Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » moja piamidka - gorąca prośba o interpretację
Idź do strony: 1, 2, 3, 4
następna »
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

oksana15  (7)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:05 24-05-2010


41

prosze, powiedzcie mi co mnie w czeka na podst. tej piramidki ?
moja data ur. to 15.10.1973;
czy znajde kogoś z kim założe rodzinę ??
co oznacza cel 6/15 ??

15-10-1973


4PZ--------------------3/12/21/30----------------------4PZ
3PZ----------------6/15/24/33/42/51/60-----------------3PZ
1PZ---------7/16/25------------------8/17/26/35-------2PZ
C-------1/10---------------6/15-----------------2/20----C = 9/18/27/36/45
1WW------------5-----------------------4 v 1-----------2WW
WG------------------------1 v 4-------------------------WG

Cykl formujący do: 01.01.2001
Cykl produktywny: 15.02.2002 - 01.01.2028
Cykl żniwny po: 15.06.2030

Pierwszy punkt zwrotny: 1999 - 2000
Drugi punkt zwrotny: 2008 - 2009
Trzeci punkt zwrotny: 2017 - 2018
Czwarty punkt zwrotny: 2026 - 2027

Lata pustki: 1985-86, 1997-98, 2009-10, 2021-22, 2033-34,
2045-46, 2057-58, 2069-70, 2081-82, 2093-94


w. mistrzowskie: 33
w. karmiczne: 16, 26
w. szczęśliwe: 17, 21
w. szczególne: 27

co oznaczają te wibrcje karmiczne, szczęśliwe i szczególne i te cyferki przy nich ?

z góry ślicznie dziękuję


hator  (15)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
20:05 24-05-2010


231

33/6 Chrystusowe Mistrzostwo – świadomy mistrz i nauczyciel. Stajesz na piedestale i uczysz innych etyki wewnętrznej:

- moje zachowanie musi być zgodne z moim systemem wartości

- komunikacji i kontroli nad własnymi emocjami

- świadomości wiecznego ucznia

- i poszanowania wolnej woli i prawa wyboru innych – (względem siebie zdrowy egoizm – nie ciągnąć na siłę nikogo za rękę).

Ta energia wyraża potrzebę służenia innym poprzez przekazywanie miłości uniwersalnej. Obdarza ogromną intuicją i dostępem do wiedzy i mądrości. Tolerancja i odwaga. Posiadacz tej wibracji – opanowując swoje ciało i emocje, staje się mistrzem i przewodnikiem. Nie zapominaj, że wywierasz ogromny wpływ na otoczenie, więc używaj go świadomie i odpowiedzialnie. Służba uniwersalna. Przewodnictwo duchowe. Kontrola nad emocjami - liczba mistrzowska


16/7 Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny

26/8 Jest długiem zaciągniętym względem ciała. Oznacza silną potrzebę osiągnięcia mistrzostwa w jakimś aspekcie życia. Wszystko, co przychodzi do naszego życia w okresie jego wpływów, jest niezbędne dla naszego rozwoju. Uczy panowania umysłem nad aktywnością własnego ciała. Należy panować nad sobą i swoimi emocjami, a w życiu kierować się sercem i wewnętrzną mądrością bardziej, niż samą logiką. Poprzez panowanie nad emocjami i własnymi reakcjami możesz osiągnąć sukces i satysfakcję finansową. Zmysł praktyczny i zdolności administracyjne, jakimi jednocześnie obdarza – zapewniają duże zdolności do interesów. Ta energia skłania do odnalezienia własnej ścieżki rozwoju duchowego – rozbudza zainteresowania wiedzą wewnętrzną i duchowością. Cierpienie i fektywność działania.


17/8 To wibracja opieki kosmicznej – na każdym poziomie naszego istnienia. Wnosi szczęście, nadzieję, siłę twórczą, intuicję i wyobraźnię. Zapewnia sukces w dziedzinach wymagających dużej koncentracji. Popycha nas na drogę rozwoju duchowego – wspiera uwalnianie się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza w nas zainteresowanie naukami ezoterycznymi, pozwalającymi przekraczać materialne struktury naszego życia. Szczęśliwa gwiazda. Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe.

21/3 Sprowadza zasłużony sukces, harmonię, spełnienie. Liczba niezwykle twórcza. Oznacza jakość, której możemy być pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom i zmianom miejsca zamieszkania. Zapewnia nieustanną ewolucję i pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i otacza miłością. Jeśli reagujemy negatywnie, powoduje ona trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Tracimy w ten sposób okazję do przyspieszenia naszej ewolucji i przysparzamy sobie trudności.

27/9 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.


oksana15  (7)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:05 24-05-2010


41

hator wielkie dzieki za odpowiedx, ale zastanawiam się czy nie pomyliłas piramid, moją z jakąś inną....
wszystkie cyferki które podajesz sa mi kompletnie nieznane, nie maja - oczywiscie z tego co widze ja w piramidzie mojej - nic wspólnego z cyframi w mojej piramidzie. No chyba że celowo odwróciłas kolejność cyferek Ja jestem jeszcze laikiem w tej kwestii, więc prosze o wyrozumiałość

A cooznacza 6/15 w celach ??? to mnie interesuje chyba najbardziej


oksana15  (7)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:05 24-05-2010


41

1PZ---------7/16/25------------------8/17/26/35-------2PZ
ta częśc piramidy dotyczy obecnego okresu i chyba na tym elemencie chciałabym się najbardziej skupić;
co oznaczają te cyfry 7/16/25 i 8/17/26/35 ??

a o czym mówią w moim przypadku wibracje karmiczne, szczęśliwe i szczególne, a przede wszytskim co przy tych wibracjach oznaczaja cyfry ??

bardzo dziękuję a odpowiedzi
walter  (58)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:05 24-05-2010


2634

Cytat: oksana15 :

> A cooznacza 6/15 w celach ??? to mnie interesuje chyba najbardziej
>

Czarmińska tak opisuje 6/15 .... Pasja. Kuszenie. Trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

Coś Cie jeszcze trapi ????


oksana15  (7)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
21:05 24-05-2010


41

dzieki, ale..... ja juznic nie rozumiem, bo:
to co napisałes słowami podanej autorki nie ma w rzeczywistości nic wspólnego ze mna, nigdy w zyciu nie szłam po najprostszej linii oporu, a juz łatwe przyjemności totalnie wykraczaja poza moje wyagania. Jestem zbyt ambitna niestety.
a poza tym spotkałam się z taka interpretacja tego 6/15: "Cele: 6/15
Potrzeba stworzenia rodziny i życia dla niej, wywiązywania się z obowiązków."
I ta interpretacja jest diametralnie inna od tj która przedstawiłes Ty

więc o co chodzi ???

a mówiąc najprościej jak się da - czy z mojej piramidy wynika coś co mogłoby wskazywac że znajde partnera i złoże rodzinę ??


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:05 24-05-2010


1060

zapytam, tylko w dobrej wierze- a wychodzis z domu do ludzi?


Tykasia  (30)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:05 24-05-2010


1437

Cytat:  oksana15 :

>
> więc o co chodzi ???

http://numerologia-mietek22.blogspot.com/2009/04/numerologia.html

Ja tam sie nieznam ale dam Ci linka-jak kcesz to zgłębiaj -może sama co wymyślisz nim fachowiec jakis zajrzy


walter  (58)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:05 24-05-2010


2634

Cytat: oksana15 :

> Jestem zbyt ambitna niestety.

> więc o co chodzi ???
>
> a mówiąc najprościej jak się da - czy z mojej piramidy wynika coś co
> mogłoby wskazywac że znajde partnera i złoże rodzinę ??

Ja Ci wkleiłem "kultową" Natasze Czermińską...bo o numerologii wiem tyle co Ty

A to że jesteś ambitna to widać w twoim radixie (Słońce ,Uran ,Pluton w 10 domu "kariery i pozycji społecznej)......a założenie rodziny opóźnia Ci Saturn w 7 domu (partnerstwa) a i Księżyc się tam znajdujący swoje dokłada.


viola  (52)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
22:05 24-05-2010


1060

Tez się nie znam...ale jak widzę opozycję Plutona ( szacuneczek) do Saturna to też pewnie niczego dobrego ( póki co oczywiście)nie wrózy....


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności