Horoskopia Znak zodiaku Baran Znak zodiaku Byk Znak zodiaku Bliźnięta Znak zodiaku Rak Znak zodiaku Lew Znak zodiaku Panna Znak zodiaku Waga Znak zodiaku Skorpion Znak zodiaku Strzelec Znak zodiaku Koziorożec Znak zodiaku Wodnik Znak zodiaku Ryby
horoskop urodzeniowy


Spis wątków w grupie

Grupy w tej kategorii

Pokaż wszystkie grupy

   Wyłącz reklamy
Numerologia » Punkty zwrotne » 4 w I PZ
Autor
Wypowiedź Obserwuj ten wątek

LOCA  (78)

zobacz mój
dzisiejszy
tranzyt


Data postu:
05:10 06-10-2010


2458

4 w I PZ

PZ to wibracja naszego wcielenia, wskazuje na nasz stosunek do życia, czyli na nasze potrzeby, oczekiwania, które pozwalają nam czuć się dobrze, czuć się bezpiecznie w społeczeństwie, w rodzinie, w stosunkach międzyludzkich, na planie zawodowym, na planie finansowym.

4 sama w sobie już wskazuje na to, ze osoba mająca ją w I PZ przede wszystkim potrzebuje twardego gruntu pod nogami, czyli jest to osoba, która silnie będzie potrzebowała stabilizacji przede wszystkim materialnej, jako stanu posiadania, a nie jako stanu do realizacji, bo to będzie jej dawało pewnego rodzaju poczucie, że jest bezpieczna. Jest to też informacja, ze jest to osoba, która niechętnie zmienia zdanie, która niechętnie otwiera się na nowe doświadczenia i która też jest konserwatywna w swoich poglądach.

4 w I PZ to też jest informacja, że czas, w którym się wychowywał, struktura, w której dorastał bez względu na to czy był to dom bogaty, czy był to dom biedna, nauczył go jednej rzeczy: licz na siebie.
Jeżeli nie potrafisz sam siebie zaspokoić, zabezpieczyć przyszłości materialnej czy teraźniejszości to niestety ale nigdy nie będziesz miał do końca pewności co jest twoje i czym możesz dysponować. Jest to też bardzo często informacja o sposobie, w jaki byliśmy wychowywani, ale też jest to informacja, bardzo często w zestawieniu z miesiącem urodzenia i z pierwszym minusem, czy dom, z którego taka osoba wyszła, przypadkiem nie był domem, gdzie nadmiernie przywiązywano uwagę do materii, czy to z racji materializmu domowników, czy z racji trudnej sytuacji materialnej, bo wtedy też my nabieramy wewnętrznego przekonania, że muszę jak najwięcej zebrać, bo losy materialne mojej rodziny zawsze były zmienne.

Jeżeli chodzi o strukturę charakterologiczną to jest to informacja o tym, że nie jest to człowiek skłonny do nowości i nie jest to też człowiek, któremu łatwo jest zmieniać własne poglądy. Jest faktycznie kimś, kto musi mieć swój własny świat poukładany i to poukładany tak silnie w tych szufladkach, w kącikach nawet najmniejszych.
Tu może mówić ta wibracja o pewnego rodzaju perfekcjonizmie, który nie łatwo np. akceptuje otoczenie, bo są też takie momenty w naszym życiu, gdzie jeżeli położymy sobie coś tak, a ktoś przełoży, to nam to burzy taką wewnętrzną harmonię i my możemy reagować chwilami nieadekwatnie nawet do tych sytuacji.

Ta 4 mówi też o niechęci, żeby ktoś dotykał tego co jest moje, żeby ktoś używał tego co jest moje, żeby ktoś korzystał z tego co jest moje.Jeżeli 4 w I PZ zderzy się z 11 z drogi życia, która z reguły chce bardzo pomagać, to wtedy taka osoba ma ogromny problem, jakby z takim rozdźwiękiem. Z jednej strony chcę pomagać, a z drugiej strony nie mogę sobie poradzić z tym, że ktoś do kogo wyciągnęłam rękę narusza pewnego rodzaju poukładany mój świat.


Jeżeli ta 4 zderzy się z 1 z drogi życia, która w pewnym sensie mówi: twoją drogą życia jest wykorzystywać szanse, jest błyszczeć, jest być kreatywnym, jest być człowiekiem otwartym. Tak naprawdę 1 z drogi życia mówi: nie wiąż się z niczym na stałe, bo wszelkiego rodzaju obciążenia materialne obniżają twoje loty, a ty masz się wzbijać ku słońcu. I jeśli ta 1 zderza się z 4 to tak, jakby orzeł próbował szybować i miał betonowe buty. Więc jest to tarcie poważne, które bardzo często może powodować, ze podejmujemy decyzje zbyt późno, albo tak bardzo się asekurujemy w tych decyzjach, że nie wykorzystujemy ogromu naszego potencjału, aczkolwiek jeżeli te dwie wibracje nam się schodzą, 4 z 1 to wtedy na pewno będzie informacja, że jest to osoba, która potrafi kreatywnie zarządzać tak majątkiem, czy tak środkami materialnymi, żeby nie naruszać bezpieczeństwa, a jednocześnie je pomnażać.


Przy 2, przy 11, czy nawet przy 3, która jest taka towarzyska, przy 6, która jest bardzo rodzinna, ta 4 przede wszystkim będzie mówiła o trudności pogodzenia altruizmu i dzielenia się z drugim człowiekiem z wewnętrzną potrzebą posiadania czegoś i nie dzielenia się tym.


6, jeżeli zderza się z 4, to najczęściej jest to informacja, że układy rodzinne są dokładnie tymi układami, które są priorytetem w zabezpieczeniu na przyszłość, czyli wtedy może być to takie trochę mniej uciążliwe.
Natomiast na pewno osoba o takich wibracjach będzie dążyła, żeby swój dom zabezpieczyć materialnie, swoich dzieci, wnuków. To będzie osoba, która będzie miała pozakładane jakieś lokaty, książeczki oszczędnościowe. Wtedy jest to fajny układ, który nie burzy naszego wewnętrznego spokoju i naszej wewnętrznej harmonii. Wręcz ci, którzy obracają się przy takiej osobie mogą naprawdę czuć się bezpiecznie.

Ta 4 to też jest pewien rodzaj poukładania.

Jeśli się konfrontuje z 3, czy z 5, która nie koniecznie jest poukładana, która jest porozpraszana, to wtedy może być tzw. układ artystycznego nieładu w życiu tego człowieka, czyli z jednej strony porządek musi być, ale porządek ma taki swój własny, indywidualny wymiar.
Jeżeli z 5 czy 3, które lubią rozmach w swoim życiu zderza się ta 4 z I PZ, to może mówić o dążeniu do zmian , ale też pewnego rodzaju skąpstwie przy tym wszystkim, czyli wyjadę na koniec świata, ale tam będę pił tylko wodę, żeby oszczędzić na różnych napojach, czyli może nastąpić zderzenie dwóch sytuacji, które są dla kogoś, kto to obserwuje z boku kompletnie nie zrozumiałe. Z jednej strony kosmiczna inwestycja np. w daleką podróż zagraniczną, a z drugiej strony, w tej podróży ciągły bezdech i ciągłe liczenie: ile wydałem, ile mi zostało, ile wydam. Brak lekkości korzystania z przyjemności, którą żeśmy sami sobie zafundowali.


Jeżeli 4 zderza się z 7 – to jest to pewnego rodzaju informacja, że jest to osoba, która tworzy niedostępne dla innych przestrzenie materialne, czyli żartem mówiąc, jeżeli mamy o takiej konfiguracji męża, to jest to osoba, która będzie silnie potrzebowała tzw. zaskórniaków, czyli może mieć konto, o którym nikt nie wie i które dopiero tak naprawdę daje poczucie spokoju.
Ale też, jeśli 4 z 7 będzie się zderzała, to jest to ograniczenie horyzontów, bo 7 potrzebuje trochę filozoficznego podejścia do życia i filozoficznego sposobu realizacji tego życia. Tu jest ta informacja zawsze o tej duchowości, o ponad ramowym postrzeganiu tego co się dzieje wokół nas i do tego dokąd my byśmy chcieli zmierzać.
7 to też jest pewien rodzaj wizjonerstwa siebie w przyszłości.
To też jest struktura kariery zawodowej, która tak naprawdę związana jest ruchem, z przemieszczaniem się, i tu może być informacja znowu, że wiele taką osobę kosztuje, jeśli ma I PZ w 4, czyli jeśli mamy takiego pracownika i chcemy, żeby często zmieniał stanowiska, to zawsze musi mieć ten ktoś nie tylko satysfakcję emocjonalną, co bardzo często 7kom wystarcza lub komuś, kto ma dużo 7, ale musi to być zdecydowanie podparte wymierną korzyścią materialną, choćby 5 zł, ale więcej, choćby odrobinę, ale coś, co jest rzeczywiście wymierne, a nie coś co tylko się nazywa prestiżem.


Jeżeli 4 zderzy się z 8 – to jest to wtedy zabawne zestawienie, bo niby są to identycznie z tej samej grupy wibracje, teoretycznie powinno być wszystko bardzo fajnie.
Wyzwaniem, rolą, zobowiązaniem wibracji 8 w drodze życia jest przede wszystkim zrozumienie wartości pieniądza w życiu, ale nie pieniądza jako środka materialnego, ale pieniądza jako środka wymiany energii, jako sposobu realizacji.
Natomiast 4 ma to do siebie, że bardzo dużą rolę przywiązuje do wymiaru materii, więc to rzeczywiście dla takiej osoby może być lekcja pt. albo to zrównoważysz, albo się będziesz ciągle borykał z ograniczeniami i ciągłego udowadniania sobie i Panu Bogu, że zasługujesz na trochę więcej, niż to co ci się udało „ukisić”.

4 i 9 – są to też wibracje, które tak naprawdę nie do końca dobrze ze sobą harmonizują, bo 9 w pewnym sensie w ogóle nie przywiązuje wagi do materii jako takiej i tutaj są wręcz tendencje do rozdawania wszystkiego. Więc ta 4 w I PZ bardzo często może być wtedy tzw. 4 negatywnie wibrującą, czyli brak zdolności zabezpieczenia własnej struktury materialnej, a takie dzielenie się i rozdawanie wszystkim wszystkiego co tylko do nas należy i niestety do naszej rodziny, bo istnieje ryzyko, że wtedy faktycznie to dzielenie się z drugim człowiekiem, to takie udostępnianie wszystkiego łącznie ze swoją własną lodówką i wanną każdemu, kto w mniemaniu 9ki potrzebuje tego rodzaju wsparcia, może być szalenie uciążliwe.
Natomiast pamiętajmy, że 9 jest to rodzaj zobowiązania, które mówi o tym, że masz być nauczycielem, masz również korzystać z tej wiedzy, która niekoniecznie zawarta jest w książkach.
Ta 4 w I PZ może dawać pewien rodzaj pragmatyzmu, czyli tu też będzie ten zestaw działał ograniczająco.
Zderzenie tych dwu wibracji daje nam teoretycznie 13, czyli pewnego rodzaju konieczność transformacji i wtedy patrzy się w jaki sposób będzie ta osoba transformowała i jak będzie sobie radziła z tą blokadą wewnętrzną, bo tak naprawdę jest to blokada i tu wtedy może być taka lekcja pt. nie pomożesz nikomu, jeżeli sam sięgniesz dna materialnego, nie dasz rady już wtedy kupić bułki, choćby nawet małe dziecko prosiło cię o to, jeżeli wcześniej rozdałeś wszystko co do ciebie należy + wszystko to, co należy do twoich bliskich. Więc będzie to konieczność, będzie to taka informacja, że trzeba nauczyć się równoważyć pewne rzeczy, trzeba nauczyć się przede wszystkim dbać o interes najbliższych, a wtedy bez uszczerbku ich możemy pomagać innym ludziom.
Ponieważ 9 jest też pewnego rodzaju artyzmem, a 4 jest ograniczeniem lotności szerokich horyzontów. 9 bardzo często ma rozwinięty zmysł muzyczny.


Program Tarocistki Danuty 29.09.2008


Nowości w serwisie prosto na Twój e-mail.
  
Zapisując się do biuletynu oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności