Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Jowisz a styl bycia
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
14:07 23-07-2010


2458

Jowisz a styl bycia


Pozycja Jowisza w horoskopie wyznacza nasz styl bycia.


Współcześni astrologowie są zgodni co do natury jowisza. Planeta ta nazywana bywa największym dobroczyńcą - przypisuje się jej atrybuty ekspansji, sukcesu, powodzenia, radości życia, szczęścia i pomyślego rozwoju osobowości.
Sądzi się obecnie, że jest ona ciałem niebieskim, które mogło stać się gwiazdą lub jest gwiazdą wygasłą czy wręcz gwiazdą w procesie powstawania - jednak Jowisz to z astrologicznego punktu widzenia planeta, która przejawia również bardziej subtelne, choć nie mniej istotne formy oddziaływania na człowieka.
Wspominaliśmy wielokrotnie, że astrologia, choć jest nauką starożyt-
ną, stanowi współczesne narzędzie poznawania ludzkiej duszy, narzędzie, które w miarę, jak się go używa, okazuje się coraz bardziej skomplikowane. Astrolog nigdy nie powinien sądzić, że wie wszystko o nauce, którą należałoby traktować jak sztukę. Stale musi kwestionować własne opinie i rewidować swoje informacje, tak by uniknąć uproszczeń. Z tą właśnie intencją zachęcaliśmy was do narysowania własnego horoskopu - chcieliśmy, byście znaleźli się w pozycji badacza, który na każdy horoskop spogląda świeżym okiem i indywidualnie go interpretuje.

JOWISZ A NASZ STYL BYCIA


Jean Cocteau uważał, że łatwiej imitować lub utożsamiać się z najróżniejszymi stylami życia, myśli i osobowości, trudniej natomiast jest zaakceptować swój własny styl i rozpoznać, to znaczy uświadomić sobie wszystkie cechy, które składają się na unikalną kombinację, którą jest każdy z nas. Właśnie nasz styl jest odbiciem pozycji Jowisza. Styl bycia, wyznaczany przez jego parametry stanowi swoisty konglomerat cech, które, naturalnie, są pochodną położenia pozostałych planet.
Styl przejawia się w naszych wyborach, zwłaszcza w sferze zachowań, poglądów, urody, garderoby, gustów i, można powiedzieć, wszystkiego, co rozbudza nasze zainteresowania, przynosi nam radość, oświecenie, spełnienie, lecz także to wszystko, co nas nie obchodzi i nie jest w stanie przykuć na dłużej naszej uwagi.
Jeżeli więc wolimy nosić jedne ubrania bardziej, niż inne - dzieje się tak dlatego, że czujemy się w nich dobrze, że one nas zdobią lub podnoszą nasz prestiż. Wybierając ten, a nie inny strój demonstrujemy nasz styl.
Czasami jednak trudno nam się na coś zdecydować. Świat, który nas otacza, nie pomaga nam w odnalezieniu własnego stylu. Nie dlatego, żeby nie stwarzał licznych opcji. Wręcz przeciwnie. Jednak możliwość wyboru wcale nie gwarantuje, że będzie on właściwy, zwłaszcza w sprawach związanych z naszym wnętrzem. Bywa, że podświadomie przejmujemy cudzy styl, często na przekór zdrowemu rozsądkowi. I nie dotyczy to bynajmniej tylko naszej garderoby, ale również całego stylu życia.
Dlatego wnikliwa analiza położenia Jowisza w horoskopie urodzeniowym może być źródłem cennych informacji na temat stylu życia pojmowanego tak, jak to wyżej zdefiniowaliśmy.

Styl bycia, jaki narzuca ci twój Jowisz


Jowisz w Baranie
Jesteś optymistą i ekstrawertykiem. Twój styl bycia to entuzjastyczna ekspresja, spontaniczność, szczodrość; niekiedy bywasz hałaśliwy i wybuchowy; nie brak ci jednak ciepła.
Jowisz w Byku
Jesteś epikurejczykiem, osobą o pogodnym usposobieniu, dbałą o tradycyjne wartości, zwłaszcza w sferze rodziny i moralności. Cechuje cię zdrowy rozsądek i masz sporo energii; duże znaczenie ma dla ciebie poczucie bezpieczeństwa.
Jowisz w Bliźniętach
Jesteś swobodny i towarzyski. Komunikacja, kontakty i związki, liczne i urozmaicone, ożywiają cię. Pewna młodzieńczość w wyglądzie i sposobie myślenia zjednuje ci sympatię ludzi.
Jowisz w Raku
Jesteś bardzo zmysłowy - wrażliwy na zapachy, barwy i otoczenie. Przywiązany do przeszłości i tradycji - potrafisz zadbać o własny spokój. Nie brak ci wyobraźni, a nawet dosyć sugestywnej elokwencji.
Jowisz w Lwie
Jesteś hojny i ekstrawagancki. Cenisz luksus i ceremoniał. Bywasz dumny i drażliwy. Potrzebujesz przyciągać uwagę, czuć, że jesteś w centrum zainteresowania, lubiany, podziwiany i szanowany.
Jowisz w Pannie
Chętnie pomagasz innym, jesteś porządny, metodyczny, precyzyjny, potrafisz zadbać o detale. Lubisz, gdy każda rzecz ma swoje miejsce. Twój styl jest bardzo chłodny i bezosobowy, to jednak właśnie cię wyróżnia.
Jowisz w Wadze
Jesteś estetą. Cenisz równowagę, wyrafinowanie, harmonię. Potrafisz bez ostentacji przedstawić się w najlepszym świetle. Przywiązujesz się do pewnych wartości i masz wrodzone poczucie demokracji i sprawiedliwości.
Jowisz w Skorpionie
Jesteś nonkonformistą; kieruje tobą zdrowa ciekawość, która popycha cię w stronę nowych, niekonwencjonalnych doświadczeń. Potrzebujesz fizycznego kontaktu z rzeczywistością i innymi ludźmi.
Jowisz w Strzelcu
Jesteś konformistą, jednak nie pozbawionym szlachetności i przywiązania do głębokich, wypróbowanych wartości. Lubisz moralizować. Odpowiadają ci aktywność fizyczna i proste przyjemności. Jesteś lojalny. Możesz być dobrym pedagogiem.
Jowisz w Koziorożcu
Jesteś rozsądny i pragmatyczny. Chętnie podporządkowujesz sobie otoczenie. Masz większą ambicję, niż by się to mogło pozornie wydawać, cenisz powagę.
Jowisz w Wodniku
Jesteś zwariowany na punkcie nowości, innowacji i niezależności. Dyplomacją i oportunizmem wykorzystujesz swe szanse. Umiesz również dystansować się wobec własnych pragnień.
Jowisz w Rybach
Jesteś bardzo uczuciowy i serdeczny, zdarza ci się jednak zachowywać infantylnie i samolubnie. Obdarzony wdziękiem i subtelną mocą oddziaływania na bliźnich, w sferze materialnej potrzebujesz komfortu. Masz łagodne, poetyckie usposobienie.


LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
14:07 23-07-2010


2458

Ja mam Jowisz w Skorpionie no zgadza się


Basia  (27)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:01 18-01-2011


374

Położenie Jowisza w domach horoskopowych wskaże Ci kierunek rozwoju w życiu. Ujawni dziedziny życia, w których sprzyja Ci szczęście, w których osiągnąć możesz najwięcej. Ale UWAGA! – Jowisz jest największą planetą Układu Słonecznego i co prawda przynosi rozmach, nadaje naszemu życiu dalekich perspektyw, ale sprzyja także przesadzie, a w konsekwencji także i fanatyzmowi. Dlatego pamiętaj, by zachować stosowny umiar w jowiszowej dziedzinie swojego horoskopu ;-D

Jeśli nie wiesz, gdzie w Twoim horoskopie znajduje sie Jowisz, sprawdź TUTAJ. Wpisz swoje dane i oblicz swój horoskop.
Jowisz w I domu:

Masz pogodną naturę i optymistycznie podchodzisz do wszystkich przedsięwzięć. Koncentrujesz się na jasnych stronach życia, lubisz towarzystwo i rozrywki. Kiedy już Twoim zdaniem wszystko co można było uczynić, zostało uczynione, z całą wiarą pozostawiasz ostateczne rozstrzygnięcie wyższym siłom.

W oczach innych ludzi jesteś osobą szlachetną i mądrą, ale także wesołą i otwartą – trudno Cię nie lubić! Budzisz zaufanie i szacunek ze strony otoczenia. Twoje reakcje uczuciowe są nieco przesadne, ale partner zawsze może liczyć na Twoją szczerość.

W życiu zawodowym postępujesz uczciwie i dotrzymujesz słowa. Masz predyspozycje do kierowniczych stanowisk, bycia autorytetem, przewodzenia ludziom.

Sławni z Jowiszem w I domu: Michael Jackson, Napoleon Bonaparte, John Lennon, Bill Clinton, Benedykt XVI, Kylie Minogue, William Shakespeare, Hermann Hesse, Gerard Depardieu, Marlon Brando, Meg Ryan, Whitney Houston, Anthony Hopkins, Sean Penn, Jane Fonda, Greta Garbo,

Jowisz w II domu:

Potrafisz dostosować się do okoliczności i aktualnych warunków materialnych. Jesteś osobą zaradną i samodzielną. Dbasz o swoje zabezpieczenie finansowe. Również los sprzyja Ci w sprawach majątkowych: zawsze uzyskasz w tej dziedzinie pomoc i radę. Jeśli zachowasz rozsądek w wydatkach, zawsze starczy Ci pieniędzy na extra wydatki. Jeśli w Twoich finansach wszystko dobrze się układa, masz pogodny i optymistyczny nastrój.

Masz dobre wyczucie tego, co przyniesie Ci korzyści finansowe. Kiedy rozwijasz jakąś działalność, musi być ona porządnie przygotowana i zabezpieczona. Pragniesz wykorzystać swoją wiedzę dla konkretnego i zyskownego celu.

Sławni z Jowiszem w II domu: Madonna, Britney SPEARS, Julia Roberts, Bill Gates, Charlie Chaplin, Lady Di, Wolfgang Amadeusz Mozart, Celine Dion, Robert de Niro, Winston Churchill, Neil Armstrong, Margaret Thatcher, Leonard Cohen, Tom Waits, Umberto Eco.

Jowisz w III domu:

Budujesz przyjacielskie i serdeczne stosunki z otoczeniem, posiadasz szerokie kontakty towarzyskie. Jowisz sprzyja Twoim podróżom, przyswajaniu sobie wiedzy i nowych informacji. Interesujesz się sprawami społecznymi, masz szeroką wiedzę ogólną. Ludzie Cię lubią, bo zawsze jest o czym z Tobą rozmawiać.

Kontakty z ludźmi są dla Ciebie niezmiernie ważne. Jeśli znajomi dzwonią lub piszą do Ciebie, masz pogodny i optymistyczny nastrój. Prowadzisz liczna korespondencję, być może piszesz kilka blogów? ;-)

Możesz osiągnąć powodzenie w pracy związanej z komunikacją z ludźmi oraz wszędzie tam, gdzie wykorzystasz swoją błyskotliwą inteligencję i pomysłowość.

Sławni z Jowiszem w III domu: Jodie Foster, Uma Thrumann, Pamela Anderson, Sharone Stone, George W. Bush, Adolf Hitler, Mel Gibson, Gary Kasparov, Samantha Fox, Barbara Streisand, Ernest Hemingway, Karol Darwin.
Jowisz w IV domu:

Rodzina odgrywa ogromną rolę w Twoim życiu, w tej dziedzinie życia możesz cieszyć się dużym szczęściem. Można wnioskować, że rodzice bardzo Cię kochali. Twój dom chcesz, aby był urządzony bardzo komfortowo, wkładasz dużo energii w to, aby można było w nim nabrać sił. Zależy Ci, by Twoja rodzina była poważana społecznie. Jeśli w Twojej rodzinie wszystko dobrze się układa, masz pogodny i optymistyczny nastrój.

Jesteś osobą bardzo rodzinną i swoim bliskim przychylisz nieba. Często Twój dom jest miejscem wymiany poglądów, a jego drzwi są szeroko otwarte.

Możesz osiągnąć powodzenie w zawodach związanych z nieruchomościami.

Sławni z Jowiszem w IV domu: Brad Pitt, Monica Bellucci, Mariah Carey, Pierce Brosnan, Mick Jagger, Alfred Hitchcock, Nicolas Cage, Fryderyk Nietzsche, Woody Allen, Edith Piaf, Cher, Walt Disney, Satya Sai Baba, Mikołaj Kopernik, Mao Tse-tung, Antoine de Saint – Exupery.

Jowisz w V domu:

Masz dużo twórczej energii i przekonanie o sprzyjającym szczęściu. Cieszy Cię kontakt z dziećmi, które również lubią Twoje towarzystwo. Pragniesz przekazać im wartości etyczne, społeczne, zainteresowanie edukacją. Jeśli masz okazję bawić się i imprezować, wpadasz w pogodny i optymistyczny nastrój.

W związkach z płcią przeciwną zapewne obdarzasz drugą osobę ogromną ilością ciepła i miłości.

Zrealizujesz się w pracy związanej z wychowaniem i aktywnością twórczą. Czeka Cię również powodzenie w dziedzinie finansów. Rozwijaj swoje twórcze talenty. Masz rękę do operacji giełdowych i inwestycji. Czekają na Ciebie także wszelkie zawody twórcze i artystyczne, wymagające pracy przed publicznością i umiejętności wywoływania w niej odpowiedniego dramatyzmu sytuacji.

Sławni z Jowiszem w V domu: Dalai Lama XIV, Michelle Pfeiffer, Arnold Schwarzenegger, Frank Sinatra, Jean Michel Jarre, Steven Spielberg, Bruce Lee, Izaak Newton, Zygmunt Freud, Stephen King, Bob Dylan, Tori Amos, Juliette Greco, Janis Joplin, Jiddu Krishnamurti.

Jowisz w VI domu:

Stawiasz na rozwój osobisty. Masz dużą możliwość zrobienia czegoś dobrego dla innych. Jeśli zdobędziesz się na współczucie i bezinteresowność zyskasz dostęp do swojej niezwykle szlachetnej natury. Pragniesz wnieść swój wkład w poprawę stosunków społecznych, w podniesienie dobrobytu wszystkich ludzi. Masz naturę ekologa.

Masz dużo zrozumienia dla ludzi w gorszej sytuacji materialnej i chętnie okazujesz im dobre serce.

Praca sprawia Ci satysfakcję, jeśli możesz zrobić coś dobrego i konstruktywnego. Zazwyczaj sumiennie i niezawodnie wykonujesz swoje obowiązki.

Sławni z Jowiszem w VI domu: Tom Cruise, Jack Nicholson, Hillary Clinton, Vincent van Gogh, Michael Schumacher, Jules Verne, Oprah Winfrey, Jean Paul Sartre, Chuck Norris, Agatha Christie, Thomas Edison, Paulo Coelho, Enya.

Jowisz w VII domu:

Masz towarzyską, szczerą i społeczną naturę, utrzymujesz liczne kontakty z ludźmi. Masz wobec nich otwarte i życzliwe nastawienie. Dajesz im kredyt zaufania i oczekujesz, że będą uczciwie postępować wobec Ciebie. Jesteś osobą, która szybko zyskuje popularność, dzięki ideom praworządności i sprawiedliwości, którym hołdujesz.

Masz skłonność do współpracy z innymi ludźmi, chętnie im pomagasz. Przyciągają Cię ludzie szlachetni, sprawiedliwi oraz otwarci. Szukasz partnera, dzięki któremu możesz poszerzyć swoją świadomość i horyzonty. Partnerstwo jest dla Ciebie bardzo ważne. Jeśli w Twoich układach z ludźmi, z partnerem wszystko dobrze się układa, masz pogodny i optymistyczny nastrój.

Jeśli masz możliwość doboru współpracowników, interesy będą szły dobrze, ponieważ potrafisz wybrać uczciwych i dobrych ludzi.

Sławni z Jowiszem w VII domu: Mahatma Gandhi, Nelson Mandela, Jacques Chirac, Salman Rushdie, JRR Tolkien, Jan Sebastian Bach,Jimi Hendrix, Jim Morrison, Peter Gabriel, Marilyn Monroe, Meryl Streep, Catherine Deneuve, Cristina Aguilera, Sean Connery.

Jowisz w VIII domu:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez pracę nad sobą, psychologiczne zrozumienie swojej duszy. Możliwe, że interesujesz się głębszym wymiarem życia, poszukiwaniami filozoficznymi. Masz możliwość uzyskania pomocy materialnej ze strony innych ludzi. Może to po prostu oznaczać, że ludzie chętnie Ci pomagają, jeśli ich o to poprosisz.

Masz rozwiniętą intuicję wobec ludzi. W związkach partnerskich cieszysz się pomysłowym i bogatym życiem seksualnym.

Praca zawodową zwiąż z organizacją finansów innych ludzi. Posiadasz także zdolności psychologiczne i głęboką potrzebę pomocy innym.

Sławni z Jowiszem w VIII domu: Clint Eastwood, Bjork, John Kennedy, James Dean, Carl Gustaw Jung, Francois Mitterrand, Charles Baudelaire, Tina Turner, Fryderyk Chopin, Emmanuelle Seigner, Bruce Spreengsteen, Placido Domingo.

Jowisz w IX domu:

Masz szerokie horyzonty, dobrze orientujesz się w aktualnych zagadnieniach społecznych. Dążysz do rozwoju, jesteś entuzjastą poszerzania granic i otwartości na dobra intelektualne całego świata. Masz duszę kosmopolity. Interesują Cię inne kraje, kultury, języki obce. Jesteś osobą religijną. Jeśli możesz swobodnie się rozwijać, podróżować, masz wtedy pogodny i optymistyczny nastrój. Cechuje Cię duża tolerancja i zrozumienie dla innych.

Masz talent do badań filozoficzno – naukowych oraz zdolności prawnicze i talent pedagogiczny. Możliwe, że wyjedziesz za granicę do pracy lub będziesz pracować w firmie zagranicznego inwestora.

Sławni z Jowiszem w IX domu: Matka Teresa, Albert Einsten, Jan Jakub Rousseau, Fidel Castro, Saddam Hussein, Benito Mussolini, Ingmar Bergman, Pedro Almodovar, Sting, Johny Depp, Keanu Reeves, David Bowie, Susan Sarandon, Catherina Zeta-Jones, Paris Hilton.

Jowisz w X domu:

Dbasz o dobrą reputację społeczną, a otoczenie obdarza Cię zaufaniem. Roztaczasz wokół atmosferę pogodnej mądrości i zrozumienia. Jesteś bardzo szanowaną osobą, liczy się Twoje zdanie i mądrość. Lubisz być zauważanym, znanym i poważanym. Masz poczucie odpowiedzialności i poszanowanie dla panujących zasad. Pracujesz na swoją nieskazitelną opinię i wysoką pozycję.

Bardzo szanujesz ludzi i chętnie występujesz w roli doradcy, przewodnika.

W sprawach zawodowych kierujesz się zasadami. Cechuje Cię uczciwość i niezawodność w wykonywaniu obowiązków. Jesteś liderem i wzorem dla innych. Posiadasz talent organizacyjny i zręczność w kierowaniu innymi. Życie pcha Cię na wysokie stanowiska.

Sławni z Jowiszem w X domu: Jan Paweł II, Picasso, Salvador Dali, Andy Warhol, Auguste Renoir, Honore de Balzac, Victor Hugo, Carlos Castaneda, Rudolph Steiner, Maksymilian Robespierre, Paul McCartney, Bob Marley, George Michael, Angelina Jolie, Bruce Willis, Al Pacino, Robert Redford, Antonio Banderas, Sylwester Stallone, Harrison Ford, Kevin Costner.

Jowisz w XI domu:

Cechuje Cię optymizm i umiejętność współpracy. Masz mądrych przyjaciół, ze strony których możesz zawsze liczyć na radę i duchowe wsparcie. Masz duże poczucie więzi społecznych, spotkania towarzyskie wprawiają Cię w dobry nastrój. Chcesz ulepszać świat, jesteś pokojowo nastawiony do otoczenia. Pasjonuje Cię rozwój świata, ludzkości i cywilizacji. Jesteś osobą popularną towarzysko, wobec ludzi masz życzliwy i uczynny stosunek. Masz otwartą, tolerancyjną naturę pacyfisty.

Czeka Cię powodzenie w działalności na rzecz ludzi, przy organizacji imprez, działalności wychowawczej oraz planowaniu.

Sławni z Jowiszem w XI domu: Karl Marx, Franklin Roosevelt, Nancy Reagan, Aleksandra Mussolini, Gabriel Garcia Marquez, Federico Fellini, Martin Scorsese, Eric Clapton, Prince, Kurt Cobain, Sophie Marceau, Juliette Binoche, Omar Sharif, Gregory Peck, John Travolta.

Jowisz w XII domu:

Masz wewnętrzną pogodę ducha, łatwo zapominasz smutne czy bolesne okresy życia. Wiedziesz raczej spokojne życie, chętnie pomagasz ludziom. Interesuje Cię zdobywanie doświadczeń duchowych, mistycznych. Łatwo zdobywasz informacje o możliwościach rozwoju duchowego, dzięki czemu pogłębiasz swoją filozoficzną naturę. Masz bogate wnętrze, dużą intuicję i wyobraźnię.

Mimo, że nie prowadzisz bogatego życia towarzyskiego, każdy kto poprosi Cię o radę lub pomoc, zawsze ją otrzyma.

Masz twórczą, głęboką naturę, masz skłonność by tworzyć pod wpływem natchnienia i wizji. Praca która może Cię rozwijać, polega na wypełnianiu jakiegoś ideału lub spełnieniu misji. Istnieje także możliwość służby dla innych potajemnie lub w miejscach odosobnienia (szpitale, więzienia itp.)

Sławni z Jowiszem w XII domu: Ojciec Pio, Jaser Arafat, Emmanuel Kant, Soren Kierkegaard, Virginia Woolf, Tony Blair, David Lynch, Roman Polański, Maria Callas, Elvis Presley, Elthon John, Bono (U2), Yoko Ono, Demi Moore, Jennifer Lopez, Tom Hanks, David Copperfield.


Basia  (27)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:01 18-01-2011


374

jam jowiszowa koza (domek numer 1)...
Basia  (27)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:01 18-01-2011


374

Jowisz jest cudownie wieeelką i piękną planetą, która daje tyle szczęścia, powodzenia i zapału, ile kto może w sobie zmieścić. Sprawdź jak zamierzasz wykorzystać tę swoją szczyptę szczęścia od losu. W jakich dziedzinach najlepiej to osiągniesz, napiszę jutro.

Do artykułu dodałam nazwiska sławnych ludzi, żeby można było sprawdzić, kto miał położenie Jowisza w tym samym znaku zodiaku, co Ty. Zerknij co możesz osiągnąć i sięgaj tam, gdzie wzrok Twój nie sięga :-)


Jowisz w Baranie Symbol Barana:

Wierzysz w siebie i swoje możliwości, masz wojowniczą i ognistą naturę. Jesteś osobą przedsiębiorczą, potrafisz energicznie pokierować projektami i ludźmi. Cechuje Cię wielkoduszność, duży entuzjazm oraz dużo szlachetności i uczciwości w działaniu. Masz skłonność do udzielania bezinteresownej pomocy. Twój sposób bycia jest dynamiczny, energiczny i pewny siebie. Uważaj aby Twoje poczucie siły nie skłoniło Cię do podejmowania zbędnego ryzyka.

Twój entuzjazm, radość życia i pewność siebie wzbudza zaufanie innych i pobudza ich do działania.

Przeszkody stojące Ci na drodze do kariery likwidujesz szybko i bezwzględnie. W sprawach zawodowych cechuje Cię ambicja i odwaga. Posiadasz zdolności przywódcze i energię do wprowadzania zmian. Można podziwiać Twoją odwagę do podejmowania się zadań, w których inni nie ryzykowaliby.

Sławni z Jowiszem w Baranie: Angelina Jolie, Brad Pitt, Johny Depp, Al. Pacino, Salvador Dali, Fryderyk Chopin, John Cleese (Monty Python), Sting, Christian Dior, Fiodor Dostojewski.

Jowisz w Byku Symbol Byka:

Wierzysz w to, co jest sprawdzone, solidne, trwałe. Podnosisz jakość swojego życia budując coś konkretnego, osiągając wysoki status materialny, ułatwiając sobie życie. Kiedy rozwijasz jakąś działalność, musi być ona porządnie przygotowana i zabezpieczona. Pragniesz wykorzystać swoją wiedzę dla konkretnego i zyskownego celu.

Rozumiesz ludzką naturę, potrafisz współczuć i okazać swoją życzliwość i hojność.

Cechuje Cię rozsądek i rzetelność w pracy. Potrafisz dobrze zorganizować zasoby i zaopatrzenie. Masz wyczucie wartości pieniądza.

Sławni z Jowiszem w Byku: Monica Bellucci, Keanu Reeves, Mahatma Ghandi, Picasso, Pierce Brosnan, Bruce Lee, Tony Blair, Bob Dylan, Andy Warhol, Jean Paul Sartre, Mao Tse-tung.

Jowisz w Bliźniętach Symbol Bliźniąt:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez kontakty z ludźmi, naukę, zdobywanie różnych umiejętności. Rozległe zainteresowania dodają znaczenia Twojemu życiu. Wierzysz w możliwość racjonalnego wytłumaczenia zjawisk i potęgę rozumu człowieka. Masz łatwość komunikacji i chcesz wiedzieć wszystko na każdy temat.

Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, potrafisz zyskać sobie ich sympatię. Zawsze służysz radą innym, bo potrafisz wysypać z rękawa pomysły na wybrnięcie z trudnej sytuacji.

Posiadasz dużo talentów, które można z powodzeniem wykorzystać w pracy wymagajacej błyskotliwej inteligencji.

Sławni z Jowiszem w Bliźniętach: Bjork, Clint Eastwood, John Malkovich, Thomas Edison, Joanne Rowling, Moliere, Arthur Schopenhauer, Charles Dickens, Indira Gandhi, Samuel Beckett, Franklin Roosevelt

Jowisz w Raku Symbol Raka:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez opiekowanie się innymi, krzewienie wartości rodzinnych, dobroczynność. Masz bogatą wyobraźnię. Lubisz dobrą kuchnię i poczucie komfortu.

Dobrze wyczuwasz uczucia innych, rozumiesz ludzi i chętnie im pomagasz. Okazujesz innym dobroć i uprzejmość. Jesteś człowiekiem łagodnym, ciepłym i bardzo wrażliwym.

Najlepiej czujesz się w pracy, w środowisku, które znasz. Częste wyjazdy, praca z dala od domu może być dla Ciebie zbyt stresująca. Jeśli czujesz się źle w wielkiej firmie, załóż niewielki rodzinny biznes.

Sławni z Jowiszem w Raku: Bruce Willis, Sean Connery, Harrison Ford, Paul MacCartney, Jimi Hendrix, Nelson Mandela, Salma Hayek, Kevin Costner, Janis Joplin, Jidu Krishnamurti, Ingmar Bergman.

Jowisz w Lwie Symbol Lwa:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez działania twórcze. Masz dużą witalność, potrafisz każdego ośmielić i dodać mu pewności siebie. Ważne jest dla Ciebie, by być szanowanym i wzbudzać uznanie innych. Jesteś zwykle w centrum uwagi. Masz dużo sił życiowych, potrafisz samodzielnie pokierować swoim losem. Interesujesz się wszystkim, co może ulepszyć lub ułatwić życie człowieka, uczynić go lepszym dla innych. Lubisz wystawność, huczne imprezy, kolorowe przedstawienia.

W partnerstwie cenisz szczerość, lojalność. Przyjaciołom okazujesz serdeczność, szczodrość, gotowość do pomocy. Promieniujesz słonecznym ciepłem, prawdziwym oddaniem i życzliwością dla innych.

Interesy potrafisz prowadzić bardzo dynamicznie i z rozmachem, uważaj aby czasem nie przesadzić. Dzięki zdolnościom przywódczym potrafisz wzbudzać zaufanie i entuzjazm u innych. Masz wrodzony talent aktorski.

Sławni z Jowiszem w Lwie: Pamela Anderson, Nicole Kidman, Bill Gates, Jan Paweł II, Jom Morrison, Robert de Niro, William Shakespeare, Catherine Deneuve, Kylie Minogue, Federico Fellini.

Jowisz w Pannie Symbol Panny:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez pracę, wytrwały rozwój osobisty, pomoc innym ludziom. Cechuje Cię realizm, sumienność, skromność, szlachetność. Wyznacznikiem sukcesu życiowego jest dla Ciebie status społeczny lub wykonywany zawód. Masz zmysł praktyczny, interesuje Cię wszystko, co służy ogólnemu dobru. Potrafisz wytrwale, w skupieniu dążyć do uwieńczenia dzieła.

Potrafisz współczuć ludziom i masz dla nich dobre serce, spontanicznie im pomagasz. Dbasz o dobre nawyki żywieniowe i schludną prezencję. Starasz się żyć ekologicznie.

Pracodawcom spodoba się zapewne Twoja sumienność, perfekcjonizm i zmysł praktyczny.

Sławni z Jowiszem w Pannie: Julia Roberts, Tom Hanks, Mel Gibson, Jaques Chirac, Bob Marley, Michael Douglas, Roman Polański, David Copperfield, Eric Clapton, Yoko Ono, Mia Farrow, Ronaldinho.

Jowisz w Wadze Symbol Wagi:

Udzielasz się społecznie, często kontaktujesz się z innymi ludźmi i chętnie się z nimi spotykasz. Wierzysz w rozwój poprzez szlachetność, uczciwość i uprzejmość. Jesteś osobą społeczną, Twoje być albo nie być przeważnie zależy od opinii innych. Ludzie mogą jednak wykorzystywać Twoją uległość i niezdecydowanie.

Wobec bliskich postępujesz szlachetnie, często spełniasz ich pragnienia. Wierzysz, że ludzie są dobrzy z natury i wybaczasz im winy i błędy. Rozwijają Cię kontakty towarzyskie, masz słabość do sztuki, poezji, muzyki, a także rzeczy pobudzających zmysły. Masz niezwykle wyrobione poczucie piękna. Cieszysz się popularnością i sympatią. Wiesz jak zadbać o swój image. Jesteś urodzonym dyplomatą i negocjatorem.

Twoja wrażliwość na innych sprawdzić się może w zawodach polegających na kontaktach z ludźmi. Natomiast sympatia i błyskotliwość, jaką roztaczasz wokół siebie pozwoli Ci osiągnąć sukces w handlu, gdzie niezbędna jest umiejętność podtrzymywania sympatycznych układów z klientami.

Sławni z Jowiszem w Wadze: Madonna, Jennifer Lopez, Michael Jackson, George W. Bush, Christina Aguilera, Catherine Zeta-Jones, Michelle Pfeiffer, Wolfgang Amadeus Mozart, Paris Hilton, Matka Teresa, Sylvester Stallone, Cher, Jan Sebastian Bach, Prince, Naomi Campbell, Bill Clinton.

Jowisz w Skorpionie Symbol Skorpiona:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez pracę nad sobą, psychologiczne zrozumienie swojej duszy. Masz zmysł zaradności i korzystania z okazji. Czujesz więcej niż inni, wierzysz, że życie ma głębszy sens. Masz umiejętność widzenia spraw w większym wymiarze, dlatego możliwe, że zainteresujesz się mistyką, religią, filozofią.

Jesteś niezwykle wytrwały, oddany sprawom wymagającym szybkiej oceny i podjęcia ryzyka. Szczerze potrafisz bronić słabszych. Czasem balansujesz na krawędzi. Wydajesz się być człowiekiem nie do zdarcia, bo kiedy nie masz już sił nagle wstajesz i walczysz dalej.

Potrafisz grać na emocjach innych. Umiejętnie wyczuwasz nastroje innych, cenisz sobie lojalność i szczerość w związku.

Twoje zainteresowania sprzyjają pracy związanej z finansami, psychologią, a także pracy naukowej.

Sławni z Jowiszem w Skorpionie: Dalaj Lama IV, Napoleon Bonaparte, Elvis Presley, Sharone Stone, Brithney Spears, Arnold Schwarzenegger, David Bowie, Alfred Chitchcock, Steven Spielberg, Stephen King.

Jowisz w Strzelcu Symbol Strzelca:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez dążenie do szczytnych ideałów. Masz hurrrra optymistyczne nastawienie do życia, jesteś osobą religijną. W pogoni za odległymi planami, możesz nieostrożnie przeoczyć nadarzające się, bliskie, okazje. Lubisz poszerzać swoje horyzonty intelektualne poprzez podróże, kontakty z ludźmi, religię lub studia.

Kiedy się cieszysz, pragniesz podzielić się szczęściem z innymi. Masz jowialną, serdeczna naturę. Ludzie Cię lubią, bo dodajesz im sił i optymizmu na co dzień.

Twoje zainteresowania kierują Cię w stronę pracy związanej z podróżami, wydawnictwami, religią, polityką.

Sławni z Jowiszem w Strzelcu: Vincent van Gogh, Mikołaj Kopernik, Maksymilian Robespierre, Antoine de Saint-Exupery, Jeremy Irons, Hermann Hesse, Hans Christian Andersen, Marlon Brando, Hillary Clinton.

Jowisz w Koziorożcu Symbol Koziorożca:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez wytężoną pracę, dyscyplinę i samokontrolę. Miarą sukcesu może być dla Ciebie pozycja społeczna. Ufasz strukturom społecznym, wiedzy wynikającej z doświadczenia, poczucia rzeczywistości. Starasz się rozwijać w sobie solidność, odpowiedzialność i cierpliwość, dzięki czemu w Twoim życiu pojawiają się dogodne okazje. Masz zwykle dobre rozeznanie spraw społecznych oraz raczej konserwatywne spojrzenie na politykę. Niechętnie zgadzasz się na zmiany. Wolisz sprawdzone rozwiązania, niż nowatorskie nowinki.

Zależy Ci, aby Twoi bliscy mieli zabezpieczony byt materialny, a związek był oparty na solidnych podstawach. Masz twardy charakter, cechuje Cię wytrwałość w dążeniu do celu. Chcesz coś po sobie zostawić dla potomnych. Coś namacalnego.

Przestrzegasz etyki zawodowej, szanujesz przepisy i przełożonych. Cechy charakteru jakie posiadasz kierują Cię w stronę urzędów państwowych, świata polityki oraz poważnych instytucji gospodarczych.

Sławni z Jowiszem w Koziorożcu: Adolf Hitler, Charlie Chaplin, Saddam Hussein, Ludwig von Beethoven, Eminem, Walt Disney, Bruce Springsteen, Albert Camus, Oscar Wilde, Karl Marx, Margaret Thatcher.

Jowisz w Wodniku Symbol Wodnika:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez humanitarne ideały, rozwój intelektualny i korzystanie z rozmaitych, niecodziennych okazji. Masz społeczną naturę i szerokie horyzonty. Interesują Cię nowe tendencje i poglądy. Twój umysł broni się przed przyjmowaniem narzuconych schematów, musisz mieć niezależność intelektualną. Twoja wiara i system filozoficzny muszą być w jakiś sposób oryginalne, dlatego masz dużą tolerancję dla cudzych poglądów. Dzięki dużej tolerancji nie istnieją dla Ciebie różnice klasowe, rasowe czy religijne.

W pracy potrafisz zdobyć się na oryginalność, nowatorstwo, lekceważenie norm i zwyczajów, wybieganie w przyszłość oraz śmiałe rozwiązywanie problemów. Twoja praca powinna dawać Ci niezależność i możliwość rozwoju.

Sławni z Jowiszem w Wodniku: Albert Einstein, Sathya Sai Baba, Jim Carrey, Fidel Castro, Agata Christie, Emmanuel Kant, Jean-Jacques Rousseau, Peter Gabriel, Enya, Marilyn Monroe, Maryl Streep, Anthony Hopkins.

Jowisz w Rybach Symbol Ryb:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez życie zgodne z Twoimi ideałami, okazywanie dobroci i szlachetności wobec innych. Potrafisz współczuć, masz dużo wrażliwości na krzywdę innych i chętnie im pomagasz. Jesteś osobą religijną, dążysz do rozwoju duchowego. Doskonale rozumiesz ludzi, ich potrzeby, masz ogromną intuicję, cechuje Cię nieśmiałość – nie lubisz się narzucać. Masz bogatą wyobraźnię oraz kolorowe sny. Często chcesz przenieść ten świat marzeń do rzeczywistości. Pomyśl, czy zawsze z do końca przemyślanym skutkiem? Pragniesz aby na świecie panowały sprawiedliwość i dostatek. Potrafisz o to płomiennie walczyć. Masz wtedy skłonność do przesady i uszczęśliwiania ludzi na siłę. Aby odnowić swoje zaufanie do świata, potrzebujesz samotności, wyciszenia się lub medytacji, modlitwy.

Wobec ludzi masz dużo ciepła, empatii i szlachetności. Masz czyste sumienie. Ludzie pytają Cię: co chcesz w zamian, a ty nie rozumiesz. Bo we krwi masz szczerą bezinteresowność. Uważaj, bo realny świat bywa brutalny i możesz sobie w nim połamać skrzydełka. Czasem trzeba też włożyć coś do garnka, choćby po to, by nakarmić potrzebujących ;-)

Cechy charakteru jakie posiadasz pomogą Ci w pracy w instytucjach dobroczynnych, ale także w zawodach związanych z dziedzinami sztuki i tworzeniem pod wpływem intuicji.

Sławni z Jowiszem w Rybach: Abraham Lincoln, Józef Stalin, Fryderyk Nietzsche, Leonardo da Vinci, Karol Darwin, Izaak Newton, Zygmunt Freud, JRR Tolkien, Quentin Tarantino, Jodie Foster, Tina Turner.


walter  (58)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:01 18-01-2011


2634

Sławni z Jowiszem w IX domu: Fidel Castro, Saddam Hussein, Benito Mussolini, Paris Hilton.............Ja to jak zwykle mam doborowe towarzystwo .....jak nie Grigoriuszka Rasputin ,to Parysia Hilton


scorpioo  (14)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:01 18-01-2011


324

ja za to towarzystwo mam doborowe jak przystało na Jowisza w Strzelcu w XI domku


Tykasia  (30)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:01 18-01-2011


1437

A moi "znajomi" mi nawet pasuja
Sławni z Jowiszem w X domu: Jan Paweł II, Picasso, Salvador Dali, Andy Warhol, Auguste Renoir, Honore de Balzac, Victor Hugo, Carlos Castaneda, Rudolph Steiner, Maksymilian Robespierre, Paul McCartney, Bob Marley, George Michael, Angelina Jolie, Bruce Willis, Al Pacino, Robert Redford, Antonio Banderas, Sylwester Stallone, Harrison Ford, Kevin Costner.


Basia  (27)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:03 16-03-2011


374

Sławni z Jowiszem w Koziorożcu: Adolf Hitler, Saddam Hussein - towarzystwo doborowe


andromeda  (61)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:03 16-03-2011


2933

ja tam nie patrzę na towarzystwo

a poza tym ten mój Jowisz w strzelcu z tych opisów wogóle nie pasuje


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności