Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » 2 w I PZ
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:10 06-10-2010


2458

2 w I PZ

Ona mówi o naszym nastawieniu w tym wcieleniu, o wibracji obecnego wcielenia.
2 to wibracja związku, uczucia, jest to wibracja delikatna, pasywna, kobieca. Jest to wibracja księżyca, mówi o tym, ze osoba ma ogromną głębię przeżywania emocjonalnego, że jest to osoba, która nie jest powierzchowną osobą. Jest to osoba bardzo wrażliwa, która jest też wrażliwa nie tylko na słowo i gest, ale na coś co jest nieuchwytne.
To też bardzo często wskazuje na osobę, która potrafi przyglądać się drugiemu człowiekowi i wyciągać wnioski nie tylko ze słów, ale również z tego co ta osoba pokazuje swoją fizycznością.
2 w I PZ mówi również o tym, że potrzebujemy partnerstwa, że mamy taką wewnętrzną potrzebę tworzenia relacji intymnych, ze nie jesteśmy stworzeni do samotnego życia.
Ta 2 jeżeli występuje u kobiety mówi o przesłaniu wręcz matczynym, czyli kobieta, która partnera, męża będzie postrzegała jako kogoś wyjątkowego i która dla dzieci będzie szalenie ciepła i opiekuńcza.
Ta 2 u mężczyzny będzie wskazywała na wewnętrzną potrzebę obecności kobiety w jego życiu. Na pewno będzie to mężczyzna, który nie jest stworzony emocjonalnie i mentalnie do tego, żeby być sam.
Jest to też wtedy informacja, że taki mężczyzna nie poszukuje romansu, dziwnych silnych wrażeń. Taki mężczyzna inwestując w uczucia zawsze poszukuje wyjątkowej głębi, ale my nie możemy zapominać, że jest to wibracja księżyca, czyli to nasze nastawienie do życia może być czasami trochę odrealnione, z innej bajki, takie nie przystające do tego szalonego, materialistycznego świata, który nas otacza.

Jeśli ta 2 zderza się z dniem urodzenia lub drogą życia 1, 5, 7, 9, czyli z tymi wibracjami, która tak naprawdę całe sobą manifestują indywidualizm, samodzielność, niechęć do tworzenia takich zobligowanych związków. To wtedy właśnie może występować konflikt postrzegania nas przez otoczenie i wtedy bardzo często możemy przywoływać do siebie innych charakter ludzi, inny charakter zdarzeń, inny charakter relacji niż ten, który jest nam tak naprawdę głęboko potrzebny.

Jest to też informacja przy 2 w I PZ, że dom rodzinny, z którego wyrośliśmy, wyszliśmy był domem, z którego chcemy wynieść rodzaj tworzonego związku, czyli czasami jest to np. jeśli związek naszych rodziców był związkiem niepełnym albo był związkiem, gdzie ci rodzice na co dzień nie tworzyli takiej głębi emocjonalnej to w nas może się pojawiać jakaś taka nadwrażliwość emocjonalna, możemy chwilami dążyć do czegoś i jednocześnie nie umiejąc sami tego okazać.

Stąd, jeżeli macie tę 2 w I PZ i jeżeli przypominacie sobie, które wibracje są toksyczne w stosunku do niej, czyli tak naprawdę które wibracje nie harmonizują się, nie współgrają, nie współdziałają to pamiętajcie, że czasami wasza potrzeba może być bardzo mocno schowana za tzw. fizyczną maską waszej osobowości, ze możecie być nieczytelni dla swojego odbiorcy, że dążenie do związku może być niestety, ale bardzo często odbierane jako powierzchowność, jako chęć zabawienia się.
Tak np. będzie, jeśli droga życia albo dzień urodzenia będzie sygnowany 1, 5 wtedy ludzie mogą sądzić, że tak naprawdę to wam chodzi tylko o chwilę, ze tak naprawdę jesteście powierzchowni, mało tego, mogą sądzić, ze tak naprawdę nie jesteście aż tak zainteresowani związkiem jak faktycznie jest.

Jeżeli ta 2 będzie konfrontowała się z 9, wtedy jest to informacja, że z jednej strony potrzebujemy bliskości drugiego człowieka, chcemy właśnie głębokiego, emocjonalnego związku, ale z drugiej strony cały czas poszukujemy takiego miejsca odosobnienia, gdzieś nie tyle chcemy się wyzwolić ze związku, ale jakby musimy wtedy znaleźć szczególnego partnera, bo jeśli skonfrontuje nam się 9 z 2 w I PZ to my będziemy dążyć do związku, ale w tym związku będziemy potrzebowali chwili ciszy, chwili samotności, to czego partner nie do końca będzie rozumiał.
My w takim związku też będziemy potrzebowali pełnić rolę pewnego rodzaju nauczyciela, kogoś kto nadaje rytm danemu związkowi, ale z drugiej strony ta 2 w I PZ jest informacją, że to my byśmy chcieli być poprowadzeni za rękę.
Zderzając tą 2 z 9 w dniu urodzenia albo w drodze życia nie do końca to się może udać.

Natomiast, jeżeli państwo macie partnera lub jeśli wchodzicie w układy partnerskie ze sobą o takich wibracjach o takim zderzeniu wibracyjnym, to pamiętajcie, że poszukiwanie chwil samotności nie jest wycofywaniem się ze związku. Jeśli dacie tę tzw. wolność emocjonalną, to ten ktoś pozostanie przy was na całe życie.

Ta 2 również będzie informacją, ze być może nie zawsze potrafimy jasno okazać naszemu otoczeniu o co nam tak naprawdę chodzi.
U kobiety daje ogromną wrażliwość, czasami nadwrażliwość.

Oczywiście, jeżeli patrzymy na stan zdrowia czytając zagrożenia z daty urodzenia wtedy zawsze będzie to informacja, ze mogą być problemy i to teraz zależy przy jakiej drodze życia, ale związane z płynami w organizmie. W zależności od tego, jak dalej jest skonfigurowana nasza piramida życia szukamy, czy są to płyny ustrojowe, czy są to historie krążeniowe, czy są to np. w obrębie zatok, czy są to problemy alergiczne, bo czasami 2 w I PZ potrafi sygnalizować problemy tzw. przewlekłych stanów nie wyleczonych zatokowych.

W negatywie ta 2 w I PZ bardzo często będzie wskazywała na to, że taka nasza naturalna wewnętrzna emocjonalność nie jest naszą mocną stroną.

Też może wskazywać na reagowanie na zmiany pogody i na zmiany faz księżyca.

Program Tarocistki Danuty


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności