Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » 8 w I PZ
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:10 06-10-2010


2458

8 w I PZ

8 w I PZ wskazuje na parę rzeczy, przede wszystkim wskazuje na to, że osoba chce, ma taką wewnętrzną potrzebę tworzenia w pewnym sensie monumentalnych rzeczy. Jest to osoba, która ma potrzebę stanowienia władzy, natomiast, nie jest to władza pt. rządzenie, ale jest to pewnego rodzaju przywództwo, czyli jest to o tyle bardzo dobra konfiguracja, w której jest posadowiona ta wibracja, że jest to dochodzenie do celu bez względu na to, czy ten cel jest mały czy ten cel jest duży to jest to rzeczywiście dążenie do tego, aby zrealizować zamysł, zamiar.

8 to zamiana idei w materię, więc w pewnym sensie jest to również osoba, która potrafi stworzyć pewne marzenie, zamknąć je w formie i zrealizować na planie materialnym.
Genialna wibracja dla osób, które piastują stanowisko dające możliwość zarządzania, bo to jest zarządzanie z rozmachem, z daleko posuniętą sprawiedliwością.
To też jest taka informacja, że możecie czasami gubić tę perspektywę między planem, który dla was jest do wykonania, a pewnego rodzaju niemożnością nadążania za wami tych, którzy wam podlegają i czasami musimy pamiętać o tym, żeby nie ocenić człowieka tylko dlatego, że ma mniejszą zdolność kreacji świata rzeczywistego niż my.
To też jest informacja, że dom rodzinny, z którego żeście wychodzili był domem, w którym przede wszystkich panował twardy chów. Był to dom z zasadami, był to dom, który nauczył pewnego rodzaju rozrachunku pomiędzy tym, do czego się zobowiązujemy a tym, co żeśmy wykonali. I jest to pewien rodzaj twardości charakteru, natomiast nie bezwględnością, aczkolwiek niektórzy tak mogą was postrzegać.
Jest to też informacja, że występuje bardzo silna potrzeba posiadania własnego domu, ale w takiej formie monumentalnej, czyli związanej z gruntem, związanej z terenem.
To też bardzo często wskazuje na to, że z takiego właśnie obszaru rodzinnego wychodzicie.
8 to forma karmy rodowej, więc jest to też informacja, że nasz stosunek do życia jest w pewnym sensie jakąś ciągłością historyczną naszej rodziny, że może czasami być może będziemy chcieli zamknąć lub będziemy zobowiązani lub będziemy czuli potrzebę zamknąć w formie to, co moim przodkom się nie udało lub zamknąć w formie po to, aby już moje dzieci nie musiały dalej tego kontynuować.

Bardzo dobra wibracja, jeżeli chodzi o zdolność tworzenia wewnętrznej struktury nakazu i zakazu, bo jeżeli my sami sobie w sposób nieograniczony zaczynamy na coś pozwalać to w pewnym momencie zaczynamy gubić granice pomiędzy rozsądkiem a wewnętrzną wolnością. Więc jest to pewnego rodzaju wibracja tworząca wewnętrzny system wartości, któremu podlega świat, ale my sami przede wszystkim.

8 jest wibracją bardzo sprawczą, bardzo silną.
I PZ wyznacza wibracja naszego wcielenia, w tym akurat kontekście mówi o tym, że faktycznie nasze życie tu na ziemi poniekąd ma zamknąć karmę rodu, cokolwiek by to miało nie znaczyć.
Jest w pewnym sensie zobligowana osoba zamknąć pewne zobowiązanie, które być może przez ileś tam pokoleń jest realizowane. Czasami może być to również związane np. z tym , że od pokoleń wszyscy są lekarzami, którzy klepią biedę, bo..., a ty nie koniecznie musisz odstępować od zawodu lekarza. Ty masz przełamać taką passę klepania biedy mając w ręku zawód, który tak naprawdę powinien pozwolić ci na realizację na wysokim poziomie swoich oczekiwań i swoich marzeń w stosunku do życia.8 z 1 – jest to bardzo dobra konfiguracja, dlatego, że droga życia nr 1 mówi o tym, że nie bój się nowych rzeczy. W negacji będzie powodowała lęk przed zmianami, czyli jeżeli będziemy negatywnie wibrować tymi dwiema wibracjami to tu pojawi się linia napięcia pt. ja mam nowe tworzyć, a tak naprawdę chcę rozbudowywać stare. Z drugiej strony pozytywny aspekt akurat takiego zestawienia mówi o tym, że czegokolwiek byś się nie dotknął, cokolwiek nie rozpoczniesz w założeniu to będziesz miał potrzebę ukończenia tego dzieła, ale nie na zasadzie postawienia ostatniej kropki, tylko wyssania, wyciśnięcia tej cytryny do ostatniej kropli, czyli z takim rozmachem i z taką rzeczywiście dobrą konstrukcją działania.
Oczywiście może to dać nadmierną chęć dominowania, władania.
Bardzo często ta wibracja w tym zestawieniu daje szybką karierę zawodową, szybkie osiągnięcie poziomu zarządzania, czy to firmą, czy przedsiębiorstwem, czy jakiś układ dyrektora, wiceprezesa, prezesa i wtedy trzeba wykazać się, ale o tym co dalej i w jaki to sposób jest realizowane będą mówiły inne wibracje, czyli te które gdzieś tam towarzyszą temu diamentowi życia.


8 z 2 – pomimo tego, że to jest fajny układ, bo to jest ta sama przestrzeń wibracji ze sobą korelujących (2-4-8). Ale poniekąd drogę życia masz do zrealizowania miękkości charakteru, potrzebę masz stanowienia.
Jest to informacja, że relacje z drugim człowiekiem realizuje w taki sposób, aby nie złamać pozytywnego wibrowania dwójką, czyli pozostawić sobie cały czas tę przestrzeń, w której my jesteśmy pomocni, ale z drugiej strony, żeby ta nasza pomoc nie opierała się na dawaniu komuś ryby, ale dawanie wędki.


8 z 3 – może dawać tarcie, rozdźwięk wewnętrzny pomiędzy tym, jak my jesteśmy postrzegani przez ludzi, a czego my tak naprawdę oczekujemy od naszych relacji nie tyle partnerskich, ale w ogóle towarzyskich, bo świat może uważać nas, i w ten sposób my się, jakby realizujemy w kontaktach, jako takie osoby miłe, grzeczne, przyjemne, hihihi, hahaha. Natomiast my gdzieś w tym wszystkim mamy potrzebę postawienia kropki nad i, mamy wewnętrzną potrzebę uznania naszej racji za jedynie słuszną i tu może się pojawić pewnego rodzaju taki ciężar, który zaczyna doskwierać i nam i towarzystwu, w jakim się obracamy.
Przy czym droga 3 jest to droga oświetlana Jowiszem, łatwością komunikacyjną. Ta 8 w I PZ wtedy by przestrzegała was przed jedną rzeczą: nie twórz wielkich słów. Tak naprawdę małą łyżeczką najesz się prędzej niż chochlą.
To też może czasami wskazywać na to, że będziecie potrzebowali ciągnąć za sobą, otwierać możliwości, które posiadacie przed całym światem.
Tutaj dobrze by było trochę uważać, żeby nadmiernie nie naobiecywać, bo później, jeżeli ktoś was pociągnie za obietnice to wy wewnętrznie również będziecie mieli potrzebę wypełnienia jej, no i może się pojawić jakiś mały konflikt.


8 z 4 – generalnie rzecz biorąc jedyne tarcie, jakie może występować to tarcie wynikające z różnicy tempa, w których pracują obydwie te wibracje.
Wewnętrznie 8 jest wibracją uraniczną: gwałtowności, szybkości, rozmachu, „na wczoraj” i w pewnym sensie osiągnięcia celu zgodnego z wyobrażeniami.
4 jako wibracja daje pewne ograniczenia, daje pewną powolność realizacji, więc mając te dwie wibracje, one się i w pewnym sensie wspierają i tak jakby uwypuklają w takiej idealnej zdolności budowania. I to jest budowanie szeroko pojęte, na pewno budowanie w obrębie przestrzeni materialnej.
Może się tu u właściciela pojawić coś na kształt zniecierpliwienia, chęci przyspieszenia, mimo że droga życia jest na zasadzie: pomalutku aż do skutku.


8 z 5 – tu może się pojawić ból, bo 8 ma potrzebę bycia i rozbudowywania z dużym rozmachem, 5 z drogi życia do realizowania to ruch i niepokój. Więc jeśli one by zeszły się nam jako dwie wibracje gwałtownie reagujące to może to dawać układ autodestrukcji swojego życia, nie koniecznie w wymiarze strikte negatywnym, ale pomimo potrzeby stabilizacji, bo jednak 8 to jest też stabilizacja, to cały czas paradoksalnie działanie na destabilizację.
Te dwie wibracje są bardzo fajne, jeżeli chodzi o korelację zawodową, czyli jeśli chodzi o plan realizacji materialnej to 5 z 8 działają ramię w ramię. Natomiast, jeżeli chodzi o stabilizację życiową i o relacje z innymi ludźmi to może niestety występować gwałtowność zakańczająca nasze znajomości.
Mało tego, może dochodzić do takiej sytuacji, gdzie wy sami w pewnym momencie będziecie zmęczeni mnogością kontaktów, które żeście wcześniej wytworzyli, i które tak naprawdę cały czas, gdzieś będą próbowały wtargnąć do waszego domu, a to będzie wywoływało w was głęboką potrzebę odcięcia się od całych tych układów towarzyskich.
Ta wibracja też, niestety, ale może w tym zestawieniu ostrzegać przed: jak nie masz wroga, to go sobie wynajdziesz. Więc czasami może być tak, że sobie upatrzymy wroga, z którym będziemy mogli sobie trochę powojować, a nie koniecznie nam jest to potrzebne – wrogowie do naszego życia przychodzą sami, nie musimy ich wypatrywać za każdym krzakiem.


8 z 6 - to są dwie wibracje, które wskazują na układy rodzinne. To jest wtedy na pewno bardzo dobra sytuacja, aczkolwiek będzie to informacja, że osiągając pewien status społeczny nie zatrzymacie się na własnych potrzebach, że gdzieś w tym wszystkim będzie głęboka potrzeba umożliwienia, udostępnienia wszystkim z rodziny tego garnuszka, z którego i wy pijecie.
Tu trzeba uważać, żeby nie wbić się w układ nepotyzmu. Jeżeli pracujemy na jakimś wysokim stanowisku to będzie to głęboka potrzeba umożliwienia członkom mojej rodziny i tym bliższym, i tym dalszym rozwinięcia się na planie finansowym.


8 z 7 – tu mamy pewnego rodzaju ból, bo w pewnym sensie dochodzi do paradoksu, gdzie budujemy dom, w którym być nie będziemy, gdzie kariera nasza osobista, indywidualna, zawodowa będzie nas cały czas popychała do rozbudowy przestrzeni materialnej, a to niestety może nam dawać bardzo trudne sytuacje emocjonalne, czyli w pewnym momencie możemy niechcący wylać dziecko z kąpielą dążąc do rozmachu życia uczuciowo-rodzinnego, ale na tzw. wysokim poziomie społecznym możemy w pewnym momencie tę rodzinę postradać.


8 z 8 – realizuj dokładnie to, jakie masz potrzeby. Masz taką potrzebę, bo taka jest twoja droga życia. Im szerzej zakrojone plany tym lepiej. Im większy rozmach tym lepiej. Na pewno się uda.


8 z 9 – jest to zawsze taka informacja, że może to być przesłanie mówiące, że jesteś człowiekiem, który ma zostawić po sobie ogromny ślad na ziemi. Człowiekiem, który poprzez swoje oddanie ludzkości, poprzez swoją potrzebę tworzenia wielkiego dzieła przyjmuje na siebie zobowiązanie i rzeczywiście taki ślad po sobie zostawia.
Genialna wibracja, jeśli chodzi o osiągnięcia naukowe i to takie daleko posunięte.
Genialna wibracja, jeśli chodziłoby o układ naukowy, choćby przekazywania wiedzy innym, ale po to, żeby oni brali udział w tym wielkim dziele tworzenia.
Jeśli chodzi o kwestie materialne, to może być o tyle mały problem, ze 9 jako realizacja drogi życia popycha swojego właściciela do pewnego rodzaju ubóstwa materialnego, nie biedy, ale takiego: nic mi nie jest do końca potrzebne. 8 w nastawieniu do życia będzie mówiła, żeby realizować plan – potrzebuję materii. Czyli trzeba uważać na jedną rzecz, żeby mając tę materię nie zacząć jej rozdawać, bo 9 mają skłonność do rozdawania wszystkiego wszystkim i do dzielenia się, a ponieważ będzie się czym dzielić, to żeby w pewnym momencie nie okazało się, że obdarowani mają więcej niż darczyńcy.
Jest to też bardzo fajny układ wibracji, który mógłby wskazywać na wręcz osiągnięcie prestiżu międzynarodowego, to jest niemalże zahaczające o Nagrodę Nobla i taka byłaby potrzeba i taka byłaby droga do zrealizowania.


Nie każda wibracja, która znajduje się w obrębie wibracji tożsamych, wibracji sprzyjających w pewnych konfiguracjach rzeczywiście działa tak budująco.
2 droga życia i 4 droga życia, pomimo tego, że to są wibracje, które do siebie idealnie pasują, jako te wibracje żeńskie, pasywne to akurat z 8 w I PZ nie do końca będą dawały fajne harmonijne współistnienie, bo tu może występować droga życia wymagająca ograniczeń lub samo ograniczeń, a w I PZ to w pewnym sensie rozbijanie ograniczeń.
Natomiast, nie każda wibracja, która jest teoretycznie toksyczna w stosunku do jakiejś innej, w tym układzie będzie działała negatywnie.

Program Tarocistki Danuty


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności