Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » Wibracje numerologiczne
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

CAMARO


zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:01 15-01-2010


5

Witajcie, serdecznie pozdrawiam.
Przyznaję że z dużą ciekawością czytałem wasze przemyślenia i interpretacje dotyczące wibracji numerologicznych.
Tak się składa że w moim portrecie numerologicznym nie ma długów karmicznych i zgadzam się że to jeszcze o niczym nie przesądza. Rację ma "Słodka Wisienka" sugerując że jeśli rozwiniemy całość do imienia i nazwiska to zawsze coś wyskoczy przynajmniej jakieś "lekcje" do odrobienia. Jedno jednak jest pewne że to gwarancja czasami tytanicznej pracy. Czasami należy to rozumieć w szerszym kontekście, w wymiarze społecznym jednak odbywa sie to zawsze poprzez nas. Stoi za tym bardzo głęboka świadomość całego universum a dokładnie "źródła wszechrzeczy", zapewne wiecie Kogo mam na mysli Poprzez intuicyjne rozumienie i świadome kreowanie świata pięknymi myślami, emanowanie dobrą energią, przyciągamy to co dobre, słuszne i właściwe. Właśnie tak upiększamy stwórcę najwyższego, czytaj ... samych siebie. To co przechodzimy oraz jak to przeżywamy jest wynikiem naszej wewnętrznej świadomej życiowej ekspresji wobec zdarzeń i osób.
W ten sposób rodzi się szansa że we właściwym świetle ujrzymy numerologiczne wibracje które tak bardzo czasami "komplikują" nasze życie.
Nie patrzmy na pozornie niekorzystne sekwencje liczb jako "karę z nieba" ale spójrzmy jaką to daje nam wiedzę i jakie w ten sposób zyskujemy możliwości.
Należy zrozumieć że nic nie dzieje się przypadkiem i że każdy z nas kroczy drogą przeznaczenia tzn zbliża się do celu który sam sobie wyznaczył. Bardzo ważne jest to co z różnych zdarzeń uda się wynieść. Będzie zrozumienie-oświecenie to będzie kolejny krok w rozwoju duszy, nie będzie zrozumienia to lekcje zaczną się od nowa. Nie wystarczy coś przeżyć i jest Ok, sprawa załatwiona. Najważniejsze są wnioski i dalej decyzje bo to z kolei prowadzi nas ku lepszemu czego wszystkim bardzo serdecznie życzę
Pozdrawiam


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności