzywdę. Jesteś zbyt mocno przywiązany do materii, nie lubisz pożyczać swoich pieniędzy. Zamiast je wietrzyć, wolisz dusić je w przysłowiowej skarpecie.
Twoje całe życie to ustawiczna konfrontacja z prawem wymiany, czyli braniem i dawaniem. I tak al-bo masz kłopoty z dawaniem – przysłowiowy „wąż w kieszeni”, albo rozdajesz na prawo i lewo to, co masz, ale robisz zbyt wiele hałasu wokół tej sprawy. Jesteś łasy na pochwały i komplementy, nie trawisz krytycznych uwag. Szlachetność i bezinteresowność to główny temat twojej obecnej inkarnacji. Sam go wybrałeś.
W swoim pierwiastku jesteś tym, kto ma ulepszać świat, uszlachetniać procesy, poprawiać niedocią-gnięcia innych. Wiedz, że ulepszając budowlę życia, czasami trzeba zejść do parteru albo rozebrać ją do fundamentów. Nie powinieneś się tym zrażać. Szybkość i tempo odbudowy może cię bardzo zaskoczyć.


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Ton 11 – oczyszczenie sceny i rozładowanie napięć

Bolesne cięcia: Co cię drażni i denerwuje w otoczeniu?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby posprzątać pole po żniwach, usunąć odpady, rozłado-wać napięcia, oczyścić teren wokół, uspokoić, zażegnać panikę i konflikty. Czasami trzeba postawić świat na głowie, wszystko poprzestawiać.


Stres, rozterki, dołki emocjonalne, napięcia to twoja codzienność. Wciąż musisz rozbijać stare skost-niałe wzorce zachowań, nadstawiać karku, wykonywać niewdzięczną pracę, zdzierać z twarzy maski. Nic dziwnego, że jesteś podminowany, wciąż się buntujesz, miewasz chandrę, ale też szybko się otrzą-sasz i odprężasz.
Wiedz, że kiedy przychodzi załamanie, jest to znak, że rozpoczyna się rozkład starych struktur. To, czego nie zrozumiałeś wcześniej lub z czym sobie teraz nie radzisz, jest ci nieustannie sygnalizowane
w formie konfliktów, napięć, bólu. Niektóre rzeczy mogą cię przerazić, np. wypadek, utrata pracy czy choroba. Dopóki nie okażesz pokory wobec mądrości życia i nie przyjmiesz do siebie informacji, wciąż będzie prześladował cię przysłowiowy pech, dopadał strach, niepowodzenia. Dlatego nie pytaj: dlaczego właśnie ja, lecz zawiń rękawy i zabierz się do pracy.
Wiedz, że nie ponosisz odpowiedzialności za wynik – on już jest, wypracowali go inni. Twoim zada-niem jest usunięcie grubych warstw kurzu i osadów, by odsłonić faktyczne piękno tego, co zastałeś na starcie.
Zwracaj szczególną uwagę na dni i lata z tonem dziesiątym i jedenastym w 52-letnim cyklu życia. Nieprzyjemne doznania na pozycji dziesiątej (ton dnia, miesiąc lub ton osobistego roku) zwiastują kon-flikty, bolesne cięcia, rozpad związków partnerskich na pozycji z tonem jedenastym. Pamiętaj, że w każ-dej chwili możesz zmienić bieg historii życia, dokonując błyskawicznych poprawek. Natomiast pozy-tywny przebieg dziesiątki zapowiada miłą i szczęśliwą jedenastkę (ton dnia, miesiąc lub ton osobistego roku).
Cóż, z natury nigdy się nie poddajesz. Narzekasz, ale jednocześnie lubisz się ulepszać, poprawiać. Masz wyjątkowo trudną funkcję, ale też niezbędną dla procesu oczyszczania planety, dlatego nagroda za twoje starania i wkład pracy będzie proporcjonalnie większa niż u innych
kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Ton 12 – wzloty i upadki

Okrągły stół: Co jest słabą, a co mocną stroną twojej osobowości?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby zachęcać do wspólnych działań, podejmować współpra-cę, łączyć grupy. Widzisz faktyczny wynik żniw: jest tak albo tak i nie istnieje pomię-dzy. Masz dostęp do Uniwersalnej Prawdy.


Jesteś typem społecznika, pracujesz dla innych, nie dla siebie. W przeciwieństwie do tonu czwartego, który widzi tylko ogólny zarys celu, ty masz nie tylko ogląd, ale i wgląd do wewnątrz, poznajesz procesy od kuchni. Jesteś obiektywny, widzisz, zarówno blaski, jak i cienie. Wiesz, co jest katalizatorem, co przyspiesza, a co opóźnia przebieg i kiedy się wycofać, a kiedy wkroczyć do akcji. Nie uciekasz przed prawdą, nawet jeśli jest ona dla ciebie niewygodna. Mocno stoisz na ziemi, myślisz trzeźwo i logicznie, ale przy dokonywaniu ważnych wyborów kierujesz się głosem intuicji. Zawsze potrafisz znaleźć opty-malne rozwiązania, zadowalające wszystkie strony.
Potrafisz porwać za sobą tłumy, zachęcić do współpracy. W grupie pełnisz funkcję stabilizatora. Wiele oczu zwróconych jest na ciebie. Dla wielu jesteś bardzo niewygodny. Pozostań nieprzekupny. Pokus będzie wiele. Nie wierz w cudowne obietnice i złote góry. Tu na Ziemi ich nie ma.
Ty masz oddzielać ziarno od plewy. Jeśli zbłądzisz, ton dwunasty okaże się bezwzględny, wytknie ci wszystkie blokady, błędy myślowe, krętactwa. Wiele przy tym stracisz. Zastanów się, czy warto. Dla ciebie nie ma ulg i dróg na skróty.
Na odpowiednim poziomie świadomości masz wgląd w wyższe światy. Jesteś szczególnym nośni-kiem energii. Jeśli wykorzystasz ten potencjał dla dobra ogółu, twoje starania zakończą się wielkim suk-cesem.
Ton 13 – przesunięcia, eliminacje, ostateczny bilans

Bilans: Czy osiągnąłeś to, co zamierzałeś?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby scalić poszczególne etapy, usunąć bezużyteczne pro-gramy i obwieścić ostateczny wynik. Esencja prac trafia do banku informacji. Kiedyś może się przydać.


Jesteś ogniwem łączącym Widzialne z Niewidzialnym, kanałem, budowniczym mostów, przejść, kła-dek. Często jesteś zbyt beztroski, bujasz w obłokach, nie wiesz, gdzie jest twoje miejsce: tu czy gdzie indziej albo też czepiasz się drobiazgów i sam ściągasz na siebie problemy. Kłopoty to twoja specjal-ność. Jeśli przekroczysz granice, może dojść do potężnych erupcji.
Naucz się odchodzić od utartych zasad. Jeśli trzeba, cofnij się o kilka kroków, nabierz dystansu i po-zwól dokonać się zmianom. Nie trzymaj się kurczowo tego, co obumarłe i skostniałe. Puść to, nie walcz, pozwól temu odejść, w przeciwnym razie dojdzie do dramatu. Nie zważaj na bunt ego.
Jesteś tym, przez kogo dopełnia się proces transformacji. Jeśli się mu poddasz, jego przebieg będzie niezwykle łagodny. Przygotuj scenę dla przemian i nowej świadomości, ale nie naciskaj i niczego nie wymuszaj. Ton trzynasty jest nieprzekupny i ty masz być właśnie taki .


scorpioo  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


324

Kama a gdzie ten ton jest napisany.Nie umim odczytać tych hieroglifów


walter  (58)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


2634

Cytat: scorpioo :
> Kama a gdzie ten ton jest napisany.Nie umim odczytać tych hieroglif> ów

Sie musisz stuknąć...i posłuchać ....ino nie w palec , bo Ton bedzie za wysoki


scorpioo  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


324

W łeb?obawiam sie że tam będzie za niski


kama  (49)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


771

Cytat:  scorpioo :
> Kama a gdzie ten ton jest napisany.Nie umim odczytać tych hieroglif> ów
Scorpioo,Tony są w metryce po lewej stronie


scorpioo  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
19:04 13-04-2010


324

Tam kropki jakieś sa sprawdz bo namieszam 26.10.1971.Prosze


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności