Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Aspekty mówiące o śmierci
Idź do strony: 1, 2, 3
następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

oksana15  (7)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
18:07 19-07-2010


41

Następujące aspekty, występujące w horoskopie natalnym, zawsze mówią o dużym prawdopodobieństwie gwałtownej śmierci:

1. Mars w relacji ze Słońcem i Księżycem, w koniunkcji, kwadraturze lub opozycji lub, kiedy Mars atakuje tylko Słońce lub Księżyc.
2. Kiedy Słońce i Księżyc są uszkodzone przez malefiki w pierwszym, szóstym, ósmym, dziesiątym lub czwartym domu.
3. Malefik znajduje się w domu pierwszym lub ósmym, na wierzchołku siódmego domu i kiedy jednocześnie atakuje Słońce i Księżyc.
4. Kiedy malefiki są we wzajemnej opozycji w rogach horoskopu, a szczególnie, kiedy znajdują się w znakach gwałtownych i kardynalnych.
5. Kiedy Słońce lub Księżyc odbierają więcej niż jeden negatywny aspekt od malefika i kiedy Słońce lub Księżyc znajdują się w znakach gwałtownych.
6. Oba ze Świateł są uszkodzone przez malefik i jedno ze Świateł jest we wschodniej półkuli horoskopu.
7. Kiedy dwie maleficzne planety atakują Słońce lub Księżyc.
8. Pluton i Neptun mogą być uważane za malefiki, a szczególnie wtedy, kiedy znajdują się w złych aspektach ze Słońcem i z Księżycem, ale także z Marsem i Saturnem. Kiedy Pluton znajduje się w domu ósmym, wskazuje na śmierć będącą skutkiem jakiejś masowej katastrofy, związanej z dużą ilością osób, jak eksplozja bomby, trzęsienie ziemi... A Neptun w domu ósmym oznacza niebezpieczeństwo dla życia ze strony wody (uduszenie), niebezpieczeństwo zatrucia fałszywymi lekami, narkotykami lub przedawkowaniem leków lub narkotyków.

Kiedy w horoskopie natalnym znajduje się któraś z wymienionych wyżej sygnifikacji śmierci, ale Jowisz i Wenus są w korzystnych aspektach ze Słońcem i Księżycem, oznacza to, że niebezpieczeństwu utraty życia można zapobiec w nieoczekiwany sposób w ostatniej chwili.

Kiedy malefiki znajdują się w znakach „ludzkich” (Bliźnięta, Panna, Strzelec, Wodnik) wtedy śmierć także nastąpi na skutek czynnika ludzkiego.

Głównymi wyznacznikami przyczyny śmierci są domy ósmy i czwarty, a także planety tam posadowione, aspekty tych planet i władcy domu ósmego i czwartego: na przykład Uran, Mars, Saturn lub Neptun w znakach gwałtownych zawsze mówią o przedwczesnej śmierci właściciela horoskopu.

Kiedy planetą, która atakuje jest Neptun, wtedy zapowiada śmierć, która nastąpi w ramach jakiejś sekty lub duchowej grupy; śmierć może nastąpić w następstwie uduszenia, otrucia, oszustwa, itp.

Kiedy planetą, która mówi o przyczynie śmierci jest Uran, wtedy śmierć następuje w wyniku niewyjaśnionych i dziwnych okoliczności, ale Uran może wskazywać na samobójstwo, szczególnie jeśli Merkury jest źle aspektowany i jest słaby w horoskopie natalnym lub kiedy Wenus jest uszkodzona przez Saturna lub Urana, albo kiedy oba Światła są uszkodzone.

Saturn zawsze wskazuje na śmierć wskutek jakiejś ruiny, zniszczenia, dotyczy to wszystkich sytuacji symbolizowanych przez znak i dom, w których znajduje się Saturn, a także aspektów Saturna z pozostałymi planetami.

Mars zawsze oznacza śmierć w następstwie pożaru i ognia, ale także niebezpieczeństwo śmierci od noża, rany, utraty krwi, urazu, śmierć w działaniach wojennych. Ostatecznym sygnifikatorem śmierci jest dyspozytor Marsa, ale można także wziąć pod uwagę domy posadowienia Urana i Saturna i znaki, w których się te planety znajdują.

Planeta Mars musi być dokładnie przeanalizowana, kiedy w pytamy o powód śmierci, bez względu na to, czy znajduje się w ludzkim, zwierzęcym, powietrznym, ognistym, ziemskim znaku...

Należy zwrócić uwagę na planety, które atakują Słońce i Księżyc, i malefiki, kiedy znajdują się nad horyzontem, bo są to sygnifikatory pewnej gwałtownej śmierci.

Tak samo władca domu ósmego uszkodzony przez malefika jest pewnym sygnifikatorem gwałtownej śmierci.

Nie przewidujmy gwałtownej śmierci właściciela horoskopu, dopóki nie znajdziemy wszystkich ważnych sygnifikatorów, które wskazują na taki powód śmierci.

Kiedy chcemy się upewnić, że śmierć będzie naturalna, wtedy badamy dom szósty i ósmy, a także znaki, w których znajdują się maleficzne planety.

Znaki stałe wskazują na śmierć, która następuje na skutek krwawienia (Wodnik), problemów z gardłem i narządem mowy (Byk), problemów z sercem i kręgosłupem (Lew), problemów z układem rozrodczym (Skorpion).
Znaki zmienne wskazują na śmierć z powodu problemów z płucami (Bliźnięta), problemów z systemem nerwowym (Ryby i Strzelec) i problemów pokarmowych (Panna).
Znaki kardynalne wskazują na śmierć, wskutek problemów z głową (Baran), problemów żołądkowych (Rak), problemów z jelitami (Waga) i ze skórą i kośćmi (Koziorożec).

Kiedy Saturn jest w domu ósmym śmierć następuje cicho i z wysiłkiem, kiedy jest tam Mars, śmierć jest szybka i bolesna, a kiedy Uran, wtedy śmierć następuje znienacka i nieoczekiwanie. Kiedy w domu ósmym jest Jowisz, śmierć jest zwyczajna, a Wenus wskazuje na śmierć bez bólu lub śmierć we śnie. Kiedy Księżyc lub Merkury są w ósmym domu, wtedy powód śmierci sprawdza się poprzez wpływ planety, która ma pierwszy aspekt z Księżycem lub Merkurym. Księżyc może wskazać na jawną śmierć, w obecności świadków, w instytucji, takiej jak szpital. Neptun w domu ósmym może wskazywać na śmierć w szpitalu psychiatrycznym lub miejscu odosobnienia.


Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:08 12-08-2010


131

oboje z mężem mamy Urana w domu VIII on dodatkowo marsa
już kiedyś mi wróżka przepowiedziała, że zginę w wypadku
to nie może być prawda


agnese  (13)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:08 12-08-2010


208

Cytat:  Koralik :
> oboje z mężem mamy Urana w domu VIII on dodatkowo marsa
> już kiedyś mi wróżka przepowiedziała, że zginę w wypadku
> to nie może być prawda

Masz kwadraturę Marsa do Urana, więc musisz uważać. A jak jesteś kierowcą, to poczytaj sobie coś na ten temat:

http://www.horoskopia.info/grupy_pokaz_temat,903.html


ATENA  (39)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:08 12-08-2010


56

z tą śmiercią to tak jak z potomstwem w V domu... niby planetki są a dzieciaków nie ma i odwrotnie... Mam Saturna i Plutka w VIII domku i bardzo krótką linię życia na prawej dłoni - czy tam się wybieram...? poczekam z odwiedzinami swojej rodzinki jeszcze z 5 dyszek hehhehehe
Koralik  (17)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
17:08 12-08-2010


131

moja linia życia to jest 3/4 dł, potem się rozgałęzia
no kierowcom jestem ale niedzielnym - może coś w tym jest, że z tą jazdą mam pod górę - oj niedobrze


Tykasia  (30)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:08 12-08-2010


1437

U lala mam Urana i Plutona w VIII nie bede sie męczyc za długo a władcy VIII iIV w II-gim siedzą -czyzby stan mego "posiadania" był przyczyną zejścia mego


11kami  (55)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
23:08 12-08-2010


1005

Cytat:  Koralik :
> oboje z mężem mamy Urana w domu VIII on dodatkowo marsa
> już kiedyś mi wróżka przepowiedziała, że zginę w wypadku
> to nie może być prawda


U mnie Uran jest wladca VIII....siedzi sobie w V domku i dostaje kwadratem od Marsa, ktory jest dodatkowo w kon. z Ksiezycem w I...mam czuja ze o wypadek chodzi....w dodatku jak mi relokacja zacznie "dzialac" to ten Mars sie w III domu komunikacji znajdzie no jak nic wypadek....moze mnie tyko Jowisz uratowac tem trygonem do Urana...albo i nie....na cos przecie trzeba umrzec


andromeda  (61)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
06:08 13-08-2010


2933

Cytat:  Tykasia :
> U lala mam Urana i Plutona w VIII nie bede sie męczyc za długo
> a władcy VIII iIV w II-gim siedzą -czyzby stan mego "posiadania"
> był przyczyną zejścia mego


Albo czyjeś zejście będzie przyczyną Twojego wzbogacenia się....


Tykasia  (30)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:08 13-08-2010


1437

Cytat:  andromeda :
> Cytat:  Tykasia :
> > U lala mam Urana i Plutona w VIII nie bede sie męczyc za długo
> > a władcy VIII iIV w II-gim siedzą -czyzby stan mego "posiadania">
> > był przyczyną zejścia mego
>
>
> Albo czyjeś zejście będzie przyczyną Twojego wzbogacenia się....
Władca VIII to Słońce-spadek po rodzicielu hmmmmm nie sadzę


MEGI  (36)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
10:08 13-08-2010


283

Ja mam Jowisza w Strzelcu w VIIIdomu i otrzymalam spadek poprzez malzenstwo. Nawet dosyc pokazny


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności