Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Aspekty w horoskopie urodzeniowym » Koniunkcja planet » Merkury w Byczku
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Aisha  (10)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
08:04 14-04-2012


126

Merkury w Byku

Myślisz realistycznie, w oparciu o fakty. Nowe idee porównujesz z tym, co już wiesz i sprowadzasz je „na ziemię”, próbując praktycznie je wykorzystać. Swoje przemyślenia przedstawiasz rozważnie i bez pośpiechu. Niechętnie zmieniasz raz obrany kurs działania. Do problemów podchodzisz spokojnie, stosując tradycyjne rozwiązania. Twoje decyzje są dobrze przemyślane: ostrożne i nieodwracalne.

Ludzie, z którymi dobrze się czujesz są spokojni i stateczni. Niechętnie wdajesz się w dyskusje i spory, ponieważ Cię wyczerpują. Podejmujesz je tylko w obronie własnego bezpieczeństwa i interesów. Poznając ludzi zachowujesz ostrożność, otwierasz się powoli.

Masz zmysł praktyczny, umiesz właściwie ocenić zyski i straty danego przedsięwzięcia. Cenisz zdrowy rozsądek, stąd w interesach zachowujesz skrupulatność. Nie lubisz, kiedy ktoś szasta pieniędzmi. Lepiej sprawdzasz się w analizie i opracowaniu danych. Środowiskiem pracy są często instytucje finansowe.

hmm coś w tym jest


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności