Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Astrologia - ogólnie » Pieniądze w horoskopie » Jak wygrać ....... w Lotto dzięki gwiazdom ;))
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6
następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:07 27-07-2010


723

by - ,,Gwiazdy mówią"
Miłosława Krogulska

„Ach, co ja zrobiłbym z tymi pieniędzmi!” - wzdycha wielu na wiadomość o kolejnej milionowej kumulacji w lotto i już wyobraża sobie cudowne życie bez żadnych trosk.

Jednak od marzenia do pełnego konta droga bywa długa i wyboista. Niejeden na grę w lotto lub w kasynie wydał‚ o wiele więcej, niż wygrał! Kto jednak gra mądrze i wierzy w swoje szczęście, może spróbować choć trochę mu pomóc. Jak jesteś taka wróżka, to podaj numery lotto - prawie każdej osobie, która interesuje się ezoteryką, ktoś rzucił‚ to impertynenckie wyzwanie. Niestety, podanie wygrywających numerów to nie domena wróżki, tylko jasnowidza. I żaden nich nie podjął‚by się takiego eksperymentu. Dlaczego? Być może nie każdemu człowiekowi pisana jest w życiu wielka wygrana. Tylko raz w historii polskiego totalizatora sportowego, 30 marca 1994 roku, szóstkę w Dużym Lotku trafiło jednocześnie 80 osób. Ale cuda się czasami zdarzają. Kilka lat temu niemiecka emerytka obstawił‚a szczęśliwe cyfry podane przez wróżkę w jednym z magazynów dla kobiet i... wygrała! Jako jedyna czytelniczka przepisała podany zestaw do kuponu. Być może magicznym zbiegiem okoliczności wróżka podała je specjalnie dla niej? Albo też szczęście w loterii nie zależy od podanych cyfr, ale osoby, która nadaje kupon?

Szukaj znaków!
W poszukiwaniu wielkiej wygranej warto zwracać uwagę na sny, omeny i przeczucia. Jeśli śnił‚ Ci się rząd cyfr, zapisz je po obudzeniu i nadaj kupon. Być może to znak od losu! Popatrz, co przydarza Ci się w drodze do kolektury. Być może znajdziesz monetę lub spostrzeżesz wyjątkowo dobry omen? Za złe omeny uważa się martwe zwierzęta, wypadki, przykre sytuacje, zaczepki chuliganów lub pijaków. Wtedy lepiej nie obstawiać, bo stracimy pieniądze. Niektórzy mają swoje „szczęśliwe kolektury" i tylko w nich wysyłają kupony. Jeśli wygrałeś w jednym miejscu, nadaj tam kupon jeszcze jeden raz. Być może to właśnie Twoja "szczęśliwa maszyna".

Bez talizmanu ani rusz
Od wieków grom losowym towarzyszyły talizmany i amulety. Do potężnych narzędzi finansowej magii należy Kwadrat Jowisza. Możesz sporządzić go sam/a według podanego wzoru. Najlepiej całą tabelkę "wydrapać" na srebrnej płytce lub narysować na srebrnym kartoniku i nosić razem z losami. Ważne jest, aby zrobić to w czwartek. W roku 2009 planeta Jowisz znajdzie się w znaku Wodnika, a więc symbolicznie wspomagać będzie XI dom naszych horoskopów. A XI Dom to "dom spełnienia marzeń"!


Co za dużo, to niezdrowo
Losy milionerów nie zawsze usłane są różami. Ludzie, którzy dotychczas z trudem wiązali koniec z końcem, mogą paść ofiarą fałszywych doradców. We Francji jeden z milionerów zaskarżył‚ doradców giełdowych, przez których zł‚e rady stracił‚ większość ze swojej nagrody. Wieść o wielkich pieniądzach roznosi się szybko. "Dzisiaj zwycięzcy wolą być anonimowi, to nie te czasy, kiedy po wygraną przyjeżdżała cała wieś z orkiestrą. Nikt przecież nie chce, aby odwiedzili go złodzieje lub lokalni mafiozi. Słyszałem historie o ludziach, którzy po wielkiej wygranej zmieniali nie tylko miejsce zamieszkania, ale nawet nazwisko" twierdzi anonimowo jeden z pracowników Totalizatora. Może więc lepiej byłoby wygrywać mniej, a częściej i nie kłuć swoim szczęściem sąsiadów w oczy?

Hazard kusi i uzależnia
Miło jest czasami poczuć adrenalinę, ale hazard może stać się uzależnieniem, które trzeba leczyć tak samo, jak alkoholizm lub narkomanię. Psychologowie twierdzą, że ofiarami hazardu coraz częściej stają się kobiety. Oczekiwanie na wygraną, przymus obstawiania coraz większych sum, kac moralny po przegranej i chęć natychmiastowego "odkucia" się mogą zrujnować życie osoby uzależnionej i jej rodziny. Dzieje się tak często podczas trudnych aspektów Neptuna, który oddziałuje na horoskop urodzeniowy. Jeśli rezygnujesz z części codziennych zakupów, aby tylko kupić losy lub w tajemnicy przed mężem wymykasz się z domu, aby pograć na automatach - opamiętaj się i przemyśl swoje postępowanie, zanim będzie za późno! Talizman z ametystem przydaje się wszystkim tym, którzy starają się wyrwać z nałogu, także grania!

Poradź się astrologa

Kto ma wygrać, ten wygra - pokazują reguły astrologii. Dlatego rujnowanie się na 100 kuponów podczas wielkiej kumulacji nie ma sensu, podobnie jak kupowanie skomplikowanych "systemów". Aby zgarnąć porządne pieniądze, zwykle wystarczy jeden kupon! Bywa i tak, że w rozpaczy wydajemy ostatnie pieniądze. To nie jest dobra strategia. Magia i pieniądze nie lubią histerii i przymusu! Planetą, która sprzyja wygranej w grze losowej, jest Jowisz. Korzystna pozycja tej planety w horoskopie wskazuje na "dobrą rękę do pieniędzy". Jowisz w trygonie lub w koniunkcji ze Słońcem uznawany jest za przepustkę do świata wielkich pieniędzy. Także kwadratura lub opozycja mogą dać wygraną. Sam Jowisz to nie wszystko. Astrologowie szukając szans na wygraną, bacznie przyglądają się Domowi V horoskopu, znakowi zodiaku, w którym się rozpoczyna, i jego władcy. Dom V to "dom hazardu". Wpływy Wenus (i władanych nią znaków Byka i Wagi) oraz Jowisza (i władanych przez niego znaków Ryb i Strzelca) zwiększają szanse na wygraną. Potem astrologowie podobnie analizują dom XI horoskopu, jako "dom spełnienia marzeń. O tym, czy szansa dotyczy wielkich pieniędzy, czy raczej drobnych wygranych, mówią domy II i VIII. Wpływy Saturna na dom V, II, VIII i XI mogą przekreślić nasze szanse. Większe wygrane zwykle zauważamy, kiedy planety na niebie tranzytują jeden lub więcej wymienionych domów lub ich władcę. Cały horoskop odbierać musi wpływy Jowisza, Urana, Neptuna lub Plutona, bo duża wygrana to radykalna zmiana sytuacji życiowej. Bada się także progresje i solariusze. Czasami na właściwy układ planet trzeba czekać latami! Bywa jednak i tak, że koniunkcja tranzytującego Jowisza lub Wenus do Słońca lub ascendentu w naszym horoskopie przynosi ten szczęśliwy dzieł„. Tak więc prawie każdy z nas ma potencjalną szansę, by coś wygrać, ale wielka kumulacja to sprawka szczególnej kombinacji tranzytów, progresji i daru od losu.


Horoskop elekcyjny

Aby wspomóc siły swojego horoskopu, astrologowie obliczają tzw. horoskop elekcyjny. Horoskop ten wskazuje na moment nadania kuponu, pierwszego obstawienia w kasynie, rozpoczęcia gry na automatach. Horoskop elekcyjny ma za zadanie "wyłapać" najlepsze konfiguracje w danym dniu, kiedy fortuna raczy się uśmiechać. Wśród wielu reguł‚ dotyczących tej dziedziny astrologii najczęściej sprawdza się kilka:

* w nie obstawiaj, gdy Saturn znajduje się w V domu Twojego horoskopu,
* w nie obstawiaj, gdy Księżyc znajduje się w pustym kursie
* w nie obstawiaj, gdy władca ascendentu pozbawiony jest aspektów,
* nie obstawiaj, gdy Saturn znajduje się w II lub VII domu

Horoskop ten ma za zadanie wspomagać siłę planet z horoskopu urodzeniowego. Dlatego dobry horoskop elekcyjny obliczony dla jednej osoby może zupełnie nie zadziałać dla kogoś innego.


Przesądy hazardzistów

Prawdziwi hazardziści często przestrzegają określonych rytuałów, które mają za zadanie przynieść im szczęście.

* na pieniądze nie gra się w niedzielę i poniedziałek, bo dni te uznawane są za pechowe
* do kasyna najlepiej wchodzić i wychodzić tymi samymi drzwiami
* dobrze jest mieć na sobie coś czerwonego, bo kolor ten przyciąga powodzenie ( zawsze w ruletce stawiam na czerwone !!! )
* początkujący gracz zawsze ma farta, a kto wygra pierwszą grę, prawdopodobnie wygra także trzecią.
* za szczęśliwe nominały pieniędzy lub żetonów uważa się dwa, a za pechowe pięć.
* gracze nie lubią, jeśli postronne osoby spoglądają im przez ramię, opierają nogę o ich krzesło lub kiedy klepią ich po ramieniu, bo to przynosi pecha!


Maya


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
16:01 30-01-2011

Witam:-).Wprawdzie nie jestem hazardzistką ale mam taką ochotę zagrać i wygrać sporą sumkę. Kiedyś trafiały mi się drobne sumki:-).Nie za bardzo orientuję się w tranzytach...Mam prośbę: Czy w moim kosmogramie jest wzmianka o tym szczęśliwym trafie?


Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:03 01-03-2011


131

Cytat:  Maya :
> Witam:-).Wprawdzie nie jestem hazardzistką ale mam taką ochotę
> zagrać i wygrać sporą sumkę. Kiedyś trafiały mi się drobne sumki:-).Ni> e za bardzo orientuję się w tranzytach...Mam prośbę: Czy w moim
> kosmogramie jest wzmianka o tym szczęśliwym trafie?

każdy by to chciał wiedziec


andromeda  (61)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:03 01-03-2011


2933

Cytat:  Koralik :
> Cytat:  Maya :
> > Witam:-).Wprawdzie nie jestem hazardzistką ale mam taką ochotę
> > zagrać i wygrać sporą sumkę. Kiedyś trafiały mi się drobne
> sumki:-).Ni> e za bardzo orientuję się w tranzytach...Mam prośbę: Czy
> w moim
> > kosmogramie jest wzmianka o tym szczęśliwym trafie?
>
> każdy by to chciał wiedziec

a szczególnie ja
viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:03 01-03-2011


1060

Cytat:  andromeda :

>
> a szczególnie ja
Andzia, nie płacz...jescze troszkę i wygrasz


Kikuchiyo  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
00:03 02-03-2011


390

Zagram 12 maja. Będzie wtedy piękne stellum benefików na Słoneczku A jak wtedy nie wygram to pies drapał lotto, są inne rozrywki


Lillith  (41)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
08:03 02-03-2011


723

Cytat:  Kikuchiyo :
> Zagram 12 maja. Będzie wtedy piękne stellum benefików na Słoneczku
> A jak wtedy nie wygram to pies drapał lotto, są inne rozrywki

to poszukaj u mnie takiego ,,trafa"


Kikuchiyo  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
11:03 02-03-2011


390

Cytat:  Lillith :
> Cytat:  Kikuchiyo :
> > Zagram 12 maja. Będzie wtedy piękne stellum benefików na Słoneczku
> > > A jak wtedy nie wygram to pies drapał lotto, są inne rozrywki
>
>
> to poszukaj u mnie takiego ,,trafa"
No nie wiem, może jak będziesz miała ten kwadrat Jowisz-Jowisz to się okazja trafi. Śledź wędrówkę pozostałych benefików jak się tranzyt ten zacznie i wybierz optymalny moment


Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:03 02-03-2011


131

do polowy stycznia mialam trygon jowisza do urana w domu VIII (tranzyt trwal pol roku!) i NIC!!!!!

"To szególnie dobry okres na wszelkiego rodzaju hazard i gry losowe"

grałam, jak były kumulacje oczywiscie po 3 pln poswiecałam


Kikuchiyo  (29)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:03 02-03-2011


390

Cytat:  Koralik :
> do polowy stycznia mialam trygon jowisza do urana w domu VIII
> (tranzyt trwal pol roku!) i NIC!!!!!
>
> "To szególnie dobry okres na wszelkiego rodzaju hazard i gry
> losowe"
>
> grałam, jak były kumulacje oczywiscie po 3 pln poswiecałam

Ja mam teraz Urana do Jowisza. Charakterystyka na Horoskopii taka sama: "To szególnie dobry okres na wszelkiego rodzaju hazard i gry
losowe".


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności