Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop partnerski


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » 9 w I PZ
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:10 06-10-2010


2458

9 w I PZ


Wibracje urodzeniowe to przekaz i informacje zawarte w naszej dacie urodzenia.
To informacje wskazujące: do czego jesteśmy stworzeni, jakie mamy problemy wewnętrzne, jakie mamy niedobory, co możemy uzupełnić, co nas uszczęśliwi, co nas niepokoi – to wszystko jest zapisane w naszej dacie urodzenia. Schodząc na Ziemię, przyszliśmy doskonalić umiejętności naszej duszy. Można rozpisać pełny portret numerologiczny i można dokonywać różnego rodzaju zmian w tym portrecie, ale data urodzenia ( z wyjątkiem nielicznych przypadków, kiedy została zmieniona ) jest jedyną niezmienną wibracją w naszym portrecie.

9 w I Punkcie Zwrotnym jako wibracja, która obrazuje nasz stosunek do świata i życia, która określa warunki naszego wewnętrznego spełnienia, która jest wibracją obecnego wcielenia i jednocześnie kluczem do niego – jest jednym z najistotniejszych punktów naszego portretu, ponieważ zawiera najwięcej informacji o naszych wewnętrznych potrzebach i o tym co zrobić, co w sobie rozpoznać i co wykonać, aby być istotą spełnioną.

Niektórzy mówią, że jest to wibracja nadświadomości, inni, że podświadomości. Jakkolwiek nie nazwalibyśmy tego punktu w naszym portrecie, najistotniejsze jest to, że nazywa on naszą wewnętrzną potrzebę - potrzebę naszej duszy. Wibracja tego punktu wskazuje, że bez względu na to, co dostaniesz od życia i co w nim osiągniesz lub co inni ci przyniosą, bez względu na to, co uda ci się zrealizować na różnych płaszczyznach twojego życia – jeśli nie zaspokoisz potrzeby własnego wnętrza i własnej duszy – nie będziesz się czuł szczęśliwy. Będziesz miał tęsknoty, będziesz czegoś pragnął, będziesz miał poczucie, że realizujesz wszystkie wyznaczone ci zadania życiowe, za wyjątkiem tego, czego sam pragniesz. Będziesz miał wciąż poczucie, że jesteś nie na swoim miejscu, że odgrywasz pewien teatr jednego aktora i starasz się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom innych, natomiast Ty sam jesteś niezauważony i pozostajesz w tyle.

Z niezaspokojonych potrzeb własnego serca, które właśnie nazywa wibracja I Punktu Zwrotnego, powstają często głębokie wewnętrzne frustracje, stany apatii, beznadziejności, stany, które mogą być niezrozumiałe dla świata zewnętrznego.
Bo jeśli mamy wszystko to, co widzi świat dookoła nas ( określa to Dzień urodzenia, czyli to, do czego jesteśmy stworzeni, jaką maskę na zewnątrz przybieramy, w jakie narzędzia wyposażyło nas obecne wcielenie ): firmę, samochód, pełne konto, brak zmartwień o jutro- to dlaczego wciąż czegoś szukamy w życiu, dlaczego czujemy się nieszczęśliwi i niespełnieni. Przyczyną może być właśnie niezrozumienie własnych wewnętrznych potrzeb i pominięcie ich w realizacji codziennych celów.

Wibracja tego punktu wskazuje również na utworzone w nas schematy reagowania na pojawiające się w życiu sytuacje ( na określoną sytuację reaguję TAK, bez względu na to, co mnie otacza; najlepiej jest mi KIEDY ), które są tzw. powikłaniem po naszym dzieciństwie.

9 w I Punkcie Zwrotnym przynosi informację, że dom w którym dorastaliśmy, ukształtował w nas daleko posunięty poziom odpowiedzialności za wszystkich wokół.
Wibracja ta w I PZ może nam trochę utrudniać stworzenie szczęśliwego związku w młodości (w najgorszym wypadku do 35 roku życia ). Jeżeli jednak, w okresie tym, założyliśmy rodzinę, to możemy odczuwać ogromny ciężar samodzielnej odpowiedzialności za jej funkcjonowanie.

9 w I PZ wskazuje również na naszą ogromną wrażliwość oraz sztywny wewnętrzny kręgosłup moralny (sztywniejszy, niż ogólnie przyjęty ), co utrudnia nam pogodzenie się z nikczemnością zachowań ludzi, którzy nas otaczają.

9 w I PZ przynosi również, wręcz niemożliwą do opanowania, skłonność do prawdy głoszonej i nazywanej. Wibracja ta może wskazywać, że mamy skłonność do używania, w stosunku do naszego otoczenia, słów, które są trudne do przyjęcia, a nawet bolesne i powalające. Nie oznacza to, że ktoś kłamie lub dodaje i zmyśla, lecz wywala kawę na ławę w taki sposób, że rzadko kto potrafi po tym utrzymać równowagę.

9 w I PZ wskazuje też na wewnętrzną potrzebę czasowej izolacji: nawet tworząc otwarte i towarzyskie relacje z otoczeniem, okresowo potrzebujemy ciszy, spokoju i możliwości zagłębiania się w różne problemy.
Nie potrafimy tworzyć relacji powierzchownych. Nie reagujemy od razu i impulsywnie na sytuacje, które przychodzą od kogoś znajomego lub przyjaciela, lecz musimy to przemyśleć i znaleźć źródło problemu, zanim ogłosimy swoją prawdę.

9 w tym miejscu portretu podkreśla u swojego właściciela wrażliwość na dźwięki. Możemy więc negatywnie reagować na hałas, krzyki, czyjś głos, różnego rodzaju dźwięki czy muzykę (przycisz, nie krzycz, nie podoba mi się ten głos, dźwięk, muzyka), ponieważ 9 w I PZ przynosi okresową potrzebę ciszy.

Mając obok siebie osobę z tą wibracją ( partnera, przyjaciela ), pamiętajmy, aby uszanować jej potrzebę ciszy i spokoju, potrzebę bycia sam na sam z własnymi myślami. Pozwólmy jej na to, bo w przeciwnym razie będzie się izolowała, będzie wymykała się z domu, wyjeżdżała lub poszukiwała swojej pustelni, aby realizować potrzebę zadumy i filozoficznej analizy swoich spraw.

9 w I PZ wskazuje również na altruizm człowieka – potrzebę dzielenia się wszystkim, co posiada. Osoba taka rozda wszystko, co jest w domu, ponieważ praktycyzm życiowy nie jest jej mocną stroną. Jest to genialny przyjaciel i człowiek niosący pomoc, genialna osoba, do której możemy zwrócić się o poradę, która zawsze będzie głęboko przemyślana.
9 w I Punkcie Zwrotnym daje swojemu właścicielowi wgląd w pamięć karmiczną – tę mądrość wieków i dobrze jest mieć takiego przyjaciela obok siebie.
Natomiast jako partner życiowy, może nam spędzać sen z powiek, bo zdejmie z siebie i odda ostatnią koszulę, jeśli uzna, że komuś innemu jest bardziej potrzebna.

9 w I PZ kieruje swojego właściciela na naukę, inteligencję, wiedzę, a nie na sprawy materialne. Pomoc ludziom i służba ludzkości jest przepiękną cechą, jednak nie na wiele się zda, jeżeli właściciel tej wibracji nie zadba o swoją przestrzeń materialną. Pomagać drugiemu człowiekowi może tylko ktoś, kto jest stabilny materialnie i zakotwiczony w materii: bo jeżeli dwie bidy z nędzą się zejdą, to mogą się tylko pogłaskać po głowie, ponieważ i tak z pustego i Salomon nie naleje.

U mężczyzny 9 w I PZ przynosi często informację, że jest to osoba potrzebująca oddać się własnej pasji, samotnego docierania do źródła wiedzy, czymkolwiek by ta wiedza nie była ( czy praca naukowa, czy pozyskiwanie jakichkolwiek doświadczeń lub wiedzy, mającej pomóc później w życiu ). Taki mężczyzna jest drobiazgowy, bardzo precyzyjny i posiada umiejętność podzielenia się tym, co zdobył. Nie umie tylko dzielić się czasem, w którym tę wiedzę zdobył.
9 w I PZ wskazuje na doskonały zmysł nauczania, ale jako pasji, a nie powołania.

U kobiety 9 w I PZ wskazuje, że może mieć ona tendencję do przyjmowania na siebie zbyt wielkiej odpowiedzialności za losy całego świata, całej rodziny lub rodu. Kobieta ta nie będzie jednak gospodynią domową robiącą weki, piekącą ciasta – to nie jest jej mocna strona. Może ona stworzyć stabilny układ partnerski z mężczyzną, który nie będzie od niej oczekiwał spełniania z zachwytem takiej roli.
Mężczyzna z 9 w I PZ potrzebuje, aby jego partnerka pięknie wyglądała, pięknie pachniała oraz żeby miała i realizowała własną pasję, ponieważ on sam też odczuwa taką potrzebę. Partner, który ma zupełnie inne potrzeby i celebruje dom pachnący wszystkim, co kobieta zrobi własnoręcznie, może mieć problemy w takim związku.

Jeżeli 9 w I Punkcie Zwrotnym spotyka się z Drogą Życia o wibracji:

9 z 1 – jest to sygnał, że wszelkiego rodzaju nowe zdarzenia w naszym życiu będą dla nas szczególną lekcją, ponieważ mając 9 w I PZ możemy lubić stabilizację i przebywanie w miejscu, które mamy dobrze rozpoznane ( 9 nie bardzo lubi nowe środowiska, musi wiedzieć, czego się po kim może spodziewać, aby czuć się jak u siebie w domu ), a 1 wnosi do naszego życia nowych ludzi, nowe płaszczyzny i nowe sytuacje. Jest to wpływ, który nie ułatwia nam własnej realizacji, mimo iż obydwie wibracje są męskimi i aktywnymi.
Mając 1 w Drodze Życia, możemy być odbierani jako osoby lekko podchodzące do życia, a mając 9 w I PZ ta lekkość nie jest naszą potrzebą. Możemy być wtedy niedocenieni przez otoczenie – podejrzewani o brak oddania i rzetelności.
Osoba z tymi wibracjami obdarzona jest dobrze ukształtowaną umiejętnością dzielenia się wiedzą słowną: nauczyciel, ktoś, kto z łatwością wypowiada to, co posiada jako zasób swojej wiedzy i ktoś, kto powinien się na tym polu realizować.
Konfiguracja tych wibracji często wskazuje na trudności osadzania się w układach emocjonalnych: to pewnego rodzaju nieumiejętność ( należy analizować równocześnie wibracje Dnia i Miesiąca Urodzenia oraz wibrację I Czarnego Szczytu ) trwania w związku, w którym pojawiają się różnorodne ograniczenia. 1 to niezależność i jej manifestowanie, 9 to wewnętrzna niezależność – wpływy te mogą utrudniać budowanie relacji, szczególnie partnerskich. Z jednej strony dają umiejętność wybrania sobie kogoś na dozgonnego przyjaciela, a z drugiej – unikanie bliższych relacji z całym światem.

9 z 2 lub 11 – wibracje te występując w Drodze Życia mówią o działaniach na rzecz drugiego człowieka. Jest to idealna konfiguracja z 9 w I PZ, ponieważ przynosi zgodność wymagań życiowej drogi z potrzebami własnej duszy i serca. Trzeba spełnić tylko jeden warunek: trzeba znaleźć kogoś, kto zadba o nasze interesy materialne, bo ani 2, ani 11 nie mają talentu do powiększania swoich zasobów materialnych, a 9 dodatkowo ma silną potrzebę dzielenia się wszystkim, co tylko do niej należy.
Osoba z takimi wibracjami musi mieć przy sobie kasjera, który będzie pilnował interesów.
9 z 11 (mniej z 2) będą przynosić potrzebę brania na siebie nadmiaru odpowiedzialności za cały świat. 11, która jest specyficzną 2 – może chwilami przysparzać poważnych trudności w podejmowaniu decyzji.
2 pojawiając się w Drodze Życia, powoduje, że czujemy się na swoim miejscu, jeśli mamy obok siebie partnera, kompana. 11 niestety rozdygocze nas, ale jednocześnie w zestawieniu z 9, da nam doskonałą możliwość realizowania się na płaszczyźnie altruistycznego działania na rzecz ludzi i nie tylko tych, co należą do naszej rodziny oraz zwierząt i roślin (9 uwielbia naturę jako taką).


9 z 3 – 3, 6, 9 – to ta sama przestrzeń wibracji tożsamych i najbardziej do siebie pasujących. Obie wibracje najpełniej będą się realizować na poziomie wyrazu artystycznego. Konfiguracja ta może niestety utrudniać realizację siebie na planie fizycznym poprzez tzw. układ rozpraszania. Droga Życia o wibracji 3 przynosi nam nadmiar kontaktów z ludźmi, a 9 do uzyskania sukcesu potrzebuje samodzielnych działań. Przez nasze życie mogą się przetaczać tabuny ludzi, a my do zrealizowania własnych założeń życiowych potrzebujemy ciszy i spokoju. Możemy chwilami czuć się zmęczeni nadmiarem wszystkiego w naszym życiu.
3 jako wibracja Drogi Życia może wskazywać na tendencję do gadulstwa, a z 9 może dawać układ, że nasze słowa będą ranić. Przy obu wibracjach i przy nadmiarze komunikacji możemy mieć tendencję do ciągłego pomawiania, osądzania, karania słowem wszystkich, którzy są wokół. Jednak 9 nie wnosi pamiętliwości w nasze życie i strukturę naszego charakteru, a 3 potrafi być wyluzowana – można więc stwierdzić, że cokolwiek byśmy nie powiedzieli i cokolwiek byśmy nie usłyszeli, to zbyt długo nie chowamy urazy. Bardziej zależy nam na dobrej relacji z otoczeniem, niż na takich gorzkich żalach, które w nasze życie mogą wprowadzać inne wibracje.

9 z 4 – droga Życia o wibracji 4 wymaga od nas przede wszystkim koncentracji na materii, poddania się pewnego rodzaju ograniczeniom świata materialnego oraz skupienia na tym, aby wszystko było poukładane, było na swoim miejscu, aby plan został zrealizowany w każdym punkcie. Skupienie takie wymaga niestety bardzo często ograniczenia własnej niezależności: z jednej strony jesteśmy władcami naszej materii, ale z drugiej możemy być jej niewolnikami.
Łatwiej jest realizować Drogę Życia o wibracji 4, jeśli w I PZ nie posiadamy wibracji przynoszącej potrzebę wolności. A właśnie 9, jako wibracja starej duszy, powoduje, że nam osobiście materia nie jest tak bardzo potrzebna do życia. Może się ona nam przydać, jednak wewnętrznie nie odczuwamy potrzeby gromadzenia, posiadania. Czasami może wręcz przynosić brak potrzeby zabezpieczania się na życie, na jutro lub na wszelki wypadek.
Te dwie wibracje będą się trzeć i będą swojemu właścicielowi przynosić pewien problem, bo z jednej strony 9 jako wibracja I Punktu Zwrotnego przynosi swojemu właścicielowi wewnętrzną potrzebę niezależności, wolności, nie nakładania na siebie obowiązków (nie dlatego, że 9 nie jest obowiązkowa; ona niesie pewien rodzaj obowiązkowości, ale w charakterze wypełnienia zobowiązania, ale nie koniecznie jako zamknięcie tych zobowiązań w określonej ramie i czasie ), tak Droga Życia o wibracji 4, która wymaga planowego działania może powodować, że 9 w I PZ będzie czuła pewien rodzaj duszności i niechęci do poddawania się zakazom i sztywnym normom w obrębie których możemy się realizować.
Jest jeszcze jeden problem, bo pamiętajmy, że wibracje, które korespondują z trygonem ziemi, a taką wibracją jest 4 i wibracja, która najmniejszą ma korespondencję z trygonem ziemi, czyli 9 jako wibracja wewnętrznego artyzmu i wiedzy - koresponduje z trygonem powietrza – z intelektem.
Wibracja 4 przynosi pewien rodzaj skąpstwa, zagarniania do siebie, pewien rodzaj materializmu ale i oporu do przyjmowania ( uwzględniania ) zdania i poglądu innego człowieka oraz innych wizji, niż własne – ustalone i zamknięte w jakiejś określonej formie.
9 jako wibracja, która również rządzi się własnymi prawami może w tym zetknięciu może powodować, że mamy do czynienia z osobą, która w ogóle nie przyjmuje niczego z zewnątrz.

Droga życia 4 – do zrealizowania mamy materię przy PZ, który mówi o pewnego rodzaju braku korespondencji z materią.
Słabe przywiązywanie do systemów materii, może niestety osobę o takim zestawieniu wibracji wciąż sprowadzać na ziemię poprzez wszelkiego rodzaju problemy materialne, wynikające przede wszystkim z niedopilnowania własnych interesów.
Jako wibracja, 9 wyposaża nas w potrzebę skupienia na sobie i często może powodować, że nie zawsze umiemy upomnieć się o swoje wartości materialne, ponieważ nie uważamy materii za coś niezbędnego do szczęścia i życia.
Ponadto 9 przynosi skłonność do dzielenia się wszystkim ze wszystkimi to przy 4 z Drogi Życia należy pamiętać o ostrzeżeniu: uważaj, bo żeby rozdawać – musisz mieć CO, żeby pomagać – musisz mieć ZA CO, czyli jest to przywołanie do porządku nieco irracjonalnego spojrzenia człowieka silnie wibrującego wibracją nr 9.
Wady tych dwu wibracji: 4 to gromadzenie, 9 to pewnego rodzaju moja własna historia.
Osoby obdarzone tymi dwiema wibracjami mogą mieć skłonność do tzw. ciułactwa, do trudności z pozbywaniem się (żegnaniem) wszystkiego, co kiedykolwiek do nich należało.
Może u nich występować duży problem z pozbywaniem się rzeczy nieużytecznych, nie potrzebnych, u podłoża którego może leżeć sentymentalizm: zostawię TO, bo ma to dla mnie wartość emocjonalną.

9 z 5 – Droga Życia o wibracji 5 wyznacza zdarzenia i sytuacje w naszym życiu związane z ciągłym poszukiwaniem ruchu: podróże, praca wymagająca przemieszczania się, aktywny system dnia codziennego.
5 przynosi swojemu właścicielowi poznawanie świata wszystkimi zmysłami i tym samym kreuje takie sytuacje w jego życiu, które popychają go do doświadczania.
Bardzo istotnym jest to, że obie wibracje nie deharmonizują się wzajemnie.
Powodują one, że nasza potrzeba poszukiwań jest zaspokojona poprzez możliwość przemieszczania się.
Również nasza potrzeba zrozumienia wyższych praw kosmicznych (doświadczania tego, co wewnętrznie czujemy) nie konfliktuje się z 5 z DŻ, ponieważ ona ma też potrzebę doświadczania. Jedyną trudność może przynieść potrzeba 9 czasowego odosobnienia, momentu na skupienie, na rozmowę z samym sobą, na rozmowę z Bogiem, na rozmowę o czymkolwiek – byle nie z drugim człowiekiem. 5 natomiast będzie trochę w tym przeszkadzała, ponieważ wnosi ona ze sobą przepływ dużej ilości ludzi, dzwoniące telefony, załatwiane sprawy na wczoraj, różne podróże – także do wewnątrz: intelektualne, poszukiwanie wiedzy i nowych talentów, douczanie się i rozwijanie swoich możliwości.
9 i 5 przynoszą nasilającą się potrzebę niezależności. Są one wibracjami dającymi wewnętrzną niezależność, poczucie braku przynależności, a więc awersję do przynależenia do kogokolwiek. Jeśli inne aspekty w naszej dacie urodzenia nakazują nam tworzenie związków, czy trwanie w układach, które są niewygodne w naszym odbiorze, wtedy obie te wibracje mogą nam utrudniać trwanie i usiedzenie na miejscu.
9 przy Drodze Życia o wibracji 5, będzie również wskazywała na silną tendencję do zrywania więzów i łamanie irracjonalnych nakazów.
9 ma głęboko rozwinięte wewnętrzne struktury sprawiedliwości, a 5 to wibracja buntownika, wojownika i siewcy twórczego niepokoju i dlatego wibracje te mogą popychać swojego właściciela do nieulegania kanonom, do buntowania się przeciwko zasadom, które są irracjonalne w jego odbiorze.
5 to również dynamika wyrażania własnych potrzeb i własnych myśli, a przy 9, która nie znosi półsłówek i owijania w bawełnę, może dochodzić do zbyt szybkiego wypowiadania słów i zdań, które dla otoczenia mogą być raniące.
Wibracje w tej konfiguracji nie są trudne do przepracowania dla swojego właściciela.

9 z 6 – są to wibracje z tej samej grupy, są kompatybilne.
Przy Drodze Życia o wibracji 6, wyzwaniem jest potrzeba tworzenia rodziny. Jednocześnie 9 przynosi wewnętrzną chęć czasowego odsunięcia się, potrzebę posiadania dla siebie 5 minut w ciągu dnia. Należy to uszanować i wtedy związek będzie się wspaniale realizować.
6 to wibracja ojcowska, 9 to daleko posunięta odpowiedzialność – należy więc uważać i kontrolować chęć nadmiernego wychodzenia do ludzi i opiekowania się całym światem, aby własna rodzina nie ucierpiała.

9 z 7 – to dwie wibracje realizujące się przede wszystkim na planie intelektualnym.
9 z 7 bardzo dobrze współpracują w naszym portrecie numerologicznym – mówią o poszukiwaniu wiedzy, karierze zawodowej, jasnym określeniu się po stronie wnętrza.
Mogą one przynosić trudności w zakotwiczeniu się na dłużej w jednym miejscu życiowym. Przestrzeń zawodowa powoduje ciągłe oddalenie od bliskich lub częste przemieszczanie się i wtedy przynosi doskonałą realizację na planie zawodowym.
Wibracje te mogą bardzo utrudniać realizację płaszczyzny emocjonalnej – trudności w tworzeniu związków. Będą one swojego właściciela otwierały na przestrzeń duchową i wyższe wartości. Zbyt głębokie i częste zapadanie się w sferę ducha, może powodować niebezpieczeństwo zaniedbywania sfery materii i braku nad nią kontroli. Może wystąpić dualizm: albo materia przestaje być dla nas istotna, albo zbyt istotna poprzez nadmierną realizację kariery zawodowej.
9 z 7 to doskonałe wibracje dla nauczyciela, naukowca, lekarza, bioenergoterapeuty – czyli ludzi, którzy oddają siebie, ponieważ posiadają potrzebę działania na rzecz ludzi oraz poprzez umiejętne wykorzystywanie własnej energii.

9 z 8 – to konfiguracja, która będzie dawała doskonałe predyspozycje do stanowienia prawa, władzy, do realizacji drogi autorytetu. 9 przynosząca głębokie poczucie sprawiedliwości będzie dodatkowo te predyspozycje wspomagać. Osoba mająca te wibracje ma do wykonania tzw. wielki czyn oraz realizację materii, ale w ramach idei, do realizacji której ta materia jest potrzebna. Wtedy nie pieniądze są istotne, lecz to co się za nie osiąga.
Doskonałe wibracje dla działalności charytatywnej na wielką skalę.
Jest to konfiguracja, która sprawia, że człowiek nie zmienia się pod wpływem swoich spektakularnych osiągnięć - nosi w sobie pewien rodzaj pokory i świadomości, że obecne życie jest tylko jednym z etapów naszej wędrówki i nie należy zachłystywać się tymi osiągnięciami.

9 z 9 - realizuj dokładnie to, jakie masz potrzeby.

Zestawienia pewnych wibracji w naszym portrecie pomagają nam harmonijnie funkcjonować. Są i takie, które przynoszą konflikt i mogą powodować, że sami ze sobą nie możemy dojść do ładu, że do czegoś dążymy, a później nasze osiągnięcia narażamy na destrukcję, że poszukując miłości, zrywamy więzi, a poszukując stabilizacji materialnej, podejmujemy nierozważne decyzje.
Proszę pamiętać, że wiedza ezoteryczna, numerologiczna, astrologiczna i wiedza z kart, nie jest po to, aby komukolwiek układać życie lub zakodować na życie – ona ma pomóc płynnie je realizować. Nie da się przeżyć życia na jednym biegu, więc będą się w nim zdarzały przyspieszenia, zwolnienia, czasami konieczność zatrzymania się lub ustąpienie pierwszeństwa – bo taką Drogę Życia możemy nieć do zrealizowania.
Jeżeli nie możemy osiągnąć tego, czego chcemy – to należy zdać sobie sprawę z tego, że być może to nasze dążenie jest wynikiem negatywnego wibrowania wokół nas lub w naszym wnętrzu jakiegoś elementu, który trzeba tylko i wyłącznie zrozumieć i podregulować. Jeżeli rozpoznamy to, co nas pcha do działania lub nas blokuje na określone działania – to możemy realizować się i swoje potrzeby w sposób płynny i harmonijny.

Proszę pamiętać, że data urodzenia nie jest wyrokiem. Jeżeli jednak mamy do zrealizowania w naszym życiu coś istotnego, a nie bardzo nam się chce lub chcemy iść na łatwiznę ( bo często taka jest natura ludzka ), to wydarzenia naszego życia mogą nas w delikatny sposób wrzucić na prawidłowe tory, ale jeśli i tego nie zrozumiemy, to dopadną nas tak trudne sytuacje, że je w końcu przemyślimy i zaczniemy realizować to wszystko, co jest potrzebne naszej duszy do osiągnięcia pełni.
To, że twój intelekt osiągnął pełnię, to wcale nie przeszkadza ci wyć w środku nocy do Księżyca – to wyje twoja niezrealizowana dusza, niezrealizowane emocje oraz to wszystko, co stanowi twoje wnętrze.

Pamiętajcie, że nie jesteście wibracją waszej Drogi Życia, a jesteście wibracją waszego
I Punktu Zwrotnego. Droga Życia to potencjał, który macie do wykorzystania i zadania do wykonania.
To oczywiste, że jeżeli wysłano cię na wojnę, to jesteś żołnierzem.
Ale nie musisz być zabójcą, pomimo tego, że trzymasz w ręku broń. Ty naprawdę możesz być rozjemcą - bo to jest potrzeba twojego ducha, serca i duszy, która nie zawsze może mieć szansę realizować się w miłych i sielskich warunkach. A być może zaspokoisz potrzebę własnej duszy tylko wtedy, kiedy trafisz na front i dopiero w tych trudnych warunkach uznasz, że karabin, który nosisz w rękach i który dał ci świat – nie rozwiązuje problemów.
Należy odróżnić to, co jest potrzebą duszy od tego, co jest potrzebą realizacji dnia codziennego. Jeżeli te dwa elementy uda się połączyć, to nie ma takiej możliwości, abyśmy nie byli szczęśliwi.

Program Tarocistki Danuty


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności