Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Tranzyty » Tranzyty Plutona » kwadratura plutona do mc
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

miłostka  (18)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
14:11 04-11-2011


603

Co to oznacza ktoś wie? pluton przechodzi przez 9 dom....


filipka  (2)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
15:11 04-11-2011


32

Hej, kwadratura do MC z IX domu? Nie z I?
Z Astromix "Pojawienie się trudnych do rozwiązania i jednoznacznej oceny, problemów w życiu rodzinnym i zawodowym, walka z wpływami otoczenia na osobiste decyzje, trudności ze znalezieniem własnej drogi życiowej, wrażenie działania siły wyższej."
Osobiście mam teraz opozycję do MC. Powinnaś mieć lepiej, bo kwadratury dają sytuacje możliwe do rozwiązania o ile się z nimi zmierzysz. Z tego co na razie zauważyłam nawet złe aspekty Plutona takie złe nie są, jeżeli tylko nie boisz się wchodzić w nieznane. To spora szansa na transformację, choć (to kwadratura) może nie być bez nerwów, strachu i oporu z Twojej strony.
A ogólnie Pluton w aspekcie do MC (i IC) przyniósł mi: brak stabilności w sytuacji zawodowej, konieczność szybkiego przystosowywania się do nagłych zmian w tej sytuacji, pewną ilość pecha (choć w sumie niewiele). Ważne, żeby pozostać otwartym na zmiany. Plutona też winię za to, że się rozchorowałam dość poważnie(choć bardziej mi tu pasuje jego aspekt do siebie natalnego). Osobiście bardziej mi dał w kość tranzyt Plutona w ruchu retro przez Kozę, teraz już idzie prosto, więc jest ok.


miłostka  (18)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
15:11 04-11-2011


603

dziekuje...dokladnie znajduje sie w takiej sytuacji ze postawilam wszystko na jedna karte w zyciu wlasnie od mommentu trwania tego tranzytu.....przez IX dom (doktorat)


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności