Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » Najlepszy czas na ślub co o tym myślicie?
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

Bladooka85  (6)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
07:07 21-07-2011


70

Kiedy zawrzeć związek małżeński?
(z miesięcznika „Czwarty Wymiar” nr 7/2008)

Rok Osobisty to suma roku kalendarzowego oraz dnia i miesiąca urodzenia. Rok Osobisty = Rok Kalendarzowy (np. 2008) + dzień urodzenia(np. 13) + miesiąc urodzenia (np. sierpień)
= 2008 + 13 + 08 = 2+0+0+ 1+3+0+8 = 22 = 2+2 = 4, tak więc dla osoby urodzonej 13 sierpnia rok 2008 jest rokiem osobistym o wibracji 4. Rok osobisty rozpoczyna swój wpływ w dniu urodzenia w obliczanym roku, to znaczy, że dla osoby urodzonej 13.08. rozpocznie wibrację 4
- od 13 sierpnia 2008 roku.

Cykl możliwości zaś to suma roku kalendarzowego i wibracji drogi życia. Tak więc dla numerologicznej drogi życia 6 rok 2008 jest rokiem możliwości: 2008 + 6 = 2+0+0+8+6 = 16 = 1+6 = 7; jest rokiem możliwości o wibracji 7. W czystej postaci działa on od stycznia 2008 roku, ale jego wpływy rozpoczęły się wcześniej, w równonoc jesienno-zimową 2007 roku, a więc od 24 września. Cykl ten w czystej postaci trwa od 01 stycznia do 23 września, dla liczonego roku. Od 24 września do 31 grudnia stary cykl wycofuje się ze swego działania, a nowy wzrasta, nabierając sił.

Dla prawnego zalegalizowania związku należy przede wszystkim ominąć te lata, w których cykle osobiste i wibracje lat możliwości są wibracjami 9, ponieważ to, co się w 9 zaczyna, ma już swój koniec. Jest to energia oczyszczania starych spraw i związków.

Omijamy także lata o wibracji cyklów możliwości 5 i lat osobistych o wibracji 5, bowiem tutaj przez impulsywną i dziką naturę piątek możemy wziąć udział w doświadczeniach związanych z nauką korzystania z własnej wolności tak, aby nie ranić innych, zwłaszcza swoich bliskich. Co w praktyce może przynieść doświadczenia rozwiązłości, kochliwości, romansów, używek, uzależnień itp.
Ostatnią wibracją, którą definitywnie odradzam jako moment legalizacji związku, to cykl możliwości, albo rok osobisty o wibracji 7. Choć 7 daje mądrość, wiedzę, odwagę, ciekawość świata i głębię duchową, to jednocześnie niesie kontekst poczucia izolacji i wyobcowania, co w związku może niestety przynieść poczucie samotności. Z tego właśnie powodu radzę unikać lat o wibracji 7.

Najkorzystniejsze jest zawieranie związków w wibracji 3, pełnej miłości, akceptacji, komunikacji, zrozumienia i zdolności adaptacyjnych, twórczej wyobraźni i improwizacji. Dlatego właśnie szczególnie polecam korzystne lata osobiste i cykle możliwości w tej artystycznej i miłosnej wibracji.

Kolejnym, bardzo korzystnym energetycznie promieniem zdarzeń jest wibracja 8 - w tej wibracji roku osobistego lub cyklu możliwości legalizacja związku przynosi duże możliwości podniesienia statusu finansowego, społecznego, stabilną rodzinę, wierność i uczciwość.

Cykl osobisty i rok możliwości o wibracji 6 jest wyjątkowym ukierunkowaniem związku na tworzenie harmonii, równowagi, opiekuńczej postawy wobec partnera i dzieci, odpowiedzialności, wrażliwości emocjonalno-uczuciowej i potrzeby tworzenia rodziny ciepłej wewnętrznie. To także jeden z doskonałych momentów na legalizację związku.

Poza znalezieniem momentu odpowiedniego w falach lat osobistych i cyklach możliwości sam dzień zawarcia związku także ma swoje znaczenie.

Dzień Osobisty to suma wszystkich cyfr rozpatrywanej daty urodzenia i wibracji numerologicznej Drogi Życia.

Przykładowo:
02.08.2008 + 1 (Num. Droga Życia) = 0+2+0+ 8+2+0+0+8+1 = 21=2+1= 3- wibracja Dnia Osobistego dla Numerologicznej Drogi Życia w wibracji 1, jest bardzo korzystna.

Przypominam czytelnikom, że numerologiczna Droga Życia to suma wszystkich cyfr zapisanych w dacie urodzenia, sprowadzona do liczby pierwszej, czyli w skali od 1 do 9. A zatem w wyborze daty ślubu możemy kierować się rozsądkiem i wiedzą numerologiczną, biorąc pod uwagę ustawienia dwóch cykli: Cyklu Lat Osobistych oraz Cyklu Możliwości. Dodatkowo w wybranym okresie korzystnym dla obojga partnerów poszukujemy Osobistego Dnia, o korzystnej dla obojga partnerów wibracji. W praktyce ustalenie takiego dnia wymaga cierpliwości.

Jeśli para potencjalnych nowożeńców pragnie ślubu w określonym roku albo miesiącu, bez wzglądu na wibracje aktualnych cykli Lat Osobistych i Cykli Możliwości, wtedy jedyną rzeczą, jaką możemy zrobić w kontekście numerologicznych ustawień, jest znalezienie optymalnie dobrego dnia dla obojga partnerów, obliczając dla nich wibrację Dnia Osobistego.

Dzień Osobisty o wibracji 1 jest bardzo korzystny, przynosi nowości, sukcesy, podnosi poczucie własnej wartości, niezależności, przedsiębiorczości i osobistej wolności. Jest stabilny w związku.

Dzień Osobisty o wibracji 2 wymaga od partnerów, równego partnerstwa, wyostrza przyjaźń i współczucie, tolerancję i wrażliwość emocjonalną - jest ryzykowny.

Dzień Osobisty o wibracji 3 wnosi radość z życia, urok osobisty, erudycję, wyobraźnię, działalność artystyczną, komunikatywność, życie towarzyskie. Jest bardzo korzystny.

Dzień Osobisty o wibracji 4 to stabilizacja społeczna, finansowa, rzetelność, dobre fundamenty, solidność i pracowitość, zaś obecna tu skrytość może wymagać uruchomienia komunikacji. Dobry dzień na legalizację związku.

Dzień Osobisty o wibracji 5 - niestety skłonność do ryzyka i duża impulsywność tego dnia, pomimo dobrego handlu i rozwoju zdolności psychoterapeutycznych, czyni go doskonałym na romans, ale nie na zawarcie stałego związku.

Dzień Osobisty o wibracji 6 wnosi odpowiedzialność, wrażliwość uczuciową, opiekuńczość, zmysł tworzenia ogniska domowego. Jest bardzo dobry na legalizację związku.

Dzień Osobisty o wibracji 7 wnosi duchowość, wrażliwość intuicyjną, odwagę intelektualną, ciekawość świata i perfekcjonizm, co rozwija nas filozoficznie i duchowo, ale niesie też poczucie osamotnienia i izolacji. Dlatego odradzam legalizację związku w tej wibracji dnia osobistego.

Dzień Osobisty o wibracji 8 wnosi potrzebę życia ponad średnią społeczną, ambicje i zmysł organizatorski, ceni sobie stabilizację rodzinną, rozwija zdolności terapeutyczne w zakresie terapii manualnych, ziołolecznictwa, medycyny naturalnej. To bardzo dobry dzień na legalizację związku.

Dzień Osobisty o wibracji 9 posiada energię odpoczynku, kończenia wszelkich starych spraw i związków, potrzebę ogromnej wolności wewnętrznej i przestrzeni życiowej. Dzień Osobisty o wibracji 9 nie jest korzystny na legalizację związku.

Warto znać program numerologiczny i lekcje, które ustawiliśmy sobie do opanowania na to wcielenie. Warto je znać, ponieważ znajomość nawykowego ustawienia uwagi i przesunięć uwagi swojej i partnera, w czasie kolejnych cykli i warunków życia, pozwala nam poprzez pryzmat wiedzy łagodniejszym okiem spojrzeć na siebie nawzajem. Wiedza dobrze wykorzystana rozbudowuje zdrową tolerancję i akceptację, dbając równocześnie z miłością o nas samych, o Nasze Osobiste Praźródło Mocy.

autor: Małgorzata Brzoza

Rok osobisty a slub
1 - bardzo dobry
2 i 3 - dobry na ślub, ale nie najlepszy na podjęcie decyzji o ślubie z uwagi na "różowe okulary", przez które w 2. patrzymy na partnera, a w 3. na cały świat.
4 - dobry na podjęcie decyzji o zalegalizowaniu związku, który zaczął się przed rozpoczęciem roku, ale nie dobry na ślub - wróży ciężkie, pracowite życie.
5 - dobry na ślub, ale na podjęcie decyzji nie bardzo, ponieważ łatwo pomylić uczucie z zauroczeniem seksualnym.
6 - bardzo dobry
7 - dobry na podjęcie decyzji, ale nie dobry na ślub - wróży samotność we dwoje.
8 - bardzo dobry
9 - dobry na podjęcie decyzji o legalizacji związku, który zaczął się przed rozpoczęciem roku, ale nie dobry na ślub - wróży rozstanie, wdowieństwo.


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności